PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل Time Out شدن vps ها

majam
December 31st, 2012, 09:29
سلام یه سرور اختصاصی از رد استیشن دارم که چند روزی هست به صورت تصادفی بعضی از آی پی هاش تایم اوت میشن با ریست دادن وی پی اس درست میشن کسی نمیدونه از چی هستش ؟؟؟

majam
December 31st, 2012, 11:03
up

fr0nk
December 31st, 2012, 11:48
سیستم عامل اون وی پی اس ها چیه ؟

سیستم هاستینگ یا هاست دانلود نیستن؟

احتمالا داره فشار زیاد به هارد میاد یا سرور زیر حمله است(اگه هاستینگه)

majam
December 31st, 2012, 12:50
سلام سیستم عامل از نوع مختلق بصورت رندوم این مشکل رو داره دی داس نیست چون مصرف cpu و network نرمال هستش

fr0nk
December 31st, 2012, 13:02
سرور ها دانلود نیستن ؟

رو هارد زیاد فشار نمیاد ؟

مصرف هارد و وضعیتش رو مونیتور کنید تو vmware (یا از خوده سرور ها)

majam
December 31st, 2012, 13:12
خیر دانلود نیست منابع خالی زیاده تحت فشار نیست جالب اینجاست نیمه شب به بعد تا صبح ساعت 12 اینطوره 3 روزه اینطوری شده سر در نمیارم

babelirani
December 31st, 2012, 13:22
با سلام

یکبار همچین مشکلی برامون پیش اومد مشکل از رم بود بهتره به پشتیبانیتون اطلاع بدید امکان اینکه مشکل سخت افزاری داشته باشه هست

fr0nk
December 31st, 2012, 13:25
یه چک سخت افزاری ( هارد و رم) بگید انجام بدن

par30webhost
December 31st, 2012, 13:37
ماهم سرور رد استیشن مون اینجوری می شد
مشکل از رمه

websazha
December 31st, 2012, 13:39
بله ما هم همین مشکل داشتیم که حل کردیم...
در صورت تمایل یک وی پی اس ویندوز 2008 آپدیت شده در اختیار ما بزارید یک موضوع برسی کنیم اگر مشابهت باشه اطلاع می دم که مشکل از کجاست.

majam
December 31st, 2012, 13:39
الان توجه کردم تو وی پی اس هایی که تایم اوت نیستند پینگ 4.2.2.4 تایم اوت هست و پینگ سرور اصلی هم بالا 500 میره و سرور های دیگه اولش پینگشون بالا میره و بعد تایو اوت میشن !

majam
December 31st, 2012, 13:42
در صورت تمایل یک وی پی اس ویندوز 2008 آپدیت شده در اختیار ما بزارید یک موضوع برسی کنیم اگر مشابهت باشه اطلاع می دم که مشکل از کجاست.

با 2003 نمیشه متاسفانه 2008 آماده نداریم

websazha
December 31st, 2012, 14:07
یک ویندوز 2003 با نصب .net 4 ارسال کنید لطفا کاملا ویندوز آپدیت باشد.
پ.خ کنید

majam
December 31st, 2012, 14:10
یک ویندوز 2003 با نصب .net 4 ارسال کنید لطفا کاملا ویندوز آپدیت باشد.
پ.خ کنید

ببخشید من 2003 رو دارم اما منظور از net 4 رو متوجه نشدم

majam
December 31st, 2012, 14:33
دیتاسنتر تو جواب گفته طبق تجربه این مشکل یعنی به سرور دی داس دارن میزنن چاره چیه چیکار باید کنم

websazha
December 31st, 2012, 14:34
ببخشید من 2003 رو دارم اما منظور از net 4 رو متوجه نشدم

Microsoft .NET Framework 4

majam
December 31st, 2012, 14:48
دیتاسنتر تو جواب گفته طبق تجربه این مشکل یعنی به سرور دی داس دارن میزنن چاره چیه چیکار باید کنم

SV24.CO
January 1st, 2013, 00:08
مشکل مشابه داریم . دوستان راهنمایی بفرمایند

s.w.a.t
January 1st, 2013, 00:18
باسلام
خیلی جالب میباشد نظر دوستان! میشه بفرمایید RAM سرور اگر مشکل داشته باشد چه ارتباطی به TIME OUT های بعضی از وی پی اس ها دارد؟
مشکل استارتر تاپیک و بقیه دوستان از اتک وی پی اس ها به هم به صورت ناخواسته میباشد!
VMware vShield: Virtualization Security for Virtual Datacenters and Cloud Infrastructures (http://www.vmware.com/products/vshield/overview.html)
را نصب کنید(دقت داشته باشید اگر اشتباه نصب کنید به مشکل بزرگی برخورد میکنید اگر بلد نیستید از کسی که این کار را قبلا انجام داده است کمک بخواهید)
موفق باشید.

SV24.CO
January 1st, 2013, 00:34
باسلام
خیلی جالب میباشد نظر دوستان! میشه بفرمایید RAM سرور اگر مشکل داشته باشد چه ارتباطی به TIME OUT های بعضی از وی پی اس ها دارد؟
مشکل استارتر تاپیک و بقیه دوستان از اتک وی پی اس ها به هم به صورت ناخواسته میباشد!
VMware vShield: Virtualization Security for Virtual Datacenters and Cloud Infrastructures (http://www.vmware.com/products/vshield/overview.html)
را نصب کنید(دقت داشته باشید اگر اشتباه نصب کنید به مشکل بزرگی برخورد میکنید اگر بلد نیستید از کسی که این کار را قبلا انجام داده است کمک بخواهید)
موفق باشید.

این ظاهرا لایسنس داره . درسته؟

SV24.CO
January 1st, 2013, 01:12
البته یکمی عجیب هست ، مگه میشه وی پی اس ها به خودشون اتک بدن؟
خود vmware فکری برای این مشکل نکرده به صورت پیشفرض؟

majam
January 1st, 2013, 09:49
البته یکمی عجیب هست ، مگه میشه وی پی اس ها به خودشون اتک بدن؟
خود vmware فکری برای این مشکل نکرده به صورت پیشفرض؟
مشکل شما چیه ؟؟؟ دقیقا ؟؟

majam
January 1st, 2013, 09:51
باسلام
موفق باشید.

میشه بیشتر توضیح بدید یعنی چی به صورت ناخواسته ؟؟
و این برنامه که معرفی کردید چکار میکنه ؟؟

SV24.CO
January 1st, 2013, 10:46
مشکل شما چیه ؟؟؟ دقیقا ؟؟

وی پی اس ها به بعضی آی پی ها پینگ ندارن .
من فکر میکنم مشکل از دیتاسنتر هست

serverstar.ir
January 1st, 2013, 10:49
ما هم 3 روزه همین مشکل رو رو یه رنج از آی پی هامون رو این دیتاسنتر پیدا کردیم خودشون هم دارن میپیچونن میگن دی داس میخورین اما دی داس نیست از روترشون باید باشه فکر نمیکردم رد استیشن اینقدر ضعیف برخورد کنه !!!

serverstar.ir
January 1st, 2013, 10:50

مشکل شما چی بود میشه توضیح بدید

serverstar.ir
January 1st, 2013, 10:53
باسلام
موفق باشید.
ممنون از پاسخ اما بیشتر از 1 ماه همین سیستم عامل ها کارکردند و دو سه روزه این مشکل بوجود اومده بدون شک از دیتاسنتر هست چون 3 نفر همینجا این مشکل رو اعلام کردند که مشابه و از یک تاریخ بوجود اومده !!!

babelirani
January 1st, 2013, 11:10
با سلام

متاسفانه سرور ما هم از 4 روز پیش دچار همین مشکل شده در ردستیشن

و تنها جوابی که به ما میدن اینکه اتک روی سرور هست ولی ما که نفهمیدیم دنیا دست کیه

گفتیم شاید بازم مشکل از هارد باشه که اینجام اعلام کردیم به استارتر ولی ایندفه میگنن اتک روی سرورهاتون هستش

ولی هیچ شواهدی مبنی به این اتک وجود نداره

serverstar.ir
January 1st, 2013, 11:14
شد 4 تا گزارش تا الان دوستان خودتونو تو دردسر نندازین مشکل از دیتاسنتر الکی بزگ رد استیشن هست که خیلی دیتاسنتر های کوچیکتر تو پشتیبانی ازشون خیلی جلوترند فقط جواب تیکت میدن اما نمیدونم کی اون پشت و جواب داره میده !!!

SV24.CO
January 1st, 2013, 11:16
وضعیت سرور ما هم نرمال هست من یه اسکرین شات دارم از مصرف وی پی اس ها مال 7 8 روز پیش هست ، هیچ فرقی نکردن با الان دقیقا همون مصرف رو از منابع دارن .

babelirani
January 1st, 2013, 11:18
شد 4 تا گزارش تا الان دوستان خودتونو تو دردسر نندازین مشکل از دیتاسنتر الکی بزگ رد استیشن هست که خیلی دیتاسنتر های کوچیکتر تو پشتیبانی ازشون خیلی جلوترند فقط جواب تیکت میدن اما نمیدونم کی اون پشت و جواب داره میده !!!

متاسفانه مشکل از هرکجا باشه این مسئله داره برای ما ایجاد مشکل میکنه

البته ما از همون موقع که دیتاسنتر شروع به دادن سرور یا 55% تخفیف کرد پیشبینی کردیم که در پشتیبانی دچار مشکل خواهند شد

ولی دیگه پیشبینی نکرده بودیم که این مشکلات برامون پیش میاد

در طول یک ماه تعویض هارد و این بارم که این مشکل

serverstar.ir
January 1st, 2013, 11:20
شما 1% فکر کن ندونن مشکل از خودشونه اما نحوه پاسخگویی شون واقعا خنده داره انگاری دارن بچه گول میزنن :::دی

serverstar.ir
January 1st, 2013, 11:22
برای ما هم مشکل ساز شده چون 95% کاربران اگر بخوان هم نمیتونن این مسائل رو بفهمند چه برسه درک کنند !

و این از اعتبار کم میکنه !

serverstar.ir
January 1st, 2013, 11:58
کسی راه حلی نداره به این دستاسنتر چطوری باید بگیم مشکل داره سروراشون !

SV24.CO
January 1st, 2013, 12:48
تنها کسی که الان میتونه کمک کنه و با دیتاسنتر مذاکره کنه پارتنر این دیتاسنتر یعنی الماهاست هست .

MagicVps.Com
January 1st, 2013, 13:27
و البته گزارشات بیشترهم هستند
چندتا دیگه دوستان هم این مورد داشتن ولی خوب نکته اینجاست مطرح نکردن و حاضر نشدن در موردش تاپیک بزنند چرا که فردا میگن مشتری میبنه میگن سرور فلانی مشکل داره و نمیگیرن و خرید ازشون نمیکنند برای همین بیخیال تاپیک زدن شدن
و سعی کردن از طریق تیکت پیگیری کنند که چندان هم نتونستند نتیجه بگیرند

در کل یک موردی هست توی نتورک حالا به هر دلیل خدا میدونه اینچیزی هست که خود دیتا سنتر باید حلش کنه

تیکت هم که بهشون بزنید میگن موردی نیست و مشکل وجود نداره

MagicVps.Com
January 1st, 2013, 13:37
باسلام
موفق باشید.

شاید تعویض رم خیلی بی ربط بوده و به رم هم ربطی نداشته ولی خوب نکته جالبش اینهکه با تعویض رم درست شده این چند نفر که این مشکل داشتند بنا بهخ گفته خودشون صحت این قضیه بر عهده خودشون هست پس همیشه ممکنه دلیل منطقی نداشته باشه دلایل و رفع مشکل دوست عزیز

در مورد وی شیلد هم اینکه بخطار این قضیه باشه که حتما باید نصب باشه تا این موارد ایجاد نشه خیلی اینهم جالب هست این همه دیتا سنتر اینهمه سرور توی جاهای مختلف هیچ کدوم از این وی ام ور شیلد استفاده نکردن و بدون مشکل هم دارن کار میکنند پس بدون وی ام ور شیلد هم نباید مشکل خاصی باشه

جالبه که فقط داخل سروهای رد استیشن باید دنبال این داستانها بود همیشه

تا دیروز قضیه ریدهای h200 که میگفتن حتما باید رید h700 i باشه دیتا سنتر وقتی میدونه این مورد وجود داره و توصیه هم نمیشه به چه دلیل باید توی اپیشنهادهاش گزاشته باشه این دیتا سنتر بسیار فوق حرفه ایی وقتی خودشون مگین افت سرعت و راندمان هست با این مدل رید

در کل داستانها داره این رد استیشن

امیدوارم این صحبتها بعضیها را نارحت نکنه

SV24.CO
January 1st, 2013, 14:05
حالا ما یه مشکل دیگه هم داشتیم مطرح نکریم . سرعت پرتمونم اومده پایین . گفتیم فعلا این تایم اوت حل بشه سرعت پورت پیشکش .

babelirani
January 1st, 2013, 14:52
شاید تعویض رم خیلی بی ربط بوده و به رم هم ربطی نداشته ولی خوب نکته جالبش اینهکه با تعویض رم درست شده این چند نفر که این مشکل داشتند بنا بهخ گفته خودشون صحت این قضیه بر عهده خودشون هست پس همیشه ممکنه دلیل منطقی نداشته باشه دلایل و رفع مشکل دوست عزیز

در مورد وی شیلد هم اینکه بخطار این قضیه باشه که حتما باید نصب باشه تا این موارد ایجاد نشه خیلی اینهم جالب هست این همه دیتا سنتر اینهمه سرور توی جاهای مختلف هیچ کدوم از این وی ام ور شیلد استفاده نکردن و بدون مشکل هم دارن کار میکنند پس بدون وی ام ور شیلد هم نباید مشکل خاصی باشه

جالبه که فقط داخل سروهای رد استیشن باید دنبال این داستانها بود همیشه

تا دیروز قضیه ریدهای h200 که میگفتن حتما باید رید h700 i باشه دیتا سنتر وقتی میدونه این مورد وجود داره و توصیه هم نمیشه به چه دلیل باید توی اپیشنهادهاش گزاشته باشه این دیتا سنتر بسیار فوق حرفه ایی وقتی خودشون مگین افت سرعت و راندمان هست با این مدل رید

در کل داستانها داره این رد استیشن

امیدوارم این صحبتها بعضیها را نارحت نکنه

با سلام

واقعا" باید حرفاتون رو طلا گرفت

ما چند ماه قبل فکر کردیم این دیتاسنتر خوبه همون موقع که رم دو برابر ارائه میداد اومدیم یکی از سرور هامون رو از UK2 کنسل کردیم یک سرور از Redstation گرفتیم

از حق نگذریم اوایل خیلی خوب بود هم کیفیت سرور هم پورت هم پینگ هم پشتیبانی

ولی به مرور زمان سرور ها دچار مشکل شدن

اول به Raid گیر دادن گفتیم بتشه رید H200 رو تغییر دادیدم به H700 چند موقع خوب بود

ایندفه مشکل پورت بوجود اومد به عینی سرعت پورت نصف شد بازم اعتراض کردیم به حای اولش که برنگشت هیچوقت ولی خوب از وقتی که پورت گارو گارانتی میکنن بهتر شده ولی از اوایل حدود 20-30 درصد سرعت پورت اومده پایین

بعد مشکل هارد برامون پیش اومد هی سرور هنگ میکرد و مجبور به ریستارت میشدیم دادیم تست کردن گفتن مشکل از هارد هستش اونم تغییر دادن حدود 10 روزی بود که مشکلی نداشتیم البته غیر از کم شدن سرعت پورت و پایین اومد 10-20 درصدی سرعت سرور که احتمال میدیم بازم از هارد باشه

الانم که قربونش برم 4 روزه این مشکل برامون پیش اومده

خداوکی 100 بار به غلط کردن افتادم چرا سرور UK2 رو کنسل کردیم این Redstation رو گرفتیم

درسته درصد کمی پول کمتر میدیم ولی خیلی بیشتر مشکل برامون پیش اومده و اعتبار رفته پایین

ما که سرور UK2 رو گفتیم و در حال انتقال به همونجایم ولی واقعا" این وضع دیتاسنتر نیست

پشتیبانی که افتضاح شده ، کیفیت سخت افزاری به صورت ملموس اومده پایین و پورت هم که قربونش برم

حالا ما یه مشکل دیگه هم داشتیم مطرح نکریم . سرعت پرتمونم اومده پایین . گفتیم فعلا این تایم اوت حل بشه سرعت پورت پیشکش .

دقیقا" مثل ما

مثل اینکه کل دیتاسنتر دچار مشکل هستش

ParsWebIT
January 1st, 2013, 17:11
با سلام
روی سرور ما هم چند روز هست این مشکل هست اول فکر کردم قطع شدن پینگ از سیستم عامل هست و کلی وقت از ما گرفته شد بابت تعویض سیستم عامل
و کماکان روی برخی وی پی اس ها مشکل هست

serverstar.ir
January 1st, 2013, 18:01
دوستان نمیشه که جواب رو اینطوری بدن چرا مشکل ما رو حل نمیکنن !!!

ما هر چیزس بگیم میگن از دی داس هست اما ما دیداس نداریم خلاصه چی میشه !!!

آی پی هایی که تایم اوت میشن یهو پینگشون بالا میره و بعد تایم اوت میشن کاملا رندوم هستش اما فقط یه رنج اینطوری میشه و رنج دیگمون اوک هست فکر میکنم از روترشون باید باشه !

SV24.CO
January 1st, 2013, 18:08
دوستان این مسئله برای دیتاسنتر عادی هست ، تعداد سرورهاشون بالا رفته و مسلما تیم واسه پشتیبانی کم میاره و جواب سر بالا میده .
متاسفانه ما ایرانی ها هم هرجا ارزون میدن سری کوچ میکنیم اونجا ، غافل از اینکه پشتیبانی حرف اول و آخر رو میزنه .

serverstar.ir
January 1st, 2013, 18:21
دوستان این مسئله برای دیتاسنتر عادی هست ، تعداد سرورهاشون بالا رفته و مسلما تیم واسه پشتیبانی کم میاره و جواب سر بالا میده .
متاسفانه ما ایرانی ها هم هرجا ارزون میدن سری کوچ میکنیم اونجا ، غافل از اینکه پشتیبانی حرف اول و آخر رو میزنه .

ما بخاطر قیمت از اینجا سرور نگرفتیم اما کیفیت و پشتیبانیشون با چیزی که شنیدیم خیلی فرق داره !

SV24.CO
January 1st, 2013, 18:27
ما بخاطر قیمت از اینجا سرور نگرفتیم اما کیفیت و پشتیبانیشون با چیزی که شنیدیم خیلی فرق داره !

بله خوب بود ، همه تعریف میکردن . اما الان چی؟
به نظرتون قابل پیش بینی نبود که این اتفاق خواهد افتاد؟
خود ما اگه زیاد وی پی اس بفروشیم دیگه نمیتونیم ساپورت کنیم مگه اینکه تیممون رو قوی کنیم ، حالا دیتاسنتر که جای خود دارد .

babelirani
January 1st, 2013, 18:41
بله خوب بود ، همه تعریف میکردن . اما الان چی؟
به نظرتون قابل پیش بینی نبود که این اتفاق خواهد افتاد؟
خود ما اگه زیاد وی پی اس بفروشیم دیگه نمیتونیم ساپورت کنیم مگه اینکه تیممون رو قوی کنیم ، حالا دیتاسنتر که جای خود دارد .

مگه من کف دستمو بو کرده بودم که این دیتاسنتر یدفه میاد و 2000 سرور با 55% تخفیف میده

serverstar.ir
January 1st, 2013, 18:47
بابا اینا همه حرفه الان برای حل مشکل باید کی با دیتاسنتر صحبت کنه ؟؟؟

dreamdata
January 1st, 2013, 19:03
با اجازه دوستان
همچنین تشکر از آقای کیانی -
همچنین تشکر از آقا مصطفی مدیر انجمن -
روی صحبت من با آقا مصطفی : عزیز مشکل با تصب وی شیلد حل نمیشه - اگر یادتون باشه ما اوایل کار آلماهاست ( همون زمان که تازه اعلام کردید پارتنر هستید ) ازتون سرور آخری که 32 هسته ای هستش رو گرفتیم ( اولین تجربه ما از رداستیشن با شما شروع شد .
اگر خاطرتون باشه بعد از یک ماه سرور ما هم این مشکل به هم زد ( شاید مربوط به 8-9 ماه پیشه این موضوع - نمیدونم ) - هارد عوض کردیم نشد . همه چیز رو با آقای آرایش روزی یک ساعت تلفنی بررسی میکردیم حل نشد - حتی سرور رو عوض کردیم حل نشد - یعنی سرور دیگه ای گرفتیم مشکل همچنان ادامه داشت
مشکل دقیقا این بود که : یک الی پنج بار ( به طور کاملا نامنظم و نامشخص و بدون ربط به منابع مورد استفاده سرور ) در هفته یا حتی در روز آی پی سرور کلا میرفت - تایم اوت میشد-
حتی سرور جدید هم که رفتیم چون آی پی هامون رو میخواستیم دیتاستر گفته بود ( به استناد تیکت شما ) که 50 پوند میگیره آی پی ها رو راوت میکنه روی سرور جدید !( مهم بود آی پی ها عوض نشه ) که البته 30 پوند دادم شما ( فرمودید تخفیف گرفتید و تشکر ) - با سرور جدید هم باز مشکل داشتیم ( اینطوری سوال دوستان هم شاید جواب داده بشه - رم و هارد و ... کل سخت افزار عوض میشه دیگه نه ؟! H700 هم داشتیم - اون زمان ایرانیا نریخته بودن که بگیم به فرض سرور ها هم فرسوده باشه یا مشکل داشته باشه - کلا نتورک قطع میشد - جالب بود که آی دی رک ران بود - پس همچنان میشه به سخت افزار شک کرد ! و تا ریست هم میکردیم کانکشن برمیگشت
نکته جالب اینکه : حتی لحظه تحویل گرفتن سرور هم روی یک وی پی اس ( دقت کنید لود روش نبوده ) سی پنل داشتم نصب میکردم قطع شد فکر میکردم نت من قطع شده - پینگ رو نگته کردم دیدم به جاهای دیگه پینگ دارم - سیستم عامل رو هم عوض کردیم - 3 -4 روز مشکلی نبود و بعد روال بالا شروع شد.
نکته : دو - سه ماه پیش از رداستیشن سه تا سرور داریم در پنل خودمون و مشکل فعلی دوستان که در این تاپیک نوشتند رو تا الان نداشتیم - اما از اینکه رداستیشن زیاد اشتباه میکنه شکی نیست - تیکت ها موجوده که هارد اشتباهی گذاشته بودن و ...

تا حالا جواب چرت به من نتونستن بدن - نمیدونم شاید برخوردشون با ایرانیا اینطوری باشه که پیش خودشون بگن میتونیم بپیچونیم. نمیدونم این برداشت شخصی منه ! دوستان دیگه هم تجربه ( ریویو ) خودشون رو بزارن -
( من با هویت ایرانی نگرفتم )

serverstar.ir
January 1st, 2013, 19:11
با اجازه دوستان
روی صحبت من با آقا مصطفی : عزیز مشکل با تصب وی شیلد حل نمیشه - اگر یادتون باشه ما اوایل کار آلماهاست ( همون زمان که تازه اعلام کردید پارتنر هستید ) ازتون سرور آخری که 32 هسته ای هستش رو گرفتیم ( اولین تجربه ما از رداستیشن با شما شروع شد .
اگر خاطرتون باشه بعد از یک ماه سرور ما هم این مشکل به هم زد ( شاید مربوط به 8-9 ماه پیشه این موضوع - نمیدونم ) - هارد عوض کردیم نشد . همه چیز رو با آقای آرایش روزی یک ساعت تلفنی بررسی میکردیم حل نشد - حتی سرور رو عوض کردیم حل نشد - یعنی سرور دیگه ای گرفتیم مشکل همچنان ادامه داشت
مشکل دقیقا این بود که : یک الی پنج بار ( به طور کاملا نامنظم و نامشخص و بدون ربط به منابع مورد استفاده سرور ) در هفته یا حتی در روز آی پی سرور کلا میرفت - تایم اوت میشد-
حتی سرور جدید هم که رفتیم چون آی پی هامون رو میخواستیم دیتاستر گفته بود ( به استناد تیکت شما ) که 50 پوند میگیره آی پی ها رو راوت میکنه روی سرور جدید !( مهم بود آی پی ها عوض نشه ) که البته 30 پوند دادم شما ( فرمودید تخفیف گرفتید و تشکر ) - با سرور جدید هم باز مشکل داشتیم ( اینطوری سوال دوستان هم شاید جواب داده بشه - رم و هارد و ... کل سخت افزار عوض میشه دیگه نه ؟! H700 هم داشتیم - اون زمان ایرانیا نریخته بودن که بگیم به فرض سرور ها هم فرسوده باشه یا مشکل داشته باشه - کلا نتورک قطع میشد - جالب بود که آی دی رک ران بود - پس همچنان میشه به سخت افزار شک کرد ! و تا ریست هم میکردیم کانکشن برمیگشت
نکته جالب اینکه : حتی لحظه تحویل گرفتن سرور هم روی یک وی پی اس ( دقت کنید لود روش نبوده ) سی پنل داشتم نصب میکردم قطع شد فکر میکردم نت من قطع شده - پینگ رو نگته کردم دیدم به جاهای دیگه پینگ دارم - سیستم عامل رو هم عوض کردیم - 3 -4 روز مشکلی نبود و بعد روال بالا شروع شد.
نکته : دو - سه ماه پیش از رداستیشن سه تا سرور داریم در پنل خودمون و مشکل فعلی دوستان که در این تاپیک نوشتند رو تا الان نداشتیم - اما از اینکه رداستیشن زیاد اشتباه میکنه شکی نیست - تیکت ها موجوده که هارد اشتباهی گذاشته بودن و ...

تا حالا جواب چرت به من نتونستن بدن - نمیدونم شاید برخوردشون با ایرانیا اینطوری باشه که پیش خودشون بگن میتونیم بپیچونیم. نمیدونم این برداشت شخصی منه ! دوستان دیگه هم تجربه ( ریویو ) خودشون رو بزارن -
شما میگید بیخیال شیم ؟؟؟ دیتاسنتر رو ترک کنیم ؟

dreamdata
January 1st, 2013, 19:16
شما میگید بیخیال شیم ؟؟؟ دیتاسنتر رو ترک کنیم ؟

من همچین حرفی نزدم - ی مدته رو کلو خودمون داریم کار میکنیم ( خواستم بگم خدا رو شکر جوری نیست من بخوام مخ کسی رو بزنم یا بهش پیشنهادی داده باشم - پیش فرض گفتم کسی بد به دلش راه نده )
من تجربه مشابه تجربه شما رو گفتم
من الان سه تا سرور دارم و مشکلی ندارن خدا رو شکر.
ضمن اینکه دیتاسنتر بابت اشتباه در هارد دیسک به ما سه روز سرویس رایگان دادن -

serverstar.ir
January 1st, 2013, 19:18
ببینید این مشکل برای خیلیها پیش اومده مگه میشه دیتاسنتر بی توجه باشه !

MagicVps.Com
January 1st, 2013, 20:10
داره قضیه جالب میشه تعداد کسانیکه این مشکل داشتن و دارن هم ظاهرا کم نیتس ولی بنا به دلایلیکه توی پست های قبلیگفتم کسی اعلام نمیکرده این مشکل را ولی ظاهار خیلیها این مشکل توی این دیتا سنتر را دارن میگن که باش برخورد داشتن
واقعلا دلیل این مشکل چی میتونه باشه الله اعلمو

serverstar.ir
January 1st, 2013, 20:28
ما از صبح تا بعد از ظهر معمولا به صورت رندوم رو 80% وی پی اس هامون تایم اوت داریم که با ریست دادن وی پی اس تایم میاد اما چند دقیقه بعدش بازم تایو اوت میشه تا بعد از ظهر به بعد تا شب مشکلی نداریم
با vs24 که صحبت کردم گویا ایشون کلا تایم اوت داره 3 روزه مشخص هست از دیتاسنتر هست اما چرا کسی پاسخ گو نیست
نکنه اینا هم چیز پی ان فروش بودند رفتند الان سرور میفروشن مثل بیش از نیمی از بازار هاستینگ ایران :دی

s.w.a.t
January 1st, 2013, 20:33
با اجازه دوستان

باسلام
مشکل شما هنوز هم جزو آن دسته از مشکلاتی میباشد که بنده هنوز تعجب در به وجود آمدن آن دارم! تمامی راه های ممکن را امتحان کردیم! از تست سخت افزاری تا نرم افزاری! قطعا باید output یی داشت که چیزی حاصل نشد!
مشکل ایشون هم تایم اوت شدن بعضی از وی پی اس ها میباشد نه ریست شدن سرویس!
به قول خودتون سرور رو هم عوض کردید اگر سرور اول مشکل داشت قاعدتا نباید سرویس دوم چنین مشکلی پیدا کند! اگر جواب این مشکل را پیدا کردید حتما به بنده اطلاع دهید چون واقعا من هنوز در تعجب میباشم!

در مورد استارتر هم همان شکل که گفتم مشکل از وی پی اس ها میباشند که به صورت ناخواسته به هم اتک ارسال میکنند!

داره قضیه جالب میشه تعداد کسانیکه این مشکل داشتن و دارن هم ظاهرا کم نیتس ولی بنا به دلایلیکه توی پست های قبلیگفتم کسی اعلام نمیکرده این مشکل را ولی ظاهار خیلیها این مشکل توی این دیتا سنتر را دارن میگن که باش برخورد داشتن
واقعلا دلیل این مشکل چی میتونه باشه الله اعلمو

خیلی جالبه...! :)
دلیل این مورد بی یا مشکل بی اطلاعی اکثر کاربران میباشد! دلیل 90درصد این مشکلات چیزی بود که در چند صفحه قبل توضیح دادم! خیلی ها ممکنه بنا به خیلی از دلایل قبول نکنند! بنده در سه سرور که به صورت مستقیم دست خودم بود چنین مشکلی داشتم که پینگ سرور بالا میرفت وی پی اس ها تایم اوت میدادند و از طریق روشی که گفتم مشکل سه سرور به صورت مستقیم که دست خود بنده بود حل شد! و چندین سرویس دیگر...

موفق باشید

majam
January 1st, 2013, 20:33
مشکل ما هم حل نشد پس از دیتاسنتر هست بگم خدا چکارشون کنه همه جوره بالا پایین زدیم به همه گیر دادیم ای بابا حالا چکار کنیم [-(

majam
January 1st, 2013, 20:36
دلیل این مورد بی یا مشکل بی اطلاعی اکثر کاربران میباشد! دلیل 90درصد این مشکلات چیزی بود که در چند صفحه قبل توضیح دادم! خیلی ها ممکنه بنا به خیلی از دلایل قبول نکنند! بنده در سه سرور که به صورت مستقیم دست خودم بود چنین مشکلی داشتم که پینگ سرور بالا میرفت وی پی اس ها تایم اوت میدادند و از طریق روشی که گفتم مشکل سه سرور به صورت مستقیم که دست خود بنده بود حل شد! و چندین سرویس دیگر...

موفق باشید

ببخشید این برنامه که شما گفتید لایسنس میخواد که

s.w.a.t
January 1st, 2013, 20:40
ببخشید این برنامه که شما گفتید لایسنس میخواد که

میتوانید لایسنس تهیه کنید یا از راه های دیگر استفاده کنید!

serverstar.ir
January 1st, 2013, 20:41
شما میگید از نا اگاهی ما هست چرا این وی پی اس ها بیشتر از 1 ماه کار کردند و 3 روزه که بصورت اتفاقی سرور چندین نفر که اینجا اعلام کردند همشون با هم و اتفاقی همزمان شروع به خود زنی کردند !!!

dreamdata
January 1st, 2013, 20:45
باسلام
به قول خودتون سرور رو هم عوض کردید اگر سرور اول مشکل داشت قاعدتا نباید سرویس دوم چنین مشکلی پیدا کند! اگر جواب این مشکل را پیدا کردید حتما به بنده اطلاع دهید چون واقعا من هنوز در تعجب میباشم!

آها اینو یادم رفت بگم - بعد از اون ماجرا که تمدید نکردم سرور از 100 ترابایت گرفتم و دو - سه ماهی اونجا بودم و مشکلی نداشتم ( جالبه که همه وی پی اس ها رو بردم اونور ) تغییر نرم افزاری اصلا نداشتیم ! حتی همون وی ام ور با همون ورژن . راستشو بخواید دو حالت هست ( یا شبکه دیتاسنتر مشکل داشته - که البته آی دی رک بالا میومد و نمیشد با قاطعیت گفت ) یا فکر کنم سرور ( سخت افزار ) - یعنی قطعات به کار رفته یا ی جور ناسازگاری ! نمیدونم اما واقعا غیر از این دو مورد که بیشتر به نظرم مورد دوم میتونه باشه مورد دیگه ای هست ؟ خلاصه عجیب بود واسه ما هم. البته جای تشکر داره من اون زمان مستقیم با آقا مصطفی تماس میگرفتم و لطف داشتند.

SV24.CO
January 1st, 2013, 20:45

موفق باشید

عذر میخوام ، چرا هیچ کدوم از همکاران همچین چیزی رو نه دیدن و نه شنیدن؟
میشه یکم بیشتر توضیح بدید و قضیه رو یکم باز کنید تا ببینیم چی هست داستان؟
ما از لوکیشن های دیگه هم سرور داشتیم اما تا به حال پیش نیومده بود که تایم اوت بدن وی پی اس ها .
اگر هم حرف شما درست باشه پس نتورک این دیتاسنتر یه چیزی کم داره که دیتاسنترهای دیگه دارن و این مشکل با vshield به قول شما حل میشه . پس در این صورت این مشکل مربوط به پیکربندی شبکه دیتاسنتر هست .

serverstar.ir
January 1st, 2013, 20:48
ما از لوکیشن های دیگه هم سرور داشتیم اما تا به حال پیش نیومده بود که تایم اوت بدن وی پی اس ها .
اگر هم حرف شما درست باشه پس نتورک این دیتاسنتر یه چیزی کم داره که دیتاسنترهای دیگه دارن و این مشکل با vshield به قول شما حل میشه . پس در این صورت این مشکل مربوط به پیکربندی شبکه دیتاسنتر هست .

چیزی کم نداره الان به مشکل شبکه خورده چرا رو سرور ما این وی پی اس ها بیشتر از 1 ماه کار کردند و 3 روزه که بصورت اتفاقی سرور چندین نفر که اینجا اعلام کردند همشون با هم و اتفاقی همزمان شروع به خود زنی کردند !!!

s.w.a.t
January 1st, 2013, 20:50

باسلام
به این دلیل

دلیل این مورد بی یا مشکل بی اطلاعی اکثر کاربران میباشد!
و در مورد پیکر بنده شبکه دیتاسنتر هم اتک دادن وی پی اس ها روی سرور شما چه ارتباطی به پیکر بندی دارد! اگر این مشکل مربوط به این دیتاسنتر میباشد چرا شرکت vmware محصول مربوطه را عرضه کرده است؟
موفق باشید

serverstar.ir
January 1st, 2013, 20:53
باسلام
به این دلیل

و در مورد پیکر بنده شبکه دیتاسنتر هم اتک دادن وی پی اس ها روی سرور شما چه ارتباطی به پیکر بندی دارد! اگر این مشکل مربوط به این دیتاسنتر میباشد چرا شرکت vmware محصول مربوطه را عرضه کرده است؟
موفق باشید

میشه لطفا جواب ما رو هم بدید !!!

s.w.a.t
January 1st, 2013, 20:54
چیزی کم نداره الان به مشکل شبکه خورده چرا رو سرور ما این وی پی اس ها بیشتر از 1 ماه کار کردند و 3 روزه که بصورت اتفاقی سرور چندین نفر که اینجا اعلام کردند همشون با هم و اتفاقی همزمان شروع به خود زنی کردند !!!

بله فکر میکنم مثل مشکل شبکه که یکی دو هفته پیش به وجود آمده بود و تمامی دوستان بدون اطلاع اعلام کردند که مشکل از سمت دیتاسنتر میباشد! :)
که با گرفتن یک trace route ساده و بعدا اطلاع بیشتر کاربران مشخص شد که مشکل از سمت ایران بود!:)
امان از این بی اطلاعی...! دنبال حل کردن مشکلتون باشید نه انداختن مشکل به گردن دیگران! ;)

serverstar.ir
January 1st, 2013, 20:58
بله فکر میکنم مثل مشکل شبکه که یکی دو هفته پیش به وجود آمده بود و تمامی دوستان بدون اطلاع اعلام کردند که مشکل از سمت دیتاسنتر میباشد! :)
که با گرفتن یک trace route ساده و بعدا اطلاع بیشتر کاربران مشخص شد که مشکل از سمت ایران بود!:)
امان از این بی اطلاعی...! دنبال حل کردن مشکلتون باشید نه انداختن مشکل به گردن دیگران! ;)

ما مشکل رو به گردن کسی ننداختیم میخوایم مشکل حل بشه !! و جال اینجاست دیتاسنتر گردن نمیگیره و صورت مسئله رو پاک میکنه!

ما مشکل 3 هفته پیش رو نداریم از صبح تا ظهر برخی از ip ها تایم اوت میشن و چه ارتباطی به اینترنت ایران داره این آی پی ها تو هیچ کشور دیگه حتی تو وی پی اس خود انگلیس هم تایم اوت مشن !!!

کسی اینجا شما رو مقصر تمیدونه همه میخوان مشکلشون حل بشه و دیتاسنتر پاسخ صحیح بده فقط همین !

SV24.CO
January 1st, 2013, 21:04
باسلام
به این دلیل

موفق باشید

من قانع نمیشم . چون سرور 1 ماه با شرایط مشابه کار کرده و بعد از یک ماه این مشکل ایجاد میشه .

serverstar.ir
January 1st, 2013, 21:07
یکی نیست اینجا بگه چرا دیتاسنتر بی مسئولیت هستش !!!

s.w.a.t
January 1st, 2013, 21:13
ما مشکل رو به گردن کسی ننداختیم میخوایم مشکل حل بشه !! و جال اینجاست دیتاسنتر گردن نمیگیره و صورت مسئله رو پاک میکنه!

ما مشکل 3 هفته پیش رو نداریم از صبح تا ظهر برخی از ip ها تایم اوت میشن و چه ارتباطی به اینترنت ایران داره این آی پی ها تو هیچ کشور دیگه حتی تو وی پی اس خود انگلیس هم تایم اوت مشن !!!

کسی اینجا شما رو مقصر تمیدونه همه میخوان مشکلشون حل بشه و دیتاسنتر پاسخ صحیح بده فقط همین !

دوست عزیز! به شما راه حل دادم! حال نمیخوایید قبول کنید مشکل از سمت خودتون میباشد! خواستید هم قبول میکنید و مشکلتون حل میشه!
در مورد اینترنت هم مثال بود برای بی اطلاعی کاربران! که تا مشکل برخورد میکنند انگشت اتهام به سمت سرویس دهند بدون اینکه عیب یابی کنند! :)

من قانع نمیشم . چون سرور 1 ماه با شرایط مشابه کار کرده و بعد از یک ماه این مشکل ایجاد میشه .

میتونید نشید و مشکلتون ادامه داشته باشد! سه سروری که بنده گفتم 6ماه بدون مشکل کار میکردند!

یکی نیست اینجا بگه چرا دیتاسنتر بی مسئولیت هستش !!!
بی مسئولیتی و اطلاعتی خودتون رو گردن دیگران نندازید دوست عزیز!

Cpt.Price
January 1st, 2013, 21:17

روی سرور های مجازی بنده هم دقیقا 3-4 روزیه همین مشکل هست ، روی یک ای پی خاص از رنج 176.227.217 این مشکل به وجود اومده.

serverstar.ir
January 1st, 2013, 21:18
دوست عزیز! به شما راه حل دادم! حال نمیخوایید قبول کنید مشکل از سمت خودتون میباشد! خواستید هم قبول میکنید و مشکلتون حل میشه!
در مورد اینترنت هم مثال بود برای بی اطلاعی کاربران! که تا مشکل برخورد میکنند انگشت اتهام به سمت سرویس دهند بدون اینکه عیب یابی کنند! :)

لطفا اون برنامه رو معرفی کنید و لینک دانلود بدید تا ببینیم درست میشه یا نه !!!

SV24.CO
January 1st, 2013, 21:28
میتونید نشید و مشکلتون ادامه داشته باشد! سه سروری که بنده گفتم 6ماه بدون مشکل کار میکردند!

میخواید یکی از کاربرها سرورشون رو بدند شما درست کنید؟
نهایتا نیم ساعت وقتتونو میگیره عوضش این حرف و حدیث ها تموم میشه .

s.w.a.t
January 1st, 2013, 21:36

توجه: اگر به صورت اشتباه این برنامه را نصب کنید باعث میشود شبکه تمامی سرویسهای مجازی از بین برود و یک داستان تازه خواهیم داشت در این انجمن به نام" VMWare چه شکلی میشه شکایت کرد!!"

با عرض پوزش بنده وقتش رو ندارم! حرف حدیثی هم نیست! خواستید میتونید این گره رو با دست خیلی راحت باز کنید! نه با دندون باز کنید! نه سودی به من میرسه نه ضرری!
موفق باشید

serverstar.ir
January 1st, 2013, 21:39
توجه: اگر به صورت اشتباه این برنامه را نصب کنید باعث میشود شبکه تمامی سرویسهای مجازی از بین برود و یک داستان تازه خواهیم داشت در این انجمن به نام" VMWare چه شکلی میشه شکایت کرد!!"

کسی از دوستان تا الان با این برنامه کار کرده ؟؟؟ یا منبع آموزشی چیزی !!!

MagicVps.Com
January 1st, 2013, 22:05

با عرض پوزش بنده وقتش رو ندارم! حرف حدیثی هم نیست! خواستید میتونید این گره رو با دست خیلی راحت باز کنید! نه با دندون باز کنید! نه سودی به من میرسه نه ضرری!
موفق باشید

کسی از دوستان تا الان با این برنامه کار کرده ؟؟؟ یا منبع آموزشی چیزی !!!

فکرمیکنم خود الما هاست اینو با دریافت هزینه نصب کنند و تحویل بدن تا جای که میدونم قمیت هم فکرمیکنم بین 30 تا 50 پوند هزینه میگریند یه همچین چیزی اگر اشتباه نکنم البته میتونید تکیت بزنید و قیمت دقیق بگیرید ازشون جهت نصب

serverstar.ir
January 1st, 2013, 22:13
فکرمیکنم خود الما هاست اینو با دریافت هزینه نصب کنند و تحویل بدن تا جای که میدونم قمیت هم فکرمیکنم بین 30 تا 50 پوند هزینه میگریند یه همچین چیزی اگر اشتباه نکنم البته میتونید تکیت بزنید و قیمت دقیق بگیرید ازشون جهت نصب

به کسی توهین نشه اما اگر قرار باشه یه دور واسه رید هارد مسخرشون یه دورم این باگ شبکه مسخرشون هزینه کنیم 50 پوند هم بدیم به درد لای جرز هم نمیخوره این سرور

SV24.CO
January 1st, 2013, 22:22
من آشنا دارم بلده نصب کنه ، میدم نصب کنه واسم نتیجه رو اعلام میکنم همینجا .

MagicVps.Com
January 1st, 2013, 22:26
به کسی توهین نشه اما اگر قرار باشه یه دور واسه رید هارد مسخرشون یه دورم این باگ شبکه مسخرشون هزینه کنیم 50 پوند هم بدیم به درد لای جرز هم نمیخوره این سرور
همانطوری که گفتم تیکت باید بزنید شایدهم خیلی کمتر باشه این مبلغ و قیمت دقیق بگیرید

همچنین اینها که کسی را اجبار نکردن این هزینه کنید دیگه باید یکجوری سر کرد با این دیتا سنتر البته خیلیها هم هستند که سرور دارن از این دیتا سنتر که خوشبختانه این مشکل ندارن و ممکنه بیشتر رنجهای خاصی باشه که این مورد داره و یا اینکه این مورد پیدا میکنه چرا که دوستان که مطرح کردن بعضیشون هم 1 ماه با بیشتر بدون مشکل بوده بعد این مشکل ایجاد شده

یکپیشنهاد

فکرمیکنم یه تاپیک جدیدی باز کنید و کسانیکه این مشکل دارن و یا داشتن و حل شده داخل اون تاپیک به بحث و تبادل اطلاعات جهت حل این مشکل بپریدازند
البته ممکنه خیلیهای این مورد داشته باشن و بنا به دلایلیکه قبلا گفتم حاضر نباشن که بیان و بصورت عمومی مطرح کنند توی همین تاپیک حداقل 6 یا 7 نفر فکرکنم این مورد داشتن و اعلام کردن

s.w.a.t
January 1st, 2013, 22:26
دوست عزیز! اگر منظور شما RAID H200 منظورتان میباشد قطعا قبل از خرید بهتون اعلام شده که اصلا برای مجازی سازی توصیه نمیشود!(اگر اعلام نشده است از کسی که سرور رو خریدید یا دیتاسنتر سوال کنید!)
در مورد "باگ شبکه" هم اعلام کردم اگر VMWARE چنین مشکلی نداشت چنین App هم برای جلوگیری از این موضوع ارائه نمیداد(البته این App یکی از ویژیگیهاش یا کارهاش این میباشد!)
در مورد

چرا دوست عزیز پیشنهاد میشه ولی نه برای مجازی سازی! شما که کار مجازی سازی میکنید اصلا پیشنهاد نمیشود! اگر کیفیت مهم هست براتون میتونید از RAID های دیگر استفاده کنید! سرورهای زیادی داشتیم که برای کاری به غیر از مجازی سازی استفاده میشوند با این نوع RAID اصلا تا به حال به مشکلی برخورد نکرده اند! پس استفاده صحیح از هرچیزی در جای خودش رو همیشه مد نظر داشته باشید تا به مشکل این چینی برخورد نکنید!
و در آخر اگر دوستان خیلی ناراحت و عصبی هستند به قول خودشن از این به اصطلاح دیتاسنتر میتونند در زمان تمدید منتقل کنند جای دیگه ایی که به قولشون اسمش رو بشه گذاشت دیتاسنتر ! :)

همچنین اینها که کسی را اجبار نکردن این هزینه کنید دیگه باید یکجوری سر کرد با این دیتا سنتر البته خیلیها هم هستند که سرور دارن از این دیتا سنتر که خوشبختانه این مشکل ندارن و ممکنه بیشتر رنجهای خاصی باشه که این مورد داره و یا اینکه این مورد پیدا میکنه چرا که دوستان که مطرح کردن بعضیشون هم 1 ماه با بیشتر بدون مشکل بوده بعد این مشکل ایجاد شده

پستهای قبلی را مطالعه کنید! سه سه روز به صورت مستقیم بعد از گذشت حدود 6ماه دچار چنین مشکلی شدند!

موفق باشید

serverstar.ir
January 1st, 2013, 22:34
همانطوری که گفتم تیکت باید بزنید شایدهم خیلی کمتر باشه این مبلغ و قیمت دقیق بگیرید

یکپیشنهاد

فکرمیکنم یه تاپیک جدیدی باز کنید و کسانیکه این مشکل دارن و یا داشتن و حل شده داخل اون تاپیک به بحث و تبادل اطلاعات جهت حل این مشکل بپریدازند
البته ممکنه خیلیهای این مورد داشته باشن و بنا به دلایلیکه قبلا گفتم حاضر نباشن که بیان و بصورت عمومی مطرح کنند توی همین تاپیک حداقل 6 یا 7 نفر فکرکنم این مورد داشتن و اعلام کردن

پس شما هم فکر میکنید با نصب این برنامه مشکل ما حل بشه ؟

MagicVps.Com
January 1st, 2013, 22:43
پس شما هم فکر میکنید با نصب این برنامه مشکل ما حل بشه ؟

دوست عزیز طبق تجربه دوستان میگن این مشکل داشتن با نصب این برامه بارشون حل شده

همیشه ممکنه هر هر مشکلی حلش اون دلیل یکه توی فکرما باشه نباشه ول یخوب ظاهرا که توی این دیتا سنتر به هر دلیل با نصب اینبرنامه حل شده

درصورتیکه توی کل دیتا سنترها میشه گفت این مورد وجود نداشته و یا حداقل گزارش نشده از دیتا سنتر خیلی ببخشسد ردپیت تا دیتا سنترهای حرفه ایی هیچ کدوم این مورد داخلوشن گزارش نشه که با نصب این برنامه حل بشه ولی ظاهرا توی این دیتا سنتر جواب حلش همین هست

میتونید کسی که این پیشنهاد داده باش شرط کنید هزینه که میدن جهت نصب در صورتیکه حل نشد برگشت کنه چنانچه هم حل شد خوب دیگه بسیار هم عالی از این مشکل راحت میشید و مشکلتون حل شده دیگه

البته فکرمیکنم اریا هم بتونه مشکل گشا باشه و یا حداقل نظری بده که البته بدلیل اینکه هر دوتاشون مدیر هستند و هر جفتشون هم یکجورای توی کار فروش سرور هستند ممکنه خودشون زیاد قاطی این قضیه نکند که بخوان یک جواب قطعی در این مورد بدن بعلت مسایل کاری

پیشنهاد میشه لینک این تاپیک به ایشون بدین ممکنه نبینید تاپیک را

babelirani
January 1st, 2013, 23:45
با سلام

ما قضیه ی این مسئله رو با یکی از دوستان عزیز توی یکی از دیتاسنتر های آمریکا در میون گذاشتیم که شاید واقعا" مشکل از شرکت Vmware باشه

ولی به تنها چیزی که ایشون گفتن استناد میکنن

دوستان بنده حرف نمیزنم ایشون خودش یکی از مدیران ارشد در یکی از دیتاسنتر های بزرگ آمریکا هستش

ایشون به 2 چیز اشاره کردن

1. اینکه سرور های که این دیتاسنتر ارائه میده به دلایل بسیار زیادی همخوانی زیادی با Vmware نداره که البته این هماهنگی سخت افزاری چندین سال هست که برطرف شده البته شرکت Vmware برای اینکه این ناهماهنگی مشکلی برای یوزر های قدیمیش ایجاد نکنه اقدام به ارائه این برنامه ی vShield کرده البته بسیاری از دیتاسنتر ها در صورت فهمیدن این مشکل vShield رو نصب میکنن

2.این دیتاسنتر احتمال داره در پیکر بندی کلی شبکه دچار مشکل شده ولی مشکل حادی نیست ولی خوب میتونه بعضی از سرور هارو دچاره مشکل کنه

fr0nk
January 2nd, 2013, 10:55
تاپیک رو از اول دنبال کردم

قضیه جالبی بود دوستان اعلام مشکل کردند و هی گفتن تیکت زدیم جواب سر بالا دادن

ولی خب شاید واقعا مشکل از سمت دوستان باشه نه شبکه

ما چند وقت پیش با یه دیتاسنتر به مشکل شبکه خوردیم

دقیقا اونا هم میگفتن مشکل اتک دادن وی پی اس ها به هم دیگس

ما دیدم اینا به هیچ وجه با حرف قانع نمیشن اومدیم با نصب vshield و بررسی یه سری سرویس دیگه تست انجام دادیم

بعد نتیجه رو دادیم دیتاسنتر ( مشکل پابرجا بود همچنان)بعد بررسی اون نتایج اومدن کانفیگ روتر رو بررسی کردند و رفع مشکل

این جریان رو برای این گفتم که دوستان به جا اینکه بیان وقت بزارن هی بگن دیتاسنتر بده،رسیدگی نمیکنه،چرا جواب سر بالا میده برن همین vshield رو حداقل تست بگیرن نتیجه رو ریپورت کنن

در غیر این صورت دیتاسنتر هی میگه سرور شما مشکل داره شما میگید شبکه دیتاسنتر

مورد دوم اینکه دوستان میگن پشتیبانی نیست و به خاطر تخفیف و فروش زیاده،شما فکر اینم باشید که بدون اون تخفیف هم تعداد سرور تو دیتاسنتری مثل رداستیشن بالا بوده،برای هر باری که یه یوزر تیکت میزنه نمیتونن بیان یکبار (مثلا شبکه و روتر رو ) چک کنن

(مثل جریانی که برای یکی از دوستان اتفاق افتاد سرعت پایین بود بعد اینکه خودشون درخواست تعویض رید و چک سخت افزاری رو دادن دیتاسنتر پورت رو چک کرد)

پس قدم اول رو به عهده شما میزارن که مدرک ارئه بدید بعد اونا چک میکنن و (اگه حرفشون درست بود)مدارکشون رو ارائه میدن

پ.ن:دوستان برای اینکه به جایی برسن یه جوری توافق کنن رو یه سرور vshield رو نصب کنن،شبکه ها رو isolate کنن بعد نتیجه رو قرار بدن اگه به جایی رسیدن که هیچ اگه نه مستندات رو بفرستند دیتاسنتر برای موارد بعدی

پ.ن 2:در مورد اینکه دوستان گفتن چرا ماه های قبل مشکل نداشت تا حالا زیاد بودن از ایندست مسائل که به خاطر مدیریت نادرست و مشکل isolate نبودن شبکه ها با اختلال یه وی پی اس سروری که 1 سال هم درست کار میکرده به مشکل خورده

serverstar.ir
January 2nd, 2013, 18:28
دوستان امروز مشکل تایم اوت شما همچنان پابرجاست ؟؟؟؟

serverstar.ir
January 3rd, 2013, 14:36
دوستان مشکل شما همچنان پابرجاست ؟؟؟؟

majid99
January 15th, 2013, 23:22
مشکل time out ظاهرا خیلی بارز هست احتمالا از همون رم هست سخت افزاری هست

serverstar.ir
January 16th, 2013, 00:04
جالبه 3 روز در هفته صبح ها اينطوري ميشه بدون مقدمه و با قرار قبلي :::دي