PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال IBSng به Win2008

Only4U
January 1st, 2013, 19:06
سلام
در این مکان ایا کسی توانسته است ویندوز سرور 2008 را به وسیله ردیوس به ای بی اس متصل کند ؟
تنظیمات nps و... همه را من درست انجام دادم ولی باز نمیشه
کسی میتونه کمکی کند ؟
سپاس

≡ ALEX ≡
January 1st, 2013, 20:00
نسخه Free اکانتینگ IBSng به دلیل قدیمی بودن توانایی اتصال و هماهنگی با Windows Server 2008 را ندارد. این مورد صرفا در نسخه های آخر این سیستم قابل اجراست. برای دسترسی به این نسخه ها هم می بایست لایسنس تهیه کنید که هزینه اش ممکنه براتون بالا باشه. بنده 6 ماه پیش Full Version اش رو حدود 5 میلیون تومان خریداری کردم. این مورد در رابطه با سایر اکانتینگ های قدیمی همچون NTTacPlus نیز صدق می کند. شما می بایست از اکانتینگ های بروز و جدید برای این مورد استفاده نمایید. راه حل دیگر استفاده از سرور های Mikrotik یا Linux می باشد.

موفق باشید

Only4U
January 2nd, 2013, 02:32
نسخه Free اکانتینگ IBSng به دلیل قدیمی بودن توانایی اتصال و هماهنگی با Windows Server 2008 را ندارد. این مورد صرفا در نسخه های آخر این سیستم قابل اجراست. برای دسترسی به این نسخه ها هم می بایست لایسنس تهیه کنید که هزینه اش ممکنه براتون بالا باشه. بنده 6 ماه پیش Full Version اش رو حدود 5 میلیون تومان خریداری کردم. این مورد در رابطه با سایر اکانتینگ های قدیمی همچون NTTacPlus نیز صدق می کند. شما می بایست از اکانتینگ های بروز و جدید برای این مورد استفاده نمایید. راه حل دیگر استفاده از سرور های Mikrotik یا Linux می باشد.

موفق باشید

اخه خیلی عجیبه
راحت به ویندوز 2003 میشه متصلش کرد ولی این 2008 با موارد امنیتیش مارا کشته :)
بعد یه سوال تو نسخه جدید چه چیزی اضافه شده که این امکان را فراهم کرده ؟
من فکر میکردم تنظیمات کانکشن هماهنگی ندارد که متصل نمیشه ولی دقیقا هماهنگ بود :|
به هر حال ممنون از پاسختون از بلا تکلیفی در اومدیم :)
سپاس

≡ ALEX ≡
January 2nd, 2013, 04:19
اخه خیلی عجیبه
راحت به ویندوز 2003 میشه متصلش کرد ولی این 2008 با موارد امنیتیش مارا کشته :)
بعد یه سوال تو نسخه جدید چه چیزی اضافه شده که این امکان را فراهم کرده ؟
من فکر میکردم تنظیمات کانکشن هماهنگی ندارد که متصل نمیشه ولی دقیقا هماهنگ بود :|
به هر حال ممنون از پاسختون از بلا تکلیفی در اومدیم :)
سپاس

دوست عزیز ربطی به مسائل امنیتی نداره این موضوع. پروتکل های مربوطه در ویندوز سرور 2008 نسبت به 2003 آپدیت هایی داشته اند و عملا امکان این اتصال وجود ندارد. کد نویسی IBSng نسخه A1.24 که Free Edition هم همین نسخه هستش، حدود سال 2000 انجام گرفته و آخرین ویندوزی که پشتیبانی می کرده ویندوز 2003 بوده... در نسخه های جدیدتر کدنویسان سازگاری لازم را با نرم افزار ها و پروتکل های جدیدتر ایجاد کرده اند. تغییرات در سری B اساسی بوده و ساختار نرم افزار به کلی زیر و رو شده است، چیزی نیست که بخواهید با ادیت و جایگزینی فایل ها حلش کنید. ولی همین نسخه Free با آخرین ورژن میکروتیک و نیز تنظیمات لینوکس سازگاری دارد و می توانید از این دو به عنوان سرور مورد نیاز خود استفاده نمایید.