PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيا ثبت دامنه هاي شرکت ها يا مراکز ديگه کاره درستي هست يا نه?

persiansoft
January 14th, 2010, 11:29
به نظر شما آيا ثبت دامنه هاي شرکت ها يا مراکز معتبر يا معروف کاره درستي مي باشد يا خير ؟

amiri113
January 14th, 2010, 11:33
گزينه اول يعنی اينکه اگر دامين (http://www.asrenet.com) ثبت نشده باشه ثبتش کنيم. :115:

TukaNet
January 14th, 2010, 11:39
ثبت کنین بعد با قیمت میلیونی به خودشون بفروشید ... >:)

AfraWeb.net
January 14th, 2010, 11:50
خیر
میتونید این مسله را از خودتون سوال کنید . که فردی دامنه متعلق به شما را ثبت نماید چه احساسی پیدا میکنید

persiansoft
January 14th, 2010, 11:52
خوشحال مي شيم اگر مديران هم نظرشون رو اعلام کنن

---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

منم هم با نظر شما موافقم
ثبت دامنه ديگران اصلا کاره درستي نيست

قابل توجه اونهايي که مي گن اين کار درسته

Persian Gulf (http://www.persiangulf.com)

Khashayar
January 14th, 2010, 12:05
مشکلی نیست این هم یک نوع کاسبی هست ..

TukaNet
January 14th, 2010, 12:13
خوب شاید بعضیا بگن بده ولی وقتی طرف به فکرش نرسیده که دومینش رو ثبت کنه به ما چه ؟؟
البته کسانی هم که ثبت می کنند باید یه کم انصاف داشته باشند و یک قیمت معقول بگند ... نه قیمت های نجومی :دی

M-Soltani.ir
January 14th, 2010, 12:20
سلام
تا حالا جای دو طرف بودم!
یعنی هم دامنه یکی رو ثبت کنم بفروشم و هم دامنه منو ثبت کنند بفروشند
کار زشتیه چون یک نفر دامنه منو که پسونده آی آر بود میخواست به قیمت 400 هزار تومان بفروشه!
دیگه منم این کار رو با کسی نمیکنم :">

persiansoft
January 14th, 2010, 12:46
سلام
تا حالا جای دو طرف بودم!
یعنی هم دامنه یکی رو ثبت کنم بفروشم و هم دامنه منو ثبت کنند بفروشند
کار زشتیه چون یک نفر دامنه منو که پسونده آی آر بود میخواست به قیمت 400 هزار تومان بفروشه!
دیگه منم این کار رو با کسی نمیکنم :">

ممنون مي شم اگه کاربرا علاوه بر نوشتن نظرشون در قسمت بالا در نظرسنجي هم شرکت کنن

AfraWeb.net
January 14th, 2010, 13:11
هر دامینی متعلق به جایی هست . پسندیده نیست دامین شرکتی را ثبت نماید و ازشون درخواست هزینه نمایید

اگر قانونی در زمینه خدمات و ب هاستینگ و ثبت دامنه در کشور وجود داشت و ارگان خاصی بر روی این مسله نظارت میکرد مطعنا هیچ فردی اجازه همچین کاری را پیدا نمیکرد

IFACO.Net
January 14th, 2010, 13:32
درست نیست

Rapid
January 14th, 2010, 13:35
اين كار عرف هست و يكي از بيزينس هاي دومين هست در تمام دنيا اگر به قوانين برنديگ آگاه باشيد و درست انتخاب كنيد سود خيلي خوبه داره

amiri113
January 14th, 2010, 13:51
دامين (http://www.asrenet.com) وقتی متعلق به شخص يا گروه (http://www.persiaforum.ir) ای ميشه که توسط اونجا ثبت بشه.

usefee
January 14th, 2010, 15:20
با سلام و تشكر بابت تاپيك
متاسفانه سوالتون يكمي مورد داشت و به همين دليل من در نظرسنجي شركت نكردم . اينكه ميفرمايين كار درستي هست يا نه ؟ خيلي كارها رو ميكنن كه ادعاشونم ميشه كارشون درسته ولي . . . خيلي كارها هم كه واقعا درسته ميبينيم كه كمتر كسايي ميرن سمتش . پس نميشه با اين فعل و اين سوال يه نظرسنجي ساخت . به هر حال . . .
شركت يا شركتي كه تصميم به تاسيس سايتي ميگيره موظف هست كه دامنه هاي مورد نياز خودش رو ثبت بكنه و اين كاريه كه بايد انجام بشه و در انجامش هم نهايت دقت رو داشت . به فرض يك شركت فقط روي دامنه هاي ملي سرمايه گذاري ميكنه يعني اگه كسي حتي تمام پسوندهاشم ثبت كنه و رايگان بهشون بده ازش استفاده نميكنن!
اما اگه شركتي به هر دليلي دامنه اي از خودش رو ثبت نكرده و شما احتمال ميدي كه اين كارشون از روي اهمال بوده به نظرم ميتونين دامنه رو ثبت كنيد و با قيمت خوبي هم از خجالتشون در بياين! اين كار د تا حسن داره : اول اينكه حواسشون جمع ميشه كه نسبت به وب و دنياي اينترنت بي توجه يا كم توجه نباشن و اينكه خوب شما هم . . .

در كل با توجه به پست يكي از كاربران ، با آشنايي با قوانين برندها و مالكيت معنوي كاراي خوبي ميتونين توي وب انجام بدين .

Arashdn
January 14th, 2010, 15:57
به نظر من
تنها کسی که باید در مورد درستی و غلطی تصمیم بگیره خودتونید

persiansoft
January 14th, 2010, 20:18
ثبت دامنه بانک ملت یا از قبل اون یک بی انصافیه بزرگه
آخه چه کاربردی برای دیگران داره به جز خود بانک ملت ؟
میشه توش سایت آهنگ ، فیلم ، هاستینگ یا ... راه انداخت ؟
دلیل ثبت این جور دامنه ها چیزی جز اخاذی نیست
الان بر فرض مثال این سایت ف ی ل ت ر بشه و مدیران برای راحتی مثلا بخوان دامنه webhostingtalk2.ir رو ثبت کنن بعد یکی زودتر ثبت کنه بگه 5 میلیون
این درسته ؟