PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار با گوگل ادسنس

peymankazemi
January 1st, 2013, 10:21
من یه سایت دارم زبانش انگلیسی هست !
میخواستم چطوری میشه با گوگل ادسنس کار کرد؟
دوستان میتونن اکانت گوگل ادسنس باز کنن ورفای کنن؟ بعد یه شماره حساب باز کنن یه کارتم بندازن روش ما بتونیم درآمدمون رو انتقال بدیم؟

hassan1
January 1st, 2013, 16:46
تا اونجا که من می دونم باز کردن حساب و وریفای کردنش خیلی مشکلی نیست مسئله اصلی انتقال پول و حفظ حساب هست.

اگه آشنایی در سایر کشورها دارید که می تونه به نام خودش حساب باز کنه این ساده ترین و مطمئن ترین روش هست

با توجه به اینکه شما آذری هستید شاید بتونید با یه سفر به ترکیه یا آذربایجان و گرفتن یه حساب بانکی کار رو خیلی جلو بندازید.

موفق باشید!

bmw530
January 3rd, 2013, 11:52
تا اونجا که من می دونم باز کردن حساب و وریفای کردنش خیلی مشکلی نیست مسئله اصلی انتقال پول و حفظ حساب هست.

اگه آشنایی در سایر کشورها دارید که می تونه به نام خودش حساب باز کنه این ساده ترین و مطمئن ترین روش هست

با توجه به اینکه شما آذری هستید شاید بتونید با یه سفر به ترکیه یا آذربایجان و گرفتن یه حساب بانکی کار رو خیلی جلو بندازید.

موفق باشید!

یعنی می فرمایید اگر خودمون در بانک ترکیه حضوری بریم برامون حساب باز می کنند به عنوان یک ایرانی ؟

30SecondToMars
January 8th, 2013, 10:59
با گوگل ادسنس کار کردن تقریبا غیر ممکنه برای کاربران ایران

چون یک هویت خیلی خیلی جعلی میخواد.پی پال رو هم قبول نمیکنه.

مگر اینکه در خارج باشید.

اما کمپانی های دیگه ای هم هستن که خیلی خوبن . من میتونم بهتون معرفی کنم البته در یک پیغام خصوصی .
به راحتی کسانی رو معرفی میکنم تا ازشون پول بگیرید

فقط سه سوال :
1) بازدید روزانه ی شما چقدره ؟
2) موضوع سایت شما دقیقا چیه ؟
3) کپی رایت رو رعایت میکنید ؟

popunder & banner هر دو موجود هستند .

هر کس دیگه ای هم خواست، ما در خدمتیم ،در یک پیغام خصوصی .

تجربه ی چندسال سایت خارجی داشتن ، و یافتن بهترین شرکت های تبلیغاتی .:)

موفق باشید