PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد کلسکو

usahost2
December 31st, 2012, 00:26
سلام به تمامه دوستان عزیز
من یه سوال داشتم
من kloxo نصب کردم
DNS هم ساختم ست هم کردم
اما وقتی اکات میسازم
public یا www باز نمی شه
کسی می دونه باید چی کار کنم ؟!

usahost2
December 31st, 2012, 00:33
جالب این جاس که خود ای پی سرور رو هم تو مرور گر می زنم هیچی باز نمیشه و ارور میده
Unable to connect

dertgtr
December 31st, 2012, 01:01
باید دومین map کنید الان دقیقا اسمش یادم نیست چون 1 بامداد هست :دی ولی اینطوری بود قضیه که ای پی اصلی که کولوکسو هم روش ست هست رو به یکی از دومین های هاست شده ست می کنید فکر کنم اسمش domain map یا ip map هست .

usahost2
December 31st, 2012, 01:06
باید دومین map کنید الان دقیقا اسمش یادم نیست چون 1 بامداد هست :دی ولی اینطوری بود قضیه که ای پی اصلی که کولوکسو هم روش ست هست رو به یکی از دومین های هاست شده ست می کنید فکر کنم اسمش domain map یا ip map هست .

مرسی دادشی : ایکس : دی
من تاحالا با کلسکو اصلا کار نکردم

usahost2
December 31st, 2012, 01:15

وقتی سی پنل نصب می کنیم بعد ای پی ادرس رو تو مرور گر بزنیم صفحه دیفالت باز می شه اما این جا اونم باز نمی شه

dertgtr
December 31st, 2012, 01:19
وقتی سی پنل نصب می کنیم بعد ای پی ادرس رو تو مرور گر بزنیم صفحه دیفالت باز می شه اما این جا اونم باز نمی شه

کولوکسو فرق می کنه این کار رو تو کولوکسو باید انجام بدید تا وقتی ای پی رو می زنید صفحه دیفالت اون دومینی که به این ای پی map شده دیده بشه

usahost2
December 31st, 2012, 01:37
کولوکسو فرق می کنه این کار رو تو کولوکسو باید انجام بدید تا وقتی ای پی رو می زنید صفحه دیفالت اون دومینی که به این ای پی map شده دیده بشه

داداشی دمت گرم مشکلو حل کردی <3