PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور smtp مخصوص ارسال ایمیل انبوه

mak01
January 9th, 2013, 23:48
سلام

سرعت بالا + قیمت پایین

آفر بدین لطفا

lived
January 10th, 2013, 00:19
سرور مناسب شما بهتره از هلند تهیه بشه از هر دیتا سنتری نمیتونید فعالیت کنید و احتمال داره به دلیل اسپم کردن اخطار براتون بیاد

mak01
January 10th, 2013, 00:37
شما جایی آشنا دارید ؟
والا ن زیاد سر در نمیارم به تازگی با یک برنامه کار کردم سرور گوگل بهش دادم فقط اون تعداد محدود حدود 500 تا در روز میشه ارسال کرد
میخوام سرور درست حسابی مخصوص داشته باشم
باید چکار کنم از کی بگیرم
روی سرور باید این کار رو بکنم ؟ کانفیگ خاصی داره ؟ منظورم اینه این سرور ها رو از کسی که میگیرم یه چیزی مثل همون :
smtp.gmail.com
به من میده ومیزارم رو برنامه استارت میزنم یا اصلا جریانش چیز دیگست ؟

parsdrive
January 10th, 2013, 00:44
درود
شما نیاز به یک سرور دارید ترجیحا ویندوز پیشنهاد میشه. یک میل سرور بر روی سرور نصب و کانفیگ میشه و یک نرم افزار ارسال ایمیل گروهی هم برای شما نصب میشه و با میل سرور ست میشه و شما کافیه براحتی متن رو در نرم افزار ارسال ایمیل وارد کنید و ارسال کنید. البته برای جلوگیری از اسپم نشدن و بلوک نشدن آی پی راهکارهایی موجوده جهت تمایل با آدرس آی دی زیر در تماس باشید:

parsdrive

(برای چندین نفر راه اندازی شده)(چون بخش فروش نیست نمیشه اینجا آفر داد)
موفق باشید.

mak01
January 10th, 2013, 00:49
ببینید من سرور دارم !
دوتا سرور دارم
فقط کانفیگ هم انجام میدید ؟ ایدی شما رو اد کردم

parsdrive
January 10th, 2013, 00:52
آی دی ما:

parsdrive

پیامی برای بنده نیومده لطفا آدرس آی دی پ.خ کنید که به شما پی ام بدم. بله ما وی پی اس ارائه نمی کنیم اما کانفیگ و براتون انجام میدیم.

mak01
January 10th, 2013, 01:46
من میخوام خودم یاد بگیرم راستش نمیخوام هزینه کنم فقط راهنمایی میخوام
سرور هم دارم فقط کانفیگ رو بلد نیستم

lvlehrad
January 10th, 2013, 04:28
یعنی برای داشتن سرور smtp باید یه سرور ویندوز تهیه کنیم و بعد بدیم یکی کانفیگ کنه ؟؟ من فکر میکردم چیز متفاوتی هست ...

mak01
January 10th, 2013, 20:18
احتمالا همینجوریه
کمک کنید خواهشا
برای کانفیگ سرور ویندوز 2008 یا 2003 چیکار کنیم ؟
کسی آموزشی چیزی بلده ؟
خواهشا راهنمایی

SatSat
January 10th, 2013, 23:44
شما جایی آشنا دارید ؟
والا ن زیاد سر در نمیارم به تازگی با یک برنامه کار کردم سرور گوگل بهش دادم فقط اون تعداد محدود حدود 500 تا در روز میشه ارسال کرد
روی سرور باید این کار رو بکنم ؟ کانفیگ خاصی داره ؟ منظورم اینه این سرور ها رو از کسی که میگیرم یه چیزی مثل همون :
smtp.gmail.com

با نرم افزار خاصی ارسال می کنی ؟

viator
February 4th, 2013, 11:56
شما جایی آشنا دارید ؟
smtp.gmail.com

میشه اسم نرم افزاری رو که استفاده کردی رو بگی؟؟؟

farza4
April 17th, 2013, 23:01
سلام
من اکانت smtp میخام که اولا بتونم با نرم افزار crm group ایمیل گروهی ارسال کنم و دوم اینکه رو سرور ایران یا چین باشه که بعد یه مدت ip من مسدود نشه .
لطفا من رو از طریق این ایمیل در جریان بذارید
متشکر .
BOORS2008@YAHOO.COM

omid7000
March 16th, 2014, 02:18
سلام
من اکانت smtp میخام که اولا بتونم با نرم افزار crm group ایمیل گروهی ارسال کنم و دوم اینکه رو سرور ایران یا چین باشه که بعد یه مدت ip من مسدود نشه .
لطفا من رو از طریق این ایمیل در جریان بذارید
متشکر .
BOORS2008@YAHOO.COM

آیا شما نیخاید سرور وارز بگیری ؟