PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست یا سرور مدیریت شده برای سایت با 100 هزار بازدید در روز

tsamant
January 7th, 2013, 23:07
سایت من انگلیسی زبان و وارز هستش رنک گلوبال الکسا 5 هزار و بازدید روزانه حدودا 100 هزار و 600 هزار پیج ویو

شاید بیاین بگین هاست جوابگو نیست و از این حرفا باید سرور اختصاصی باشه کلا برام مشکلی نیست فرد با دانش کامل میخوام که سایت رو نگه داری کنه کانفیگ برای سایت های پر بازدید و مهمتر از همه تنظیم کردن کش بر روی سایت رو مثل هاست دل بلد باشه سرور هاتون باید 100 درصد فول وارز باشه سرور ما روی لیزوب هلند هم ساسپند شد پس صد در صد از فول وارز بودن مطمئن باشید بعد پیشنهاد بدین

مبلغ برام مهم نیست کیفیت میخوام بدون یک لحظه داون تایمی و پشتیبانی 100% 24 ساعته وقتی میگم 24 ساعته یعنی 4 صبح هم تیکت زدم یا تماس گرفتم جوابگو باشید

سایت های پر بازدیدی که میزبانی میکنید رو پی ام کنید تا من مطمئن شم که از پس سایت ما بر میاین چون سایت ورد پرس استفاده میکنه و کامنت در آن واحد زیاد میخوره منابع سرور رو فوق العاده زیاد مصرف میکنه.

لطفا پیشنهادات رو برام پی ام کنید بررسی میشه

بنا به دلایلی نمیتونم آدرس سایت رو برای کسی بفرستم تا نهایی شدن قرارداد همکاری شما سایت های پر بازدیدی که میزبانی میکنید بفرستید من بررسی میکنم

i-whost
January 7th, 2013, 23:13
ادرس سایتتون پ.خ کنین لطفا

babelirani
January 7th, 2013, 23:17
با سلام

با توجه به گفته های خودتون بهتره ادرس سایت رو پ.خ کنید

pedramsistani
January 7th, 2013, 23:21
با سلام
آدرس سایت پ.خ شود

tsamant
January 7th, 2013, 23:22
بنا به دلایلی نمیتونم آدرس سایت رو برای کسی بفرستم تا نهایی شدن قرارداد همکاری شما سایت های پر بازدیدی که میزبانی میکنید بفرستید من بررسی میکنم

babelirani
January 7th, 2013, 23:34
ببخشید بنده با این دیتاسنتر ها کار نمیکنم ولی بهتره از اینجا سرور بگیرید

Exmasters – best low cost adult webhosting, dedicated hosting, adult dedicated server, adult servers and virtual servers (http://exmasters.com/)
Ecatel
resilans.se
724server.comسعی کنید از همین چندتا خرید کنید

بر روی این چندتا که گفتم سایت های بزرگی قرار دارن و جواب پس دادن

itmseven_gmail_com
January 7th, 2013, 23:52
سلام . چقدر فضا و پهنای باند می خواهی

itmseven_gmail_com
January 8th, 2013, 00:48
يه هاست کلود
Port Speed 1*2 Gb/ps

30SecondToMars
May 9th, 2013, 09:44
داداش ما هم کلی بدبختی کشیدیم سر این فول وارز بودن . اما نهایتا مجبور شدیم از خارجیا بگیریم .

این اقا اسمش حسین هست و عراقی هم هست . و یکی از تپل ترین هک-ر-های منطقه هم هست. پس از نظر امنیت خیالت راحت باشه .

من الان 6 ماهه از هاستش استفاده میکنم و به مشکلی نخوردم .

شما میتونی ازش برای کانفیگ و ... کمک بگیری و یا وی پی اس و سرور اختصاصی بخری.
با لینک ما بخر تا یه بونزی هم به ما بدن :67:
https://www.xsltel.com/aff.php?aff=079

کلا بهش هر چی میخوای رو بگو تا حد ممکن تخفیف هم بهت میده . عین یک دوست روش حساب کن .
پرداختت رو هم میتونی با لیبرتی رزرو انجام بدی که به مشکل پی پال و ... نخوری .

و اینکه اگر هم از این نگرفتی، فقط دنبال دیتاسنتر ecatel بگرد . چون همونی هست که میخوای (100درصد وارزه) .

موفق باشید