PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین درگاه پرداخت آنلاین (نظرسنجی)

lvlehrad
January 7th, 2013, 00:57
سلام
تو این تاپیک میخوام درگاه های پرداخت آنلاین رو از نظر کارمزد و تسویه حساب مقایسه کنم ...

لطفا تو نظرسنجی شرکت کنید و دلیل انتخابتون رو هم تو کامنت بنویسید

Payline

کارمزد
درگاه واسط : 1.5% مبلغ تراکنش، حداکثر سقف پرداخت کارمزد 3000 تومان
درگاه مستقیم : 2.5% مبلغ تراکنش، حداکثر سقف پرداخت کارمزد 6000 تومان
تسویه حساب
روزانه 10 نوبت تسویه حساب (انتقال وجه رایگان)

ParsPal

کارمزد
کسر 1% از هر تراکنش
تسویه حساب
واریز فوری کمتر از 24 ساعت(هر سه روز یکبار) - واریز معمولی سه روز

Zarinpal

کارمزد
در شرايط عادی ٢.٥% و برای ارقام درخواستی بالاتر از ٤٠٠٠٠٠ تومان ١.٩% کسر ميگردد.
تسویه حساب
٣ تا ٤ روز کاری

Jaypal

کارمزد
کارمزد استفاده از درگاه اختصاصی ، کسر 2درصد از هر تراکنش می باشد.
کارمزد استفاده از درگاه واسطه ، کسر 1درصد از هر تراکنش می باشد.
تسویه حساب
کارت به کارت : 1 روز کاری (کارمزد بانکی 500تومان)| شبا (حواله پایا) : 2 روز کاری
Mihanpal

کارمزد
کسر 1% از هر تراکنش
تسویه حساب
کمتر از 12 ساعت

Jahanpay

کارمزد
درگاه واسط : 0.5 درصد
درگاه مستقیم : یک درصد
تسویه حساب
زمان تسویه حساب در حالت عادی 5 دقیقه الی 1 ساعت ( نهایت 24 ساعت)

نکته1 :
آماری که نوشته شد بر اساس اطلاعاتی هست که درگاه های پرداخت آنلاین در سایتشون نوشتن و شاید به واقعیت نزدیک نباشه (مثل زمان تسویه حساب ها ...)

VBIran
January 7th, 2013, 01:17
من مدت طولانی ای از zarinpal استفاده کردم در این یکی دو ماه اخیر به نظرم ترنسفر مالی بیشتر از 3،4 روز طول می کشید و بعضاً به یک هفته هم می رسید .

به همین خاطر یک مدت آزمایشی قرار هست از PayLine استفاده کنم .

lived
January 7th, 2013, 01:21
به نظر من پی لاین یکی از قویترین درگاههایی است که مشتری مداری براش حرف اول رو میزنه و خیلی عالی داره کار میکنه و واقعا تیم اکتیوی داره
در مرحله دوم من زرین پال رو انتخاب میکنم چون یکی از قدیمی های این کار است و از معایبش دیر تسویه حساب کردنش است و اینکه درگاه مستقیم نمیده به کاربرهاش
من الان عمده فعالیت سایتهام افتاده روی پی لاین و دارم همون 2.5 درصد رو برای درگاه مستقیم میدم اما فرقش با زرین پال اینه که درگاه مستقیم داره و تسویه سریع حتی یک بار بعد از تسویه حساب ده دقیقه بعد پول توی حسابم بود
ولی به طور مثال من چهارشنبه هفته گذشته خروجی زرین پال رو زدم و چون 5شنبه تعطیل بوده و جمعه از امروز میشه یک روز کاری یعنی من در اصل سه شنبه باید پول توی حسابم باشه تا بشه چهار روز کاری ولی در اصل من با احتساب روز چهارشنبه که خروجی زدم میشه هفت روز
گرچه من همیشه روی پول زرین پال زیر یک هفته حساب نمیکنم و توی ذهنم همیشه ده روز بعد رو دارم و از اون به بعد روش حساب میکنم که خیالم راحت باشه مشکلی پیش نیاد تا اون تاریخ توی حسابم پول هست
اما در نهایت باهاشون کار میکنم چون بعضی مشتری های قدیمی من دوست دارن از درگاه زرین استفاده کنن که بتونن حساب به حساب زرین انجام بدن

scary-x2
January 7th, 2013, 01:40
پارسپال

هر چند از وقتی درگاه مستقیم بانک ملت گرفتیم دیگه از پارسپال استفاده نمیکنیم . ولی تا زمانی که استفاده میکردیم عالی بود
پشتیبانی قوی
تسویه سریع
اطلاع رسانی پیامکی
کارمزد کم
و ....

Patira
January 7th, 2013, 01:46
درود،

من قبلاً از زرین پال استفاده می کردم.

واقعیت کارمزدشون نسبتاً بالا بود.. و وجه رو هم خیلی دیر به حساب واریز می کنند.. یعنی میگفتن 3-4 روزه، چیزی که در واقعیت نشون میداد، به یک هفته هم میرسید!!

اما تقریباً 1 ماهی میشه که به پارس پال رفتم..

کارمزد بسیار کمی دارند.. کلاً 1٪ هست. وجه رو هم برای من تا الان هر چی که بوده رو حداکثر 2 روزه باهام تسویه کردند.. مگر اینکه تعطیلی چیزی بیفته این وسط! که البته برای اونم راه حل گذاشتند و کارت به کارت می کنند.. کارمزد 500 تومانی داره گویا!! در حالت عادی که از طریق بانکی واریز کنند یکی 2 روز بیشتر طول نمیکشه.

امنیتشونم نسبتاً خوبه.. تمومی Log ها علاوه بر ثبت شدن، قابلیت پیامک شدن هم داره.. که تا اون زمانی که بنده داخل زرین پال بودم، چنین امکاناتی رو ندیده بودم.

ضمن اینکه ماژول هاشون هم در حال پیشرفت هست.. برای وردپرس چندین پلاگین دارن که واقعاً کارآمده..

یه چیز دیگه اینکه من یادم هست، موقعی که میخواستم داخل زرین پال ثبت نام کنم، دقیقاً 2 هفته طول کشید تا ثبت نامم تکمیل شد و کاربر (نقره ای یا طلایی) شدم و بالاخره اجازه دادند که حساب بانکیم رو متصل کنم!!‌

ولی داخل پارس پال کلاً 1 روز طول کشید همه ی این مسائل :دی

خدا رو شکر تا الان مشکلی نبوده.. اگه پیش اومد اینجا میگم باز :دی

موفق باشید.

fanous_m
January 7th, 2013, 01:58
parspal
از نظر پشتیانی و حواله عالی هست

sainaweb
January 7th, 2013, 02:00
زرین پال بدون شک حرف اول رو میزنه .

تیم حرفه ای - با سابقه و سایت بدون دردسری هم دارن .

البته منتظر درگاه پرداخت بین المللی مستر پال هم باشید . . .

abbasss
January 7th, 2013, 02:07
با سلام

قبلا از پی لاین استفاده کردم ولی از وقتی درگاه پارسیان رو گرفتم کمتر استفاده میکنم....مدتی که استفاده کردم هیچ مشکلی نداشتند بسیار عالی بودند.

واقعا پرداخت هاشون رو زود انجام میدن...اما واقعا هیچ درگاهی درگاه مصتقیم نمیشه.

====================================

افرادی که تمایل دارند درگاه بانک پارسیان رو بدون ارائه جواز کسب و نماد بگیرند لطفا از طریق یاهو با من در تماس باشند :)

ID YAHOO: ariaideh

موفق باشید:53:

tak~vps
January 7th, 2013, 02:07
بهترین درگاه انلاین فقط و فقط پارس پال

keyvan_star
January 7th, 2013, 02:22
دوستان این اطلاعات خیلی دقیق نیست
چون الان چندی می شه که کارمزد شتاب دات بیز 2 % شده
من باهاش کار کردم بد نیست
الانم که پولو خیلی سریع واریز می کنه
و اینکه فرستنده هم الان روزانه تسویه می کنه

من تا به حال از پارس پال استفاده نکردم
خیلی دوست دارم ببینم چطوریه

یه مشکل عمده که خیلی ازین درگاهها دارن اینه که محدودیتشون زیاده باز جی پل ، فرستنده ، شتاب کمتر هستش
اگه مشکل محدودیت هام تا به حدی حل شه خیلی بهتر می شه

متوجه هستید که ؟؟؟؟

lvlehrad
January 7th, 2013, 02:23
ظاهرا از نظر کارمزد و زمان تسویه حساب parspal نسبت به بقیه بهتره ...

من خودم از jaypal درگاه دارم بجز اون 2.4 % که خودشون میگیرن 1% هم ظاهرا پاسارگاد میگیره ...ولی من راضیم فقط امیدوارم درگاه های بانکیشون بیشتر بشه ...

با توجه به اینکه به تازگی شرکت ثبت کردن فکر کنم بزودی درگاه های بانکی بیشتری بگیرن

lvlehrad
January 7th, 2013, 02:27
دوستان این اطلاعات خیلی دقیق نیست
چون الان چندی می شه که کارمزد شتاب دات بیز 2 % شده
من باهاش کار کردم بد نیست
الانم که پولو خیلی سریع واریز می کنه
و اینکه فرستنده هم الان روزانه تسویه می کنه

من تا به حال از پارس پال استفاده نکردم
خیلی دوست دارم ببینم چطوریه

یه مشکل عمده که خیلی ازین درگاهها دارن اینه که محدودیتشون زیاده باز جی پل ، فرستنده ، شتاب کمتر هستش
اگه مشکل محدودیت هام تا به حدی حل شه خیلی بهتر می شه

متوجه هستید که ؟؟؟؟
آماری که نوشته شده دقیق هست ... شتاب دات بیز هیچ آماری در سایتش نزده و کارمزد 4% هم که من نوشتم بر اساس تاپیکی بوده که خودشون تو همین انجمن زدن ...

آماری که از فرستنده نوشتم هم از سایت خودشون برداشتم ! (وارد سایتشون بشید و قسمت نحوه تسویه حساب رو مطالعه کنید ...)

mahdi271
January 7th, 2013, 06:56
من با درگاه پارس پال و پی لاین وشتاب کار کردم تو تسویه حساب پارس پال کمتر از 6 ساعت تو حالت پایا پرداخت میکرد در اکثر مواقع کارمزد واقعا کم ولی شتاب هم زود پرداخت میکنه ولی کارمزد بالایی داره البته تو پی هنوز موفق دریافت درگاه نشدم

HesaM4388
January 7th, 2013, 15:10
کدوم برای سایتای فروش ویp ان بدرد میخوره ؟ یعنی اجازه استفاده میدن؟

par30webhost
January 7th, 2013, 15:21
پارس پال
واقعا عالیه
یه بار 6 ساعت بعد پول تو حسابم بود

MagicVps.Com
January 7th, 2013, 15:23
Zarinpal
5 23.81%

rezaonline.net,
sainaweb,
samansystems,
ققنوس,
Yousefi.

چه باحال گروه زیرین پال خودشون به خودشون رای مثبت دادن

MagicVps.Com
January 7th, 2013, 15:29
نتیجخه نظر سنجی تا این لحضه

http://up.toca.ir/images/e6xnh5lx5qdka9btlbpf.png

payapars
January 7th, 2013, 15:44
چقدر میشه به این در گاهای واسط اعتماد کرد ؟

shazo
January 7th, 2013, 15:51

منظورم از اعتماد چیه ؟

خیلی بعیده که بخوان پول کی رو بالا بکشن ؛ ولی خوب سر این که پول پرداختش دیر بشه کمی اذیت می کنند..

morteza.pr
January 7th, 2013, 15:56
سلام

هم با زرين پال كار كردم و هم پارس پال .
پارس پال فوق العاده هست و واقعا عاليه

ميزان اعتماد به رضايت كاربران و خوش حسابي درگاه واسط بستگي داره و تا اونجا كه توي تاپيك ها ميخونيم داريم تجربه ميكنيم ، پارس پال و payline كارشون درسته

يا علي

HesaM4388
January 7th, 2013, 16:27
کدوم برای سایتای فروش ویp ان بدرد میخوره ؟ یعنی اجازه استفاده میدن؟

دوستان پارس پال و ... اجازه میده واسه سایت من؟
کدوم سایت ها به من اجازه استفاده میدن؟

lvlehrad
January 7th, 2013, 18:48
هیچکدوم !

Number14
January 7th, 2013, 19:23
من هم پارسپال دارم هم payline

payline از همه لحاظ خوبه زودتر هم واریز میکنه

morteza.pr
January 7th, 2013, 23:02

سلام

هيچ كدوم از درگاهها براي كار شما مناسب نيست و چه بسا احيانا اگه بدن مشكلاتي رو هم بوجود بياره . بهترين راه براي شما اينه كه شماره حساب و شماره كارت خودتون رو بذاريد و يه امضاء الكترونيكي هم از بانك بگيريد آنلاين حساب خودتون رو چك كنيد و....

safinoor
January 7th, 2013, 23:05
با پی لاین و زرین پال و پارس پال کار کردم .

پارس پال از همه بهتر بود .

پی لاین در درجه دوم .

زرین پال که ... :-p

habiballahafg
January 7th, 2013, 23:08
از نظر من payline بهترین است

lvlehrad
January 8th, 2013, 01:45
چه رقابت تنگاتنگی دارن payline و parspal :دی جفتشون تا الان 13 رای آوردن

rapfather
January 8th, 2013, 01:58
پارس پال بهترین هستش...شک نکنید
بدترینشون هم زرینپال هستش.خیلی!!!!!!!!!!!!!1مزخرفه

amirho
January 8th, 2013, 08:33
من واسه سایتم از درگاه بانک ملت استفاده میکنم.خیلی فوق العادس.واریز انی وجه کالا به حساب فروشنده داره.کارکنان به پرداخت هم که متصدی کارای درگاه بانک ملتن درصورت وجود مشکل باادم خیلی باادب میحرفنومشکل ادموحل میکنن

rezaonline.net
January 8th, 2013, 09:52
خبر آمد خبری در راه است :)

samansystems
January 8th, 2013, 10:30
جدول مقایسه سرویس های خرید پستی و پرداخت الکترونیک (http://compare.shopkeeper.ir/)

parsianweb
January 8th, 2013, 12:42
ذرین پال و پارس پال
ذرین پال البته غیر منصفانه کارمزد میگیره ولی قابله اعتماده

mehdi.gh
January 8th, 2013, 13:53
از نظر سیستم برنامه نویسی و امنیت و ....... زرین پال حرف اول رو میزنه با توجه به این که تیم خوب و با سابقه ای دارند
ولی از نظر کارمزد و زمان تسویه حساب پارس پال و پی لاین

Neo2
January 8th, 2013, 16:05
لیست برترین سرویس های پرداخت الکترونیک سال 91 :

برترین سرویس های پرداخت الکترونیک سال 1391 مشخص شدند (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=23690)

HesaM4388
January 9th, 2013, 16:13
سلام

هيچ كدوم از درگاهها براي كار شما مناسب نيست و چه بسا احيانا اگه بدن مشكلاتي رو هم بوجود بياره . بهترين راه براي شما اينه كه شماره حساب و شماره كارت خودتون رو بذاريد و يه امضاء الكترونيكي هم از بانك بگيريد آنلاين حساب خودتون رو چك كنيد و....

فکر نکنم کسی حاضر باشه بره عابر بانک یا بصورت غیرآنلاین خرید کنه. همینجوریشم همه ش ضرره:-|

از شانس من jaypal هم سایتش باز نمیشه. بنظرتون چه اتفاقی واسش افتاده :106:

morteza.pr
January 9th, 2013, 16:20
فکر نکنم کسی حاضر باشه بره عابر بانک یا بصورت غیرآنلاین خرید کنه. همینجوریشم همه ش ضرره:-|

از شانس من jaypal هم سایتش باز نمیشه. بنظرتون چه اتفاقی واسش افتاده :106:

درسته ولي نوع محصول شما فرق داره و بخاطر اون گفتم درگاه نگيريد بهتره . نميدونم چطور توضيح بدم ، خودتون تا تهشو بخونيد ديگه ( فتا ، اطلاعات موجود در درگاه و ... )

HesaM4388
January 9th, 2013, 17:36
درسته ولي نوع محصول شما فرق داره و بخاطر اون گفتم درگاه نگيريد بهتره . نميدونم چطور توضيح بدم ، خودتون تا تهشو بخونيد ديگه ( فتا ، اطلاعات موجود در درگاه و ... )
واقعا هم هیچ سودی نداره و همه ش دردسره. من خیلی وقت نیست این کارو میکنم ولی کلا میخوام بیخیالش بشم بره پی کارش دیگه آش نخورده و دهن سوخته نمیشه.... :106:

lvlehrad
January 12th, 2013, 16:36
تا حالا 49 نفر رای دادن و بهترین درگاه پرداخت آنلاین از نظر کاربران وب هاستینگ تاک به شرح زیر هست :

1. payline
2. parspal
3. jaypal
4. zarinpal
5. shetab

soheil.zare2006
January 12th, 2013, 16:48
زرین پال توی این کار از همه قدیمیتر هست
اما بنظر من پای لاین از همه بهتر و مناسبتر هست

rapfather
January 12th, 2013, 17:08
پی لاین از نظر تصفیه درسته بهتزه.اما از نظر مقدار تراکنش موفق پارس پال بهتر هستش.به جرات میشه گفت در روزهای عادی 90% تراکنش ها موفق هستند

masoud-h
January 12th, 2013, 23:02
من از پارس پال استفاده میکنم خیلی خوبه هر موقع درخواست وجه دادم کمتر از 6 ساعت در روز های کاری و 12 ساعت در روزهای تعطیل برام واریز کردن

پارس پال همیشه سه روز تراکنش رو نگه میداره و واریز نمیکنه
پی لاین هم اینجوری هستش یا نه میشه در هر روز تصفیه کامل کرد ؟

Neo2
January 13th, 2013, 16:40
من از پارس پال استفاده میکنم خیلی خوبه هر موقع درخواست وجه دادم کمتر از 6 ساعت در روز های کاری و 12 ساعت در روزهای تعطیل برام واریز کردن

پارس پال همیشه سه روز تراکنش رو نگه میداره و واریز نمیکنه
پی لاین هم اینجوری هستش یا نه میشه در هر روز تصفیه کامل کرد ؟

بله در Payline هر روز و در 5 نوبت در طول روز تسویه حساب میشه.

poriya_hashie
January 13th, 2013, 16:51
Payline بهترین هست
پشتیبانیشون و حتی شده پایا برای من در 4 ساعت هم اومده

همین اطلاع رسانی های مداومشون

کلا Payline رو تایید میکنم

leberman
January 13th, 2013, 20:44
parspal رو تایید میکنم بهترینه:53:

amdrad
January 13th, 2013, 22:04
payline خیلی خوب بوده تا الان

azadbahrami
January 13th, 2013, 22:31
بنده با توجه به اینکه مدت زیادی است از پی لاین استفده میکنم میتوانم با جرات بگم که بهترین درگاه پرداخت رو پی لاین داره
واقعا کارشون عالیه

AbnusServer.Com
January 14th, 2013, 14:14
من از Zarinpal و Jaypal استفاده کردم
در مورد Zarinpal تنها مسئله ای که یک مقدار رنج آور است (!) زمان واریز وجه است که بعضی اوقات به 5 روز هم میکشه !
در مورد Jaypal نبود سیستم تیکتینگ و تفاوت مقدار درصد تراکنش در واقعیت و آنچه در سایت نوشته شده رنج آور است (!) در سایت 2.4 اعلام شده اما 1 درصد هم کارمزد بانک هست که کلا 3.4 میشه اما در سایت هیچ اشاره ای به 1 درصد کارمزد اضافه بانک نشده است !

lvlehrad
January 16th, 2013, 05:13
کسی راجع به پیک پاد چیزی میدونه ؟اگر کسی ازشون درگاه داره لطفا راجع بهشون توضیح بده یکم
سامانه پرداخت امن بازارچه خريد ايرانيان - پيک پاد (http://peikpaad.com/)

AbnusServer.Com
February 1st, 2013, 14:17
البته اینم بگم که jpal ویژگیهای خوب هم زیاد داره و در مجموع ازش راضی هستم . مثلا تراکنش ها اکثرا با موفقیت پرداخت میشه . برای هر تراکنش بهم ایمل میده . ظاهر سایت و امنیتش هم هر روز داره بهتر میشه و پیشرفت میکنه . تصفیه حساب ها رو نهایتا بعد از 2 روز پرداخت میکنه . درگاه بانکیش هم تا حالا فقط یه بار مشکل دار شده اونم فقط واسه 1 روز و . . . . . !!! با یه درگاه دیگه هم دارم کار مکنم که اسمی ازش نیومده تو این تاپیک !!! مهر پی هم یه سایت کاملا تازه و نو پا هستش مال یکی از آشناهاست تازه داره یواش یواش راه میوفته اونم خوب بوده تا حالا که ازش راضی بودم و هیچ دوشواری نداشته :)

درگاه پرداخت اینترنتی مهر (http://mehrpay.ir/)

rapfather
February 1st, 2013, 16:09
کسی راجع به پیک پاد چیزی میدونه ؟اگر کسی ازشون درگاه داره لطفا راجع بهشون توضیح بده یکم
سامانه پرداخت امن بازارچه خريد ايرانيان - پيک پاد (http://peikpaad.com/)

این چجوریاست؟

mehran2010
February 4th, 2013, 20:39
سلام به همگی
ما که از دست بانک ملت داریم برشکست میکنیم از بس خطا داره کلافمون کرده
حدودی ماهی 30 تومن میانگین پرداخت انلاین داریم با یک حساب سرانگشتی 1درصد هم بگیرن میشه ماهی 300 هزارتومان که به نظرم زیاده راهی داره توافقی ماهانه شارژ بدیم این هزنیه رو ندیم؟

www.sharjiran.net
February 10th, 2013, 12:49
با سلام

بانکداري اینترنتی شارژ ایران (http://www.sharjiran.net)
درگاه واسط شارژ ایران (( صادرات - پارسیان - تجارت - گردشگری ))
www.sharjiran.net/amoozesh.zip

انتقال اتوماتیک پول به بانک شما
پشتیبانی ان لاین و تلفن ثابت 05117617350 و آی دی sharjiran.net91
تسویه حساب روزانه
انتقال به حساب دیگران
دارای درگاه اختصاصی بین شارژ ایرانی
دارای پلاگین هوشمند پرداخت آن لاین انواع اسکریپتها
امنیت پرداخت و کنترل پرداخت شما از طریق پیامک
گزارش دهی پیشرفته بانکی
پنل اختصاصی ارسال پیامک
دارای کدهای اختصاصی برنامه نویسی

سرور ها در ایران می باشد جهت امنیت بالا و سرعت در خدمات
-------------
دوستانی که از سرور ما استفاده میکنند لطفا نظر بدن=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>

masoud-h
February 17th, 2013, 01:17
از وقتی که درگاهم رو آوردم سمت پی پال در آمدم از نصف هم کمتر شد و وقتی تراکنشها رو دیدم از هر ۱۰ تاش ۸ تا با خطا بوده
دوباره برگشتم سمت پارس پال و مشکل کاملا برطرف شد و خرید مثل گذشته به راحتی داره انجام میشه

پارس پال خیلی بهتره به نظر من:x

rezaonline.net
February 17th, 2013, 01:39
فقط میهن پال

tizparvaz
February 17th, 2013, 02:00
ParsPal

کارمزد :
کسر 1% از هر تراکنش
درگاه های بانکی :
(؟)
تسویه حساب :
کارت به کارت : آنی |شبا (حواله پایا) : 1 روز کاری

در مورد پارس پال باید بگم در عمل 3 روز بعد به حساب شما پول میریزن کی گفته آنیه ؟

omidppm
February 17th, 2013, 02:09
جی پل و شتاب عالیه

Neo2
February 17th, 2013, 11:22
از وقتی که درگاهم رو آوردم سمت پی پال در آمدم از نصف هم کمتر شد و وقتی تراکنشها رو دیدم از هر ۱۰ تاش ۸ تا با خطا بوده
دوباره برگشتم سمت پارس پال و مشکل کاملا برطرف شد و خرید مثل گذشته به راحتی داره انجام میشه

پارس پال خیلی بهتره به نظر من:x

این شرکت که شما فرمایش کردید تراکنش های ناموفق تون رو نشون نمیده و طبیعی هست فکر کنید همه تراکنش هاتون موفق هست و درآمدتون بیشتر شده.
اگر نمایش تراکنش های ناموفق رو هم فعال کنند میبینید که خیلی از تراکنش هاتون ناموفق خورده.
البته تراکنش های ناموفق هم دلایل بسیار زیادی دارند که مهم ترین نشون وضعیت اینترنت داخلی کشور و درگاه های بانکی هست که در این چند ماهه خیلی بی ثبات بودن.
اما در Payline تمامی تراکنش های شما بهتون نشون داده میشه ( موفق و ناموفق ).

hoka
February 17th, 2013, 12:02
ParsPal

کارمزد :
کسر 1% از هر تراکنش
درگاه های بانکی :
(؟)
تسویه حساب :
کارت به کارت : آنی |شبا (حواله پایا) : 1 روز کاری

در مورد پارس پال باید بگم در عمل 3 روز بعد به حساب شما پول میریزن کی گفته آنیه ؟

از نظر کاری و امنیت و کیفیت پارس پال تک هست ولی گفته ی شما تائید میشه . 3 روز زمان نیاز داره تا پول به حساب کاربریتون بیاد و بعد بتونید درخواست واریز وجه بدید

در حال حاضر از میهن پال استفاده میکنم و خیلی عالیه

mehran2010
February 17th, 2013, 12:05
من یکی مشکلم رو تا 90 درصد حل کردم فرو ش خیلی رفته بالا درگاههای انلاین فقط باید رو ی هاست ایرانی باشن تا خطاها کم بشه

www.sharjiran.net
February 17th, 2013, 12:21
دوستان بد نیست یک سری به درگاه شارژ ایران هم بزنید . به یک بار امتحانش می ارزه

http://www.webhostingtalk.ir/f41/71564/

kamkar
February 22nd, 2013, 10:59
سلام؛

بالاخره کدوم بهتره؟ یکی بیاد با 4 تا دلیل منطقی نتیجه رو مشخص کنه.

یک نگاهی به 7 صفحه پیش بندازید. یکی در میون گفته شده پارس پال، پی لاین، پارس پال، پی لاین

من که گیج شدم. :d

azadbahrami
February 22nd, 2013, 11:10
سلام؛

بالاخره کدوم بهتره؟ یکی بیاد با 4 تا دلیل منطقی نتیجه رو مشخص کنه.

یک نگاهی به 7 صفحه پیش بندازید. یکی در میون گفته شده پارس پال، پی لاین، پارس پال، پی لاین

من که گیج شدم. :d

دوست عزیز بنده الان از هردو درگاه استفاده میکنم!
درگاه پی لاین رو پیشنهاد میدم.
چون درگاه پارس پال کارمزدهای زیاد داره ! سه وز طول میکشه تا واریز انجام بشه به حسابتون و ....
اما درگاه پی لاین کارمزدی از شما نمیگیره ! در چهار نوبت در روز هم درخواست های واریز رو تایید میکنه.
پایداریش هم تا الان بد نبوده !

lvlehrad
February 23rd, 2013, 04:54
برای استفاده از درگاه payline و parspal باید کپی کارت ملی اینا بفرستیم براشون ؟

AriyaDownload
February 23rd, 2013, 10:39

برای پی لاین رو می دونم باید بفرستی
زرین پال رو هم فکر کنم (دقیقا یادم نیست)
پارس پال رو نمی دونم :d

hoka
February 23rd, 2013, 17:34

برای پارس پال هم باید ارسال بشه اسکن کارت ملی

الان میهن پال عالیه به نظرم . کارمزد 0 تسویه در چند ساعت پایداری عالی درگاه مستقیم ملت گردشگری و فکر کنم پارسیان و ... .
فعلا که واقعا عالی بوده و راضیم ازش

a3.pirin
February 23rd, 2013, 18:20
پارس پال چرا هر 3 روز يکبار ميشه درخاست واريز وجه داد؟ بقيه درگاه هم به همين صورت ؟

hnd
February 28th, 2013, 20:15
سلام به همه دوستان عزیز و گرامی .... پی لاین سیستم آسان پرداز محصول دار مثل زرین پال نداره یا کسی توسعه اش نداده؟؟؟ممنن میشم راهنمایی کنید زرین پال خوبه ها ولی تسویه هاس دیره و ثبت نامش سخته...اگه پی لاید داره آسان پرداز محصول دار که کاربر لازم نباشه قیمت وارد کنه و خودش محصول رو انتخاب کنه ممنون میشم معرفی کنید...

Neo2
February 28th, 2013, 23:08
سلام به همه دوستان عزیز و گرامی .... پی لاین سیستم آسان پرداز محصول دار مثل زرین پال نداره یا کسی توسعه اش نداده؟؟؟ممنن میشم راهنمایی کنید زرین پال خوبه ها ولی تسویه هاس دیره و ثبت نامش سخته...اگه پی لاید داره آسان پرداز محصول دار که کاربر لازم نباشه قیمت وارد کنه و خودش محصول رو انتخاب کنه ممنون میشم معرفی کنید...

اسکریپت آسان پرداخت از این قسمت قابل دانلود هست :

Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://payline.ir/payment-scripts)

را راحتی خودتون میتونید customize کنید. اگر هم میخوایید دکمه با مبلغ مشخص داشته باشید میتونید با مراجعه به بخش تولید دکمه پرداخت در پنل تون این امکان رو داشته باشید.

hnd
February 28th, 2013, 23:16
ممنون از پاسختون ولی دوست عزیز من این رو نصب کردم جوری هستش که کاربر خودش قیمت میزنه و واریز میکنه....زرین پال کاربر میاد یه سری اطلاعا ( اسم فامیل و...) میزنه از منویی که وجود داره محصول رو انتخاب میکنه (قیمت رو تو پنل خودمون ثبت کردیم قبلا)و بعد پرداخت میکنه میخوام ببینم همچین چیزی واسه پی لاین هستش که نیاز به کاستومایز خودم نداشته باشه و من همین الان عضو شم و استفاده کنم؟؟؟؟؟؟

delta
February 28th, 2013, 23:49
زرین پال بانکهای جدیدی رو برای واریزی اضافه کرده..قدیمی کار هست و میه بهش اعتماد کرد.حالا یکی دو روز دیرتر هم اگر مبلغ رو واریز کنه بازم ارزشش رو داره.بیشتر اسکریپت ها هم در
اه زرین پال رو میزارن روش چون خوش نام هستند..من چند ماهی هست با زرین پال کار میکنم انصافا پشتیبانی و..عالی بوده و مشکلی نداشتم..

masoud-h
March 1st, 2013, 02:24
اگه سایت اصلی رو بیارم رو سرور های ایران فکر میکنید چقدر تو تراکنش ها ی موفق تاثیر بزاره

shahintak
March 1st, 2013, 02:38
اگه سایت اصلی رو بیارم رو سرور های ایران فکر میکنید چقدر تو تراکنش ها ی موفق تاثیر بزاره

خیلی تاثیر داره بی تاثیر نخواهد بود فقط در سرور های ایران هزینه پهنای باند خیلی زیاد هست اینم در نظر بگیرین

من از پای لاین استفاده میکنم در روز 4 بار تسویه دارن و هر بار درخواست کارت به کارت دادم کمتر از 20 دقیقه به حسابم انتقال دادن خیلی راضی هستم

masoud-h
March 1st, 2013, 03:17
خیلی تاثیر داره بی تاثیر نخواهد بود فقط در سرور های ایران هزینه پهنای باند خیلی زیاد هست اینم در نظر بگیرین

من از پای لاین استفاده میکنم در روز 4 بار تسویه دارن و هر بار درخواست کارت به کارت دادم کمتر از 20 دقیقه به حسابم انتقال دادن خیلی راضی هستم

برای یک سایت فروش اکانت VIPکه بیشتر از دو گیگ در ماه که نیاز نیستش با ماژول Virtual Freer !!!

shahintak
March 1st, 2013, 03:24
برای یک سایت فروش اکانت VIPکه بیشتر از دو گیگ در ماه که نیاز نیستش با ماژول Virtual Freer !!!

اگر شرایط شما این باشه

برای شما خیلی مناسبه پس

www.sharjiran.net
March 1st, 2013, 09:30
ممنون از پاسختون ولی دوست عزیز من این رو نصب کردم جوری هستش که کاربر خودش قیمت میزنه و واریز میکنه....زرین پال کاربر میاد یه سری اطلاعا ( اسم فامیل و...) میزنه از منویی که وجود داره محصول رو انتخاب میکنه (قیمت رو تو پنل خودمون ثبت کردیم قبلا)و بعد پرداخت میکنه میخوام ببینم همچین چیزی واسه پی لاین هستش که نیاز به کاستومایز خودم نداشته باشه و من همین الان عضو شم و استفاده کنم؟؟؟؟؟؟

بد نیست یک نگاهی هم به شارژ ایران بندازی

بانكداري الكترونيك شارژ ايران (http://www.sharjiran.net)

Neo2
March 1st, 2013, 13:16

فعلا خیر ولی در نسخه های بعدی این اسکریپت این موارد رو لحاظ خواهیم کرد.

hnd
March 1st, 2013, 13:53
دوست عزیز سلام . این سیستمی که معرفی کردید داره همچین چیزی که من میخوام من اکانت های Adsl 2+ میفروشم...یه فرم که کاربر سرویس انتخاب کنه ....مشخصات وارد کنه واریز کنه و من تو پنلو همه اینها رو ببینم...

hnd
March 1st, 2013, 14:01
سلام خدمت دوستان میخواستم زرین پال رو ادیت کنم بدون حذف کپی رایت سیستم محصول دار زرین پال میخوام ببینم همچین چیزی با اجازه ای که از طرف مدیریت زرین پال دادن هستش ؟؟کسی میتونه کمکم منه؟؟

saman.tanha.564
March 1st, 2013, 14:21
من پارس پال داشتم بعد 3 روز تازه با ناز پول واريز ميکرد

عوض کردن از پی لاين استفاده ميکنه حرف نداره

rezaonline.net
March 1st, 2013, 14:41
سلام خدمت دوستان میخواستم زرین پال رو ادیت کنم بدون حذف کپی رایت سیستم محصول دار زرین پال میخوام ببینم همچین چیزی با اجازه ای که از طرف مدیریت زرین پال دادن هستش ؟؟کسی میتونه کمکم منه؟؟
اگر چنین اسکریپتی بخواید میتونم با هزینه براتون پیاده کنم اما اینکه بخواید اسکریپت زرین پال رو ویرایش کنید خیر .

hnd
March 1st, 2013, 14:49
دوستان خود مدیر مسئول زرین پال گفت قابلیت ادیت داره ولی گفت تو وب هاست تاکینگ جستجو کنم ولی چیزی ندیدم اگه دوستان دسدن خبر بدهند....

Neo2
March 2nd, 2013, 09:59
دوست عزیز سلام . این سیستمی که معرفی کردید داره همچین چیزی که من میخوام من اکانت های Adsl 2+ میفروشم...یه فرم که کاربر سرویس انتخاب کنه ....مشخصات وارد کنه واریز کنه و من تو پنلو همه اینها رو ببینم...

میتونید از اسکریپت virtual free استفاه کنید که مجانی هم هست.

rapfather
May 19th, 2013, 12:49
دوستان سایت پی لاین چرا باز نمیشه؟

samansystems
May 19th, 2013, 12:59
Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://www.zarinpal.com) الان باز ميشه.

lvlehrad
May 19th, 2013, 21:27
Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://www.zarinpal.com) الان باز ميشه.
میگم شما انقدر زحمت میکشی "سامانه پرداخت اینترنتی" رو همه جا لینک میکنی به zarinpal نمیدونی که اینجا همه لینک ها nofollow هست و تاثیری نداره ؟:دی

سوال :
پارسال هم مثل بقیه کپی کارت ملی اینا میخواد ؟

98M/ZBAN
May 19th, 2013, 21:50
میهن پال چرا نیست توی لیست ؟

میهن پال عالیه

samansystems
May 19th, 2013, 22:21
میگم شما انقدر زحمت میکشی "سامانه پرداخت اینترنتی" رو همه جا لینک میکنی به zarinpal نمیدونی که اینجا همه لینک ها nofollow هست و تاثیری نداره ؟:دی

همين که تونست نظر شما رو جلب کنه برای بنده کافی هست. :-> زحمتش با روبات هست که ميتونه اينکار رو انجام بده.

میهن پال چرا نیست توی لیست ؟
میهن پال عالیه

شما يک نظر سنجی جديد برگزار کنيد. سرويس های جديد رو هم بزاريد. قطعا نتايج متفاوت خواهد بود.

mailgenral
May 19th, 2013, 22:51
من هم زرین پال هم پی لاین استفاده کردم به نظرم پی لاین بی نظیره البته نمیگم زرین پال بده یا خوبه ولی در حد پی لاین نیست باقی درگاهها رو چون استفاده نکردم نظری ندارم ولی با این حال نتایج نظرسنجی واقعیت رو نشون میده

samansystems
May 19th, 2013, 22:57
من هم زرین پال هم پی لاین استفاده کردم به نظرم پی لاین بی نظیره البته نمیگم زرین پال بده یا خوبه ولی در حد پی لاین نیست باقی درگاهها رو چون استفاده نکردم نظری ندارم ولی با این حال نتایج نظرسنجی واقعیت رو نشون میده

تو زرين پال سطح تاييد طلائی هستيد يا نقره ای ؟ چيزی در مورد درگاه های پرداخت مستقيم زرين پال که با نام وبسايت خودشون فعال ميشه ميدونيد ؟

mailgenral
May 19th, 2013, 23:03
تو زرين پال سطح تاييد طلائی هستيد يا نقره ای ؟ چيزی در مورد درگاه های پرداخت مستقيم زرين پال که با نام وبسايت خودشون فعال ميشه ميدونيد ؟

دوست عزیز من نمیخوام بگم درگاه شما مشکل داره شما تو این حوزه سابقتون از همه بالاتره و مراحل کار با درگاه شمارو هم میدونم منم طبق تجربم گفتم ولی شما قضاوت به کاربرا واگذار کنید:قبول کنید درگاه پی لاین یا حتی پارسپال که دوستان میگن تو خیلی از موارد از شما سبقت گرفتند مخصوصا پی لاین که بنظرم عالیه و تونسته نیاز کاربرو تشخیص بده و قطعا همین رمز موفقیتش است
با احترام

interhost
May 19th, 2013, 23:19
فقط payline

samansystems
May 19th, 2013, 23:37
دوست عزیز من نمیخوام بگم درگاه شما مشکل داره شما تو این حوزه سابقتون از همه بالاتره و مراحل کار با درگاه شمارو هم میدونم منم طبق تجربم گفتم ولی شما قضاوت به کاربرا واگذار کنید:قبول کنید درگاه پی لاین یا حتی پارسپال که دوستان میگن تو خیلی از موارد از شما سبقت گرفتند مخصوصا پی لاین که بنظرم عالیه و تونسته نیاز کاربرو تشخیص بده و قطعا همین رمز موفقیتش است
با احترام

در مورد سبقت که فکر نميکنم الان شرکت های معتبری هستند که در کنار درگاه های بانکی خودشون دارن از درگاه زرين پال استفاده ميکنن.
در مورد نتايج هم اين نظرسنجی قديمی هست. الان سايت های جديدی اومدن که با کارمزد کمتر سرويس های مناسبتری ارائه ميدن. (قطعا نتايج به سمت اون سايت ها تغيير ميکنه.) و نميشه منکر وجود اون سايت ها شد.
در پايان هم پيشنهاد ميکنم برای استفاده از سرويس های جديد زرين پال حتما نسبت به افزايش سطح تاييد به طلائی اقدام کنيد.

marsmusic
May 20th, 2013, 00:04
pay line من خیلی راضی هستم ازش خیلی خوب تسویه میکنن

hoka
May 20th, 2013, 13:08
میهن پال هم خوبه و رضایت کامل دارم ازش

rapfather
May 20th, 2013, 16:00
پی لاین 3>

bamahost
May 20th, 2013, 16:46
من هم از زرین پال استفاده میکنم ولی به نظرم اگر شرایط تایید به سطح طلایی رو آسون تر میکرد میتونست کاربران رو راضی تر کنه
ولی با این شرایطی که داره و باید به دفتر خانه و یا حضوری به شرکت مراجعه بشه و قراداد امضا بشه یکم کار رو برای کاربر سخت میکنه
اگر میشد به صورت آنلاین سطح حساب رو به طلایی ارتقا داد حرف نداشت مخصوصا برای کاربران با سابقه شون که چندین ساله دارن از سرویسشون استفاده میکنن باید امکانات ویژه ای قرار بدن
در مورد سایر درگاه ها هم اطلاعی ندارم چون باهاشون کار نکردم تا به حال.

tatnet
May 20th, 2013, 18:22
پارس پال خوبه چون کارمزد 1 درصد

پی لاین هم خوبه چون درگاه مستقیم داره

ولی ما که از بانک ملت درگاه مستقیم داریم مال خود بانک یک چیز دیگه هست

و پرداخت امن پاسارگاد هم داریم راضی هستیم

پرداخت امن پاسارگاد هم خوبه ولی الان که 1 درصد کارمزد کردند و 3 روز طول میکشه جهت تسویه به صورت خودکار هست

ولی پرداخت امن پاسارگاد یک چیزش خوبه که میتونی آی پی معرفی کنی یعنی محدودیت ای پی نیست

tak-star
May 20th, 2013, 20:20
کسانی که محدودیت سنی دارند و یا میخوان واسه چیز یی ان و صاکز استفاده کنن، میهن پال بهترینه. پیشتیبانی عالی و تسویه هم خیلی خوبه. واسه من یه بار کمتر از پنج دقیقه و سه بار دیگه تا یک ساعت.
تو بقیه هم پارس پال رو امتحان کردم که عالیه. هم همه چیز رو پیامک میکنن، پشتیبانی تیکتی هم عالیه.

asrhosting
May 20th, 2013, 22:43

متوجه نشدم میشه توضیح بدین ؟
یعنی وقتی طرف وارد درگاه بانک میشه اسم سایتش رو میبینه و اسمی از طرف شما نیست ؟ و یا اثری از زرین پال نیست ؟

samansystems
May 20th, 2013, 23:49
متوجه نشدم میشه توضیح بدین ؟
یعنی وقتی طرف وارد درگاه بانک میشه اسم سایتش رو میبینه و اسمی از طرف شما نیست ؟ و یا اثری از زرین پال نیست ؟

بله، اين سرويس جديد زرين پال هست که به کاربران طلائی که گردش حساب مناسب داشته باشن ارائه ميشه.

shazo
May 21st, 2013, 01:33
نه فقط توی این انجمن بلکه جا های دیگه هم دیدم

که پی لان رتبه خوبی داشته

bahar13699
August 28th, 2013, 20:21
جهان پی چطور هست دوستان؟؟

soheil.zare2006
August 28th, 2013, 20:22
جهان پی چطور هست دوستان؟؟
بنده شخصاً جهان پی رو شدیداً تایید میکنم

mahdi271
August 28th, 2013, 20:42
بنده شخصاً جهان پی رو شدیداً تایید میکنم

از سایت هایی مثل پی لاین و... که تعریف میکنند جهان پی بهتر است

lvlehrad
September 23rd, 2013, 01:19
تاپیک آپدیت شد و میهن پال و جهان پال به تاپیک اضافه شدن ولی متاسفانه نمیشه به نظرسنجی اضافشون کرد ...فرستنده و تک پرداخت هم چون کسی باهاشون کار نکرده حذف شدن ...

شتاب.بیز هم بخاطر تاپیک هایی که راجع به کلاهبرداریش زده شد از تاپیک حذف شد.

اگر تجربه کار کردن با این درگاه هارو دارید نظر بدید و تو نظرسنجی هم شرکت کنید

تا الان payline با 50 رای اول parspal با 28 رای دوم و زرین پال با 23 رای سوم هستن

azarnet
December 2nd, 2013, 19:59
توی درگاه های واسطه ای به هیچ عنوان امکان تسویه منظم نیست
مثلا قبلا درگاه بانک ملت 3 - 4 ساعت بعد از پرداخت به حساب واریز میکرد اما به خاطر ساپرک الان ساعت های 1 - 5 بامداد واریز میکنه و منظم هست و نیازی به درخواست و ... نیست
درگاه های واسطه ای هم میخواین این مدلی کار کنن اما نمیتونن
دلیلش معلوم نیست
کلاهبرداری هم تو این زمینه بیشتر شده و کسی هم بهش رسیدگی نمیکنه
یه مدت همه جا دیدیم که دارم فیلم به صورت پستی میفروشن که بعد یه مدت پلیس فتا با اطلعات همشون رو جمع کرد و با جریمه های بسیار سنگینی جزیمه کرد اما الان درگاه های واسطه ای میاین پول های چند صد میلیونی رو میخورن آب از آب هم تکون نمیره
واقعا زمونه بدی شده ... !

ded_usa
December 2nd, 2013, 20:07
من که جهان پی رو قبول دارم

ebiram1
December 2nd, 2013, 21:15
بهترین درگاهی که تا حالا دیدم جهان پی بوده

تسویه کمتر از 1 ساعت رو انجام میدن

wikiphp
December 2nd, 2013, 23:41
ما الان مدت زیادی با پ لاین کار کردیم و زرین پال،هردو خوب بودن مشکل نداشتیم با هاشون در این چند ساله/اما جدیدا از جهان پی استفاده میکنیم که اینم خوبه

online.ir
December 3rd, 2013, 01:16
زرین پال و پ لاین در مقابل جهان پی هیچی نیستن

کامل ترین درگاه پرداخت جهان پی میباشد

saberloty
January 18th, 2014, 19:36
من در حال حاضر از جهان پي و پي لاين استفاده ميكنم.

sat2they
January 18th, 2014, 19:59
میهن پال یک ساله من استفاده میکنم کاملا راضی ام تسویه به موقع وکلا یک درصد کارمزد

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

azarnet
February 10th, 2014, 11:27
مدت زیادی هست که با پی لاین استفاده میکنیم و راضی کننده هست

iran2008
May 21st, 2014, 09:09
با عرض معذرت:
ارسال پست به تاپیک اصلیش:
http://www.webhostingtalk.ir/f42/107210/index4.html

AliFatehi
May 21st, 2014, 09:47
پی لاین همه جوره عالیه!
یعنی هر کسی بخواد سیستمی راه بندازه اگر مثل پی لاین باشه و درصد رو پایین تر بگیره به نظرم موفق خواهد بود.
البته اعتبار پی لاین خیلی خوبه + پشتیبانی که ساعت 12 شب هم جواب تیکت دادن.
عالی هستن. ساعت 12:30 شب واریز زدم صبح تو حسابم بوده!

azinportal
May 27th, 2014, 01:46
بهترین درگاه پرداخت از نظر استفاده شش ساله من فقط پارس پال و بعد زرین پال

گزینه سوم payline.ir

taha_2011
May 27th, 2014, 02:37
اگه سیبا پال تو نظرسنجی بود حتما سیبا پال رو انتخاب میکردم:)

tebyan
May 27th, 2014, 08:32
زرین پال قدیمی ترین است بعد جهان پی بعد پی لاین

almanwebhost
May 27th, 2014, 09:44
از نظر من
زرین پال که دورش گذشته .
الان دوره پی لاینو جهان پی و سیبا پاله.
جهان پی تصویه حسابش عالیه .
سیبا پال هم عالیه .
پی لاین هم عالیه.

شما از چه نظری این سوالو کردید ؟