PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال در مورد دامین فیس بوک

shazo
January 3rd, 2013, 15:50
سلام دوستان یه سری از دامنی های توی فیس بوک هستن که

به این شکل هستن Diamond Dash on Facebook | Facebook (http://woo.ga/DiamondDash)

توشون که میری میره مثلا تو خود هخون سایت فیس بوک !

این چه طوری این پسوند ga اصلا مال کجا هست ؟

ممنون

good_man
January 3rd, 2013, 16:17
پسوند ga متعلق به کشور گابن هست
( جمهوری گابُن Gabon Republic of کشوری است واقع در غرب آفریقای مرکزی، که در کنار خلیج گینه و در سواحل شرقی اقیانوس اطلس قرار گرفته است و با کشورهای جمهوری کنگو، کامرون و گینه استوایی همسایه است. شهر «لیبرویل» پایتخت گابن است و از دیگر مراکز پرجمعیت آن می‏توان به بندر «جنتیل» و «فرانسویل» اشاره کرد.

زبان رسمی مردم گابن فرانسوی می‌باشد، زبان‌های بومی و قبیله‌ای نیز در این کشور رایج است.)
--------------------------------------------------------------
در مورد سوالتون خیلی گنگ بود میشه واضح تر توضیح بدین من متوجه نشدم !

shazo
January 3rd, 2013, 16:30
ممنون عالی بود .. تنکس

good_man
January 3rd, 2013, 16:37
خواهش میکنم دوست عزیز

shazo
January 3rd, 2013, 17:52
بعد قیمت این دامین ها چنده ؟

ما خودمون نمی تونیم یه دامین راه بندازیم ؛ با یه پسوند خاص بعد ازرون بدیم به ملت بخرن هم کار اونا حل بشه و هم ما سود کنیم ؟

CityKala.net
January 3rd, 2013, 18:36
بعد قیمت این دامین ها چنده ؟

ما خودمون نمی تونیم یه دامین راه بندازیم ؛ با یه پسوند خاص بعد ازرون بدیم به ملت بخرن هم کار اونا حل بشه و هم ما سود کنیم ؟

؟؟
یک دامین؟
یا پسوند؟
اگر پسوند!
خیر همینجوری نمیشه کار میبره تا بشه بدید!
خیلیم کار میبره!

rominait
January 3rd, 2013, 18:44
نه به اين راحتي ها نيست كه يه پسوند بخواين درست كنيد
واقعا نياز با كار ، پيگيري و هزينه داره .
البته فكر كنم هنوز اون واحد مجري پسوند هاي اينترنتي كاملا ازاد نكرده روند ايجاد پسوند رو اما توي اخبار خوندم قرار انجام بشه.

sainaweb
January 3rd, 2013, 21:47
فکر کنم برای .pars یک بنده خدای ایرانی که ترکیه کار میکنن 500.000 $ هزینه کردن هنوز هم راه اندازی نشده . سرچ کنید میتونید ببینید . 1 سالی هم هست که گذشته از فراخوان آیکن برای ثبت پسوند های جدید