PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با کانکت شدن به اینترنت در لین*** (فوری)

downp30
December 31st, 2012, 21:33
سلام دوستان من قبلا سنتوس 6.3 رو نصب کرده بودم و راحت پس از نصب با تنظیمات نتورک onboot=yes و موارد دیگر راحت بعد از سیو فایل خود سیستم اتوماتیک کانکت میشد به اینترنت اما حالا می خوام سنتوس 5.8 نصب کنم همون مراحل رو که میرم کانکت نمیشه بازم...!!!! دوستان آیا تنظیم کردن 6.3 با 5.8 فرق داره؟ آیا توی 5.8 باید چیز دیگری فعال یا غیر فعال باشه برای کانکت شدن به اینترنت؟؟تشکر

downp30
January 1st, 2013, 09:12
دوستان واقعا توی این سایت به این بزرگی با این همه آدم هیچ کس جواب سوال من رو نمی تونه بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HugeServer
January 1st, 2013, 09:30
با سلام،

لطفآ با ssh به سرور وصل باشد و کامند زیر را تایپ کنید و نتیجه را اینجا قرار دهید.

ifconfig#
# ethtool eth0
# cat /etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-eth0

downp30
January 1st, 2013, 10:15
با سلام،

لطفآ با ssh به سرور وصل باشد و کامند زیر را تایپ کنید و نتیجه را اینجا قرار دهید.

ifconfig#
# ethtool eth0
# cat /etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-eth0

با سلام جناب بنده اصلا نمی تونم متاسفانه وصل بشم به ssh چون الان اصلا سرور بنده به اینترنت وصل نیست یعنی با کنسول vmware وارد میشم... الان با کنسول وارد شدم و از قسمت terminal کد های بالا رو وارد کردم ... بفرمایید اینم نتایج

105631056410565
لطفا بررسی بفرمایید مشکل چی هست