PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا مدیران webhostingtalk پیگیری نمی کنند ؟

loginvps.com
January 9th, 2013, 20:09
من 2 روز پیش در قسمت شکایات موضوع شکایت خودم از کاربر ManillA (http://www.webhostingtalk.ir/member/69874/) را مطرح کردم اما تعجب میکنم مدیرها چرا پیگیری نمی کنند ؟

مدارک را کامل شرح دادم و در پرشین تولز قسمت شکایات شکایت از یوزر ManillA به دلیل بالا کشیدن پول (http://forum.persiantools.com/t340985.html) نیز مطرح کردم

امیدوارم مدیران اینجا پست مرا ببیند و زودتر موضوع را ببرسی کنند که اگر مشکلی هم باشد به بنده ارجا دهند

serverstar.ir
January 9th, 2013, 20:26
مگه مدیران تعهدی دارن نصبت به کسی که بیان پیگیری کنند ؟؟؟؟

شما تو این بخش فقط میتونید موضوع رو بیان کنید و بعقیه بیان بحث و تبادل نظر کنند !

loginvps.com
January 9th, 2013, 22:18
مگه مدیران تعهدی دارن نصبت به کسی که بیان پیگیری کنند ؟؟؟؟

شما تو این بخش فقط میتونید موضوع رو بیان کنید و بعقیه بیان بحث و تبادل نظر کنند !

اشتباه فهمیدی عزیزم ، منظور من اینه تو اوون بخش بخوای پست بدی باید منتظر بمونی تایید کنند الا 48 داره میگذره اما این موضوع اتفاق نیافتاده !

serverstar.ir
January 9th, 2013, 22:20
Oh sry

psfa
January 9th, 2013, 22:44
چون مدیرای این انجمن نه برای کاربرها ارزش قائلا نه خود انجمن
آقای وحید هم که کلا با انجمن کاری نداره
پ.ن:احتمالا الان منم بن کننن

Ramin
January 9th, 2013, 23:39
این مشکل قبلا مشاهده شده . متاسفانه تاپیک بخش انتقاد یا تائید نمی شوند و یا دیر ...

i-whost
January 9th, 2013, 23:45
اشتباه فهمیدی عزیزم ، منظور من اینه تو اوون بخش بخوای پست بدی باید منتظر بمونی تایید کنند الا 48 داره میگذره اما این موضوع اتفاق نیافتاده !

در همان تاپیک راه به شما نشان داده شد! برید دادسرا!

7- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین می باشد و انجمن وب هاستینگ تاک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد .

Ramin
January 9th, 2013, 23:47
در همان تاپیک راه به شما نشان داده شد! برید دادسرا!

7- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین می باشد و انجمن وب هاستینگ تاک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد .

ظاهرا شما و برخی دیگر از دوستان اشتباه متوجه صحبت های استارتر شده اید !
اشان انتظار پیگیری قضایی امدیران را ندارند !
در انجمن بخشی با عنوان انتقادات وجود دارد که انتظار ایشان تائید شدن تاپیک خود در این بخش است !

i-whost
January 9th, 2013, 23:57
فکر کنم 1 هفته شده! به جای نشتن پشت مانیتور و تاپیک زدن برید قانونی برخورد کنین تا متوجه بشن!

شکایت کردن کار سخت یا شاخی نیست که اینقدر درید صبر میکنید! همان روز اول میتوانستین حساب بلاک کنین! بهتر هست فردا حداقل اقدام به شکایت کنین برید دادسرا و در روز های آینده در wht یک تاپیک اطلاع رسانی در مورد این فرد بزنید همین! اصلا فکر حل مشکل در اینجا نباشد

serverstar.ir
January 10th, 2013, 00:06
حق خودت رو بگیر !!!

omid222
January 10th, 2013, 00:11
متسفانه....
به اینا اعتماد نکنید خواهشا
شرکت معتبر هست حضوری هم میشه رفت میری راحت کارت رو را میندازن
85 ت حساب پی پال دوستم 2 ساله داره بسته هم نشده
کارت ها هم قیمت های متفاوت دارن
امید وارم فقط اینجور کلاه بردارا شب های عزیز نرن بزنن تو سرشون :^o

مدیرا هم که فکر monyyyyyy

hosinaa
January 10th, 2013, 00:12
این انجمن واسه یه سری از عضوها ........
بنده بالای جندین بار پیغانم خصوص دادم جواب ندادن کاری هم انجام ندادن
اگر همون پست که ... گذاشت ن میذاشتم الان کلا بند شده بودیم

majidisaloo1
January 10th, 2013, 00:31
من خودم از من چندین بار کلاه برداری شد اما شما نباید گول قیمت پایین رو بخورید

serverstar.ir
January 10th, 2013, 09:18
شما خودت باید دقت کنی یه نماد اعتماد خوشکو خالی که همه میگیرن هم نداره !!!
یه درگاه پرداخت هم نداره !!!

الکی وقتت رو تلف نکن اگر حقت رو میخوای سریع با مدارک شکایت کن وگرنه تو این انجمن خیلیها پست های چند صفحه ای با مبلغ های بیشتر هم داشتند از تو این انجمن کاری واست انجام نمیشه شکایت کن !!!

loginvps.com
January 10th, 2013, 11:03
من خودم از من چندین بار کلاه برداری شد اما شما نباید گول قیمت پایین رو بخورید

قیمت پایین نبود به نرخ روز بود !
یه چیز جالب تعریف کنم یکی از معتبر ترین فروشنده های ارز که تو وبهاستینگ فعالیت داره و همه قبواش دارند !
من از ایشون درخواست کردم کار من عجله ای هست می تونی انجام بده
گفت آره ، مشخصات را دادم به ایشان 30 دقیقه گذشت buzz! زدم گفتم چی شد ؟ بعد با عصبانیت جواب دادند من کار عجله ای را انجام نمی دهم اصلا انجام نمی دهم

وقتی می بینی چنین رفتاری با شما می کنند مجبوری به کس دیگه ای اعتماد کنی

شما خودت باید دقت کنی یه نماد اعتماد خوشکو خالی که همه میگیرن هم نداره !!!
یه درگاه پرداخت هم نداره !!!

الکی وقتت رو تلف نکن اگر حقت رو میخوای سریع با مدارک شکایت کن وگرنه تو این انجمن خیلیها پست های چند صفحه ای با مبلغ های بیشتر هم داشتند از تو این انجمن کاری واست انجام نمیشه شکایت کن !!!

من طبق صحبتی که با این فرد داشتم دیشب از من مجال خواستند که دلاری که خرید کرده اند را بفروشند ، خودم 2 دل هستم که شکایت کنم یا نه
چون به من میگه حمید من پول تورو میدم کسی نیستم بخوام بالا بکشم با پول تو دلار خریدم با تاپیک هایی که من زدم فروش نداره ولی صبر کنم هر جور شده جور می کنه
می گه به پلیس فتا هم بگم باز هم همینو میگیه الان نداره بده باید چند روزی صبر کنم

والا موندم!

cartman10mpi
January 10th, 2013, 14:39
شما چرا اطلاعات رو از اون شخص می‌گیرید ، حد عقل یک سر به پلیس فتا بزنید ، نگرانی خودتون رو از این موضوع در میان بگذارید و راهنمائی بخواهید . بهترین راه حل رو اونها جلوی پاتون خواهند گذشت ، اگر پلیس گفت صبر کنید ، اون موقع صبر کنید نه با حرف اون شخص.

omid222
January 10th, 2013, 14:56
[-(بگو بهش اگر میخواد بفروشه من خریدار معرفی کنم به اون بفروشه این که کاری نداره

ouriran
January 10th, 2013, 14:58
این انجمن بی صاحب کسی نیست جواب گو باشه همین الان تاپیک من رو الکی پاک کرد اشغال ترین انجمن این بوده برای دوست های خودش تاپیک ها رو باز میزاره ولی برای ما نه به خدا اشغال ترین انجمن همین گه بگیره این انجمن با این مدیر های اشغالش یک مشت کثیف هستند احمق ها

loginvps.com
January 10th, 2013, 15:06
[-(بگو بهش اگر میخواد بفروشه من خریدار معرفی کنم به اون بفروشه این که کاری نداره

آی دی یاهو رو تو صفحه اول گذاشتم
به من گفت اول پرداخت میکنه بعد پول میگیره شاید اینطوری بتونن اعتماد کنن