PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی آلمانی تراوین درایران ف ی ل ت ر و از دسترس خارج شد

good_man
January 3rd, 2013, 14:41
بازی های رایانه ای به عنوان رسانه ای جدید جزء مغفول مانده ای از فضای مجازی به شمار می آیند.
این درحالی است که بازی های آنلاین امروزه بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته تا حدی که ۲۷ درصد از کاربران اینترنت برای استفاده از بازی های آنلاین وارد فضای مجازی می شوند.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ICTPERESS (http://ictpress.ir)، اما چند سالی است که ساخت بازی رایانه ای در ایران با حمایت های نهاد هایی همچون بنیاد ملی بازی های رایانه ای، موسسه تبیان، سازمان بسیج دانش آموزی، کانون پرورش فکری و مرکز رسانه های دیجیتال شروع شده و با توجه به استقبال بی نظیر مخاطبان ایرانی از بازی های آنلاین این بخش مورد توجه مسئولان قرار گرفته و با حمایت های صورت گرفته رشد قابل توجهی داشته تا جایی که طبق اعلام مسئولان، بازی ایرانی “آسمان دژ۲″ کاندیدای دریافت جایزه بهترین بازی رایانه ای در جشنواره بازی رایانه ای MMO of The Year آلمان شده است، این در حالی است که بازی آلمانی تراوین پربازدید ترین بازی آنلاین در ایران است و به خاطر تبلیغات گسترده ی بازی های آنلاین خارجی در یاهو و گوگل و سایت های پربازدید مجالی برای رقابت بازی های ایرانی نمانده و گیمرهای ایرانی به سمت بازی های خارجی سوق داده شده اند.
http://barsam.ir/wp-content/uploads/2013/01/IMAGE634927306447453408-1.jpg (http://barsam.ir/?attachment_id=62813)
دراین میان بازی آلمانی تراوین پس از چند سال حضوردرایران روز گذشته ***** و ازدسترس خارج شد.
بازی ای که نه تنها فرهنگ غربیِ تهاجم و غارت را ترویج می داد، بلکه روزانه با فروش مجازی خود میلیونها دلار ارز را از کشور خارج می کرد. با یک حساب سرانگشتی میتوان فهمید که حداقل ماهی نیم میلیارد تومان طلای مجازی در این بازی فروخته می شود چرا که طبق اعلام سایت تراوین حدود ۱۰۰ هزار عضو ایرانی کاربر آن هستند، طبق استاندارد های جهانی حدود ۱۰ درصد کاربران بازی های آنلاین فعال بوده و از این تعداد ۹ درصد پرداخت آنلاین خواهند داشت، بنابراین اگر روزی حداقل یک درصد از کاربران تراوین یعنی حدود هزار نفر از ارزانترین طلای بازی (۲ تا ۵ یورو) خرید کنند ماهی ۵۰۰ میلیون تومان عاید تراوین خواهد شد که اکثر آن سهم شرکت خارجی است.
کاش این درآمد در سال تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی عاید شرکت های بازی ساز کشورعزیزمان شود چرا که قطعا تولیدکنندگان آن از شرکت های خارجی هیچ چیزی کم ندارند فقط این چرخه قدرت در اینترنت است که تعیین می کند چه کسی دیده شود و چه کسی نادیده گرفته شود اگرچه کاندید بهترین بازی دنیا باشد .
منبع : Soft98

rominait
January 3rd, 2013, 14:52
بازي هست و واقعا مسدود كردنش كار بي فايده اي هست .
تجارت همينه ديگه ما بيايم چون براي ما خوش آيند نيست بگيم اقا پول بيخودي داره ميره .
خوب ما ميريم سي دي بازي هم مي خريم هزينه مي كنيم كه

i-whost
January 3rd, 2013, 14:54
تاسف! مشکلات ارز با این روش رفع نمیشود!

مربی برای نیم فصل 3 میلیار ارز خارج کرده مشکل نیست تراوین مشکل هست! چندی پیش هم ادز گوگل ***** کردند! مشکلی رفع شد؟!

به جای اینکه جلوی پولشویی و دلالی بازار ارز بگیرند و روشی برای بدست اوردن ارز پیدا کنند دست به چه کاری زدند!

sadeght
January 3rd, 2013, 14:56
دلیلش رو حتما بخوانید تا بدون ان که اطلاع داشته باشید این طور نظر ندهید :

در فارس نیوز هم ذکر شده است " دلیل این بازی ماسونی بودن و صهونیست بودن " بازی هست که مسدود شده است و باید می شده

فقط نمی دانم جنبه تفریحی بازی را می بینید ولی جنبه عمقی آن را درک نمی نمایید که این طور می گید چرا این طوری و آن طوری شد !

danitfk
January 3rd, 2013, 15:03
دیگه تراوین هم مسخره شد این 2-3 سال ( از وقتی ورژن 4 اومد )
کلاسیک بود بدون گلد و تقلب بازی می کردیم ( اون موقع به زور کارت برای خرید اینترنتی داشتیم d: )
برمیگرده به قبل از 88 - 87 :65:
بهتر که اصن ***** شد [-(

i-whost
January 3rd, 2013, 15:04

در فارس نیوز هم ذکر شده است " دلیل این بازی ماسونی بودن و صهونیست بودن " بازی هست که مسدود شده است و باید می شده

فقط نمی دانم جنبه تفریحی بازی را می بینید ولی جنبه عمقی آن را درک نمی نمایید که این طور می گید چرا این طوری و آن طوری شد !

قهوه تلخ هم برچسب فراماسونی زده بودند! همیشه در تجارت ها بزرگ برچسب های این چنین زده شده

good_man
January 3rd, 2013, 15:08
در کل همه سایت ها دارن تک به تک هیتلر میشن . تا یکسال آینده احتمالا فقط به وب سایت های ایرانی دسترسی داشتی باشیم
devianart هم ف ی ل ت ر شده:-|

scary-x2
January 3rd, 2013, 15:09
فیسبوک هم ***** هست . ولی همه میرن توش :d

ما ایرانی ها هر چیزی رو ازمون بگیرن بیشتر میریم سمتش

با این کار طرفدارای تراوین 2 برابر میشه :))

i-whost
January 3rd, 2013, 15:10
در ضمن تراوین در سیستم جدید عموم افراد با نقره خرید فروش میکردند که چنین ارزی خارج نمیشد! و دروغ محض هست!

soheil.zare2006
January 3rd, 2013, 15:17
در ضمن تراوین در سیستم جدید عموم افراد با نقره خرید فروش میکردند که چنین ارزی خارج نمیشد! و دروغ محض هست!
منظورتون رو متوجه نشدم؟

RoobinaServer
January 3rd, 2013, 15:25
منظورتون رو متوجه نشدم؟

نقره داخل بازی مثلا جنسی را میگذاری برای فروش یکی میاد نقره میده جاش فروشنده هم نقره رو میگیره میره تبدیلش میکنه به طلا

(اون نفر اولی هم نقره را از همین طریق به دست میاره که جنسی بفروشه تو بازار یا دیگه طلا بخره تبدیل کنه به نقره)

یه جور بازار سیاه مجازی داشت که باعث میشد هر کسی طلا میخواد حتما نره مستقیم پول بده و طلا بخره.

ارادتمند سجادیه
یا حق

good_man
January 3rd, 2013, 15:27

ببخشید اما من این حرف شما رو قبول ندارم . الان بعد از چند سال فهمیدن بازی ماسونی هست ؟ بسیاری از سایت ها بی دلیل دارن ف ی ل ت ر میشن . این رو قبول دارید ؟

iranian-portal
January 3rd, 2013, 15:34
ما که این بازی رو بیشتر از 5سال پیش از سرور جهانی دات کام شروع کردیم
بعد گفتن ایران اشکان نامی داره سرور میاره اومدیم اولین سرور ایران که تست بود بازی کردیم
بعد هم سرور یک رسمی استارت خود که همون موقع هم f14 و... که بازیکن های رده اول بودن به جرم فلان و بیسار از بازی اخراج شدن

همون موقع خیلی از بچه ها فهمیدن ماجرای این بازی چیه!
ضمن این که این بازی ها در واقع منزلت اجتماعی افراد رو خراب می کنه
یا برای آدمایی جالبه که هیچ مقام و منزلت اجتماعی ندارن
وقتی شما در سرور معمولی یک سال و خورده ای تا پایان بازی وقت بزاری شب و روز
وقتی دوست و آشنا و ... بهت زنگ بزنن و بگم بیا بریم بیرون یا بری بیرون همش با موبایل دنبال این بازی باشی یا....
خواه ناخواه منزلت و مقام اجتماعی خودت رو به لجن کشیدی!!!
کاش طرفداران و علاقه مندان به این بازی بیشتر فکر می کردن در موردش!!!

good_man
January 3rd, 2013, 15:38
بعد گفتن ایران اشکان نامی داره سرور میاره اومدیم اولین سرور ایران که تست بود بازی کردیم
بعد هم سرور یک رسمی استارت خود که همون موقع هم f14 و... که بازیکن های رده اول بودن به جرم فلان و بیسار از بازی اخراج شدن

وقتی دوست و آشنا و ... بهت زنگ بزنن و بگم بیا بریم بیرون یا بری بیرون همش با موبایل دنبال این بازی باشی یا....
حرفتون کاملا صحیحه اماخوب اگه با این دید نگاه کنیم تمام بازی ها اینطوری هستند

i-whost
January 3rd, 2013, 15:43

شما احیانا در میتینگ ها شرکت نکرده بودید :65: این بازی بیشتر افراد بهم نزدیک کرد تا دور !

onogh
January 3rd, 2013, 15:51
فقط میتونم بگم متاسفم...
دیگه تراوین چی بود که چیلترش کنن
همین جوری دست رو دست بزاریم تک تک سایت ها چیلتر بشن؟؟؟؟؟
با این روندی که اینا دارن پیش میرن به سایت خودتونم میرسن.
اینم که بیایم تاپیک بزنیم این بسته شد اون چیلتر شد دردی رو دوا نمیکنه.
بعدشم که مدیران تاپیک رو میپاکن. پ دیگه چه کاریه؟
دوستان نظری ندارن چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

abasaqa
January 3rd, 2013, 15:51
تعیین چه باید ببینید و چه نباید بیننی در ایران سالهاست مد شده.

اگر این بازی این قدر در ایران طرفدار داشت، دلیل قوی بودن و محیط جذاب بازی هست. همانطور که یکی از دوستان فرمودند این بازی رقم سرسام آور روزانه 500 میلیون تومان ارز رو از کشور خارج نمی کرد و درآمدهاش خیلی کمتر از ایم مقادیر بودند.

این روزها مد شده است. هرچیزی رو خواستی مردم نبینند، برچسب ماسون و فراماسون بهش بزنید، اتوماتیک مردم قبولش میکنند.
جنبه ی عمقی؟ گویا افرادی که این بازی رو انجام می دهند،‌نمی دانند این بازی است! و فکر می کنند زندگی واقعی است!

به لجن کشیدن شخصیت یک انسان دست خودش است. کسی که آنقدر ضعیف باشد شب و روز خودش رو به بازی اختصاص بده و از بازی لذت ببره و بعد از اینکه از بازی به هر نحوی زده شد: بگه شخصیت آدم ها رو به لجن می کشه! آیا نباید این شخص در مورد شخصیت ضعیف و قوی خودش بیشتر تامل بکنه؟

همه ی بازیکن ها اینقدر شخصیتشون ضعیف نبوده، و نمیشه گفت هرکسی با بازی کردن! شخصیتش به لجن کشیده میشه!
شمائی که دوست نداری شخصیتت به لجن کشیده نشه؟ می تونستی اصلا بازی نکنی!

دوستان اینچنین است، تا دیروز که بازی فعال بود، هرکسی نمی خواست بازی نمی کرد. امروز از دسترس خارج شده، خب باید یه عده ماست مالیش کنند.

این راهکاری که برای ان جور سایت ها در پیش گرفته اند مصداق بارز:

نتونستن حل مسئله و پاک کردن عنوان مسئله می باشد.

امیدوارم دولتی که خودت رو خدمتگزار مردم معرفی می کنه، سعی کنه دربرابر تصمیماتی که میگیره جنبه ی کاربر ها رو هم در نظر بگیره. و تصمیم شخصی خودش رو میل مطلق کاربراش در نظر نگیره.

یعنی این چند ده هزار یوزر ایرانی تا امروز در اشتباه بودند و امروز پی به اشتباه خود بردند! چه جالب.

مسدود کردن روش همیشگی ماست!
امیدوارم من رو هم مسدود نکنند توی wht :-p
خلاص:-$

i-whost
January 3rd, 2013, 15:58
فعلا وضعیت اینگونه هست مردم حق ندارند پول خود را هر طور دوست دارند خرج کنند!

احتمالا به هاستینگ ها هم کشیده میشه جریال ارز! منتظر باشید!

delta
January 3rd, 2013, 16:09
شماها یک چیز رو میدونید یک چیز رو نمیدونید.. دوستان و عزیزان سایتهای محبوب و پرطرفدار کم کم از گرده سرچ و استفاده خارج میشوند.. کاری که با سایتهای موزیک و فیلم دارن میکنن..با فیل کردن. اینها همه پیش زمینه هست برای اینترانت.هیچوقت مستقیم اینترنت رو قطع نمیکنند..اول سایتهای پربازدید خارجی رو میزنند.. بعد اینترانت رو با اینترنت میفروشند..بعد کم کم که مشتری به اینترانت عادت کرد و دیگه کسی به فکر اینترنت نبود اینترنت رو میبندند و اینطوری میشویم فضای مجازی سالم!!

good_man
January 3rd, 2013, 16:11
شماها یک چیز رو میدونید یک چیز رو نمیدونید.. دوستان و عزیزان سایتهای محبوب و پرطرفدار کم کم از گرده سرچ و استفاده خارج میشوند.. کاری که با سایتهای موزیک و فیلم دارن میکنن..با فیل کردن. اینها همه پیش زمینه هست برای اینترانت.هیچوقت مستقیم اینترنت رو قطع نمیکنند..اول سایتهای پربازدید خارجی رو میزنند.. بعد اینترانت رو با اینترنت میفروشند..بعد کم کم که مشتری به اینترانت عادت کرد و دیگه کسی به فکر اینترنت نبود اینترنت رو میبندند و اینطوری میشویم فضای مجازی سالم!!

دقیقا همین موضوعه :|

ourweb
January 3rd, 2013, 16:15
چه مسقره بازی شده خدایش یکی یکی دارن میبنده همه رو باور کنید چند روز دیگه میگن اینترنت ملی خلاص این ها دارن با برنامه جلو میرن دارن کم کم میبنده و بعد سایت های خودشون رو بالا میارن تازه یک چیز دیگه الان رتبه *****یک فکر کنم 3 تا 5 ایران باشه اگه یادتون بیاد چند وقت پیش ها سایت بلاگفا رو برای 1 روز ***** کردن بلاگفا اومده بود 2 وم همون روز که این ها الکی ***** کردن بعد فردا بازش کردن این ها دارن با برنامه جلو میرن معلوم نیست میخوان چیکار کنند که این ها رو دارن ***** میکنند

sadeght
January 3rd, 2013, 16:18

بله چه نوغ و فیلم و موزیکی ::: فیلم و موزیکی که یک مشت موارد غیر اخلاقی و مواردی که اصلا ارزش گوش کردن و دیدن ندارد !

این ها میشن سالم !

از کی تا حالا این طور فیلم ها و موزیک ها سالم هستند .

مورد بعد هم این که بهتر هست مسدود شوند یعنی چی باشن فضای مجازی را آلوده و کثیف می کنند .

و بیشتر سایت ها فیلم و موزیک هم تبلیغات فوق العاده سویی دارد اینها سالم هستند !

iranistar
January 3rd, 2013, 16:19
یعنی دقیقا توی اون روحشون

خدا دیگه اینو چکار داشتن

کم کم سایتهای ما هم حتما میخوان فی.... کنن[-(

iranian-portal
January 3rd, 2013, 16:20
به لجن کشیدن شخصیت یک انسان دست خودش است. کسی که آنقدر ضعیف باشد شب و روز خودش رو به بازی اختصاص بده و از بازی لذت ببره و بعد از اینکه از بازی به هر نحوی زده شد: بگه شخصیت آدم ها رو به لجن می کشه! آیا نباید این شخص در مورد شخصیت ضعیف و قوی خودش بیشتر تامل بکنه؟

همه ی بازیکن ها اینقدر شخصیتشون ضعیف نبوده، و نمیشه گفت هرکسی با بازی کردن! شخصیتش به لجن کشیده میشه!
شمائی که دوست نداری شخصیتت به لجن کشیده نشه؟ می تونستی اصلا بازی نکنی!

این صحبت داغ شما و طرفداری بیش از حد نشون از این داره که طرفدار پر و پاقرص این بازی هستید و به تازگی دارید بازی می کنید یا مسائل دیگه....!!!!!
من هیچ کاری به صحبت های خروج ارز یا فراماسون یا چرا مسدود شد یا چرا این کارو کردن و ... ندارم!ضمن این که اعتقادی هم به این حرف ها و حاشیه ها ندارم که بخوام روش مانور بدم!!!!!!!!
بحث صحبت من چیز دیگه ای دوست عزیز
اول از همه این که شخصا این بازی رو 3سال در جریان پوست و استخوان و اطرافیانم که بازی می کردند احساس کردم
اون زمانی که ما تراوین بازی می کردیم هنوز ایران تراوین دات آی آر نداشت!!!!
بدون استثناء حتی خودم به حدی تو این بازی درگیر شده بودیم که واقعا تفریحات خارج از دنیای مجازی لذتی نداشت و فقط باعث دلشوره میشد که وای الان فرضا دهکده در چه حاله!! از غارت کردن عقب موندم و.......
لطفا شعار نده دوست من که میشه درگیر نشی و .... کسی که این بازی رو بکنه خواه ناخواه مجبوره همش به فکر منابع سرریز شدنش از انبار یا غارت یا ... باشه پس شعار نشده دوست من که می تونستی متعادل باشی یا درگیر بازی نشی!!!!!!!!!!!!!!!!
منطقی حرف برنید منم منطقی قبول می کنم!!!!!
نتیجه این بازی اینه که نسل جوون ها و بچه های فعلی رو از اجتماع و محیطی که باید توش باشن دور می کنه!!!
الان قرنی هست که ارتباطات و تعاملات مستقیم اجتماعی برای زندگی آینده نقش مهمی داره و در دنیای مجازی نمیشه اون رو ساخت!!!!
پس به جای حرف های بی اساس بچه گانه و احساسی و از روی تعصب یکم فکر کنید!!!

ourweb
January 3rd, 2013, 16:22
بله چه نوغ و فیلم و موزیکی ::: فیلم و موزیکی که یک مشت موارد غیر اخلاقی و مواردی که اصلا ارزش گوش کردن و دیدن ندارد !

این ها میشن سالم !

مورد بعد هم این که بهتر هست مسدود شوند یعنی چی باشن فضای مجازی را آلوده و کثیف می کنند .

چند کلمه از مادر عروس بشنویم .
همین شما ها هستید که خون مردم رو کردید داخل شیشه یک مثال وی بی ایران با پارس تولز چش بود که بستن ها سر چه حسابی بستن به خدا اگه 4 تا مثل شما نبود الان وضع اینترنت خیلی بهتر بود همین شما ها هستید که گند زدید به اینترنت
فضای مجازی رو الوده می کنند زرشک

iranian-portal
January 3rd, 2013, 16:23

این ها میشن سالم !

شما که اینقدر دم از اسلام و سلامت و دین .... می زنید دوست من
گفتن در دین اجباری نیست!!!
آزادی هر انسانی دست خوش هست!!!
خدا گفته بیاین مسدود کنید مردم به زور قراره برن بهشت؟؟؟
من دوست دارم فیلم بدون سانسور نگاه کنم و برم جهنم!!!!
شما رو درون قبر من میزارن که ناراحتین چرا این فیلم ها در فضا اینترنت هست؟؟؟؟
اختیار عمل شما دست خودت هست عزیز من می تونی دانلود نکنی و اصلا از این سایت ها دیدن نکنی
مشکل شما و امثال شما اینه که چون ایمان خودتون قوی نیست و از این چیزا می ترسید که باعث گناه کردن خودتون بشه!!!
به جای گیر دادن به این و اون یکی بهتره افکار و اعمال خودتون رو ***** کنید!!!!

onogh
January 3rd, 2013, 16:26

این ها میشن سالم !

تقربلله الله حاجی جون.
میگم تو این تاپیک ها شرکت نکن یه وقت نجس میشی...
کم مونده بود شما بیای به ما بگی چی سالمه چی غیر سالم.

ourweb
January 3rd, 2013, 16:28
شما که اینقدر دم از اسلام و سلامت و دین .... می زنید دوست من
گفتن در دین اجباری نیست!!!
آزادی هر انسانی دست خوش هست!!!
خدا گفته بیاین مسدود کنید مردم به زور قراره برن بهشت؟؟؟
من دوست دارم فیلم بدون سانسور نگاه کنم و برم جهنم!!!!
شما رو درون قبر من میزارن که ناراحتین چرا این فیلم ها در فضا اینترنت هست؟؟؟؟
اختیار عمل شما دست خودت هست عزیز من می تونی دانلود نکنی و اصلا از این سایت ها دیدن نکنی
مشکل شما و امثال شما اینه که چون ایمان خودتون قوی نیست و از این چیزا می ترسید که باعث گناه کردن خودتون بشه!!!
به جای گیر دادن به این و اون یکی بهتره افکار و اعمال خودتون رو ***** کنید!!!!

دقیقا همین هست این چون خوشش نمیاد و امثال مثل خودش میگه ما هم نباید بریم به خدا یک سایت میخوام بازم کنم داخل گوگل 40 تاش ***** یکی هم که بازه اصلا چیزی نداره من امروز دنبال یک اسکریپت میگشتم به ولا همه اپلودسنتر ها فیلر همه سایت ها ***** هیچی نبود 3 ساعت به خدا وقت گزاشتم این که نمیشه همش زور این ها شورش رو در اوردن

delta
January 3rd, 2013, 16:40
حاجی جان گفتم شما یک چیز رو میدونید یک چیز رو نمیدونید...حق بدید..مشکل چیه؟ الان تراوین داره ارز رو خارج میکنه؟ شما یک کوچولو فکرش رو کن تحریم نباشیم و فیل تر نباشه... همین سایتهایی مزخرف و البته پربازدید با درامد زایی از سایتهای ادز میتونن کلی ارز وارد کشور کنند.. فکر کردید این همه سایت بزرگ دانلود و نرم افزار و فیلم و... که داریم و رتبه های جهانی هستند اگر فقط میتونستیم از سیستم تبلیغاتی گوگل استفاده کنیم چه قدر درامد داشتیم و ارز وارد کشور میکردیم؟ 100 دلار ارز خارج نشه از کشور بهتره یا چند میلیون ارز وارد کشور بشه؟ میدونید چند سایت تبلیغاتی چهانی مشهور داریم؟ میدونید ایران چند سایت بزرگ و پربازدید داره؟ میدونید اگر حق استفاده از اینها رو ایرانی ها داشتند الان کشور آبادانی رو هم رد کرده بود؟

good_man
January 3rd, 2013, 16:40
خواهش میکنم به عقاید هم بی احترامی نکنین این بنده خدا که کاره ای نیست . هر کسی یه اعتقاداتی داره .
من خودم آرزو دارم یه روز بیاد که اینترنت به معنای واقعی پر سرعت داشته باشیم و هیچ سایتی ف ی ل ت ر نباشه .
ایران تجارت هم ف ی ل ت ر شده :))

sadeght
January 3rd, 2013, 16:45
دو پاسخ :: مطمئنا خودتون سایت فیلم و موزیک دارید که این طور صحبت می کنید و موضع گیری می کنید . فضای مجازی را آلوده کردید که اصلا از لحاظ محتوایی و معنوی زیر صفر و منفی هست.

و جوان های مردم را به راه های انحرافی می کشانید !

و حق هست که ***** شوید و برخورد شدید با این طور سایت ها شود !

شما خودتون ببنید ولی حق ندارید منتشر کنید و اگر هر مسئله ای پیش بیاد حق هست اعم از مسدود شدن یا برخورد شدید قانونی

مطمئنا هم باشید این برخورد شدید تر خواهد شد. (منظور سایت های فیلم و موزیک غیر اخلاقی هست. )

من برای پارس تولز و غیره نگفتم من منظورم این سایت ها بود شما به حواشی توجه دارید تا به اصل مطلب.

ourweb
January 3rd, 2013, 16:54
دو پاسخ :: مطمئنا خودتون سایت فیلم و موزیک دارید که این طور صحبت می کنید و موضع گیری می کنید . فضای مجازی را آلوده کردید که اصلا از لحاظ محتوایی و معنوی زیر صفر و منفی هست.

شما خودتون ببنید ولی حق ندارید منتشر کنید و اگر هر مسئله ای پیش بیاد حق هست اعم از مسدود شدن یا برخورد شدید قانونی

مطمئنا هم باشید این برخورد شدید تر خواهد شد. (منظور سایت های فیلم و موزیک غیر اخلاقی هست. )

من برای پارس تولز و غیره نگفتم من منظورم این سایت ها بود شما به حواشی توجه دارید تا به اصل مطلب.

دوست عزیز من 8 سال داخل اینترنت هستم ولی تا حالا یک بار نه سایت فیلم زدم و نه موزیک ولی خدایش زوره خیلی همش ***** قبول کن یکم دارن زیاد روی میکنند و الکی ***** میکنند.

sadeght
January 3rd, 2013, 16:56
دوست عزیز من 8 سال داخل اینترنت هستم ولی تا حالا یک بار نه سایت فیلم زدم و نه موزیک ولی خدایش زوره خیلی همش ***** قبول کن یکم دارن زیاد روی میکنند و الکی ***** میکنند.

ممنونم - بله حرف تون درست هست خیلی از سایت هایی که مسدود می کنند واقعا درست نیست و نباید بشند و زیاده روی هایی هم انجام میشه این رو قبول دارم به شخصه .

iranian-portal
January 3rd, 2013, 16:57

عزیز دل فرض مثال من سایت موزیک دارم یا.....
منم که نداشته باشم 10001 نفر دیگه هستن که من نباشم اونا هستن
حالا چه ایرانی چه خارجی!

مشکل وجود نیست مشکل اعتقاد ضعیف شماست!
شما چنین محتوایی دوست نداری؟
دلیل نداره یکی با چوب بالاسرت باشه بهت بگه چی خوبه چی بد!!!!
مگه خودت نمیگی بده؟؟؟
خوب خودت وارد این سایت ها نشو!!!
اما دلیل نمیشه اختیار عمل رو از 10 نفر دیگه بگیرن که!!!
کلامی از خدا کلامی از قرآن و کلامی از پیامبران اینجا نقل قول کنید که گفته باشن بهشت اجباری هست و صاحبان قدرت باید با اجبار مردم رو به سمت بهشت بفرستن؟؟؟؟؟؟ من و همه دوستان قانع خواهیم شد!!!!

sadeght
January 3rd, 2013, 17:02
عزیز دل فرض مثال من سایت موزیک دارم یا.....
منم که نداشته باشم 10001 نفر دیگه هستن که من نباشم اونا هستن
حالا چه ایرانی چه خارجی!

مشکل وجود نیست مشکل اعتقاد ضعیف شماست!
شما چنین محتوایی دوست نداری؟
دلیل نداره یکی با چوب بالاسرت باشه بهت بگه چی خوبه چی بد!!!!
مگه خودت نمیگی بده؟؟؟
خوب خودت وارد این سایت ها نشو!!!
اما دلیل نمیشه اختیار عمل رو از 10 نفر دیگه بگیرن که!!!
کلامی از خدا کلامی از قرآن و کلامی از پیامبران اینجا نقل قول کنید که گفته باشن بهشت اجباری هست و صاحبان قدرت باید با اجبار مردم رو به سمت بهشت بفرستن؟؟؟؟؟؟ من و همه دوستان قانع خواهیم شد!!!!

من کار به شما ندارم و کار به دوست داشتن خودم یا شما ندارم. سایت های موزیک و فیلم محتوای بی ارزشی دارند که مسدود شدن آنها هم کاملا درست هست و برخورد شدید

هم با این سایت ها کاملا درسته. این سایت ها جوانان را به بیراهه می کشانند و اصلا فایده ندارند جز از بین بردن ایمان و مسائل اخلاقی !

aalireza439
January 3rd, 2013, 17:07
من کار به شما ندارم و کار به دوست داشتن خودم یا شما ندارم. سایت های موزیک و فیلم محتوای بی ارزشی دارند که مسدود شدن آنها هم کاملا درست هست و برخورد شدید

هم با این سایت ها کاملا درسته. این سایت ها جوانان را به بیراهه می کشانند و اصلا فایده ندارند جز از بین بردن ایمان و مسائل اخلاقی !

خوشبختانه مشکل جوان های ما هم پیدا شد.

تا وقتی افرادی مثل شما باشن وضع ما از این بهتر نمیشه.

sadeght
January 3rd, 2013, 17:09
خوشبختانه مشکل جوان های ما هم پیدا شد.

تا وقتی افرادی مثل شما باشن وضع ما از این بهتر نمیشه.

یکی از مسائل اعتقادی همین هست. متاسفانه عده ای مثل شما فقط موضع گیری می کنید و واقعا قبول ندارید در صورتی که کاملا درسته

good_man
January 3rd, 2013, 17:09

ببخشید ولی این دیگه اند دیکتاتوری میتونه باشه . کی این وسط خوب رو از بد تشخیص میده ؟ چطور موزیک و فیلم هیچ فایده و ارزشی نداره؟ یه نمونه سادش موزیک و فیلم میتونه از افسردگی جلوگیری کنه

ourweb
January 3rd, 2013, 17:10

خیلی ببخشید در مورد سایت موزیک اگر ادم که موزیک گوش نده که روزش شب نمیشه من اگه وقتی بلند میشم موزیک گوش نکنم اصلا نمیفهمم چیکار دارم میکنم و در مورد فیلم میشه گفت زمان رو زود تر میکنه که سریع شب بشه البته این نقد من بودم در ضمن اگه اعتقاد و عقاید بالای داشته باشن برادران ب س ی ج ی دیگه این چیزها براشون مشکل نیست در ضمن انقدر محدود کردن مردم رو که هروز یک خبر ت ج ا و ز در میاد این همه موکول میشه به محدود کردن مردم و مردم هم هیچ راهی ندارن جز اعصاب خوردی و فشار زیاد ببخشید اگر سرتون رو درد اوردم فعلا مشکلات جامعه این ها تنها نیست من فقط چند چیز خیلی کوچیک رو گفتم خدمت تان.

sadeght
January 3rd, 2013, 17:10
ببخشید ولی این دیگه اند دیکتاتوری میتونه باشه . کی این وسط خوب رو از بد تشخیص میده ؟ چطور موزیک و فیلم هیچ فایده و ارزشی نداره؟ یه نمونه سادش موزیک و فیلم میتونه از افسردگی جلوگیری کنه

من گفتم غیر اخلاقی نگفتم اخلاقیش - من صفر و صد نگاه نمی کنم.

صفر تا صد را می بینم !

این دو تا خیلی فرق دارند !

به هرحال بیشتر از این بحث در این بخش جایز نیست بخواهیم صحبت کنیم

باید تا صبح صحبت داشته باشیم در موارد سایت های موزیک و فیلم غیر اخلاقی.

scary-x2
January 3rd, 2013, 17:13
یکی از مسائل اعتقادی همین هست. متاسفانه عده ای مثل شما فقط موضع گیری می کنید و واقعا قبول ندارید در صورتی که کاملا درسته

فکر میکنید با چیلتر کردن مشکل حل میشه؟

به فرض مثال سایت تهران موزیک الان دامین 230 هم رد کرده
چه کاریه آخه با خودشون درگیرن . اینا که میدونن قراره دامین بعدی زده بشه . دیگه ***** کردنشون چیه !

i-whost
January 3rd, 2013, 17:15
حاجی جان گفتم شما یک چیز رو میدونید یک چیز رو نمیدونید...حق بدید..مشکل چیه؟ الان تراوین داره ارز رو خارج میکنه؟ شما یک کوچولو فکرش رو کن تحریم نباشیم و فیل تر نباشه... همین سایتهایی مزخرف و البته پربازدید با درامد زایی از سایتهای ادز میتونن کلی ارز وارد کشور کنند.. فکر کردید این همه سایت بزرگ دانلود و نرم افزار و فیلم و... که داریم و رتبه های جهانی هستند اگر فقط میتونستیم از سیستم تبلیغاتی گوگل استفاده کنیم چه قدر درامد داشتیم و ارز وارد کشور میکردیم؟ 100 دلار ارز خارج نشه از کشور بهتره یا چند میلیون ارز وارد کشور بشه؟ میدونید چند سایت تبلیغاتی چهانی مشهور داریم؟ میدونید ایران چند سایت بزرگ و پربازدید داره؟ میدونید اگر حق استفاده از اینها رو ایرانی ها داشتند الان کشور آبادانی رو هم رد کرده بود؟

! خیلی جالبه ادز گوگل در ایران حتما هم کلیک بالایی داره؟!

شما مثل اینکه چیزی متوجه نیستید! مشکل ارز چند ساله نیست ! چند ماهه هست. یعنی تحریم اینقدر زود اثر کرده یا ...

ourweb
January 3rd, 2013, 17:16
مشکل از خود ماست انقدر کوتاه اومدیم که این شد اون موقه که مخابرات ***** میکرد اینطور نمیکرد حداقل ماهی یک بار سایت های موزیک رو ***** میکرد ولی الان امروز دامنه بگیری فردا ***** به خدا من میخواستم سایت ایران تورنت رو بزنم که دیشب هم راه اندازی کردم الان هرچی فکر میکنم میبینم که بله فردا ***** میشه الا مطالب قانونی بزارم که اصلا بازدید کننده ندارن .

abolfazl201358
January 3rd, 2013, 17:18

کافر همه را به کیش خود پندارد !!

onogh
January 3rd, 2013, 17:21

پسر جون تا زمانی که درخواست کننده موزیک باشه سایت موزیک هم هست.
اگه شما موزیک رو غیر اخلاقی میدونید نرید.
چرا این عقیده ی مزخرفتونو میخواید تو کله بقیه کنید؟
اینا هر کاریم کنن یه راه دیگه درس میکنیم.
دامین و چیلتر کنن دامین جدید میزنیم.
به هاستینگ گیر بدن میریم رو سرور اختصاصی.
آیپی رو بلاک کنن یه آیپی دیگه میخریم.
هر کاری بخوان کنن یه راه دیگه اوکی میکنیم.

abasaqa
January 3rd, 2013, 17:23
دارین برا کی شرح میدید؟

این برادر روشن نمیشه.

ایشون پول میگیره اینجوری باشه.

محبث رو ول کنید.

الان مدیرها هم از ترس اینکه سایت خودشونم فیل نشه میان تاپیک رو حذف می کنند، انگار نه انگار چنین مبحثی بوده!

good_man
January 3rd, 2013, 17:25
:106:چی بگم والا

abolfazl201358
January 3rd, 2013, 17:25
پسر جون تا زمانی که درخواست کننده موزیک باشه سایت موزیک هم هست.
اگه شما موزیک رو غیر اخلاقی میدونید نرید.
چرا این عقیده ی مزخرفتونو میخواید تو کله بقیه کنید؟
اینا هر کاریم کنن یه راه دیگه درس میکنیم.
دامین و چیلتر کنن دامین جدید میزنیم.
به هاستینگ گیر بدن میریم رو سرور اختصاصی.
آیپی رو بلاک کنن یه آیپی دیگه میخریم.
هر کاری بخوان کنن یه راه دیگه اوکی میکنیم.

شما اعصاب خودتو خورد نکن
ایشون تفسیر ندارند !
چون تحریف درستی از دین بلد نیستند نمیدونند دین محدود کننده هست یا باز دارنده !

onogh
January 3rd, 2013, 17:29
دارین برا کی شرح میدید؟

این برادر روشن نمیشه.

ایشون پول میگیره اینجوری باشه.

محبث رو ول کنید.

الان مدیرها هم از ترس اینکه سایت خودشونم فیل نشه میان تاپیک رو حذف می کنند، انگار نه انگار چنین مبحثی بوده!

افراد دیگه هم مث ایشون هستن که شرکت نمیکنن.
بدبختی ایران از این جور افراد شروع میشه.
7 میلیارد نفر دارن موزیک گوش میدن و با موزیک زندگی میکنن
ایشون اومده میگه غیر اخلاقی و همه 7 میلیاردو زیر سوال میبره ...

good_man
January 3rd, 2013, 17:31
هر کس یه اعتقادی داره دیگه ولی وقتی خدا انسان رو آزاد گذاشته انسان هم باید انسان رو آزاد بزاره که خودش راهشو پیدا کنه

onogh
January 3rd, 2013, 17:33
اگه بخوایم نفس قضیه چیلتر هم بریم اخه چرته...
اینا هرچی مارو بخوان از کاری منع کنن بدتر حریس تر میشیم
اگه من موزیک بخوام از زیر سنگم که شده پیدا میکنم.
خودمون به اون درک رسیدیم که بفهمیم چی خوبه و چی بد.
با منع کردن هیچ کاری درس نمیشه بدتر هم میشه.

iranian-portal
January 3rd, 2013, 17:42
جالب ترین نکته که یادم نبود بگم
آقایون با طرح های اجرایی به خودی خود دارند میلیون ها دلار ارز رو دستی دستی خارج می کنند
چه جوری؟؟؟؟
همین داستان مسدود کردن
امروز 500 سایت مسدود میشه و همه به خاطر بازدید بالا و مخاطب و ... میرن دامین دات کام یا .... خرید می کنند که کم کم 9.99 دلار قیمت داره
500*9.99=4995 دلارررررررررررررررررررررر ررررررررررررر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تصور کنیم در بهترین حالت در هر ماه 6بار مسدود سازی صورت بگیره
4995*6=29970!!!!!!!!!!!
تقریبا در ماه 30هزار دلار فقط برای جنگ بر سر مسدود سازی و بی هدف خارج میشه!!!!!!!!!!!

ساده ترین حالت دامین هست
طرح جدید که به سرویس دهنده های ایرانی گیر میدن و همه مجبورن به جای تهیه هاست معمولی سرور اختصاصی از خارج تهیه کنند
سرور اختصاصی هم دیگه رقم ها ماشاا.... 9دلار 10 دلار نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینا اگر حساب دو دوتا چهارتای اینارو فهمیدن بعد.....!!!!!!!!!

onogh
January 3rd, 2013, 17:46
جالب ترین نکته که یادم نبود بگم
آقایون با طرح های اجرایی به خودی خود دارند میلیون ها دلار ارز رو دستی دستی خارج می کنند
چه جوری؟؟؟؟
همین داستان مسدود کردن
امروز 500 سایت مسدود میشه و همه به خاطر بازدید بالا و مخاطب و ... میرن دامین دات کام یا .... خرید می کنند که کم کم 9.99 دلار قیمت داره
500*9.99=4995 دلارررررررررررررررررررررر ررررررررررررر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تصور کنیم در بهترین حالت در هر ماه 6بار مسدود سازی صورت بگیره
4995*6=29970!!!!!!!!!!!
تقریبا در ماه 30هزار دلار فقط برای جنگ بر سر مسدود سازی و بی هدف خارج میشه!!!!!!!!!!!

ساده ترین حالت دامین هست
طرح جدید که به سرویس دهنده های ایرانی گیر میدن و همه مجبورن به جای تهیه هاست معمولی سرور اختصاصی از خارج تهیه کنند
سرور اختصاصی هم دیگه رقم ها ماشاا.... 9دلار 10 دلار نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینا اگر حساب دو دوتا چهارتای اینارو فهمیدن بعد.....!!!!!!!!!

اما من که فکر کنم همه اینا بازیه و ارزو این حرفام نباشه.
اینا دنبال بهونه بودم که چه بهونه بهتر از ارز...
اینا یه چیزی تو کلشونه و دارن کم کم مراحل رو شروع میکنن...

ourweb
January 3rd, 2013, 17:50
اما من که فکر کنم همه اینا بازیه و ارزو این حرفام نباشه.
اینا دنبال بهونه بودم که چه بهونه بهتر از ارز...
اینا یه چیزی تو کلشونه و دارن کم کم مراحل رو شروع میکنن...

مثل این که اومدن گفت برای هر پرداخت مبلغ اظافه میگیرن اول حرف زدن فرداش اعمال کردن یا پول نگه داشتن برای 48 ساعت که کاربر دیرتر خرید کنه و مطالبات کمتر بشه در کل این ها میدونند دارن چیکار میکنند با مردم