PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت ساخت سایت و انتخاب هاست و سرور مجازی و مسائل پیرامون ...

* MILAD *
January 5th, 2013, 02:17
با سلام به وبمستران گرامی

قبل از هر چیز باید بگم ببخشید که تاپیک رو تو این قسمت باز کردم جای مناسب دیگه پیدا نکردم

بنده قبلا" فقط نویسنده چند سایت بودم، حالا خودم قصد دارم با یک نفر دیگه سایت دانلود رایگان راه بندازیم و در آینده امکانات جانبی میخوایم براش بزاریم ( در این مورد نگید که فایده نداره و غیره ... ) لطفا فقط به سوال پاسخ دهید

1.برای شروع از کجا دامین و هاست بگیریم بهتره و با چه حجمی شروع کنیم؟
2.سرور مجازی از کجا بگیریم و با چه حجمی؟
3.به جز دامین و هاست و اسکریپت مدیریت محتوا و سرور مجازی به چیز دیگه ای هم نیاز هست یا نه؟

لطفا جایی رو معرفی کنید که کیفیت ، سرعت ، امنیت و قیمت خوبی داشته باشه ( مدیران وب سایت ها پیشنهاد بدن بهتره )

با تشکر

RoobinaServer
January 5th, 2013, 02:34
با سلام به وبمستران گرامی

قبل از هر چیز باید بگم ببخشید که تاپیک رو تو این قسمت باز کردم جای مناسب دیگه پیدا نکردم

بنده قبلا" فقط نویسنده چند سایت بودم، حالا خودم قصد دارم با یک نفر دیگه سایت دانلود رایگان راه بندازیم و در آینده امکانات جانبی میخوایم براش بزاریم ( در این مورد نگید که فایده نداره و غیره ... ) لطفا فقط به سوال پاسخ دهید

1.برای شروع از کجا دامین و هاست بگیریم بهتره و با چه حجمی شروع کنیم؟
2.سرور مجازی از کجا بگیریم و با چه حجمی؟
3.به جز دامین و هاست و اسکریپت مدیریت محتوا و سرور مجازی به چیز دیگه ای هم نیاز هست یا نه؟

لطفا جایی رو معرفی کنید که کیفیت ، سرعت ، امنیت و قیمت خوبی داشته باشه ( مدیران وب سایت ها پیشنهاد بدن بهتره )

با تشکر

با سلام

بهتر بود تاپیک در بخش درخواست میزدید که دوستان علاوه بر راهنمایی آفر بدند خدمتتون و بعد در موردشون با جستجو در انجمن یا تاپیک نظر سنجی و .. تحقیق میکردید.

تمام این هایی که گفتید اول بستگی به هزینتون داره.

مثلا چرا هزینه چون شما میتونید سایتتون را روی سرورهای ایران مثلا بیارید بالا و فایل سرور خارج باشه (یا اونم ایران) که این ها بستگی به ترافیک مصرفیتون داره چون ترافیک مصرفی ممکنه مثلا برای شروع یا چندین ماه برای سایتتون اونم روی ایران مهم نباشه ولی برای فایل سرور (سرور مجازی محل فایل هاتون) مهمه و زیاد مصرف میشه و هزینه بر هست. تنها مزیت سرعت لود بالا میباشد در ایران که چندین برابر خارج هست.(+ از این مشکلات باز نشدن سایت و آیپی کشور خارج در ایران که تازگی رخ داده در isp های ایران وجود ندارد)

الان راهنمایی بالا بدون در نظر گرفتن هزینه بود وقتی هزینه بگید میشه دقیق میزان و هدف که خارجه یا ایران و ... را مشخص کرد.

ارادتمند سجادیه
یا حق

* MILAD *
January 5th, 2013, 02:50
ممنون از پاسخ جناب سجادیه

بنده فعلا نویسنده سایت سپید دانلود (http://sepiddownload.com) هستم و اطلاعات زیادی در این موارد که هاست و این چیزارو از ایران یا خارج بگیرم و ... ، ندارم.
ببینید لطفا خودتون یه نگاه به سپید دانلود بندازید ، من میخوام چنین سایتی راه بندازم البته با امکانات بیشتر!
برای شروع واسه ی ساخت چنین سایتی چقدر هزینه لازم هست؟ من بیشتر کیفیت واسم مهمه تا قیمت البته قیمت هم جای خود دارد!

danitfk
January 5th, 2013, 03:13
سلام.
در دسترس بودن سایتتون خیلی مهمه . به قول معروف آپتایم سایت شما باید بالا باشه.
آپتایم بالا لازمه داشتن یک هاست از سرویس دهنده معتبر هست.
معتبر نه فقط از لحاظ تجربه ، تبلیغات ، قیمت و..
بعد از اون سرعت لود سرور که بستگی به ترافیک روی سرور اصلی ، نوع کانفیگ و لوکیشن سرور داره.
ظاهر سایت هم مهم هست ! که نباید این قضیه رو فراموش کنید ..
نوع دسته بندی مطالب و.. ( وارد بحث بلاگ / سایت نمیشیم )
انتخاب یک آدرس دامنه مناسب ( با موضوع هماهنگ باشه ؛ راحت بخاطر سپرده بشه ؛ کوتاه باشه )
مطالب یونیک ، اختصاصی ، جامع ، آموزشی ، و...
برای میزبانی فایل هاتون میتونید از هاست دانلود / سرور مجازی / سرور اختصاصی بسته به نیازتون استفاده کنید.
در انتحاب میزبان مطمئن سنجیده عمل کنید.

چکیده از اطلاعاتم بود. کم کاستی داشت ، ببخشید :53:

TARIMEHR
January 5th, 2013, 03:17
سلام
هاست سپید دانلود از آلمانه و از nikserver.com سرویس میگیرن _(سی پنل)

هاست دانلودشون هم از آلمانه و روی iis هست با ویندوز سرور 2003
قالبشون هم پی سی دانلود ویرایش شده هست
================================================== ==
شما میتونی یه هاست سی پنل با فضای 1 گیگ از یه جایی خریداری کنی (صرفا برای سایت)

برای هاست دانلودت هم یه سرور مجازی خریداری کن و از جایی که خریدی بگو روش iis نصب کنن
با خرید یه سرور مجازی هم میتونی ازش به عنوان سرور دانلود و آپلود استفاده کنی و هم به عنوان هاست دانلود

دقت کن موقع خرید سرور مجازی هارد بالا بگیر و به هارد مثلا 10 گیگ 20 گیگ قانع نباش چون خیلی زود شاید دو هفته ی اول پر بشه و دردسر ارتقای هارد نداشته باشی

قالب سایت هم از یه قالبی استفاده کن که یا اختصاصی باشه یا اینکه تقریبا تک باشه

از بابت مطلب زدن هم که خودتون نویسنده هستین و میدونین

در مورد خرید هاست و سرور فقد دقت داشته باش و گول ارزونی های غیر طبیعی رو نخور
پ.ن: با نظر روبینا سرور موافقم/ هاست اصلی سایتتون رو از ایران تهیه کنین گرچه پهنای باندش کمه اما برای شروع کافیه و سرعت بالای لودش هر بازدیدکننده ای رو متحیر میکنه

* MILAD *
January 5th, 2013, 03:31
سلام.
در دسترس بودن سایتتون خیلی مهمه . به قول معروف آپتایم سایت شما باید بالا باشه.
آپتایم بالا لازمه داشتن یک هاست از سرویس دهنده معتبر هست.
معتبر نه فقط از لحاظ تجربه ، تبلیغات ، قیمت و..
بعد از اون سرعت لود سرور که بستگی به ترافیک روی سرور اصلی ، نوع کانفیگ و لوکیشن سرور داره.
ظاهر سایت هم مهم هست ! که نباید این قضیه رو فراموش کنید ..
نوع دسته بندی مطالب و.. ( وارد بحث بلاگ / سایت نمیشیم )
انتخاب یک آدرس دامنه مناسب ( با موضوع هماهنگ باشه ؛ راحت بخاطر سپرده بشه ؛ کوتاه باشه )
مطالب یونیک ، اختصاصی ، جامع ، آموزشی ، و...
برای میزبانی فایل هاتون میتونید از هاست دانلود / سرور مجازی / سرور اختصاصی بسته به نیازتون استفاده کنید.
در انتحاب میزبان مطمئن سنجیده عمل کنید.

چکیده از اطلاعاتم بود. کم کاستی داشت ، ببخشید :53:

اینکه هر کسی میخواد سایتش همیشه در دسترس باشه شکی نیست.
در مرحله اول چون قالب اختصاصی هزینه بر هست فعلا از قالب های آماده استفاده میکنیم.
فعلا برای اسم سایت خلیج دانلود تو نظرمون هست اما امکان داره اسم دیگری رو انتخاب کنیم
مطالب اصلی هم که فعلا از نرم افزار کامپیوتر و موبایل ، بازی ، انیمیشن و متفرقه شروع میشه تا در آینده برسه به قسمت های جانبی سایت اعم از اخبار ، لینکباکس ، گروه و ...
برای میزبانی فایل قصد داریم از سرور مجازی استفاده کنیم

الان منتظرم چند نفر بیان آفر بدن با سرویس خوب و "قیمت مناسب" ( مثلا سرور دانلود که سرعت کار باهاش خوب باشه ، بشه سریع Rar و Unrar کرد و سرعت دانلود بالا همچنین هاست با کیفیت و سرعت لود بالا )

* MILAD *
January 5th, 2013, 03:58
سلام
هاست سپید دانلود از آلمانه و از nikserver.com سرویس میگیرن _(سی پنل)

هاست دانلودشون هم از آلمانه و روی iis هست با ویندوز سرور 2003
قالبشون هم پی سی دانلود ویرایش شده هست
================================================== ==
شما میتونی یه هاست سی پنل با فضای 1 گیگ از یه جایی خریداری کنی (صرفا برای سایت)

برای هاست دانلودت هم یه سرور مجازی خریداری کن و از جایی که خریدی بگو روش iis نصب کنن
با خرید یه سرور مجازی هم میتونی ازش به عنوان سرور دانلود و آپلود استفاده کنی و هم به عنوان هاست دانلود

دقت کن موقع خرید سرور مجازی هارد بالا بگیر و به هارد مثلا 10 گیگ 20 گیگ قانع نباش چون خیلی زود شاید دو هفته ی اول پر بشه و دردسر ارتقای هارد نداشته باشی

قالب سایت هم از یه قالبی استفاده کن که یا اختصاصی باشه یا اینکه تقریبا تک باشه

از بابت مطلب زدن هم که خودتون نویسنده هستین و میدونین

در مورد خرید هاست و سرور فقد دقت داشته باش و گول ارزونی های غیر طبیعی رو نخور
پ.ن: با نظر روبینا سرور موافقم/ هاست اصلی سایتتون رو از ایران تهیه کنین گرچه پهنای باندش کمه اما برای شروع کافیه و سرعت بالای لودش هر بازدیدکننده ای رو متحیر میکنه

پس شد آنچه شد!

پس ما الان هاست سایتمون رو ایران میخوایم + میزبان فایل هامون رو سرور مجازی ویندوز 2003 با حجم 50 گیگ و رم و سی پی یو مناسب جهت RAR و Unrar + سرعت دانلود و آپلود بالا
1.سرویسی میخوایم که بکاپ بگیره از سایت و فایل ها.
2.دقیقا" هاست سایت رو با چه حجمی بگیریم و برای چه مدت هست؟
3. من iss نمیدونم چیه تو نت هم سرچ زدم اما زیاد متوجه نشدم یکی مختصر توضیح بده چیه و فایدش چی هست؟

TARIMEHR
January 5th, 2013, 04:17
برای سرور مجازی به نظرم رم 1 گیگ و هارد 50 با توجه به هاست دانلود بودنش و کارهای فشرده سازی فایل ها میتونه مناسب باشه

اون iis که گفتم مربوط میشه به تبدیل کردن سرور مجازی به هاست دانلود
یعنی با نصب این برنامه روی درایو c سرور یه پوشه ای ایجاد میشه که توش هرچی فایل بذارین میشه دانلودش کرد.

برا سایتتون هم فضا زیادی لازم نیست وبا 512 تا 1 گیگ فضا هم کارتون راه میوفته و پهنا باندش هم فعلا از 20 گیگ ماهانه کفایت میکنه
سرویس ها رو هم فعلا ماهانه خریداری کنین تا ببینین جایی که ازش سرویس میگیرین ، واقعا سرویسشون خوبه یا نه و اگه بعد یکی دوماه راضی بودین اقدام به خرید های سالانه کنید

سرویس بکاپ که اشاره کردین ، بکاپ گیری از سایت قاعدتا بر عهدی میزبان هست
اما بکاپ گیری از سرور مجازی کاملا بر عهده ی خودتونه و باید 2 نکته ی دیگه هم بگم

اینکه از جایی بگیرید که با نوسان ارز به تعطیلی کشیده نشه و سرورها رو به امون خدا نذاره
بکاپ گیری روی همون سرور مادر نشه. یعنی از یه شرکت دوتا سرور مجازی روی یه سرور نخرین که با بسته شدن سرور اصلی کل سرورهاتون از دسترستون خارج بشن و سرور بلا تکلیف بمونه
با توجه به اینکه هاست دانلود حجم اطلاعاتش بالاست و بکاپ گیری روزانه ازش سخته ، به نکته ی 2 بیشتر توجه کنین و بکاپ ها رو حداقل هفتگی بگیرین و ترجیا در سروری از یک دیتاسنتر دیگه ذخیره کنین

برای آفر هم اینجا منتظر نباشین و برید بخش درخواست سرویس مشخصات دقیق بگید و سرویس بگیرید
یه راهنمایی کوچیک: روبینا سرور در زمینه ی سرور و هاست ایرانی فعالیت گسترده ای اغاز کرد و با توجه به تجربه و سابقشون میتونه انتخاب خوبی براتون باشه
سرور هم به نظرم طرف آلمان نرید. هرچند که برخی سرویس دهنده ها بدون مشکل دارن با این دیتاسنتر کار میکنن اما با وجهه ای که ایرانی ها در این دیتاسنتر برای خودشون ایجاد کردن جالب نیست و ممکنه هر لحظه یه تصمیم گیری ای انجام بدن که به ضررتون باشه. به دیتاسنتر 50 درصد ریسک برای ایران تبدیل شد(کاملا نظر شخصی بر اساس مشاهدات)

* MILAD *
January 5th, 2013, 04:33
برای سرور مجازی به نظرم رم 1 گیگ و هارد 50 با توجه به هاست دانلود بودنش و کارهای فشرده سازی فایل ها میتونه مناسب باشه

اون iis که گفتم مربوط میشه به تبدیل کردن سرور مجازی به هاست دانلود
یعنی با نصب این برنامه روی درایو c سرور یه پوشه ای ایجاد میشه که توش هرچی فایل بذارین میشه دانلودش کرد.

برا سایتتون هم فضا زیادی لازم نیست وبا 512 تا 1 گیگ فضا هم کارتون راه میوفته و پهنا باندش هم فعلا از 20 گیگ ماهانه کفایت میکنه
سرویس ها رو هم فعلا ماهانه خریداری کنین تا ببینین جایی که ازش سرویس میگیرین ، واقعا سرویسشون خوبه یا نه و اگه بعد یکی دوماه راضی بودین اقدام به خرید های سالانه کنید

سرویس بکاپ که اشاره کردین ، بکاپ گیری از سایت قاعدتا بر عهدی میزبان هست
اما بکاپ گیری از سرور مجازی کاملا بر عهده ی خودتونه و باید 2 نکته ی دیگه هم بگم

اینکه از جایی بگیرید که با نوسان ارز به تعطیلی کشیده نشه و سرورها رو به امون خدا نذاره
بکاپ گیری روی همون سرور مادر نشه. یعنی از یه شرکت دوتا سرور مجازی روی یه سرور نخرین که با بسته شدن سرور اصلی کل سرورهاتون از دسترستون خارج بشن و سرور بلا تکلیف بمونه
با توجه به اینکه هاست دانلود حجم اطلاعاتش بالاست و بکاپ گیری روزانه ازش سخته ، به نکته ی 2 بیشتر توجه کنین و بکاپ ها رو حداقل هفتگی بگیرین و ترجیا در سروری از یک دیتاسنتر دیگه ذخیره کنین

برای آفر هم اینجا منتظر نباشین و برید بخش درخواست سرویس مشخصات دقیق بگید و سرویس بگیرید
یه راهنمایی کوچیک: روبینا سرور در زمینه ی سرور و هاست ایرانی فعالیت گسترده ای اغاز کرد و با توجه به تجربه و سابقشون میتونه انتخاب خوبی براتون باشه
سرور هم به نظرم طرف آلمان نرید. هرچند که برخی سرویس دهنده ها بدون مشکل دارن با این دیتاسنتر کار میکنن اما با وجهه ای که ایرانی ها در این دیتاسنتر برای خودشون ایجاد کردن جالب نیست و ممکنه هر لحظه یه تصمیم گیری ای انجام بدن که به ضررتون باشه. به دیتاسنتر 50 درصد ریسک برای ایران تبدیل شد(کاملا نظر شخصی بر اساس مشاهدات)

ممنون از راهنمایی

1.هزینه سرور بکاپ به چه صورت هست؟
------------------------------------------------------------

" برا سایتتون هم فضا زیادی لازم نیست وبا 512 تا 1 گیگ فضا هم کارتون راه میوفته و پهنا باندش هم فعلا از 20 گیگ ماهانه کفایت میکنه "
+
2.پهنای باندش چه جور استفاده میشه؟با اومدن بازدید کننده به سایت؟!
3.برای درخواست، هر کدوم به قسمت خودش برم؟! منظورم اینه که مثلا برای هاست برم تو قسمت درخواست هاست یه تاپیک بزنم و برای سرور مجازی هم تو بخش خودش یه تاپیکه دیگه؟! یا اینکه قسمت درخواستی هست که میشه همش تو یک تاپیک گفت؟ اگه هست لینک لطفا؟

TARIMEHR
January 5th, 2013, 04:42
میتونید جداگانه بزنین یا اینکه کل سرویس هایی که لازم دارید رو در قسمت درخواست سرویس (http://www.webhostingtalk.ir/f158) درخواست بدید

برای بکاپ هم میتونید درخواست هاست بکاپ کنید یا اینکه یه سرور مجازی دیگه خریداری کنید با هارد بالا . مثلا یه سرور 256 با هارد بالا هم کفایت میکنه

برا سایتتون هم نیازی نیست بکاپ گیری خودتون انجام بدید اما برای محکم کاری هر چند روز یه بکاپی از سایتتون هم بگیرید و روی یکی از سرورهاتون نگهداری کنین

RoobinaServer
January 5th, 2013, 04:53
ممنون از پاسخ جناب سجادیه

بنده فعلا نویسنده سایت سپید دانلود (http://sepiddownload.com) هستم و اطلاعات زیادی در این موارد که هاست و این چیزارو از ایران یا خارج بگیرم و ... ، ندارم.
ببینید لطفا خودتون یه نگاه به سپید دانلود بندازید ، من میخوام چنین سایتی راه بندازم البته با امکانات بیشتر!
برای شروع واسه ی ساخت چنین سایتی چقدر هزینه لازم هست؟ من بیشتر کیفیت واسم مهمه تا قیمت البته قیمت هم جای خود دارد!

با سلام

در این موارد مواردی خصوصی براتون میفرستم. از پابلیک این مورد معذورم شما هم نکنید بعدا.

پیغام خصوصی میکنم.

ارادتمند سجادیه
یا حق

RoobinaServer
January 5th, 2013, 05:00
ممنون از راهنمایی

2.پهنای باندش چه جور استفاده میشه؟با اومدن بازدید کننده به سایت؟!

پهنای باند نمیشه اسمش را گذاشت

اسمش ترافیک مصرفی پهنای باند میباشد.

هر اطلاعاتی که از سرور خارج و یا وارد سرور شود ترافیکی را مصرف میکند حال این اطلاعات میتواند شامل تصاویر صفحه اول سایت شما باید که از هاستتون فراخوانی میشه و برای بازدید کننده ها لود میشه

هرچی این تصاویر و فراخوانی های اطلاعات کمتر باشه ترافیک کمتری مصرف میشه و به طبع بازدیدتون که بالا بره اطلاعات بیشتری خروجی دارید و ترافیک مصرفی بالاتری دارید.

بهترین کار اینه هاست وب ایران که اگر خواستید تهیه کنید جوری بهینه سازی کنید که همیشه بتوانید با بازدید خیلی بالا هم ایران بمانید به دلیل لود سایت در ایران که سرعتش بالاست و تمامی این تصاویر و ... که باعث خروج ترافیک میشه را در سرور دانلود خود قرار بدید یا یک هاست خارجی تهیه کنید برای این کارها (هاست 100 یا 500 هم خوبه و زیاده در کل هاست یا سروری از خارج باشه که همیشه بدونید هست و یوهو قطع نشه که عکس های سایتتون دیگه نمایش داده نشه)

با این کار سرعت لود سایتتون و محتوای ان برای بازدیدکنندگان بالا هست چون بر روی سرور ایرانی میزبانی میشه و بعد از لود مطالب و محتوا در آخر از سرویس خارجی تصاویر لود میشه (اینجوری ترافیکم کمتر مصرف میشه)

فکر کنم زیادی توضیح دادم البته اینقدر موضوع را باز کردم که اگر هیچی در ضمینه هاست ندونید باید متوجه شده باشید.

ارادتمند سجادیه
یا حق

* MILAD *
January 5th, 2013, 15:39
ممنون جناب سجادیه

1.توی منو پلن های سرور مجاری، "پورت" که مثلا 1گیگابایت هست چیه؟
2. ترافیک پهنای باند سرور مجازی نسبت به دانلود و آپلود استفاده میشه؟
3.چطور یه هاست واسه مطالب و کلا سایت بگیریم و یه هاست جداگانه برای عکس ها؟
4.قالب و مطالب و اسکریپت مدیریت محتوا روی یه هاست باید بزاریم؟

با تشکر

RoobinaServer
January 5th, 2013, 15:44
ممنون جناب سجادیه

1.توی منو پلن های سرور مجاری پورت که مثلا 1گیگابات هست چیه؟
2. ترافیک پهنای باند سرور مجازی نسبت به دانلود و آپلود استفاده میشه؟
3.چطور یه هاست واسه مطالب و و کلا سایت بگیریم و یه هاست جداگانه برای عکس ها؟

با تشکر

خلاصه میگم خدمتتون :

پورت 1 همان پهنای باند میزاد حداکثر پهنای باندی هست که به سرور داده شده.(سرعت دانلود و آپلود یه جورایی) امیدوارم فهمیده باشید :-?

بله بالا عرض کردم کلا اطلاعات ورودی و خروجی به سرور میشه مصرف ترافیک پهنای باند حالا سایت لود بشه باری کاربراتون یا دانلود و ...

مورد سوم را متوجه نشدم در سایت ما منظورتونه ؟ (یا میگید از کجا بخرید و آفر میخواید ؟) متوجه نشدم :106:

* MILAD *
January 5th, 2013, 15:59
شما گفته بودید که هاست ایران رو بگیرید واسه مطالب و دسته بندی هاتون.

خب الان من میگم که اگه بخوایم هاست ایران بگیریم واسه مطالب و دسته بندی ها، چه طور یه هاسته دیگه بگیریم واسه اپلود عکس ها؟ ( اینجور هزینه اش خیلی بیشتر میشه؟ )

چون الان ما تو سپید دانلود تو ورد پرس هم مطلب میزاریم هم عکس روی همون هاست اضافه میکنیم.

امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید

RoobinaServer
January 5th, 2013, 16:19
شما گفته بودید که هاست ایران رو بگیرید واسه مطالب و دسته بندی هاتون.

خب الان من میگم که اگه بخوایم هاست ایران بگیریم واسه مطالب و دسته بندی ها، چه طور یه هاسته دیگه بگیریم واسه اپلود عکس ها؟ ( اینجور هزینه اش خیلی بیشتر میشه؟ )

چون الان ما تو سپید دانلود تو ورد پرس هم مطلب میزاریم هم عکس روی همون هاست اضافه میکنیم.

امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید

قراره خودتون تصویر بگذارید دیگه کسه دیگه که نمیخواد استفاده بکنه ازش

فکر کنم 500 مگ هم زیاد باشه برای شروعتون و تا یک سال شاید همین بستون باشه.

یه هاست 500 مگ تهیه کنید آپلود سنترش کنید و عکس هاتون را اونجا اپ کنید و لینکش را اینور قرار بدید .

یا حق

* MILAD *
January 5th, 2013, 19:59
دلیل تفاوت قیمت دامین در سرویس دهنده های مختلف چیست؟
مثلا یه جا دامین آی آر 75000 تومان بود یه جا دیگه 4000 تومان و دامین دات کام یه جا 40,000 تومان و یه جا دیگه 20,000 تومان.

* MILAD *
January 6th, 2013, 02:55
دلیل تفاوت قیمت دامین در سرویس دهنده های مختلف چیست؟
مثلا یه جا دامین آی آر 75000 تومان بود یه جا دیگه 4000 تومان و دامین دات کام یه جا 40,000 تومان و یه جا دیگه 20,000 تومان.

لطفا یکی به این سوال بالا پاسخ بده...

fanous_m
January 6th, 2013, 04:23
برای مشاوره بهتر با ما در تماس باشید
الان سایت های بزرگ دانلود مثل آیرو میوزیک از ما خدمات میگیرند مطمئن باشید به نفع حیب شما گام برمیداریم

fanous_m
09369861607
cp.aratweb.com

fanous_m
January 6th, 2013, 04:28
دوست عزیز دامنه .ir به طور معمول 5 تومان سالانه هست که ما برای مشتریان 4600 میفروشیم که اگه 5 ساله بگیرید 14 تومان میشه و بهتر است
در مورد com هم برای شما 45 تومان سالانه ثبت میکنیم

هیچ فرقی نیست همه برای .آی آر از ایرنیک و برای .کام معمولا از ریسلر کلاب خدمات میگیرند

و حالا این میان واسته ها که زیاد میشود قیمت بالاتر میرود
یا کسی که سرمایه بیشتری میزاره معقول هست که با قیمت کمتزی خریداری میکنه این دامنه ها رو

omid7000
January 14th, 2013, 11:42
با سلام

در این موارد مواردی خصوصی براتون میفرستم. از پابلیک این مورد معذورم شما هم نکنید بعدا.

پیغام خصوصی میکنم.

ارادتمند سجادیه
یا حق

با سلام
آقای سجادیه
لطفا راهنمایی هایی که به milad کردید به بنده هم بفرمایید چون قصد راه اندازی یک سایت دانلود مشابه پی سی دانلود رو دارم
باسپاس