PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد طراحی سیستم پرداخت آنلاین شبیه پی لاین و...

JahanAdwords.com
December 31st, 2012, 06:15
سلام؛
در مورد طراحی یه سیستم پرداخت آنلاین واسطه شبیه,پی لاین و..نیاز به راهنمایی داشتم
1-آیا چنین سیستمی با توجه به کثرت سیستم های مشابه, درحال حاضر پاسخگو هست؟
2-به نظر شما باتوجه به امکانات قبلی سیستم های مشابه,برای بهبود کار چه امکاناتی را پیشنهاد می کنید؟
3-برای شروع طراحی و ایجاد سیستم چه پیشنهادی دارید؟
4-همچنین اگر برنامه نویسی آشنا دارید که بتونه تو این راه کمکم کنه اطلاعات را برای بنده پ خ فرمایید یا همین پست قید کنید

باسپاس

rezaonline.net
December 31st, 2012, 06:41
1. بله به نظر من تعدد چنین سیستمهایی باعث افزایش کیفیت کار و نوعی رقابت میشه همچنین بانکها الان حساسیت بیشتری برای دادن درگاه دارند که باعث میشه سختتر از بانک درگاه گرفت پس سرویسهای واسطه گزینه انتخابی هستند

2. روی اطلاعیه با اس ام اس همچنین ازائه درگاه مستقیم میتونید مانور بدید
3. پیشنهادی ندارم جز اینکه کارو به کاردان بسپارید .
4. من مشغول ساخت دو پروژه مشابه همین هستم یکیش تا چند روز آینده اطلاعاتش رو میذارم روی سایت دومیش اختصاصی هست . اگر برنامه نویسی پیدا نکردید از اواسط بهمن ماه میتونم در خدمتتون باشم

موفق باشید

JahanAdwords.com
December 31st, 2012, 19:26
1. بله به نظر من تعدد چنین سیستمهایی باعث افزایش کیفیت کار و نوعی رقابت میشه همچنین بانکها الان حساسیت بیشتری برای دادن درگاه دارند که باعث میشه سختتر از بانک درگاه گرفت پس سرویسهای واسطه گزینه انتخابی هستند

2. روی اطلاعیه با اس ام اس همچنین ازائه درگاه مستقیم میتونید مانور بدید
3. پیشنهادی ندارم جز اینکه کارو به کاردان بسپارید .
4. من مشغول ساخت دو پروژه مشابه همین هستم یکیش تا چند روز آینده اطلاعاتش رو میذارم روی سایت دومیش اختصاصی هست . اگر برنامه نویسی پیدا نکردید از اواسط بهمن ماه میتونم در خدمتتون باشم

موفق باشید

ضمن تشکر از راهنمایی شما
دوستان دیگر نیز اگر نظری دارند لطفا اعلام کنند