PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از اسگیگ هاست خرید کرده و مطمئنه؟؟؟

bahran13
January 4th, 2013, 12:12
سلام
من میخوام از اسگیگ هاست خرید کنم . می خواستم بدونم مطمئنه یا نه لطفا بگید اگه ازش خرید کردین

ahmadnajafi
January 4th, 2013, 12:14
با سلام
من ازشون هاست گرفتم کارش یکه یکه . چه تو پشتیبانی از طریق یاهو ، تلفن و تیکت عالین و چه خدماتشون.
من هاست گرفتم ازشون کارشون حرف نداره هاستشون هنوز یک بار هم قطع نشده تو این یک ماه
من بهت پیشنهاد میکنم بگیری

i-whost
January 4th, 2013, 12:16
سرچ کنین ببینین چطور خدمات می دهند

خرید از همه جا می توانید انجام بدید!

hamid818
January 4th, 2013, 12:16
سلام
آقا ی جهانی تایید میشن . چه پشتیبانیشون چه اخلاقشون و چه میزبانی و خدماتشون
من خودم تضمین میدم :)
موفق باشید

i-whost
January 4th, 2013, 12:18
لول! همه 1 پست

بله ! :-$ wtf

mohammadi292
January 4th, 2013, 12:19
آقای جهانی و شرکت اسگیگ هاست معتبر هستن و من از چند سال پیش از ایشون خرید کردم و ایشون تایید میشن
هم اخلاق و هم خدمات
سرویستون رو بگیرید و با اطمینان پرداخت کنید

hamid818
January 4th, 2013, 12:41
آقای iweb-host تمامی کسانی که اینجا پست گذاشتن تا به حال تو وب هاستینگ تالک نیومدن چون آقای جهانی تو نت کار نمیکردن و برای شرکت ها هاست میدادن و طراحی میکردن من آلان خودم از شرکت آسانبر ایمن مهر هستم و ایشون خودشون مطمئن هستم برای جاهای دیگه هم کار کردن و کلا فرد خیلی خوب و با ادبی هستن و من با اینکه خیلی اذیتشون کردم ایشون کاملا با ادب به بنده پاسخ میدادن.فکر میکنم تمامی کسانی که اینجا پست گذاشتن برای اینه که آقای جهانی گفته بودن تمام زیر مجموعه ها باید تو این سایت عضو باشن اومدن مگر نه ما نیازی به این سایت نداشتیم و کارمون فقط با همین سایتمون راه میوفته و دیگه به این تالار هم نیازی نبود. به طور کل ایشون خیلی فهمیده هستن و خدماتشون عالیه

mehrdad87
January 4th, 2013, 12:46
شرکت اسگیگ هاست معتبر هست و من با اینکه مطمئنم چندین بار ایشون و شرکتشون با بهران مالی و افزایش دلار کلی ضرر کردن اما حتی یکبار هم به ما نگفتن که سایت بسته است در صورتی که من از جای قبلی که هاست گرفتم گفتن ضرر کردم و ور شکسته شدم خداحافظ و پول ما رو هم ندادن اما ایشون هم اخلاق خوبی دارن و هم خدماتشون عالیه

amirahmadi1990
January 4th, 2013, 12:49
شرکت اسگیگ هاست؟؟؟؟
آقا بگیر که ضرر نمیکنی من یه هاست برای یک ماه گرفتم فایلا مو منتقل کنم با این که ماهیانه نداشت سیستمشون اما برای من ماهیانه رو فعال کردن و باورتون نمیشه شد ماهی 3 تومن و لی ایشون باز هم چیزی نگفتن و گفتن ایراد نداره فقط مشکل ما حل بشه. کارشون عالیه فقط یه سری مشکلات تو بخش پرداخت دارن که اگه درگاه بگیرن و از زرین پال و پی لاین و ... استفاده نکنن عالی میشه.
آقای جهانی هم خیلی با ادب هستن.تنها مشکلشون همون درگاهه

sgighost
January 4th, 2013, 13:01
با سلام
خیلی ممنون از اینکه اومدین و اینجا عضو شدین راستش همه تون میدونید من تو اینترنت کار نمیکردم و برای شرکت ها و سازمان ها سایت میساختم و حالا که خودم هم وارد نت شدم و کارم رو وارد اینترنت کردم گفتم که تمامی شما هم اینجا عضو شید تا بتونید مشکلاتتون رو هم با این سایت برطرف کنید. ازتونم ممنونم که اومدین و نظرتون رو دادین . خوبی از خودتونه و من فقط وظیفمو انجام دادم.
باز هم ممنون

mohammadvand
January 4th, 2013, 13:08
خواهش میکنم آقای جهانی شما خدماتتون عایه ما همه هم راضی هستیم
آقا از ایشون بگیری عمرا پشیمون نمیشی