PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کندی سرعت و بالا نیامدن سایت

sia1
January 8th, 2013, 12:01
با سلام
ذوستان بنده وی پی اسی با مشخصات زیر دارم
1g رم
1ghz سی پی یو
متاسفانه با کاهش و کندی سرعت روبرو هستک ولی مشکل از کم آوردن سخت افزاری یا مشکل نرم افزاری نیست چون وقتی مثلا از چیز پی ان استفاده میکنم سایت به سزعت یالا می آید آیا امکان دارد مشکل از پورت اینترنت باشد و ممنون میشم راهنماییم کنید

sky98
January 10th, 2013, 13:40
از پورت وب سرور هست مشکل فکر میکنم:54:

alaydyn
January 10th, 2013, 18:54
منم با همین مشخصات مشکل دارم مثلا بروزر را می خواهم باز کنم 2 دقیقه طول میکشه و بعد می خواهم لینک بهش بدم سایت باز بشه تا باز شدن سایت یک چورتی میزنم :))

sudo
January 11th, 2013, 11:54
با سلام
ذوستان بنده وی پی اسی با مشخصات زیر دارم
1g رم
1ghz سی پی یو
متاسفانه با کاهش و کندی سرعت روبرو هستک ولی مشکل از کم آوردن سخت افزاری یا مشکل نرم افزاری نیست چون وقتی مثلا از چیز پی ان استفاده میکنم سایت به سزعت یالا می آید آیا امکان دارد مشکل از پورت اینترنت باشد و ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام
مشکل از پهنای باند اینترنت شما هست.

sia1
January 11th, 2013, 12:21
سلام
مشکل از پهنای باند اینترنت شما هست.

البته فکر نمیکنم به اینترنت من ربط داشته باشه چون بقیه سایت ها براحتی باز میشوند مشکل با سایت و آی پی حودمه چون گذارش کندی رو هم کاربرا و هم مدیران سایت هم داد. به نظرم حق با sky98 هست مشکل از پورت سروره چون قبلا هم مدتی کوتا به این شکل بود که بعدا رفع شد. راستی چطور میشه این مشکل رو با سند و مدرک با مدیر هاستینگ مطرح کرد چون ظاهرا قبول نمیکنند که چنین مشکی هست؟

sudo
January 11th, 2013, 12:26
البته فکر نمیکنم به اینترنت من ربط داشته باشه چون بقیه سایت ها براحتی باز میشوند مشکل با سایت و آی پی حودمه چون گذارش کندی رو هم کاربرا و هم مدیران سایت هم داد. به نظرم حق با sky98 هست مشکل از پورت سروره چون قبلا هم مدتی کوتا به این شکل بود که بعدا رفع شد. راستی چطور میشه این مشکل رو با سند و مدرک با مدیر هاستینگ مطرح کرد چون ظاهرا قبول نمیکنند که چنین مشکی هست؟

از پورت وب سرور هست مشکل فکر میکنم:54:

این صحبت دوستمون رو توضیح میدم ..

پورت وب سرور = Web Server Port میشود همان 80 و HTTPS 443
که فکر نکنم این جواب سوال شما باشه،
چون شما میخواهید عیب را از سرویس دهنده خودتون بگیرید، همین کلمه "پورت" رو شنیدید ، .... تصمیم را هم گرفتید :53:

لطفا بفرمایید سیستم عامل سرور شما چی هست ؟
تا من راهنماییتون کنم

sudo
January 11th, 2013, 12:46
اگر از سیستم عامل ویندوز سرور استفاده میکنید، به سرور خود ریموت کنید ،
با مرورگر خود Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test (http://speedtest.net/) را باز کنید و سرعت سرور خود را بسنجید ، اما از اونجایی که سرعت اینترنت خانگی شما پایین و پینگ تایمتان بالا هست ، قطعا در دیدن این سایت در سرور به مشکل برخواهید خورد.

و یا راه خیلی ساده دیگه ، این هست که به وسیله یک دانلود منیجر مثل IDM لینک زیر را دانلود کنید:
http://cachefly.cachefly.net/100mb.test

ببنید چند مگابایت بهتان Rate دانلود میدهد!

و تا جای ممکن میتوانید ، از موقعیت های دیگه هم تست بگیرید
مثلا این Cachefly آمریکا بود، میتونید از دیتاسنتر های اروپایی هم تست دانلود بگیرید (اما انتظار سرعت بالا از سرور اروپایی به آمریکایی یا بالعکس را نداشته باشید)
مثلا یک فایل تست 2گیگابایتی از انگلیس :
http://81.171.230.43/test2000M.bin

در هنگام دانلود به Task Manager ویندوز سرور خود بروید و به سربرگ Network / Local are connection بروید و نمودار /گراف آن را مشاهده کنید

اگر هم سیستم عاملتان لینوکس هست،
که با استفاده از ابزار های ipref و wget میتوانید تست بگیرید....

اگر rate Download را 2-4 مگابایت به بالا بدهد بهتان خوب هست ...
موفق باشید

sia1
January 11th, 2013, 19:55
سلام و با تشکر از راهنمایتون دوست عزیز sudo :53:
در ابتدا باید توضیح بدم که بنده خوشبختانه یا هر چی! از اون دسته آدم هایی هستم که زود قضاوت نمیکنم و دوست هم ندارم کسی یا شرکتی را تخریب کنم چون اعتقاد دارم که هر کسی در طول فعالیت کاری ممکنه به مشکل بر بخوره و بنا به دلایلی از کیفیت کارش کاسته بشه. من از هاستینگم 10 ماهه مه سرویس دارم تا حالا روزهای با کیفیت زیادی داشتم البته روز هایی مه به مشکل هم بر بخورم هم زیاد بود که سعی کردم با صبر و حوصله حل کنم الان هم که میبینید نه اسمی از سایتم نه هاستینگی که سرویس ازش گرفتم نبردم و نمیبرم چون هدفم حل مشکل هست و بس
الان از بعد اظهر کمی از مشکل کاسته شده خدارو شکر ولی چون الان یک مدتی اسنت به طور منفصل از این اتفاق ها میفته میخوام سعی کنم مشکل رو تا حد امکان حل کنم بازم تاکید میکنم این مشکل بیشتر برای کاربرای ایرانه منه
تست ها:

و یا راه خیلی ساده دیگه ، این هست که به وسیله یک دانلود منیجر مثل IDM لینک زیر را دانلود کنید:
http://cachefly.cachefly.net/100mb.test

10837

مثلا این Cachefly آمریکا بود، میتونید از دیتاسنتر های اروپایی هم تست دانلود بگیرید (اما انتظار سرعت بالا از سرور اروپایی به آمریکایی یا بالعکس را نداشته باشید)
مثلا یک فایل تست 2گیگابایتی از انگلیس :
http://81.171.230.43/test2000M.bin

10836

محل سرور بنده آلمان هست

amir_amd
January 11th, 2013, 21:53
مثل اینکه کلا redstation امروز مشکل پیدا کرده

منم همین مشکل و دارم

sgighost
January 12th, 2013, 04:48
بله مشکل از رد استیشن هست برای منم مشکل داره

iMohsen
January 12th, 2013, 09:50
به طور کلی رداستیشن با ایران از ساعت 4 بعد از ظهر به بعد کندی سرعت داره .
تنظیمات Kernel Tuning را برای tcp انجام بدید تا در این ساعات window scale برابر با درخواست های بازدیدکنندگان در نظر گرفته بشه داخل سرور .

nginxweb
January 12th, 2013, 10:03
اگر مشکل سخت افزاری ندارید بنده میتونم با nginx یا لایت اسپید واستون بهینه سازی کنم و سرور مطلوبی تحویلتون بدم
جهت اطلاع یا سایت در تماس در تماس باشید