PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویزا کارت های مجازی

ManillA
January 4th, 2013, 12:25
*ویزا کارت با مبلغ دلخواه شما صادر می شود.
*این ویزا کارت های مجازی قابلیت شارژ مجدد را دارند.
پنل انلاین جهت استعلام موجودی در هر لحظه

توسط این ویزا کارت ها می توانید کلیه خریدهای مجازی خود را انجام دهید.

- ثبت نام آزمونهاي TOEFL و GRE و ...
- پرداخت هزينه ثبت نام دانشگاههاي خارجي و مقالات و کنفرانسهای خارجي
- خريد Domain و Hosting از شرکتهاي خارجی
- خريد انواع سرويسهاي دانلود نظير 4Shared، و ...
- تبليغ در سايت هاي نظير Google و ...
- خريد از فروشگاههاي اينترنتي سراسر دنيا که لوگو VisaCard را دارند.

Virtual Bank Accounts for US PayPal Verification

Name of the Bank
Bank Routing Number
Type of Account
Account Number
Username/Password for Instant Verification

YAHOO ID = JALILI_ALI20

n2d
January 4th, 2013, 13:29
سلام
بیشتر توضیح بدید ؟
قیمت ؟ مدارک مورد نیاز ؟
چطور هست که از آمریکا صادر میشه و برای وریفای کردن اعتبار داره؟

کمی سوال ایجاد میکنه !!!

Milad-H
January 4th, 2013, 13:31
لطفا سابقه کاری خود و تضمین های لازم را اعلام فرماید

loginvps.com
January 5th, 2013, 21:26
ویرایش

soheil.zare2006
January 5th, 2013, 21:35
*ویزا کارت با مبلغ دلخواه شما صادر می شود.
*این ویزا کارت های مجازی قابلیت شارژ مجدد را دارند.
پنل انلاین جهت استعلام موجودی در هر لحظه

توسط این ویزا کارت ها می توانید کلیه خریدهای مجازی خود را انجام دهید.

- ثبت نام آزمونهاي TOEFL و GRE و ...
- پرداخت هزينه ثبت نام دانشگاههاي خارجي و مقالات و کنفرانسهای خارجي
- خريد Domain و Hosting از شرکتهاي خارجی
- خريد انواع سرويسهاي دانلود نظير 4Shared، و ...
- تبليغ در سايت هاي نظير Google و ...
- خريد از فروشگاههاي اينترنتي سراسر دنيا که لوگو VisaCard را دارند.
Virtual Bank Accounts for US PayPal Verification

Name of the Bank
Bank Routing Number
Type of Account
Account Number

YAHOO ID = JALILI_ALI20
سلام
در مورد تاپیک زیر توضیحی دارید؟
http://www.webhostingtalk.ir/f118/68208/

majid-f
January 6th, 2013, 04:45
تشکر از از کاربر loginvps.com -- قصد داشتم اقدام کنم، با خواندن ماجرای تاسف باری که لینک کردید منصرف شدم.

uper
January 6th, 2013, 10:19
واقعا توضیحی دارید؟

ManillA
January 6th, 2013, 11:55
واقعا توضیحی دارید؟
آره عزیز...توضیحات تو همون تاپیک هست

n2d
January 6th, 2013, 15:03
ظاهرا تاپیک به نتیجه نرسیده بود

ManillA
January 6th, 2013, 16:52
سلام
بیشتر توضیح بدید ؟
قیمت ؟ مدارک مورد نیاز ؟
چطور هست که از آمریکا صادر میشه و برای وریفای کردن اعتبار داره؟

کمی سوال ایجاد میکنه !!!

عزیز اگه منظورتون به این بخش هست قیمت 25 usdو تنها یک حساب مجازی هست ربطی به ویزا کاردها نداره

Virtual Bank Accounts for US PayPal Verification As you should know, in order to completely verify US PayPal account, you should link it with a US bank account. We offer a great solution! Virtual Bank Account (VBA) for instant US PayPal account verification. Simply enter it into your USA PayPal account and have it verified in a few minutes! Plese note that you cannot withdraw money to a Virtual Bank Account.
You will be provided with the following details once we receive the payment:
Name of the Bank
Bank Routing Number
Type of Account
Account Number

loginvps.com
January 8th, 2013, 01:22
ویرایش
پول را پس دادند

MagicVps.Com
January 8th, 2013, 01:31
این شخص قرار بود بعد از صحبتی که شد و تفاهمی کر رسیدیم پول منو برگشت بده امروز- که گذشت ، من 16/10/91 از ایشان خرید کردم

اما تا امروز پول منو برگشت ندادند طبق قولی که دادند
تمامی کسانی که می توانند در امر به من کمک کنند پیام خصوصی بزارن تا من حق و پول حلالی که زحمت کشیده ام و شب بیداری کشیده ام را از این شخص بگیرم

عزیز این تاپیک (اطلاع رسانی در مورد یک کلاه بردار) چرا حذف شده مگر مشکلتون حل شده بود که حذفش کردن شما که توضیحات گزاشته بودین چرا تاپیکش حذف شد

majid-f
January 8th, 2013, 01:49
این شخص قرار بود بعد از صحبتی که شد و تفاهمی کر رسیدیم پول منو برگشت بده امروز- که گذشت ، من 16/10/91 از ایشان خرید کردم

اما تا امروز پول منو برگشت ندادند طبق قولی که دادند
تمامی کسانی که می توانند در امر به من کمک کنند پیام خصوصی بزارن تا من حق و پول حلالی که زحمت کشیده ام و شب بیداری کشیده ام را از این شخص بگیرم

فکر کنم (و امیدوارم) یک کم در مورد ایشون اشتباه قضاوت کرده باشین. آدم بد معامله با کلاه بردار یکی نیست. کسی که بد معامله باشه ممکنه به تعهداتش به موقع عمل نکنه و ضرر و زیانی هم متوجه طرف معامله ش بکنه -- اما معنی ش این نیست که میتونه با خون سردی مال کسی رو بخوره. بین شما ناراحتی و دلخوری پیش اومده. خوب شما هم الان عصبانی هستین (و با توجه به جوانب حق هم دارین). اما از طرفی هم اسمی روی ایشون گذاشتین که مستحقش نیست. همین باعث میشه دلخوری دو طرفه بشه. این راهش نیست. ضرر و زیانی پیش اومده اما باید جلوی بیشتر شدنش رو گرفت. البته حق دارین بگین اصلا به تو چه ربطی داره -- قصدم نسخه پیچیدن و نعیین تکلیف نیست، فقط میگم به نظر میرسه یک کمی هر دو طرف تند رفتین. پول شما رو بدن بعد هم از کنار هم رد نشین تموم بشه بره پی کارش.

ManillA
January 8th, 2013, 03:43
فکر کنم (و امیدوارم) یک کم در مورد ایشون اشتباه قضاوت کرده باشین. آدم بد معامله با کلاه بردار یکی نیست. کسی که بد معامله باشه ممکنه به تعهداتش به موقع عمل نکنه و ضرر و زیانی هم متوجه طرف معامله ش بکنه -- اما معنی ش این نیست که میتونه با خون سردی مال کسی رو بخوره. بین شما ناراحتی و دلخوری پیش اومده. خوب شما هم الان عصبانی هستین (و با توجه به جوانب حق هم دارین). اما از طرفی هم اسمی روی ایشون گذاشتین که مستحقش نیست. همین باعث میشه دلخوری دو طرفه بشه. این راهش نیست. ضرر و زیانی پیش اومده اما باید جلوی بیشتر شدنش رو گرفت. البته حق دارین بگین اصلا به تو چه ربطی داره -- قصدم نسخه پیچیدن و نعیین تکلیف نیست، فقط میگم به نظر میرسه یک کمی هر دو طرف تند رفتین. پول شما رو بدن بعد هم از کنار هم رد نشین تموم بشه بره پی کارش.

آقا مجید واقعا که گول گفتید واقعا

فقط ایشون باید یاد بگیر آبرو و ارزشه انسانها از پول خیلی‌ بیشتر است و ما حداقل تو محیط همکاری باید ۲۴ ساعت هرمتنگه داریم اینکه زمانی‌ که کارمون با یکی‌ تموم شد واسه پیش بردن هدفمن همه جوره طرف رو به گوه بکشیم خوب نیست..ایشون اون شب که کس دیگه نبود و لنگ بود همه جوره با من را اومد ..من رو تو عمل انجام شده گذشت من واسه کار ایشون هزینه کردم..ولی‌ بلافاصله که صبح افراد دیگری بودن یک لحظه پای من و نسد و سری گفت پول رو بده..و جالبتر اینکه واسه اینکه زودتر کارش انجام شه آبرو و حیثیت منم به گند کشید..الانم به خودش گفتم صبر ندارند ...خیلی‌ عجول هستند..اگه من می‌خواستم پولو بخورم که جواب دادنم چی‌ بود..ایشون مسٔلهشون حل شده ..و انجام می‌شه

majid-f
January 8th, 2013, 03:57
آقا مجید واقعا که گول گفتید واقعا

فقط ایشون باید یاد بگیر آبرو و ارزشه انسانها از پول خیلی‌ بیشتر است و ما حداقل تو محیط همکاری باید ۲۴ ساعت هرمتنگه داریم اینکه زمانی‌ که کارمون با یکی‌ تموم شد واسه پیش بردن هدفمن همه جوره طرف رو به گوه بکشیم خوب نیست..ایشون اون شب که کس دیگه نبود و لنگ بود همه جوره با من را اومد ..من رو تو عمل انجام شده گذشت من واسه کار ایشون هزینه کردم..ولی‌ بلافاصله که صبح افراد دیگری بودن یک لحظه پای من و نسد و سری گفت پول رو بده..و جالبتر اینکه واسه اینکه زودتر کارش انجام شه آبرو و حیثیت منم به گند کشید..الانم به خودش گفتم صبر ندارند ...خیلی‌ عجول هستند..اگه من می‌خواستم پولو بخورم که جواب دادنم چی‌ بود..ایشون مسٔلهشون حل شده ..و انجام می‌شه

انصاف و قبول اشتباه کلید طلائی موفقیته. من همونطور که گفتم برداشتم این نیست که شما خدای نخواسته کلاه بردارین. اما اینطور برداشت میشه که حالا به خاطر ناراحت بودن از نسبت ناروائی که بهتون داده شده میخواین با دیر پرداخت کردن پول ایشون یک کم تنبه شون کنین. اما در نظر بگیرین که به این شکل شما دارین اعلام می کنین «من اهل گرو کشی هستم و اگر چیزی دستم باشه که بتونم طرفم رو تحت فشار بزارم این کار رو می‌کنم». باور کنین این تصویر خوبی نیست که از خودتون بدید -- بقیه دیگه میترسن با شما کار کنن. به نظرم اصول کار حکم میکنه که شما چیز پس دادنی رو قاطی این قضیه نکنین و حتی اگر از طرف مقابلتون خیلی هم ناراحتین این مقدار بلوغ رو از خودتون نشون بدین که مال طرف رو سریع برگردونین اما در عین حال محکم وایسین که شما حق نداری به من توهین کنی.

به هر حال امیدوارم هر دو موفق باشین و این ماجرا کش پیدا نکنه. شرایط کار بدون اینکه برای همدیگه مشکل درست کنیم هم به اندازه کافی سخت هست و هر کس برای درآمدش زحمت میکشه.

جسارت و دخالت من رو هم امیدوارم هر دو ببخشین.

loginvps.com
January 9th, 2013, 03:19
ویرایش پول را پس دادند

برف هاستینگ
January 9th, 2013, 04:49
الان ایشون مورد تایید هستند یا خیر؟:53:

loginvps.com
January 9th, 2013, 16:56
ویرایش