PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرق سرور ها در کشور های مختلف

ali.9297
January 4th, 2013, 16:32
سلام
فرق سرور مجازی کانادا و آمریکا و آلمان و فرانسه و روسیه و ... چیه ؟

ممنون .

habiballahafg
January 4th, 2013, 16:39
اینها هیچ فرقی ندارند تنها تفاوت آنها در کیفیت شبکه و کیفیت ساخت افزار ها میباشد

ali.9297
January 4th, 2013, 19:22
ممنون از توضیحات ، کدوم کشور ها بهتر است ؟

mamali5
January 4th, 2013, 21:58
از نظر سخت افزار و شبکه معمولا آمریکا از کیفیت بالاتری برخورداره...

VpsParse
January 4th, 2013, 23:25
من آمریکا رو قبول دارم. کیفیت خوبی داره

hostorder
January 4th, 2013, 23:29
من هم انگلیس رو قبول دارم از همه لحاظ

mehrshad.ho
January 4th, 2013, 23:31
آلمان

habiballahafg
January 4th, 2013, 23:41
آلمان حتما از هتزنر میگید آقا مهرشا ولی خیلی ها میگن که در بعضی مواقع از ساخت افزار دسکتاپ استفاده میکنه ،که اصلا خوب نیست .

sky98
January 5th, 2013, 13:18
انگلیس رد استیشن بسار کیفیت بالایی داره-و از نظر نزدیکی به ایران و ساختار شیکه و پشتیبانی عالیه به نظرم - آمریکا هم بسیار خوبه ولی به کار ایرانیا زیاد نمیاد چون پینگ نستا بالایی داره:53:

aligoli
January 5th, 2013, 14:21
در مورد کیفیت و شبکه، این مورد سلیقه ای هست و هر شخصی با در نظر گرفتن سرویسی که از شرکتی که دریافت کرده سخن می گوید !!!

ra3ou1
January 5th, 2013, 14:56
از لحاظ سخت افزاری و کیفیت سخت افزاری و پورت
از لحاظ وارز بودن و تورنت و لیچ و ....
و از نظر موقعیتی هرچه سرور به کلاینت نزدیکتر باشه سرعت لود بیشتره و پینگ پائین تری داره
و همچنین از نظر کیفیت ارائه خدمات

خلاصه هرچیزی را بهر کاری ساختن . پس بهتره قبل از هرگونه خرید بجای اینکه چشم به دنبال قیمت و ... باشه
اول درست انتخاب کنیم و سرویس مدنظر خود را با توجه به کاری که داریم درست انتخاب کنیم و سپس اقدام به خرید کنیم

sky98
January 5th, 2013, 14:58
در مورد کیفیت و شبکه، این مورد سلیقه ای هست و هر شخصی با در نظر گرفتن سرویسی که از شرکتی که دریافت کرده سخن می گوید !!!
درسته ولی رداستیشن رو از نظر هارد و پورت خیلی ها تایید میکنن :53:

sky98
January 5th, 2013, 15:00
از لحاظ سخت افزاری و کیفیت سخت افزاری و پورت
از لحاظ وارز بودن و تورنت و لیچ و ....
و از نظر موقعیتی هرچه سرور به کلاینت نزدیکتر باشه سرعت لود بیشتره و پینگ پائین تری داره
و همچنین از نظر کیفیت ارائه خدمات

خلاصه هرچیزی را بهر کاری ساختن . پس بهتره قبل از هرگونه خرید بجای اینکه چشم به دنبال قیمت و ... باشه
اول درست انتخاب کنیم و سرویس مدنظر خود را با توجه به کاری که داریم درست انتخاب کنیم و سپس اقدام به خرید کنیم
کاملا درسته - دیتاسنترهای معتبر از نظر من - redstation -iweb - leasweb -yesup

abasaqa
January 5th, 2013, 15:11
چرا هیچکی از روسیه حرف نمیزنه؟[-(

من خودم بالشخصه روسیه رو با هیچ کجا عوض نمی کنم. فقط قیمتاشون یکم گرونه. و یکی از دلیل های خوبش اینه که ما در کشور روسیه قانون کپی رایت نداریم.

ra3ou1
January 5th, 2013, 15:26
فول وارز اگه بخواهیم بگیم که چین و ... اما کیفیت مناسبی و ساپورت خوبی ندارن
روسیه هم تا جایی که بنده میدونم دولتی هست دیتاسنتراشون(اطمینان کامل ندارم)

دوستان کسی دانمارک کار کرده تا حالا ؟
چند مورد خودم بررسی کردم گفتم نظر دوستان هم بپرسم کسی دانمارک کار کرده ؟