PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به تبلیغات در گوگل

akbari
December 30th, 2012, 20:54
سلام
دوستان بین دو شرکت جهان گستر نگین (Jahan Adwords) و ****** *********** کدام را پیشنهاد میدید؟

آیا تجربه ای با این 2 شرکت دارید؟
یا اگه پیشنهادی دارید بفرمایید

HADNEZ-ICT
December 30th, 2012, 20:56

habiballahafg
December 30th, 2012, 22:52
من هم ****** را ترجیح میدم ولی جهان گستر نگین هم خیلی ارزون میده

shazo
December 30th, 2012, 22:55
مگه سیستم تبلیغات گوگلی تو ایران ف ی ل تر نشده ؟

mehrshad.ho
December 30th, 2012, 22:57

akbari
December 30th, 2012, 23:42
من هم ****** را ترجیح میدم ولی جهان گستر نگین هم خیلی ارزون میده
قیمت های جهان گستر خیای خوب هست
ولی خوب اینکه با این جند خط تلفن که دارند باز هم میگن از سوالی داری تیکت بزن یکم دل سردم کرده زمان پاسخگویی به تیکت هم 15 دقیقه تا ۲۴ ساعت[-(

akbari
December 30th, 2012, 23:46
مگه سیستم تبلیغات گوگلی تو ایران ف ی ل تر نشده ؟

فیل تر هست ولی خوب برای ما مهم این است که اسم شرکت همیشه تو صفحه اول باشه

om!d-D
December 31st, 2012, 01:25
سلام
دوستان بین دو شرکت جهان گستر نگین (Jahan Adwords) و ****** *********** کدام را پیشنهاد میدید؟

اسماعیل جان این شیوه به نظرم نسبت به زینه ای که میکنی زیاد جوابگو نیست ، گوگل ادوردز شاید خوب باشه اما آنالیز خوب میخواد که اونم باید هزینه کنی بدی به همون شرکت مثلا ****** که انجام بده واست .. ****** رو دیدم زیاد روش مانور میده اما تا به حال کار نکردم با این سیستم گوگل . اگه به نتیجه ای رسیدی به منم بگو ... اول تو بگیر ببین خوب واست جواب داد بگو منم بدم . صرفه جویی اقتصادی بکنم :) :دی

i-whost
December 31st, 2012, 08:35
سلام

تبلیغات گوگل در ایران فیلتتر هست!

akbari
December 31st, 2012, 08:57
اسماعیل جان این شیوه به نظرم نسبت به زینه ای که میکنی زیاد جوابگو نیست ، گوگل ادوردز شاید خوب باشه اما آنالیز خوب میخواد که اونم باید هزینه کنی بدی به همون شرکت مثلا ****** که انجام بده واست .. ****** رو دیدم زیاد روش مانور میده اما تا به حال کار نکردم با این سیستم گوگل . اگه به نتیجه ای رسیدی به منم بگو ... اول تو بگیر ببین خوب واست جواب داد بگو منم بدم . صرفه جویی اقتصادی بکنم :) :دی

مرسی دوست عزیز قبلا تست کردم با ****** و مورد رضایت بوده . حالا تبلیغات نگین را دیدم قیمت های خیلی مناسب گفتم ببینم کسی تست کرده پاسخ دهی و کارشون در چه حد هست:-*

akbari
December 31st, 2012, 08:59
تبلیغات گوگل در ایران فیلتتر هست!

همانطور که در 2 پست بالا تر گفتم فیل تر هست ولی خوب برای ما مهم این است که اسم شرکت همیشه تو صفحه اول باشه

mr-secret
December 31st, 2012, 13:08
****** به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه کافیه بخواید یه کار کوچیکی رو واستون انجام بدن که به میلشون نیست هزار تا قانون واست وضع میکنند

mad-adwords
December 31st, 2012, 13:31
اصلا سراغ ****** نرید با اینکه هزینه های بالا می گیره حتی نمی دونی اعتبارت کهی تموم شد بهتره از سایت های که الان روی تبلیغ هست تست مثل جهان گستر و چند سایتی هم هست با کوپن برات می زنند اگر بازدهی و انالیز تو صفحه اول می خوای از همین الان شروع کن تو 1-2 ماه سایت بین صفحات اول می ببنی

i-whost
December 31st, 2012, 13:51
چند دلار میخواید بزنین؟

akbari
December 31st, 2012, 14:13
با ****** در گذشته چندین بار کار کردم پاسخ دهی سریع و خوبی داشتند و زمانی هم که نیاز به گزارش داشتیم سریع برایمان ارسال شده

اگر بازدهی و انالیز تو صفحه اول می خوای از همین الان شروع کن تو 1-2 ماه سایت بین صفحات اول می ببنی
منظورتان را متوجه نشدم !

جهان گستر قوانین جالبی داره و در عین حال تبلیغات 50 دلاری خود را هیچ وقت تایید نمیکند شاید بخاطر همین هست که از کوپن استفاده میکنه و مشکلات خودشو داره
یکم روی کار کردن با جهان گستر شک داشتم که بالاخره امروز به ****** درخواست دادم چون از قبل شناخت داشتم

باز هم اگر دوستانی هستند که میتونن این نیاز ما را بر آورده کنند pm بدهند این تبلیغات ما خداقل تا 29 اسفند 91 باید بالا باشد هر روز

i-whost
December 31st, 2012, 14:21
با ****** در گذشته چندین بار کار کردم پاسخ دهی سریع و خوبی داشتند و زمانی هم که نیاز به گزارش داشتیم سریع برایمان ارسال شده

منظورتان را متوجه نشدم !

جهان گستر قوانین جالبی داره و در عین حال تبلیغات 50 دلاری خود را هیچ وقت تایید نمیکند شاید بخاطر همین هست که از کوپن استفاده میکنه و مشکلات خودشو داره
یکم روی کار کردن با جهان گستر شک داشتم که بالاخره امروز به ****** درخواست دادم چون از قبل شناخت داشتم

باز هم اگر دوستانی هستند که میتونن این نیاز ما را بر آورده کنند pm بدهند این تبلیغات ما خداقل تا 29 اسفند 91 باید بالا باشد هر روز

حساب 50 دلاری = ۱۹۹,۶۰۰ تومان

در خدمتیم

akbari
December 31st, 2012, 14:33
حساب 50 دلاری = ۱۹۹,۶۰۰ تومان

در خدمتیم

وب سایت شما؟

با ****** 19 هزار تومان فرق قیمت دارید

i-whost
December 31st, 2012, 14:44
وب سایت شما؟

با ****** 19 هزار تومان فرق قیمت دارید