PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع رسانی: مشکل سرور های میزبان سایت

Ashkankamangar.ir
January 8th, 2013, 00:22
با سلام خدمت دوستان عزیز ، مشتریان و دوستان محترم
امروز روز خیلی بدی بود
متاسفانه ما دو تا از سرورهای بسیار مهم رو طبق عادت همیشگی آپدیت کردیم با دستور yum update اما متاسفانه هر دو سرور بعد از آپدیت لود عجیب و غیر منطقی داشت و بعد از ریستارت بالا نیومدن
به صورتی که لود سایت در حالت عادی روی 1 درصد بود اما تا یه بکاپ ریستور میشد لود سی پی یو میرسید به 240 درصد(فکر نکنم کسی این لود رو در سیپنل دیده باشه)
ما هم تصمیم گرفتیم سرور رو برای تست سخت افزاری بدیم به دیتاسنتر
ولی جالبه این سرورهایی که سیستم عاملشون بیمار بود متاسفانه با خاموش کردن دیتاسنتر دیگه روشن نشدند
این پیام های بین من و جناب خرازی
برای برخی دوستان سوتفاهم شده که جناب خرازی کیه که من باهاش این صحبتهارو کردم ایشون مدیر دیتاسنتر xlhost آمریکا هستند

من دو تا از سرورهام با آیپی00000000000 و 00000000000000000 یک مشکلی داره اونم تازه براش ایجاد شده
لود سرور در حالت عادی با توجه به گزارشی که سیپنل میده روی 1 درصد هست و این یعنی ایده آل اما به محض اینکه یه پروسس سنگین اجرا میشه مثل ریستور بکاپ لود سرور به یک باره به 240 درصد میرسه
یعنی در حد انفجار به نظر من مشکل از هارد باید باشه .این مورد در جاهای دیگه هم هست هر کاری در سرور که نیاز به مقداری سی پی یو داره به یک باره لود سرور رو در حد انفجار بالا میکشه ولی خب دان نمیشه
حتی بکاپ گیری از سایتها قبل از این مشکل از ساعت 2 صبح تا 7 صبح تمام میشد اما الان تا 12 ظهر طول میکشه و یکیفیت و سرعت لود سایتها رو خراب کرده
این مشکل زمانی شروع شد که من به دلایلی به سرور ریستارت زدم و دیگه سرور بالا نیومد تا به پشتیبانی گفتم و اونها برام دستی سرور رو ران کردند
از اون روز این مشکل رو داره
حالا به نظرتون سیستم عامل مشکل داره؟ و با یک ریستارت دیگه حل میشه؟
یا مشکل سخت افزاریه؟

Cpu utilization mamoolan bastegi be process haa yi ke run mishand dareh agar fekr mikonid eshkal baa hardware has mitoonim server ro avaz konim

نه امکان تغییر سرور که نیست
350 تا سایت رو سروره
و اتفاقا سرور عالیه
من حدسم رو هارده
امکانش هست هارد سرور رو یه بررسی بکنید؟
اطلاعات روی سرور برام بسیار مهمه
البته هارد سرور راید 1 هست
یه حدس دیگمم سیستم عامله
امکانش هست به سرور من یک ریستارت بدید؟
ببینم بعد از ریستارت باز اینجوری میشه یا نه
شاید از کرنل باشه
و سیستم عامل که خوب بوت نشده باشه

In eshkal dareh aziz panic zadeh badjoor man DRAC gozahstam 000000000 login/pw hast root/000000 khodetoon mitoonid check konid bebinid mishe tamiresh kard yaa maa mitoonim reformat konim yaa OS rooye disk jaded bezarim?

Roshamn mishe vali bopopt ke mizaneh panic mideh va koli error az OS

اشکال نداره بذارید روشن بشه
من بعدا یه سرور میخرم
و منتقل میکنم
این دراک رو هم حذف کنید و آیپی رو در سرور اد کنید
و سرور رو روشن کنید
یه کاریش میکنم
ممنونم
http://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif

Bala nemiayd azziz OS lock up mikoneh panic mizaneh khamoosh nist ke roshane

و خیلی صحبتهای دیگه
الانم سیستم عامل نصب شد و ما هم الان داریم سیپنل نصب میکنیم و کانفیگ رو انجام میدیم
بکاپ ها موجوده و ایشالا به زودی ریستور بکاپ ها شروع میشه
باز هم از تمامی عزیزان شرمنده ایم و بعد از بازگشت تخفیفات ویژه ای برای یوزر ها خواهیم داشت
با تشکر

m2n
January 8th, 2013, 00:45
ممنون از اطلاع رسانی :)

godfather28
January 8th, 2013, 00:47
دوستان
ایمیل اقای خرازی رو کسی داره؟

Ashkankamangar.ir
January 8th, 2013, 00:51
دوستان
ایمیل اقای خرازی رو کسی داره؟
به ساپورت xlhsot یا پشتیبانی انلاینشون ایمیل بدید و بگید ایمیل جناب خرازی رو میخواید

Ashkankamangar.ir
January 8th, 2013, 02:52
سایتها به سرعت در حالا آپ شدن هستند

parsianweb
January 8th, 2013, 12:38
انشاالله سریعتر به حالت طبیعی برگرده

m2n
January 8th, 2013, 14:36
انشاالله سریعتر به حالت طبیعی برگرده

عزیز الان بیشتر از 12 ساعته سرویس ها مثل ساعت دارن کار می کنن :65: