PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر name server در دایرکت ادمین

sahandx6
January 5th, 2013, 13:27
سلام دوستان
سوالی از خدمتتون داشتم
من اگه name server ها رو در داخل دایرکت ادمین تغییر بدم و برم در dns دامنه هام هم تغییر بدم مشکلی پیش میاد؟
یا باید با مدیر سرور هماهنگی کنم تا تغییراتی رو ایجاد بکنه و یا اصلا باید هزینه ی اضافی پرداخت بکنم؟

RoobinaServer
January 5th, 2013, 13:30
سلام دوستان
سوالی از خدمتتون داشتم
من اگه name server ها رو در داخل دایرکت ادمین تغییر بدم و برم در dns دامنه هام هم تغییر بدم مشکلی پیش میاد؟
یا باید با مدیر سرور هماهنگی کنم تا تغییراتی رو ایجاد بکنه و یا اصلا باید هزینه ی اضافی پرداخت بکنم؟

با سلام

اگر مدیر سرورتون به شما دسترسی تغییر dns را داده باشه (امکانات نمایندگی) مشکلی پیش نمیاد.

یا حق

sahandx6
January 5th, 2013, 19:12
با سلام

اگر مدیر سرورتون به شما دسترسی تغییر dns را داده باشه (امکانات نمایندگی) مشکلی پیش نمیاد.

یا حق

جناب سجادیه من سرور مجازی دارم.
در تنظیمات دایرکت ادمین هم دسترسی دارم به تغییر name server ها
اما سوالی که ذهن منو مشغول کرده بعضی جاها حتی برای این dns اختصاصی مثلا ماهی 5 تا 8 هزار تومان پول میگیرند!

پس حالا که من سرور مجازی دارم مشکلی پیش نمیاد؟

RoobinaServer
January 5th, 2013, 19:48
جناب سجادیه من سرور مجازی دارم.
در تنظیمات دایرکت ادمین هم دسترسی دارم به تغییر name server ها
اما سوالی که ذهن منو مشغول کرده بعضی جاها حتی برای این dns اختصاصی مثلا ماهی 5 تا 8 هزار تومان پول میگیرند!

پس حالا که من سرور مجازی دارم مشکلی پیش نمیاد؟

سلام خیر مشکلی پیش نمیاد.

بله هزینه میگیرن و این سیاست کاریشونه اگر قراره همه چی رو رایگان بدن پس از کجا خرج سرور و سودشون در بیاد؟

مشکلی پیش نمیاد راحت عوض کنید.

ارادتمند سجادیه
یا حق