PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش بازی آنلاین معروف با اسکریپت اختصاصی

mdake.com
January 9th, 2013, 15:40
خوب دوست همونطور که خبر دارید چند وقت پیش سایت وارکری که یکی از بهترین بازی های انلاین ایران با درامد ماهی 700-800 بود رو فروختم به یکی از بچه های همینجا ...
امروز هم تصمیم دارم تا بازی دومیه رو بفروشم .. منظورم تریباس هست بازی آنلاین استراتژیک تریباس
اسکریپت این سیستم یک سال پیش از شخصی خریداری شد .. و 100 درصد تغییرات تو قالب و 70 درصد تغییرات و اضافه کردن سیستم به برنامه اضافه شد .. با کلی هزینه
اون موقع که خرج میکردم واسش قصدم کار روش بود ولی الان دیگه مغازه میخوام بزنمو فقط از نت میخوام آریا تاک رو داشته باشم ..
تریباس تو صفحه اول سایت پیوند ها لینکش هست میتونید بریدو ببیند .. از همین لینک روزی 100-200 ای پی مراجعه و ثبت نام میکنن
الان تریباس کاملا غیرفعال هست (یعنی ما مدیریتی روش نمیکنیم ولی یوزرها بازی میکنن)
دو ماهه که سرور رو زدیم واسش یه ماهش پرداخت انلاین از ملت داشتیم که تو ماه 150 تومن داشت بعدش دیگه درگاه نداشتیم و فقط شماره کارت بود که حدود 60-70 تومن واریزی بود (دقت کنید دارم میگم هیچ مدیریت رو سایت نمی کنم و هیچ تبلیغی هم نکردم همه از یوزر های قدیمی یا ورودی از گوگل و پیوند ها هستن)
با خط داستان قوی که تریباس داره فعالیته قوی و تبلیغات مفید روش میتونه سریعا درامد زا بشه .. چون تجربه تو بازی انلاین داشتم زیاد
من تریباس رو به قیمت پایه 1500 (یک میلیون و پانصد میذارم واسه فروش) همونطور که میدونید این پول فقط پوله اسکریپتشه ... مزایده هم هست..

اسپم ممنوعه ... اسپم بده ها هم ریپورت میشن ..
برای فروششم صبرم زیاده مثل وارکری .. یک ماه تاپیک زدم و اینقدر پیشنهاد الکی اومد تا بالاخره مشتری واقعیش پیدا شدو به خوبی و خوشی فروش رفت ..
از دوستان تقاضا دارم که تو بالا نگه داشتن تاپیک هم کمکم کنید ...

www.tribos.ir

odezeh
July 23rd, 2014, 04:30
nn