PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا اخیرا خیلیا متمایل شدند هاستینگ کار کنند؟؟؟بخونین.نظربدین

sa_sh41
January 9th, 2013, 00:34
سلام دوستان
خسته نباشید
امشب یکی از دوستانم با من تماس گرفت و صحبت هایی شد که خواستم برا شما هم تعریف کنم
قبل از هرچیز از وقتیکه میزارید متشکرم:53:
این دوست ما شیرینی فروشی داره و بازارش هم خوبه، ولی امشب زنگ زدو گفت شنیدم هاستینگ خیلی سود داره :-| می خوام بیام تو این کار چکار باید بکنم؟؟
من خیلی باهاش صحبت کردم، که تو این کار قبل از پول باید تجربه داشته باشی ولی فکر می کرد من به اون به چشم رقیب نگاه میکنم!!!!
این نمونه کوچیکشه
یا توی اددلیست یاهوم خیلیا هستند که سن و سال زیادی ندارند مثلا کلا 13 سالشه به من میگه می خوام هاستینگ راه بندازم.بعد بش میگم خب تو میدونی مثلا cxs چیه یا میتونی بکاپ تنظیم کنی، میگه نه!!!
همین فرد الان هاستینگ راه انداخته، تو خیلی سایت ها هم رفته تبلیغات گرفته.بعد هاست نامحدود میده 10000تومن :))
ملت هم میگن خب ارزون که هست.تو همه سایت ها هم تبلیغ داره پس حتما معتبره....خب باید قبول کنیم همه اطلاعاتشون در این زمینه کافی نیست.
بعد کار به جایی می رسه که حتی شهرداری یک شهر میاد از همچین جایی هاست میخره.1میلیون دادن برا طراحی.بعد هیچ بکاپی ندارند این هم که میگه منم بکاپ ندارم باید خودتون تنظیم میکردین!!!!
بنظر شما باید چکار کرد؟راهی هست که یکم بازار نظم بگیره
یا شما موافقین که هرکس پول داشت بیاد تو این کار حالا یاد میگیره؟؟؟
ممنون میشم نظر دوستانو بدونم

tizparvaz
January 9th, 2013, 01:10
نه ئاقعا اینجوری نیست اگر کسی واقعا میخواد با نگرش بلند مدت وارد اینکار بشه 100% به خیلی چیزای دیگه به جز پول نیاز داره
ما الان اصلا هاست اشتراکی نمیدیم چون یه دو ت چارتا کردیم دیدیم اگر بخوایم درست حسابی سرویس بدیم باید چند نفر واسه پشتیبانی داشته باشیم باید سرور فایروال سخت افزاری داشته باشه باید سرور اختصاصی باشه باید سرور لایت اسپید باشه باید قوی باشه و ... و بابت این موارد نباید هایت زیر 100 هزار تومان در سال فروخت و خوب کو مشتری که واسه یه هاست سال 100 هزار تومن بده و کلا هاست اشتراکی رو کنار گذاشتیم

shivahost
January 9th, 2013, 01:15
کافیه دوست شما یک شب از این بی خوابی ها بکشه: بسته شدن سروهای هتزنر ( کسانی که از شرکت گذرگاه جهانی خریده بودن) (http://www.webhostingtalk.ir/f41/68473)

sa_sh41
January 9th, 2013, 01:26
نه ئاقعا اینجوری نیست اگر کسی واقعا میخواد با نگرش بلند مدت وارد اینکار بشه 100% به خیلی چیزای دیگه به جز پول نیاز داره
ما الان اصلا هاست اشتراکی نمیدیم چون یه دو ت چارتا کردیم دیدیم اگر بخوایم درست حسابی سرویس بدیم باید چند نفر واسه پشتیبانی داشته باشیم باید سرور فایروال سخت افزاری داشته باشه باید سرور اختصاصی باشه باید سرور لایت اسپید باشه باید قوی باشه و ... و بابت این موارد نباید هایت زیر 100 هزار تومان در سال فروخت و خوب کو مشتری که واسه یه هاست سال 100 هزار تومن بده و کلا هاست اشتراکی رو کنار گذاشتیم
بنظرتون برای رفع مشکل راهکاری نیست؟

sa_sh41
January 9th, 2013, 01:28
کافیه دوست شما یک شب از این بی خوابی ها بکشه: بسته شدن سروهای هتزنر ( کسانی که از شرکت گذرگاه جهانی خریده بودن) (http://www.webhostingtalk.ir/f41/68473)

شرایط کنونی شما را واقعا درک میکنم
بدتر از همه بلاتکلیفیه
ولی نگران نباشین انشالله حل میشه
ولی واقعا اینجور افراد براشون مهم هم نیست.سرور مشکل بخوره گوشیا خاموش مییشه تا سرور درست بشه.اگه هم درست نشه که میگن بکاپگیری به عهده شما بوده بای...

ققنوس
January 9th, 2013, 01:44
سلام

مسلما بايد به اين وضعيت يه سرو ساماني داد اينجور خيلي بد هست .

متاسفانه خيلي از افرادي كه قصد راه اندازي هاستينگ رو دارن اصلا سواد چنداني در اين مورد ندارن و تنها بخشي كه تو سايتشون درسته بخش شماره حساب و روش هاي پرداخت هست و چند وقت كه گذشت با يه خرابكاري بزرگ ميكشن كنار!

اين وسط حق كساني كه واقعا كارشون درسته با مبالغ عجيب غريب اين دوستان ضايع ميشه .

يكي از دوستان بهم گفت ميخوام هاست بگيرم گفتم فلان جان اين پنله خوبه اومده به من ميگه خيلي زياده فلان جا 500 مگ ميدن نمي دونم سالي 4 تومن همه چي هم نامحدوده !

اصلا همه چي نامحدود يعني چي ؟

من نميدونم كي ملت ما ميخوان آدم بشن !

يه زماني وبلاگ نويسي بود .........نابودش كردن

بعد رفتن سراغ سايت زدن الان صفدر قلي سر كوچه مش عباس هم سايت داره

بعد زدن تو كار شبكه ها و سايت هاي خبري اين پاتوق اون پاتوق اين پي س اون وردلد .........اقل 100 هزار تا سايت بي خواص !!!! كه همشم در حال

كپي كردنن به وجود اومد .

حالا هم همه ملت ميخوان هاستينگ كار بشن .

عذر ميخوام اينطور گفتم قصد جسارت به كسي رو ندارم .

يارو دراومد ميگه من چند تا كيس خوب دارم تو خونه يه اي پي بگيرم مي تونم سرور راه بندازم :105:

هيچ جاي دنيا مثل ما نيستن !

با تشكر

m2n
January 9th, 2013, 12:00
برادر شما بقیه رو ول کن کیفیت کارو ببرین بالا مشتری هم اگه دنبال کیفیت باشه حتما شمارو انتخاب می کنه بی خود حرص اونارو نخورین اینجا یه فضای گسترده هست و نمیشه به کسی گفت شما فلان کارو بکن فلان کارو نکن :) الان ده نفر هم پیدا میشن میگن اتحادیه میزنم خودشم میشه رئیس اتحادیه :))

sa_sh41
January 9th, 2013, 12:27
برادر شما بقیه رو ول کن کیفیت کارو ببرین بالا مشتری هم اگه دنبال کیفیت باشه حتما شمارو انتخاب می کنه بی خود حرص اونارو نخورین اینجا یه فضای گسترده هست و نمیشه به کسی گفت شما فلان کارو بکن فلان کارو نکن :) الان ده نفر هم پیدا میشن میگن اتحادیه میزنم خودشم میشه رئیس اتحادیه :))

ن ازین ناراحت نیستم که بازار اوناییکه واقعا سرشون تو کاره خراب میشه با این کارا
من میگم چرا نباید نظم داشته باشه هرکی که میخواد پول دربیاره بیاد تو اینکار که قضیه اون شهرداری که بالا گفتم پیش بیاد

m2n
January 9th, 2013, 12:38
همه کسانی که در نت کسب و کار می کنن حالا یا تفریحی یا جدی با این مشکل مواج هستن هاستینگ گوشه ای از این مشکلات هست الان یک قالب اختصاصی 250 هزینش هست یکی میاد با 10 هزار تومان قالب میزنه چرا چون می خواد معروف بشه، دیگه اون مشتری به این توجه نمی کنه ها این واسه خودشه داره ارزون میزنه نه به خاطر مشتری بعد میاد میگه فلانی 10 تومان قالب میزنه شما میگین 250 چرا به شما بدم به اون میدم 240 پس اندازه ازدواجم میشه :)

habiballahafg
January 9th, 2013, 13:10
من با دستم صحبت میکردم میگفت خوب پول در میاری ،من گفتم چی جوری ؟
میگه همیشه پشت سیستم هستی !!!!
من بهش توضیح دادم گفتم که باید بیدار باشی(از ساعت ۹ یا ۹:۳۰ صبح بیدار هستم تا ۱۲ یا ۱ شب )
گفتم باید مشکل را قبل از این که مشتری بگه برای من به وجود آماده جواب بدی .
گفتم من هزینه های میلیونی دادم برای یاد گیری و رد به کار (از پایه تا ارشد شبکه )باید یه جای این هزینه ها را جبران کنم .
گفتم الان ببین از شرکت گذرگاه شکایت داره میشه .(تاپیک مربوط را نشان دادم )
نمیدونم باور میکنید یا نه من اینجا اتاق دارم دستم گفت که من از این به بعد برای تو تمیز میکنم تو وقت نداری

shazo
January 9th, 2013, 13:15
سلام.. فکر می کنم اگر کسی یک ماه از این دوستان تازه کار اکانت بگیره ؛ از ماه دوم دیگه صدر صد میره یه جای دیگه..!

ولی خوب همه یه روزی تازه کار بودن ؛ آدم باید توی کار باشه که تجربه کسب کنه..

azarscript
January 9th, 2013, 23:49
بنام حق
.........
واقعا دوستمون تاپیک خوبی زدن
اینی که میگید تو همه کارا هست اونجا ها رو نمیدونم ولی تو تبریز یه موقع همه دیدن موبایل خوبه فروشش همه زدن به کار موبایل که هیچ چی هم نمیدونستن حالا هم بوتیک مد شده همه میرن تو این کار یه موقعی هم کفش فرو شی و ...
من خودم الان شرکت ثبت شده دارم قدرت مالی هم اونقدری دارم که بتونم تو چند ماه بیام با دوستان رقایت کنم ولی بخدا بدجور بازار رو خراب کردن چون هیچ اتحادیه نداره . بابا این سیگار فروش ها هم اتحادیه دارند ولی نمیدونم چرا کسی به هاستینگ رسیدگی نمیکنه بخدا الان ادلیستام تو یاهو رو حاضرم بدم نکاه کنید یا خواننده هستن :)) یا دارن هاست میفروشن باز اگه کارشون خوب باشه ادم حرصش نمیگیره ولی هیچ کدومشون اصلا تو این کار سررشته ندارن.

parsdrive
January 10th, 2013, 01:12
مهم این هست که همکارانی که تجربه بالایی دارند و بصورت حرفه ای کار رو دنبال می کنند کار خودشون رو ادامه بدند و کیفیت سرور ها رو بالا ببرند و اگر نقصی هست برطرف کنند و کیفیت بهتری ارائه بدهند.

کیفیت هیچگاه اتفاقی بدست نمیاد. مشتریانی که بدنبال هزینه های پایین هستند بعد از اندکی گذران با هاست های ارزان قیمت و قیمت های بقول دوستان عجیب! متوجه علت ارزونی این هاست ها میشن.

مشتری اونقدر هاست های مختلف رو امتحان می کنه تا در نهیات هاست با کیفیت رو شناسایی می کنه و برای همیشه( اگر مشکلی پیش نیاد) در اونجا موندگار میشه. این رو تجربه به ما ثابت کرده دوستان هم حتما از مشتریان خودشون چنین شکایاتی از هاست های ارزون قیمت رو شنیدند و تفاوت رو با هاست با کیفیت فعلیشون درک می کنند.