PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با سرور مجازی

mersad-mr
January 3rd, 2013, 14:22
با سلام دوستان عزیز و خسته نباشید
یک مشکلی با سرور مجازی داریم . سرور مجازی خودش خاموش شده و دیگه روشن نمیشه.
چظور میشه اطلاعاتمونو برداریم؟

MagicVps.Com
January 3rd, 2013, 14:39
با سلام دوستان عزیز و خسته نباشید
یک مشکلی با سرور مجازی داریم . سرور مجازی خودش خاموش شده و دیگه روشن نمیشه.
چظور میشه اطلاعاتمونو برداریم؟

باید اگر دسترسی کنسول و پنل دارید از اون طریق روشن کنید که بعد بتونید بک اپ بگیرید و یا اینکه به ادمین سرور بگید که براتون روشن کنه در غیر اینصورت که همچین جیزی امکان نداره

مثل اینمیمونه شما توی خونه سیستمت خاموش هست و بخواهی از داخلش یکسری برنامه برداری تا کامپیوتر روشن نشه که نمیتونی اطلاعات بردارید سرور هم همونه فرقی نمکنه

mersad-mr
January 3rd, 2013, 14:52
باید اگر دسترسی کنسول و پنل دارید از اون طریق روشن کنید که بعد بتونید بک اپ بگیرید و یا اینکه به ادمین سرور بگید که براتون روشن کنه در غیر اینصورت که همچین جیزی امکان نداره

مثل اینمیمونه شما توی خونه سیستمت خاموش هست و بخواهی از داخلش یکسری برنامه برداری تا کامپیوتر روشن نشه که نمیتونی اطلاعات بردارید سرور هم همونه فرقی نمکنه

به ادمین سرور می گم اما میگه سرور مجازی شما روشن نمیشه!!!!!!!!!!!!!
گفتم یک هارد به سرور مجازی اضافه کنید روشن کنید من اطلاعاتم رو بردام می گن نمیشه!
من 2 سال سرور مجازیم هیچ مشکلی نداشته یهو الان اینجوری شده!

MagicVps.Com
January 3rd, 2013, 15:02
گفتم یک هارد به سرور مجازی اضافه کنید روشن کنید من اطلاعاتم رو بردام می گن نمیشه!

یعنی چی روشن نیمشه شاید کلا هادرش از دست رفته و دیتایی وجود نداره که گفتن روشن نشه و
رنه اگر هارد موردی نداره که نباید مشکل داشته باشه و روشن میشه

RoobinaServer
January 3rd, 2013, 15:03

سلام

مگه میشه روشن نشه عزیز ؟ حتما اروری میده که بلد نیستن رفعش کنن میگن روشن نمیشه. (معمولا و اکثرا با ارور Overflow memory مواجه میشن که به خاطر ساخت زیاد سرور مجازی و اختصاصی بدون نظم و ترتیب رم به هر سرور هست، یا هم مشکل هارد هست و پاک شده یا ... که نمیتونه فراخوانی بکنه و روشن بشه :-| )

ارادتمند سجادیه
یا حق

mersad-mr
January 3rd, 2013, 15:06
والا من تا الان ندیدم همچین چیزی باشه .
می گن مشکل رم و... نیست هارد بالا نمی آید . هیچ کاری نمیشه کرد؟
مسولیت این مشکل با من هست که اطلاعاتم رفته یا با جایی که خریدم؟

RoobinaServer
January 3rd, 2013, 15:12
والا من تا الان ندیدم همچین چیزی باشه .
می گن مشکل رم و... نیست هارد بالا نمی آید . هیچ کاری نمیشه کرد؟
مسولیت این مشکل با من هست که اطلاعاتم رفته یا با جایی که خریدم؟

مسئولیت اطلاعات از دست رفته با خودتان هست که باید خودتان همیشه بکاب تهیه کنید و از اطلاعات خود محافظت کنید.(شما اگر هارد سیستم خونتون بسوزه نمیتونید یقه فروشنده هارد روز اول را بگیرید که)

مسئولیت ایشون این هست که بفهمه چرا چنین مشکلی پیش آمده و به راحتی از کنارش رد نشه (مشتری را درک بکنه) و سرویس را درست بکنه و نگذاره به همین راحتی مشکلی اونم این چنین پیش بیاد (چرا باید وی پی اس یهو خاموش بشه و روشن نشه دیگه ؟ (این میشه مثل گارانتی سیستمی که از بازار میخریم) )

امیدوارم کامل متوجه شده باشید.

ارادتمند سجادیه
یا حق

RoobinaServer
January 14th, 2013, 19:15
با نظر دوستان موافقم

نکته : پست دادن در بخش متفرقه باعث افزایش تعداد پست نمیشه

یا حق