PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور Network error: Connection timed out هنگام اتصال به سرور

behrouz
January 3rd, 2013, 19:39
سلام
حدود یک ساعت پیش سرور قطع شد و بعدش هم وقتی میخواستم از طریق putty وارد بشم پیغام Network error: Connection timed out رو دریافت کردم.
مشکل چیه و چطور میشه حلش کرد ؟؟

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f56/10622-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1-network-error-connection-timed-out-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-jwbwosp1-jpg

سپاس

hedayatix
January 3rd, 2013, 19:51
پنل ریبوت در اختیار دارین؟ نیاز به ریبوت کردن vps دارین

behrouz
January 3rd, 2013, 19:57
پنل ریبوت در اختیار دارین؟ نیاز به ریبوت کردن vps دارین
به مدیر سرور اطلاع دادم.
ولی قبلاً که سنت او اس داشتم همین اتفاق افتاد و مدیر سرور گفت که به شبکه متصل نمیشه و مجبور شدیم تمام اطلاع رو پاک و دوباره نصب و کانفیگ انجام بدیم می ترسم الان هم همون اتفاق بیوفته و اطلاعاتم از دست بره.:105:

اینجا توضیح داده که باید چکار کرد ولی متوجه نمیشم :
How to enable ssh on Ubuntu Updated Linux (http://www.updatedlinux.com/how-to-enable-ssh-on-ubuntu/)

hedayatix
January 3rd, 2013, 20:00
اول باید مطمئن شید سرورتون on هست بعدا برید سراغ کانفیگ! به همین سادگی که مجددا os نصب نمی کنن!

behrouz
January 3rd, 2013, 20:03
اول باید مطمئن شید سرورتون on هست بعدا برید سراغ کانفیگ! به همین سادگی که مجددا os نصب نمی کنن!
مدیر سرور هنوز جواب نداده ، من هم دسترسی به پنل ریبوت ندارم.
راهی هست که بفهمم سرور اصلاً on هست یا نه ؟؟

4danlod
January 3rd, 2013, 23:05
دوست عزیز مشکلات مختلف است .

1 - چک کنید که آدرس خودتون توسط فایروال ف ی ل ت ر نشده باشد یعنی با یک آی پی دیگه تست کنید ببینید سرور بالا می آید یا نه !!

2 - سرور Overload شده باشد که نتونید بهش وصل شوید که با یک ریبوت حل می شود...

3 - از شبکه مشکل پیدا کرده باشه که با پنل اصلی می شود حلش کرد.

هر مشکلی که نیاز به پاک کردن نداره .

مگر در مواقعی که Kernel Panic بگیرید که دیگه راحی نیست البته اونم میشه یک کارایی کرد که باید طرف حرفه ای باشد.

CityKala.net
January 3rd, 2013, 23:37
با سلام
در صورت وجود فایروال بر روی سرور احتمال بلاک شدن آی پی شما وجود دارد
اگر قطع شده بعد وصل نشده با یک ریبوت حل میشه

behrouz
January 4th, 2013, 02:21
با تشکر از دوستان ، بله آی پی بلاک لیست شده بود توسط دیتاسنتر که حل شد

hedayatix
January 4th, 2013, 11:07
خدا رو شکر که مشکل شما حل شد
من شخصا در چنین حالتی اگر احتمال بلاک شدن آی.پی رو بدم اول با تغییر آی.پی خودم (چیز ---- پی ---- ان) امتحان می کنم! برای همین اصلا به ذهنم نرسید که شما تغییر آی.پی خودتون و امکان اتصال مجدد رو مد نظر قرار نداده باشی :)

behrouz
January 5th, 2013, 01:44
خدا رو شکر که مشکل شما حل شد
من شخصا در چنین حالتی اگر احتمال بلاک شدن آی.پی رو بدم اول با تغییر آی.پی خودم (چیز ---- پی ---- ان) امتحان می کنم! برای همین اصلا به ذهنم نرسید که شما تغییر آی.پی خودتون و امکان اتصال مجدد رو مد نظر قرار نداده باشی :)
ip سرور بلاک شده بود نه ip خودم.

nimah2o
March 29th, 2013, 09:36
منم دقیقا مشکل دوستمون رو خوردم
خواهش یه نفر کمک کنه

behrouz
March 29th, 2013, 14:25
منم دقیقا مشکل دوستمون رو خوردم
خواهش یه نفر کمک کنه
من آخرش سرور رو مجدد نصب کردم

nimah2o
March 29th, 2013, 14:35