PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد استثنایی دیگر از کولوسرور-سرور های مجازی انگلستان پرقدرت مناسب برای مولتی rc -سرور های پرقدرت المان و کولو کراسنیگ امریکا و Xlhost

coloserver
January 9th, 2013, 04:11
با عرض سلام خدمت همگی دوستان
با توجه به استقبال دوستان با افری جدید در خدمت هستیم.
سرور های مجازی انگلستان پرقدرت داری مجازی ساز XEN و پورت 1 گیگ و ارایه کنترل پنل solusvm که علاوه بر اینکه پنل بسیار قدرتمندی است و دارای امکاناتی همچون بوت و رست میباشد در این پنل قادر خواهید بود سیستم عامل خودتان را هر موقع مایل بودید تعویض نمایید .. این پنل حرفه ای برای کسانی که از ما خرید میکنند کاملا رایگان تقدیم میشود.
سرور های انگلیس کاملا مناسب برای ان دسته از دوستان است که برای مالتی کشی در RC به دنبال سرور مناسب هستند... و ما با تضمین کیفیت قادر به ارایه سرویس هستیم.
این سرور دارای پورت 1 گیگ اختصاصی میباشد و دارای سی پی یو قدرتمند است که نهایت سرعت را برای مشتریان به ارمغان می اورد.

لازم به ذکر است هریک از دوستان بیش از یک سرور از ما خرید کند برای خرید دوم 10% و برای خرید سوم 20% و برای خریدچهارم 30% از ماتخفیف دریافت خواهد کرد.
تخفیف ها به مدت 10 روز فعال شدند.. قیمت استثنایی سرور های المان با سرعت دانلود خیره کننده

www.coloserver.ir (http://www.coloserver.ir)

ID: coloserver

UK

پلان دوم
پلان اول

رم512 مگابات

Xeon E3-1230 V2

هارد40 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

پورت 1 گیگابیت

سیستم عامل دلخواه شما
19,000تومان ماهانه

پلان سوم
پلان اول

رم1024 مگابات

Xeon E3-1230 V2

هارد60 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

پورت 1 گیگابیت

سیستم عامل دلخواه شما
24,000تومان ماهانه

پلان چهارم
پلان اول

رم2048 مگابات

Xeon E3-1230 V2

هارد70 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

پورت 1 گیگابیت

سیستم عامل دلخواه شما
31,000تومان ماهانه

پلان پنجم
پلان اول

رم4096 مگابات

Xeon E3-1230 V2

هارد150 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

پورت 1 گیگابیت

سیستم عامل دلخواه شما
50,000تومان ماهانه

hetzner-german

پلان دوم
رم 512 مگابایت

Intel® Core™ i7-2700 Quadcore

هارد 60 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

پورت 1 گیگابیت

سیستم عامل انتخابی شما
20,000تومان ماهانه

پلان سوم
رم 1024 مگابایت

هارد 80 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

پورت 1 گیگابیت

سیستم عامل انتخابی شما
23,000تومان ماهانه

پلان چهارم
رم 2048 مگابایت

هارد 100 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

پورت 1 گیگابیت

سیستم عامل انتخابی شما
36,000تومان ماهانه

پلان پنجم
رم 4096 مگابایت

هارد 180 گیگابایت

پورت 1 گیگابیت

پهنای باند نامحدود

سیستم عامل انتخابی شما
60,000تومان ماهانه

Colocrossing

پلان دوم
رم 512 مگابایت

Xeon E3-1230 2 Core

هارد 80 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

پورت 1 گیگابیت

سیستم عامل انتخابی شما
22,000تومان ماهانه

پلان سوم
رم 1024 مگابایت

Xeon E3-1230 3Core

هارد 100 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

پورت 1 گیگابیت

سیستم عامل انتخابی شما
26,000تومان ماهانه

پلان چهارم
رم 2048 مگابایت

Xeon E3-1230 4 Core

هارد 130 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

پورت 1 گیگابیت

سیستم عامل انتخابی شما
40,000تومان ماهانه

پلان پنجم
رم 4096 مگابایت

Xeon E5606 6 Core

هارد 200 گیگابایت

پورت 1 گیگابیت

پهنای باند نامحدود

سیستم عامل انتخابی شما
65,000تومان ماهانه

Xlhost

پلان دوم
رم 512 مگابایت

Xeon E5606 2 Core

هارد 80 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

سیستم عامل انتخابی شما
21,000تومان ماهانه

پلان سوم
رم 1024 مگابایت

Xeon E5606 3Core

هارد 100 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

سیستم عامل انتخابی شما
23,000تومان ماهانه

پلان چهارم
رم 2048 مگابایت

Xeon E5606 4 Core

هارد 130 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

سیستم عامل انتخابی شما
30,000تومان ماهانه

پلان پنجم
رم 4096 مگابایت

Xeon E5606 6 Core

هارد 200 گیگابایت

پهنای باند نامحدود

سیستم عامل انتخابی شما
45,000تومان ماهانه

بنده از ایشون هم نمایندگی هاست و هم سرور مجازی برای سایتم دارم .. بسیار عالی از لحاظ اپتایم و پشتیبانی هستند.

پشتیبانیتون عالیه من قبلاً از یک جا دیگه سرور داشتم پشتیبانیش ضعیف بود ممنون از پشتیبانی خوبتون

من سرویس هتزنر آلمان خریداری کردم. بسیار راضی هستم. پشتیبانی هم بسیار خوب میباشد.
کمال تشکر را دارم.

تائید میشن : )

جناب تایید می شن

تاییید میشوند...

100% و کاملا تایید میشند.
در کیفیت کارشون و پشتیبانی تیم مجرب و حرفه ای شون شکی نیست.
موفق باشید.

من که ازشون راضیم فعلاً یک وی پی اس برا تست ازشون گرفتم اگه تا 2 ماهه دیگه همین طوری کار کنه بقیه وی پی اس هامو انتقال میدم رو سرورشون

از ایشون پلان سوم آمریکا رو دارم واقعآ از کیفیت بالای برخوردار هست 2 ماه هست 1 ثانیه هم قطع نشده سرعت دانلود هم بسیار عالی هست
پشتیبانی هم که ترکونده هر موقع چه صبح چه شب تیکت دادم زیر 10 دقیقه جواب گرفتم
واقعآ ممنونم

امروز از ایشون سرویس گرفتم سرعت آماده سازی سریس و جواب دادن به سوالات بالاست . همچنین تا الان کیفیت بالایی داشتن

با سلام
من به یک وی پی اس جهت هاست دانلود نیاز داشتم از هرجا که گرفته بودم یا قطعی داشت یا نمیتونستن خوب کانفیگ کنند یا اینکه پشتیبانی خوبی نداشتند.. خدا رو شکر این شرکت رو سر راه ما قرار داد ازشون وی پی اس ۱ گیگ خریدم از امریکا پینگش پایین و سرعت بسیار خوب و تا الان یه دقیقه هم وی پی اس دان نشده خدا رو شکر کادر خیلی مهربانی هم داره هر موقع تیکت میزنی سریع پاسخ میدند...
به دوستام هم معرفی شون کردم ازش وی پی اس المان دارند سرعت دانلود واسه اونا خیلی مهمه اونام خیلی راضی بودند...
امیدوارم همین طور ادامه بدند.

ایشون تایید میشن... سرویس های با کیفیت و پشتیبانی قوی و کار بلدی دارند
امیدوارم که همیشه موفق باشید

از ایشون پلان سوم آمریکا رو دارم واقعآ از کیفیت بالای برخوردار هست 2 ماه هست 1 ثانیه هم قطع نشده سرعت دانلود هم بسیار عالی هست
واقعآ ممنونم

امروز از ایشون سرویس گرفتم سرعت آماده سازی سریس و جواب دادن به سوالات بالاست . همچنین تا الان کیفیت بالایی داشتن

با سلام
من به یک وی پی اس جهت هاست دانلود نیاز داشتم از هرجا که گرفته بودم یا قطعی داشت یا نمیتونستن خوب کانفیگ کنند یا اینکه پشتیبانی خوبی نداشتند.. خدا رو شکر این شرکت رو سر راه ما قرار داد ازشون وی پی اس ۱ گیگ خریدم از امریکا پینگش پایین و سرعت بسیار خوب و تا الان یه دقیقه هم وی پی اس دان نشده خدا رو شکر کادر خیلی مهربانی هم داره هر موقع تیکت میزنی سریع پاسخ میدند...
به دوستام هم معرفی شون کردم ازش وی پی اس المان دارند سرعت دانلود واسه اونا خیلی مهمه اونام خیلی راضی بودند...

پشتیبانی سریع و تحویل سریع نیم ساعته تحویل دادن دمتون گرم

پشتیبانی خوبی ارائه میدن سرور داریم از ایشون انشالله که به همین روال کار ادامه پیدا کنه.

سلام
رم 1 و هارد 200 میخواهم
برای سرور دانلود با پورت 1 گیگ
قطعی رو چه جوری گارانتی میکنید که سرور به مشکل نخوره
پشتیبانی تلفنی چی دارین !؟

واقعآ ممنونم

با سلام

پشتیبانی خوبی ارائه میدن سرور داریم از ایشون انشالله که به همین روال کار ادامه پیدا کنه.

عالیه ... یک
هیچ موشکلی نداره ...
یک بشر از آن روزی که من آمدم اینجا سرور به این خوبی نداشته ... عالی

سرویس خریداری شده.. کاملا راضی هستم... تایید میکنمشون به شدت..

با عرض سلام
خدارا بسیار شاکر هستیم که تمام کاربران ما به شرکتی منتقل شدند که از نظر تجربه و کیفیت محصولات و پشتیبانی در سطح بسیار بالایی قرار دارند ...و این گفته بنده از نظرات کاربران کاملا پیداست.
با ارزوی موفقیت و سربلندی ...
یا حق

سلام
سرور مخصوص دانلود دارین که پهنای باندش چیزی حدود 10 تا 12 ترابایت در ماه باشه؟
هاردش هم 250 تا 300 گیگ

واقعآ ممنونم

با سلام

عالیه ... یک
هیچ موشکلی نداره ...

با عرض سلام
خدارا بسیار شاکر هستیم که تمام کاربران ما به شرکتی منتقل شدند که از نظر تجربه و کیفیت محصولات و پشتیبانی در سطح بسیار بالایی قرار دارند ...و این گفته بنده از نظرات کاربران کاملا پیداست.
یا حق

الان آمریکا ایشالا چندروز دیگه آلمان هم میگیرم

خب, من مشتری فناوری سرور بودم که با اونا مشکل داشتم ولی وقتی گفتم من از فناوری سرور, سرور داشتم فورا سرور رو در عرض نیم ساعت بهم تحویل دادن.
تا الآن هم که باهاش کار کردم واقعا راضی ام و مشکلی نداره. در ضمن سرعت دانلودش واقعا برام عجیب بود و من اولین باری بود که با همچین سرعتی برخورد می کردم!, حدود 30 مگابایت به ثانیه!, اسکرینشات رو آپلود کردم می تونین ببینین.

الان که سایت شما باز نمیشه این چه جور شرکتی هست که سایت خودش باز نمیشه ! الان اگه وی پی اس قطع بشه چطور میخوان پیگیر مشکلش باشن
بعد شما میگید این فرد نیستید ثابت کنید
لطفا آدرس شرکتتون تو مشهد هست قرار بدید تا حضوری بیام پیشتون ببینیم واقعا شرکت دارید و...

واقعآ ممنونم

با سلام

عالیه ... یک
هیچ موشکلی نداره ...

با عرض سلام
یا حق

الان آمریکا ایشالا چندروز دیگه آلمان هم میگیرم

خب, من مشتری فناوری سرور بودم که با اونا مشکل داشتم ولی وقتی گفتم من از فناوری سرور, سرور داشتم فورا سرور رو در عرض نیم ساعت بهم تحویل دادن.
تا الآن هم که باهاش کار کردم واقعا راضی ام و مشکلی نداره. در ضمن سرعت دانلودش واقعا برام عجیب بود و من اولین باری بود که با همچین سرعتی برخورد می کردم!, حدود 30 مگابایت به ثانیه!, اسکرینشات رو آپلود کردم می تونین ببینین.

ما که گرفتیم راضی هستیم هم سرور خوبه هم پشتیبانی

کاملا صحیح است
بنده نیز ازشون نمایندگی هاسن و 2 تا سرور دارم خیلی راضیم و کاملا تعید میکنمشون.

سلام
واقعا من تمام کسب و کرم رو مدیون این شرکت هستم سرور های پرقدرتی که ارایه میدند واقعا باعث جذب مشتری برای بنده شد.
پشتیبانی فوق العاده شون رو باید تحسین کرد.
plus00o
January 9th, 2013, 04:30
سلام من از این شرکت راضی هستم هم پشتیبانی 24 ساعته داره هم از سرورش راضی هستم قیمتشم نسبت به سرورش بسیار ارزونه

tain
January 9th, 2013, 04:38
سلام
من سرور آلمان دارم که سرعت دانلودش بسیار عالیه
کلا سایتم رو کولو سرور هستش
:x

pooriavps
January 9th, 2013, 12:55
یه مدتی هست باهاشون کار میکنم .. بسیار پرسنل با معلومات و محترمی داره... سرویس ها کیفیت و اپتایم عالی دارند بنده خیلی راضیم.
شده من ساعت 5 صبح تیکت داده باشم سایعت 5:10 جواب بدن.. الان کمتر شرکتی همچین پشتیبانی میده... تشکر:53::53:

coloserver
January 9th, 2013, 13:27
سلام من از این شرکت راضی هستم هم پشتیبانی 24 ساعته داره هم از سرورش راضی هستم قیمتشم نسبت به سرورش بسیار ارزونه

سلام
من سرور آلمان دارم که سرعت دانلودش بسیار عالیه
کلا سایتم رو کولو سرور هستش
:x

یه مدتی هست باهاشون کار میکنم .. بسیار پرسنل با معلومات و محترمی داره... سرویس ها کیفیت و اپتایم عالی دارند بنده خیلی راضیم.
شده من ساعت 5 صبح تیکت داده باشم سایعت 5:10 جواب بدن.. الان کمتر شرکتی همچین پشتیبانی میده... تشکر:53::53:

تشکر از دوستان ..
حمایت شما باعث میشه پرقدرت تر از قبل به کارمون ادامه بدیم.
:53:

ameri
January 9th, 2013, 17:15
بنده از ایشون هم نمایندگی هاست و هم سرور مجازی برای سایتم دارم .. بسیار عالی از لحاظ اپتایم و پشتیبانی هستند.

lord-server
January 9th, 2013, 17:35
پشتیبانیتون عالیه من قبلاً از یک جا دیگه سرور داشتم پشتیبانیش ضعیف بود ممنون از پشتیبانی خوبتون :-*:-*:-*:53::53:

masi892
January 9th, 2013, 23:42
من سرویس هتزنر آلمان خریداری کردم. بسیار راضی هستم. پشتیبانی هم بسیار خوب میباشد.
کمال تشکر را دارم.

pooriavps
January 10th, 2013, 01:56
جان خودم باور کنین کارشون حرف نداره به خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا قسم خیلی راضیم
نا امید شده بودم از جاهای دیگه که colo رو پیدا کردمممممممممممممممممممممم توپن

lordmhn
January 10th, 2013, 03:32
تائید میشن : )

mostafa0011
January 10th, 2013, 09:31
پلان سوم از Colocrossing رو میتونید با 20 گیگ فضا ارزون تر بدینش؟:-|

coloserver
January 11th, 2013, 02:22
پلان سوم از Colocrossing رو میتونید با 20 گیگ فضا ارزون تر بدینش؟:-|

از طریق یاهو یا تیکت در تماس باشید.:53:

misagh72
January 11th, 2013, 11:04
سلام

ساییتون بالا نمیاد چرا ؟:106:

coloserver
January 11th, 2013, 11:20
سلام

ساییتون بالا نمیاد چرا ؟:106:

با عرض سلام
سایت در دسترش میباشد..:53:

سرور-انلاین
January 12th, 2013, 21:59
تاییید میشوند...

se7en-host
January 12th, 2013, 22:26
جناب تایید می شن

coloserver
January 13th, 2013, 00:46
تاییید میشوند...

جناب تایید می شن

تنها افتخار ما اعتماد شماست...

omid222
January 13th, 2013, 01:56
سلام
سرعت دانلود انگلستان چقدر هست ؟
سرور های هتزنر کنترل پنل ریستارت دارن ؟
ممنون

khazarnet
January 13th, 2013, 01:56
100% و کاملا تایید میشند.
در کیفیت کارشون و پشتیبانی تیم مجرب و حرفه ای شون شکی نیست.
موفق باشید.:)

coloserver
January 15th, 2013, 00:59
تخفیفات جدید اعمال شد...
اطلاعات بیشتر در سایت
کولو سرور ، برترین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب (http://www.colowebhost.com)

lord-server
January 15th, 2013, 10:43
من که ازشون راضیم فعلاً یک وی پی اس برا تست ازشون گرفتم اگه تا 2 ماهه دیگه همین طوری کار کنه بقیه وی پی اس هامو انتقال میدم رو سرورشون :):65:

mmmehdi03
January 15th, 2013, 15:14
با سلام آقا من سه روزه که این پلان سوم Colocrossing رو سفارش دادم هنوز برام نیو مده میخوام بدونم که کی میاد؟

coloserver
January 15th, 2013, 15:53
با سلام آقا من سه روزه که این پلان سوم Colocrossing رو سفارش دادم هنوز برام نیو مده میخوام بدونم که کی میاد؟

عزیز سه روز نیست...اگه دقت کنید و وارد محیط کاربریتون بشید متوجه میشین ...به دلیل ارتقا قالب سایت دیتا بیس whmcs ما دچار اختلال شده است.. لطفا وارد محیط کاربری بشید و تیکت بدین همکاران در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی میکنند.

دوستان به زودی تا اخر وقت اداری امرور تمامی مشکلات سیستم حل خواهد شد.
agha_mehran
January 15th, 2013, 20:38
با سلام خدمت شما
من سیستم میکروتیک میخوام به و رم 256 هم برام کافیه
شما ارایی میدید، چون 3تا سرور دیگه از جاهای دیگه دارم زیاد نمیخوام پول خرج کنم برای همین قمیت هم برام مهم
با تشکر از شما

coloserver
January 16th, 2013, 02:08
با سلام خدمت شما
من سیستم میکروتیک میخوام به و رم 256 هم برام کافیه
شما ارایی میدید، چون 3تا سرور دیگه از جاهای دیگه دارم زیاد نمیخوام پول خرج کنم برای همین قمیت هم برام مهم
با تشکر از شما
مشکلی نیست در خدمت هستیم..
با ای دی یاهو یا از طریق سایت در تماس باشید.

coloserver
January 16th, 2013, 02:16
تخفیف ها به مدت 10 روز فعال شدند.. قیمت استثنایی سرور های المان با سرعت دانلود خیره کننده!

amir.killer
January 16th, 2013, 08:13
با سلام قیمت هاشون یه خورده گرونه ولی کیفیتش عالیه فقط به دردRaidcallنمیخوره واسه دانلود حرف نداره

mehryar
January 16th, 2013, 08:56
با سلام
چند تا سوال داشتم عضو سایت شدم و یه تیکت زدم

CrisS
January 16th, 2013, 14:02
سلام
256 ندارین؟

paya-sms
January 17th, 2013, 01:26
سلام
هاست دانلود نود هم میشه راه انداخت؟

coloserver
January 17th, 2013, 04:39
با سلام قیمت هاشون یه خورده گرونه ولی کیفیتش عالیه فقط به دردRaidcallنمیخوره واسه دانلود حرف نداره
به تازگی سرور uk جدیدی برای rc خریداری شده برای اطلاعات بیشتر با ایدی یا سامنه تیکت سایت در تماس باشید.

با سلام
چند تا سوال داشتم عضو سایت شدم و یه تیکت زدم
پاسخ داده شد.

سلام
256 ندارین؟
والا عزیز 256 صرف نداره با توجه به قیمت ارز موجود ..
حالا اگر مشتری ما باشید شاید بشه کاری کرد .. لطفا از طریق تیکت اقدام کنید.

coloserver
January 18th, 2013, 01:54
عزیزان تنها ۶ روز دیگر از تخفیف ویژه سرور ها باقیست... سرور های مجازی المان با سرعت دانلود باورنکردنی ۴۰ مگابایت بر ثانیه... ۷ روز بازگشت وجه در صورت نارضایتی...:53:

coloserver
January 19th, 2013, 16:14
عزیزان تنها ۵ روز دیگر از تخفیف ویژه سرور ها باقیست... سرور های مجازی المان با سرعت دانلود باورنکردنی ۴۰ مگابایت بر ثانیه... ۷ روز بازگشت وجه در صورت نارضایتی...

hadi_am
January 19th, 2013, 17:35
ایشون از هر نظر تایید میشند بنده خودم از ایشون سرویس دارم به موقع به تمامی مشکلات رسیدگی کردند