PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به پشتیبان فنی - وی پی اس فارس

PENOIL
January 9th, 2013, 17:09
سلام خدمت دوستان

با توجه به زیاد شدن حجم کارها نیاز بر این شد که چند نفر رو در پشتیبانی سایت استخدام کنیم

چیزهایی که مد نظر ما هست :

1- اشنایی کامل با WHMCS و کار با اون
2- اشنایی کامل با VMWARE و نحوه مدیریت و برطرف سازی مشکلات
3- اشنایی کامل با سیستم عامل های ویندوزی و لینوکسی
4- اشنایی کامل با وب سرور ها
5- فقط کسانی که سابقه کار دارند استخدام میشوند
و شخص پشتیبان باید بتواند چند نکات زیر را رعایت کند

1- دادن جواب کامل به مشتری از نحوه برطرف سازی مشکل ( توضیح کامل مشکل )
2- ندادن جواب الکی به مشتری ( بعضی ها که قبلا برای ما کار میکردند از روی تنبلی یک جواب سر بالا به مشتری میدادند )
3- انلاین بودن حداقل6ساعت در روز ( مثلا انتظار میره شخص پشتیبان از ساعت 2 بعد از ظهر حداقل تا 6 انلاین باشه- البته میشه این ساعت رو تقسیم کرد مثلا 2ساعت صبح بیاد 2ساعت شب و..)
4- ما هیچ اموزشی به پشتیبان نمیتونیم بدیم و شخص پشتیبان باد خودش خبره باشه چون وقت یاد دادن نداریم و اگر شخص پشتیبان نتونه انتظار های مارو برطرف کنه اخراج میشه
5- از شخص پشتیبان اسکن کارت ملی و شناسنامه گرفته میشه ( متاسفانه به کسی نمیتونیم اعتماد کنیم)
6- حداقل سن باید + 18 سال باشه

دوستانی که تمایل دارند اطلاعات و سوابق خودشون رو به این ادرس ایمیل کنند
لطفا حقوق مد نظرتون هم در ایمیل بگید

dr.shayan1995@gmail.com

و سوالی دارید توی همین تاپیک بپرسید جوابی به پیغام خصوصی داده نمیشه

با تشکر

fr0nk
January 9th, 2013, 17:12
میزان حقوق؟

ppscoir
January 9th, 2013, 17:12
مبلغ؟

PENOIL
January 9th, 2013, 17:14
میزان حقوق؟

dr.shayan1995@gmail.com

دقت کنید

PENOIL
January 9th, 2013, 17:15
در ضمن کسانی که خودشون فروش وی پی اس یا فروش محصولات هاستینگ دارند استخدام نمیشوند

ppscoir
January 9th, 2013, 17:27
عزیز میزان حقوق؟

قزوین هاست
January 9th, 2013, 23:20
درود
شما لطفا حقوق رو در بازه توانتون برایم ارسال کنید؛بنده فعلا هاستینگ رو تازمان حل ارز و تحریم کنار گذاشتم و فقط در شرکت به فروش اینترنت و غیره میپردازیم؛
لطفا خودتون حقوق رو بگید

PENOIL
January 10th, 2013, 00:56
درود
شما لطفا حقوق رو در بازه توانتون برایم ارسال کنید؛بنده فعلا هاستینگ رو تازمان حل ارز و تحریم کنار گذاشتم و فقط در شرکت به فروش اینترنت و غیره میپردازیم؛
لطفا خودتون حقوق رو بگید

سلام

راستش توی این ضمینه نمیدونم چه حقوقی مناسب هست

برای همین گزاشتم کاربر نظر بده و اگر مناسب بود تایید کنم

-------------------------------------------------------------------------

ممنون از دوستانی که تا اینجا ایمیل زدن
تا فردا شب هم منتظر ایمیل ها میمانیم و سپس انتخاب میکنیم چه کسی مناسب هست

حقوق هم پس از تایین شدن هفته داده خواهد شد

با تشکر

shingo
January 10th, 2013, 19:06
پشتیبان کی معرفی میشه؟:105:

PENOIL
January 10th, 2013, 19:49
با یک نفر داریم صحبت میکنیم

اگر به نتیجه رسیدیم اینجا اطلاع میدیم

loginvps.com
January 10th, 2013, 20:22
با یک نفر داریم صحبت میکنیم

اگر به نتیجه رسیدیم اینجا اطلاع میدیم

نمی دونم به من مربوط باشه یا نباشه ، بنده شخص مطمئن سراغ دارم یه مدت خودشون فروش وی پی اس داشتند با گرونی ارز کنار کشیدن - من خودم که نیاز به پشتیبان ندارم این آقا رو هم میشناسم طبق صحبتی که با ایشان داشتم حاضرند کار کنند
همه مواردی که شما گفتید رو را وارد هستند بچه گل و 100 % تایید شده ای هستند (از نظر من)اگر حقوق خوب بدی می تونن بیشتر وقت بزارن برای شما

نیاز داشتی با کسی به تفاهم نرسیدی بگو شمارشو بدم خودت صحبت کنی با ایشون

sadeght
January 10th, 2013, 20:29
ایا هنوز گرفتید نیرو رو پیغام خصوصی رو کنترل کنید

PENOIL
January 10th, 2013, 20:57
چشم

فعلا منتظر جواب ایشون هستم

sadeght
January 10th, 2013, 20:59
چشم

فعلا منتظر جواب ایشون هستم

خدمتتون ایمیل شده است لطفا کنترل نمایید و مواردی لازم بود در ادامه ایمیل بفرمایید

ehsansystem
January 10th, 2013, 23:54
در خدمتم

itjavani
January 11th, 2013, 11:32
سلام خدمت دوستان

با توجه به زیاد شدن حجم کارها نیاز بر این شد که چند نفر رو در پشتیبانی سایت استخدام کنیم

2- ندادن جواب الکی به مشتری ( بعضی ها که قبلا برای ما کار میکردند از روی تنبلی یک جواب سر بالا به مشتری میدادند )
3- انلاین بودن حداقل6ساعت در روز ( مثلا انتظار میره شخص پشتیبان از ساعت 2 بعد از ظهر حداقل تا 6 انلاین باشه- البته میشه این ساعت رو تقسیم کرد مثلا 2ساعت صبح بیاد 2ساعت شب و..)
4- ما هیچ اموزشی به پشتیبان نمیتونیم بدیم و شخص پشتیبان باد خودش خبره باشه چون وقت یاد دادن نداریم و اگر شخص پشتیبان نتونه انتظار های مارو برطرف کنه اخراج میشه
5- از شخص پشتیبان اسکن کارت ملی و شناسنامه گرفته میشه ( متاسفانه به کسی نمیتونیم اعتماد کنیم)

dr.shayan1995@gmail.com

با تشکر

سلام

قصد دخالت در روند گرفتن پشتیبان رو ندارم.
چند مورد صرفا در این انجمن برای گرفتن کاربر تجربه شد.

اولین مورد اینکه گرفتن کارت ملی و شناسنامه اصلا به کسی اطمینان نمیده. پس حتما عقد قرار داد و دریافت چک ضمانت و یا سفته حتما حتما حتما از پشتیبانتون داشته باشید.اشتباهی سابقا از روی اعتماد به افرادی داشتیم که به کارمون ضربه زدند و به هر حال قبل از ضربه کلی تونستیم جلوی افراد مورد نظر رو بگیریم. این بند حتما درکارتون باشه وگرنه دیر یا زود به مشکل خواهید خورد.

95 درصد افرادی که از این انجمن به سمت شما جهت کار میان عموما افراد تازه کار هستند که با تاپیک های آموزشی و صرفا با سابقه 1-2-3 ماهه فروش سرور مجازی ادعا ساپورت میکنند که اکثر آنها رو طی تاپیک های استخدام همکار محک زدیم که متاسفانه .....
5درصد باقی مانده هم که تخصص کافی دارند عموما نیاز به حقوق بالا دارند که در شرایط فعلی از عهده کمتر شرکتی بر میاد.
(مواظب مشتری ***ی و اطلاعات شخصی مشتریان خود در برابر همکاران خود باشید.در شرکتهای همکار مشتری ***ی توسط ساپورتر ها به وفور دیده شده)

در نهایت ما به این نتیجه رسیدیم چند همکار استخدام کردیم و خودمون بهشون آموزش دادیم. و کارمند مستلزم است که در شرکت حضور داشته باشد.فقط و فقط از طریق سیستم های درون شرکت بتونند به سرورها دسترسی داشته باشند تا امنیت اطلاعات مشتریان و همینطور ضریب امنیت کاریمون رو بالا ببریم. البته هر کسی شیوه کاری مخصوص به خودش رو داره. صرفا تجربیاتی بود که گفتم خدمتتون بزارم تا صرفا بخاطر گرفتن یک پشتیبانی در هر حالتی ضریب امنیت کاریتون رو پایین نیارید.زیرا اولین اشتباه بزرگ در این بازار رقابتی ، اخرین اشتباه خواهد بود.

delta
January 11th, 2013, 11:51
مرسی شایان جان..ماشالا اوضاع سکه کرده... :65: ولی خدایی خوب کردی.یک سوال ازت میپرسیم میرفت برای بعد دانشگاه و ناهار و شام و.. :d هر کی رو میاری یک تلفن هم ازش بزار برای کارهای ضروری

sadeght
January 11th, 2013, 11:59
سلام

قصد دخالت در روند گرفتن پشتیبان رو ندارم.
چند مورد صرفا در این انجمن برای گرفتن کاربر تجربه شد.

اولین مورد اینکه گرفتن کارت ملی و شناسنامه اصلا به کسی اطمینان نمیده. پس حتما عقد قرار داد و دریافت چک ضمانت و یا سفته حتما حتما حتما از پشتیبانتون داشته باشید.اشتباهی سابقا از روی اعتماد به افرادی داشتیم که به کارمون ضربه زدند و به هر حال قبل از ضربه کلی تونستیم جلوی افراد مورد نظر رو بگیریم. این بند حتما درکارتون باشه وگرنه دیر یا زود به مشکل خواهید خورد.

95 درصد افرادی که از این انجمن به سمت شما جهت کار میان عموما افراد تازه کار هستند که با تاپیک های آموزشی و صرفا با سابقه 1-2-3 ماهه فروش سرور مجازی ادعا ساپورت میکنند که اکثر آنها رو طی تاپیک های استخدام همکار محک زدیم که متاسفانه .....
5درصد باقی مانده هم که تخصص کافی دارند عموما نیاز به حقوق بالا دارند که در شرایط فعلی از عهده کمتر شرکتی بر میاد.
(مواظب مشتری ***ی و اطلاعات شخصی مشتریان خود در برابر همکاران خود باشید.در شرکتهای همکار مشتری ***ی توسط ساپورتر ها به وفور دیده شده)

در نهایت ما به این نتیجه رسیدیم چند همکار استخدام کردیم و خودمون بهشون آموزش دادیم. و کارمند مستلزم است که در شرکت حضور داشته باشد.فقط و فقط از طریق سیستم های درون شرکت بتونند به سرورها دسترسی داشته باشند تا امنیت اطلاعات مشتریان و همینطور ضریب امنیت کاریمون رو بالا ببریم. البته هر کسی شیوه کاری مخصوص به خودش رو داره. صرفا تجربیاتی بود که گفتم خدمتتون بزارم تا صرفا بخاطر گرفتن یک پشتیبانی در هر حالتی ضریب امنیت کاریتون رو پایین نیارید.زیرا اولین اشتباه بزرگ در این بازار رقابتی ، اخرین اشتباه خواهد بود.

نمی دانم چرا این طوری بیان می کنید اولا همه طوری نیستند . دوما این دلیل نمیشه که شما فردی رو گرفتید و اون فرد چون مشکل داشته باشه بقیه این طور باشند

این رو بهتر بود پیغام خصوصی بفرستید نه به این شکل این طوری بیان می کردید.

itjavani
January 11th, 2013, 12:16
نمی دانم چرا این طوری بیان می کنید اولا همه طوری نیستند . دوما این دلیل نمیشه که شما فردی رو گرفتید و اون فرد چون مشکل داشته باشه بقیه این طور باشند

این رو بهتر بود پیغام خصوصی بفرستید نه به این شکل این طوری بیان می کردید.

دیتا مشتریان رفیق و رفیق بازی نمیشناسه!
سفته و یا چک ضمانت کمترین موردی هست که کارمند باعث میشه نهایت دقت و احساس مسئولیت رو در کارش داشته باشه!
اگر درست مطالعه کرده باشید.بنده نگفتم همه مواردبرای ما پیش اومده بلکه برای همکاران دیگری در شرکت های دیگر نیز موردهایی پیش اومده که به صورت خلاصه ارسال کردم براتون.

shingo
January 11th, 2013, 13:39
بله خوب بچه بازی نیستش که پایه اعتبارو یه دنیا پولو اطلاعات مطرحه خدا کنه کسیو انتخاب کنن که یه هفته بعد پشیمون نشن

PENOIL
January 11th, 2013, 23:07
ممنون از دوستان

راستش برای جلوگیری از سوء استفاده یک تعهد نامه کتبی گرفتم

و اسکن کارت ملی و شناسنامه و..
این ها فقط برای اطمینان هست
و باز هم با permision ها فقط دسترسی خاصی به پشتیبان میدم
ممنون از راهنمایی شما

دوستان شخص پشتیبان انتخاب شده لطفا دیگه ایمیل نزنید

ممنون از همه دوستان

با تشکر

PENOIL
January 12th, 2013, 14:33
متاسفانه پشتیبانی که باهاش صحبت کردیم به نتیجه نرسیدیم

دوستانی که تمایل دارند لطفا دوباره ایمیل کنند

در ضمن حقوق ماهانه حداکثر 250 تومن ماهانه هست

و ماه اول 200 هست

هرکی تمایل داره توی ایمیل درتماس باشه

لطفا کسانی که سابقه کار دارند فقط ایمیل بدند
با تشکر

lpsk70
January 12th, 2013, 16:19
دوست عزیز اون کارایی که شما میخوای یک نفر میتونه انجام بده البته کمی هم فشار میاد
شما کار 3 نفر رو میخوای بدی یکی انجام بده. از این بگذریم
شما میخوای برای 6 ساعت در روز 250 تومن اونم حداکثر بدی؟ خوب خداییش یکم خودت فکر کن وقتی میخوای پست بنویسی
آخه عزیز من ، فدای تو بشم نظرت چیه کع توانایی دلقک بازی هم داشته باشه که حوصله کسی هم سر نره
شما با این پست هم به خودت و هم به همه کسایی که این رو میخونن توهین کردی.
من هیچ ادعایی ندارم در مورد دانشم و خیلی کم میام اینجا اما شما کلا مارو گیر آوردی
خوب آخه با ملایمت گفتش دوستمون که کارت اشتباه هستش ولی بر میگردی میگی که پیام خوصوصی باید میگفتی
اگر از اون دسته از کسایی هستی که با هر کسی که یکم انتقاد میکنه لج میشی و جبهه گیری میکنی که هیچی اما اگه در مورد حرفای سازنده ( البته به نظر من ) دوستلت و همکارات گوش میدی باید یا یه کسیو بیاری که هیچی نمیدونه یا اینکه کمی در کیسه رو شل کنی.
با توجه به پستهای مشتریاتونم به نظر میرسه که شما خیلی مشکل دارین تو کار و حتما باید یه فکر اساسی کنین
امید وارم که از حرفام ناراحت نشین اما قصد کمک داشتم.

lord-server
January 12th, 2013, 16:40
سلام
من با این قیمت حاضرم برای انجام کار
تعهد هم میدم

lpsk70
January 12th, 2013, 22:46
سلام
من با این قیمت حاضرم برای انجام کار
تعهد هم میدم

پس چرا کار نمیکنی؟
این کلک ها قدیمی شده که با یوزر جدید تایید کنین

alikhkh
January 12th, 2013, 23:03
ایمیل براتون ارسال شد .
منتظر پاسختون هستم :53:

lpsk70
January 12th, 2013, 23:07
ایمیل براتون ارسال شد .
منتظر پاسختون هستم :53:
من هم منتظر پاسخ هستم که ایشون قبول میکنن و استخدام میشن یا ..... :^o:105:

lord-server
January 13th, 2013, 13:57
سلام
یعنی چی متوجه نشدم من یوزر جدید نیستم من براتون ایمیل زدم برا پشتیبانی اما ایمیلی لز شما دریافت نکردم تو ایمیل هم اسکن مدرک گذاشتم براتون این حرفتون رو نفهمیدم :-|پس چرا کار نمیکنی؟
این کلک ها قدیمی شده که با یوزر جدید تایید کنین :-|این ایمیل من هست lordproxi@yahoo.com

lord-server
January 13th, 2013, 14:21
سلام
ایمیلی برام نیومده این ایمیل من هست لطفاً دوباره بفرستید lordproxi@yahoo.com
lordproxi@gmail.com

بای:105:

PENOIL
January 13th, 2013, 14:46
سلام

درحال حاظر با کسی داریم صحبت میکنیم

اگر به توافق نرسیدیم خبر داده میشه
با تشکر

lord-server
January 13th, 2013, 15:01
اوکی

VPS
January 18th, 2013, 00:56
سلام خدمت دوستان

dr.shayan1995@gmail.com

با تشکر

با سلام
من برای این کار یوزر Secure_Host (http://www.webhostingtalk.ir/member/165/) رو پیشنهاد میدم .
از همه نظر تایید شده هستند.
1- تخصص و تسلط در حیطه امنیت سرور ها (به جزات می تونم بگم توی این فروم کسی دانش ایشان را در این زمینه ندارد و کمتر کسی هست که دانش امنیتی ایشان را داشته باشد. با برخی از شرکت های هاستینگ خارجی کار می کنند به صورت Remote)
2- متعهد : درمورد تعهد هم کسانی که در ابن فروم با ایشان کار کردن می توانند نظر دهند . کاملا متعهد
3- دانش فنی هاستینگ : حرفی نزنم بهتره . همه میشناسند که فرد باسواد و خبره ای هستند.
4- سابقه : 9 سالی هست که تو هاستینگ فعالیت می کنند. البته خودشون جند سالی هستند که hosintg ندارند . برای شرکت های دیگر به عنوان مشاور امنیتی فعالیت می کنند . و سایت securehost.ir (http://securehost.ir) هم بروز رسانی نمی شود.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این ها مواردی هست که من در لابلای صحبت های ایشان در فروم پیدا کردم. البته اگر ایشان از ارایه این مطالب در اینجا ناراحت نشند. من مدتی با ایشان کار کردم واقعا از اقتادگی ایشان و دانش ایشان لذت بردم.
اگر متخصص خوب می خواهید باید سر کیسه را شل کنید.

کسانی که با ایشان موافق هستند . tanx بدن .

M.Abooali
July 23rd, 2013, 21:36
دکتر شما اول تکلیف پرونده ات را با پلیس فتا بابت کلاه برداری از ملت بی خبر حل کن، بعد بیا سر مردم کلاه جدید بزار ...

من به خودتان عرض کردم، اون مبلع برای بنده ناچیز بوده و هست، فقط بحث این است که من اجازه نمیدم به همین راحتی سر دیگران کلاه بزارید ... بهتره این بار در دادگاه حاضر بشید.

alidini
July 23rd, 2013, 22:00
دکتر شما اول تکلیف پرونده ات را با پلیس فتا بابت کلاه برداری از ملت بی خبر حل کن، بعد بیا سر مردم کلاه جدید بزار ...

من به خودتان عرض کردم، اون مبلع برای بنده ناچیز بوده و هست، فقط بحث این است که من اجازه نمیدم به همین راحتی سر دیگران کلاه بزارید ... بهتره این بار در دادگاه حاضر بشید.
فکر نکنم اینجا جای این حرفا باشه باید شما تایپک می زدید برای این کار و نباید تایپک ایشون رو خراب کنید ، من که قبلا با ایشون کار کرده بودم و مشکلی باهاشون نداشتم
مدیران عزیز لطفا پست ایشون و من رو حذف کنن ممنون

M.Abooali
July 23rd, 2013, 22:16
alidini (http://www.webhostingtalk.ir/member/34426/) ، بیان این مسئله در همین تاپیک ضرورت داشت، تا دوستان نسبت به کسی که پیشنهاد کار داده است با شناخت کامل تصمیم بگیرند.

درج این مطلب در جای دیگر که فایده ای نداشت و میشد یک گلایه گذاری کودکانه که نه خانی باش میاد و نه خانی می رود.

ایشان اگر مدعی هستند بنده تهمت زده ام یا در حال دروغ گفتن هستم، دفاع کنند. بنده دنبال تخریب چهره نیستم، شاید من اشتباه کنم، اما بدانید این وی پی اس فارس در حال حاضر پرونده دارد در پلیس فتا و البته در جلسه نخست دادگاه هم حاضر نشده است ...

این کاملا مرتبط با مبحث است و در جهت اطلاع رسانی. اگر مدیران نامربوط بدانند حذف کنند، (که با روندی که از حذف شکایات از ایشان در این انجمن مشاهده شده است، احتمالش زیاد است).
من با قوانین انجمن مشکلی ندارم.

PENOIL
August 20th, 2013, 14:36
سلام

کسی از مازندران ( چالوس - سلمانشهر- تا تنکابن ) هست برای همکاری در دفتر؟

redpayam
August 20th, 2013, 14:42
سلام

کسی از مازندران ( چالوس - سلمانشهر- تا تنکابن ) هست برای همکاری در دفتر؟

سلام
ببخشید قصد جسارت ندارما فقط یه سوال؟
شما اجازه فعالیت در وب هاستینگ تالک را گرفتید؟

PENOIL
August 20th, 2013, 14:50
سلام
ببخشید قصد جسارت ندارما فقط یه سوال؟
شما اجازه فعالیت در وب هاستینگ تالک را گرفتید؟

به این تاپیک رجوع کنید و تا اخر بخونید!
http://www.webhostingtalk.ir/f118/89460/

redpayam
August 20th, 2013, 14:58
به این تاپیک رجوع کنید و تا اخر بخونید!
http://www.webhostingtalk.ir/f118/89460/

تا یک جاهائیش رو خونده بودم که یکی از مدیران عرض کردند که بحث تموم بشه شما باز بن دایم میشید و حق فعالیت ندارید!
صرفا جهت اطلاع میپرسم و قصد جسارت ندارم!

PENOIL
August 20th, 2013, 15:05
تا یک جاهائیش رو خونده بودم که یکی از مدیران عرض کردند که بحث تموم بشه شما باز بن دایم میشید و حق فعالیت ندارید!
صرفا جهت اطلاع میپرسم و قصد جسارت ندارم!

http://www.webhostingtalk.ir/f118/89460/index19.html#post846512

این پست هم مشاهده کنید

با تماسی که با مدیریت داشتم گفتند اگر مشکلات کاربران رفع بشه مشکلی با فعالیت من ندارند

فعلا درحال رفع مشکلات هستیم و منتظر پاسخ مدیریت

omidreza
October 23rd, 2013, 17:53
پاسخگویی در قسمت تیکتهاون واقعا ضعیف هر 24 ساعت یک پاسخ میدین

عملا پشتیبانی ندارن

persianmagic
October 23rd, 2013, 21:07
پاسخگویی در قسمت تیکتهاون واقعا ضعیف هر 24 ساعت یک پاسخ میدین

عملا پشتیبانی ندارن

کسانی که از ایشون سرور میگیرند عملا نباید انتظار پشتیبانی داشته باشند

15 هزار تومان هزینه سرور هم نمیشه چه برسه پشتیبانی