PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ** -- درخواست همکاری مالی ( سرمایه گذار ) در زمینه هاستینگ و سرور -- ترجیحا شیراز **

dreamdata
January 7th, 2013, 02:46
سلام دوستان
بریم اصل مطلب - به سرمایه گذار نیاز داریم تا در کاری که تضمینی هست همکاری داشته باشیم. ( بدون سرمایه فقط کار عقبتر میافته ولی با سرمایه کار پیش میافته )
تخصص از ما - سرمایه گذاری از شما.
لطفا دوستانی که صرفا جهت کنجکاوری یا بررسی موضوع میخوان پست بدن باید بگم از نظر من اسپم به حساب میاد. نیاید بنویسید شرایط ارسال بشه و ... نه - فقط شماره تماس و نام و نام خانوادگی خودتون رو قرار بدید تا باهاتون تماس گرفته بشه.
خواهش دارم دوستان گلم حتی اگر میلیاردر هم هستید اما به عنوان یک هیجان به این موضوع میخواید نگاه کنید خودتون رو خسته نکنید - چون من اعتبار خودمو زیر سوال نمیبرم - پس کسی میخوایم که واقعا هم منطق و درک خوبی داشته باشه ( کار رو درک کنه ) و بتونیم با هم خوب تعامل داشته باشیم . به صورت بازاری بهش نگاه نشه.
سرمایه هم نیاز نیست زیاد باشه کافیه اگر 10 میلیون به فرض موجوده ازش خوب استفاده کنیم و دوباره 10 میلیون دیگه و ... ( به تنهایی با 10 میلیون نمیشه کار خاصی کرد - به اصطلاح هر پولی دست هر کسی ی جوری استفاده میشه دیگه - یکی بهتر استفاده میکنه یکی هم میزاره بانک ... )
توضیخات بیشتر نمیدم - بماند واسه زمانی که تمای میگیرم خدمتتون.
خیلی خیلی ترجیح میدم دوست عزیزمون از شیراز باشه بشه حضورا در خدمت همدیگه باشیم. خیلی خیلی خیلی با اخلاق و صادق بودن برای من مهمه - و قطعا برای خیلیای دیگه و حتی شما که میخواید سرمایه بزارید .
شاد باشید ممنون

dreamdata
January 7th, 2013, 16:18
مطمئنا بچه هایی که اینجا هستند علاوه بر موضوع کاری علاقشون به این کار هم باعث شده و میشه تا به کاری که علاقه دارن ( هاستینگ ) رو بیارن -

dreamdata
January 8th, 2013, 23:57
پیشنهاد های دیگه ؟