PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد دیتاسنتر hugeserver

ouriran
December 30th, 2012, 15:43
با سلام امیدوارم که همه دوستان روز خوبی داشته باشند ما میخواستیم چند سرور از دیتاسنتر hugeserver بخریم میخواستیم در مورد کیفیت و قدرت و بارفنی پشتیبانی بدونیم البته میدونیم کارشون عالی هست ولی میخواهیم نظرات بقیه کاربران را هم بدانیم ممنون .

AlborzVPS
December 30th, 2012, 15:48
با سلام امیدوارم که همه دوستان روز خوبی داشته باشند ما میخواستیم چند سرور از دیتاسنتر hugeserver بخریم میخواستیم در مورد کیفیت و قدرت و بارفنی پشتیبانی بدونیم البته میدونیم کارشون عالی هست ولی میخواهیم نظرات بقیه کاربران را هم بدانیم ممنون .
با سلام

کارشون حرف نداره ولی تنها مشکل این هست که abuse رو خیلی سخت میگیرن ( دیتاسنتر ها در این حد سخت گیر نیستن )

ouriran
December 30th, 2012, 15:54
با سلام

کارشون حرف نداره ولی تنها مشکل این هست که abuse رو خیلی سخت میگیرن ( دیتاسنتر ها در این حد سخت گیر نیستن )
از چه نظر میگید سخت گیر هستند میشه واضح تر بگید اگر اسپم باشه که باید گیر بدن اگر تورنت هم باشه که همینطور روی چه چیزی سخت گیر هستند.

ouriran
December 30th, 2012, 16:12
دوستان یعنی 1 نفر ازشون سرویس داره ؟

HugeServer
December 30th, 2012, 19:18
با سلام،

خوشحال میشوم که دوستانی که در نظر سنجی این دوست شرکت کردند، یک خط نظرشون هم بنویسند تا دوستان دیگه بدونند چرا همچین نظری دادند.

موفق باشید.

hpnn.wm
December 30th, 2012, 19:59
اخلاق خوبی دارند و قیمت هاشون هم خوبه و سخت افزار های بسیار عالی دارند
ولی گمان نکنم این شرکت بزرگ یا (huge )
دیتاسنتر داشته باشه
بزرگ و معروف و خوب هست اما نه تا حد یه دیتاسنتر
ولی فکر کنم یه راک توی equix لس آنجلس دارند

HugeServer
December 30th, 2012, 20:16
همچنین دوستان میتوانند نظر برخی کاربران ما رو در سایت Webhostingtalk یا وب سایت خودمون مشاهده کنند :

hugeserver.com - Review - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1180696)
HugeServer.com - Continues to surprise me! - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1189606)
Hugeserver review - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1200204)
Hugeserver: great customer experience - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1197114)

HugeServer customer review (http://hugeserver.com/about/testimonial.html)

HugeServer
December 30th, 2012, 20:20
اخلاق خوبی دارند و قیمت هاشون هم خوبه و سخت افزار های بسیار عالی دارند
ولی گمان نکنم این شرکت بزرگ یا (huge )
دیتاسنتر داشته باشه
بزرگ و معروف و خوب هست اما نه تا حد یه دیتاسنتر
ولی فکر کنم یه راک توی equix لس آنجلس دارند

سلام.

لطفا این پست رو مطالعه بفرمائید.
http://www.webhostingtalk.ir/f56/67623/#post630796

باتشکر.

Ramin
December 30th, 2012, 20:21
همچنین دوستان میتوانند نظر برخی کاربران ما رو در سایت Webhostingtalk یا وب سایت خودمون مشاهده کنند :

hugeserver.com - Review - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1180696)
HugeServer.com - Continues to surprise me! - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1189606)
Hugeserver review - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1200204)
Hugeserver: great customer experience - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1197114)

HugeServer customer review (http://hugeserver.com/about/testimonial.html)

سرویس هاستینگ قبلا تاپیک شده بود راه اندازی نشده است؟

HugeServer
December 30th, 2012, 20:34
سرویس هاستینگ قبلا تاپیک شده بود راه اندازی نشده است؟

با سلام،

در توپیک اصلی این موضوع رسیدگی بشه بهتر هست.

http://www.webhostingtalk.ir/f20/67071/

mohsened
December 30th, 2012, 20:52
طبق تجربه ای که ما با ایشون داشتیم ، کیفیت سرویس دهی عالی ، پاسخ گو بودن پشتیبانی از نظر زمانی عالی ولی برخورد پشتیبانی بسیار ضعیف . که به شخصه این مورد آخر برام بسیار مهمه چون در مقابل هزینه ای که پرداخت می کنم انتظاراتی هم دارم .
اکانت مارو برای 2 ترابایت مصرف اضافه به مبلغ 300 دلار(700 هزار تومان اون زمان) شارژ کردن و گفتن پهنای باند اضافه مصرف کردید و باید پرداخت کنید . بعد از کلی صحبت و پیگیری و صد البته فشار و استرس روی ما (سرویس کولوکیشین بود و گفتن در صورت عدم پرداخت تا چند روز دیگه سرور مصادره میشه) مشخص شد خواسته یا ناخواسته اشتباهی رخ داده بود از سمتشون . حتی بدون کوچکترین معذرت خواهی از ما ، 300 دلار رو به 60 دلار تغییر دادن و سر همین مسئله ما مجبور به شیپ کردن سرور ها پرداخت هزینه های اضافی شیپ شدیم . هرچند کیفیت بسیار عالی داشتن ولی برخورد اصلا مناسبی نداشتن(در مدتی که این مشکل پیش اومد صحبت هایی رد و بدل شد که خوشایند نبود) . بابت 300 دلا می خواستن 1500$ سرور رو مصادره کنن . ما مشتری بسیار خوش حسابی بودیم و فاکتور ها به موقع پرداخت میشد اما ...

ولی باز هم با این اوصاف (هر چند که گله داریم از هیوج سرور ، مخصوصا آقای محمد) ولی تایید میشن از نظر کیفیت . قیمت های بسیار خوبی هم دارن .

ouriran
December 30th, 2012, 21:08
طبق تجربه ای که ما با ایشون داشتیم ، کیفیت سرویس دهی عالی ، پاسخ گو بودن پشتیبانی از نظر زمانی عالی ولی برخورد پشتیبانی بسیار ضعیف . که به شخصه این مورد آخر برام بسیار مهمه چون در مقابل هزینه ای که پرداخت می کنم انتظاراتی هم دارم .
اکانت مارو برای 2 ترابایت مصرف اضافه به مبلغ 300 دلار(700 هزار تومان اون زمان) شارژ کردن و گفتن پهنای باند اضافه مصرف کردید و باید پرداخت کنید . بعد از کلی صحبت و پیگیری و صد البته فشار و استرس روی ما (سرویس کولوکیشین بود و گفتن در صورت عدم پرداخت تا چند روز دیگه سرور مصادره میشه) مشخص شد خواسته یا ناخواسته اشتباهی رخ داده بود از سمتشون . حتی بدون کوچکترین معذرت خواهی از ما ، 300 دلار رو به 60 دلار تغییر دادن و سر همین مسئله ما مجبور به شیپ کردن سرور ها پرداخت هزینه های اضافی شیپ شدیم . هرچند کیفیت بسیار عالی داشتن ولی برخورد اصلا مناسبی نداشتن(در مدتی که این مشکل پیش اومد صحبت هایی رد و بدل شد که خوشایند نبود) . بابت 300 دلا می خواستن 1500$ سرور رو مصادره کنن . ما مشتری بسیار خوش حسابی بودیم و فاکتور ها به موقع پرداخت میشد اما ...

ولی باز هم با این اوصاف (هر چند که گله داریم از هیوج سرور ، مخصوصا آقای محمد) ولی تایید میشن از نظر کیفیت . قیمت های بسیار خوبی هم دارن .

جالبه شما اول میگید جریمه الکی کردن و بعد میگید خوب هستید اخر ما نفهمیدیم که ازتون 60 دلار رو برای چی گرفتن شما که میگی پهنای باند اظافه بستن اخر چی شد؟

mohsened
December 30th, 2012, 21:11
ما پهنای باند رو به صورت ترابایتی خرید می کردیم ولی بعد از انتقال سیستم به صورت 95percentile برای ما محاسبه شده بود . برای همین 300 به 60 کاهش یافت .

در کل بنده از نظر کیفیت و قیمتی که با توجه به کیفیت ارائه میدن تایید کردم .

HugeServer
December 30th, 2012, 21:16

با سلام،

ممنون از نظر شما. نظر هر کاربری محترم هست ولی همیشه بهتر هست که کامل و دقیق مطالب را بگید که مشکلی پیش نیاد.

همانطور که شما فرمودید شما یکی از کاربران کولوکیشن ما بودید. و طبق صحبتی که باهم انجام داده بودیم مصرف پهنای باند شما به صورت محاسبه "95th percential billing " بود و نه به صورت مصرف حجمی. که این مورد در هر کولکیشن ای به همین صورت هست.

مصرفی که سرور شما داشت ممکن بود که کم باشه ولی از نظر پهنای باندی که بهتون ارز کردم زیاد بود، و اشخاص که در این مورد اطلاعات بیشتری دارند و با دیتاسنتر ها به صورت مستقیم برای کولوکیشن کار میکنند این موضوع را بهتر میتونند بدونند.

در مورد مصادره سرور کولو شده شما، حق هر دیتاسنتر این هست که در صورت عدم پرداخت مشتری میتواند ساخت افزار کاربر را به عنوان ضرر و زیان ها مصادره کنند.

البته این موضوع کاملا مربوط به مبحث کولوکیشن میشود و ربطی به ارایه سرور اختصاصی ندارد.

در مورد خوشپرداخت بودند هم اینگونه نبود زیرا که شما همیشه با تاخیر ۲ تا ۵ روز پرداخت هارا انجام میدادید.

به هر حال از نظر شما متشکر هستیم.

موفق باشید.

mohsened
December 30th, 2012, 21:19
با سلام،

ممنون از نظر شما. نظر هر کاربری محترم هست ولی همیشه بهتر هست که کامل و دقیق مطالب را بگید که مشکلی پیش نیاد.

همانطور که شما فرمودید شما یکی از کاربران کولوکیشن ما بودید. و طبق صحبتی که باهم انجام داده بودیم مصرف پهنای باند شما به صورت محاسبه "95th percential billing " بود و نه به صورت مصرف حجمی. که این مورد در هر کولکیشن ای به همین صورت هست.

مصرفی که سرور شما داشت ممکن بود که کم باشه ولی از نظر پهنای باندی که بهتون ارز کردم زیاد بود، و اشخاص که در این مورد اطلاعات بیشتری دارند و با دیتاسنتر ها به صورت مستقیم برای کولوکیشن کار میکنند این موضوع را بهتر میتونند بدونند.

در مورد مصادره سرور کولو شده شما، حق هر دیتاسنتر این هست که در صورت عدم پرداخت مشتری میتواند ساخت افزار کاربر را به عنوان ضرر و زیان ها مصادره کنند.

البته این موضوع کاملا مربوط به مبحث کولوکیشن میشود و ربطی به ارایه سرور اختصاصی ندارد.

در مورد خوشپرداخت بودند هم اینگونه نبود زیرا که شما همیشه با تاخیر ۲ تا ۵ روز پرداخت هارا انجام میدادید.

به هر حال از نظر شما متشکر هستیم.

موفق باشید.

ما از ابتدا توافق کرده بودیم که پهنای باند رو به صورت حجمی می خریم و توی فاکتور ما هم این مورد ذکر شده بود . تنها یکبار با تاخیر پرداخت انجام دادیم به خاطر اینکه دلار گیر نمیومد توی اون بازه زمانی.

HugeServer
December 30th, 2012, 22:02
ما از ابتدا توافق کرده بودیم که پهنای باند رو به صورت حجمی می خریم و توی فاکتور ما هم این مورد ذکر شده بود . تنها یکبار با تاخیر پرداخت انجام دادیم به خاطر اینکه دلار گیر نمیومد توی اون بازه زمانی.

با سلام،

متاسفانه مشکل هم در همین مورد بود چون که در سیستم ما order شما با پهنای باند گفته شده بود ثبت شده بود، که در invoice نیز به صورت کامل ذکر نشده بود.

Los Angeles COLO - 1U
SINGLE SERVER 1U
Up to 1AMP 120V POWER USAGE
100MBPS NETWORK
BW: 5Mbps or 1TB
Remoote Reboot
/29 IP Allocation
IPMI On-Demand

که البته قیمت هایی که نوشتید کمی تند رفتید. زیرا که invoice ها به صورت زیر بودند.

Bandwidth Overage (ovrg)Billing Method: 95th Percentile
Included: 5 Mbps
Overage: 17.5 Mbps

$87.50

که این invoice کنسل شد و invoice دیگری به صورت زیر ایجاد شد.

Bandwidth Overage (ovrg)Billing Method: Totall Transit
Included: 1TB
Overage: 2.12 TB

$63.60

پس با این وجود اشتباهی از طرف ما رخ نداده بود و اشتباه از طرف شما بود که طریق مصرف پهنای باند را نمیدونستید.

به هر حال خوشال شدم که نظر شما را شنیدم.

ouriran
December 30th, 2012, 22:06
بله درست میگید ببخشید که اینجا این سوال رو میپرسم ایا یک سرور تست دارید که ما سرعت سرور و پورت رو چک کنیم برای چند دقیقه مثلا اگه سرور ویندوز باشه که خیلی خوب میشود .

HugeServer
December 30th, 2012, 22:09
بله درست میگید ببخشید که اینجا این سوال رو میپرسم ایا یک سرور تست دارید که ما سرعت سرور و پورت رو چک کنیم برای چند دقیقه مثلا اگه سرور ویندوز باشه که خیلی خوب میشود .

لطفآ از طریق ایمیل این موضوع را دنبال کنید. ایمیل بنده را دارید.

nima17701
December 30th, 2012, 22:13
باسلام
متاسفانه بنده سعادت همکاری با ایشون و تیمشون رو نداشتم ، منتها تعریف و کیفیت کار و سرویس دهیشان را از همکاران شنیدم .
از همه لحاظ تایید میشن .
موفق باشید

habiballahafg
December 30th, 2012, 22:41
من تا الان با هیوج سرور کار نکردم ولی در انجمن همواره تعریف از ایشان را شنیدم
اگر ممکن است یه شماره تماس از خودتون که فارسی جواب بدن با تشکر

ouriran
December 30th, 2012, 22:46
من تا الان با هیوج سرور کار نکردم ولی در انجمن همواره تعریف از ایشان را شنیدم
اگر ممکن است یه شماره تماس از خودتون که فارسی جواب بدن با تشکر

شما یک شماره براشون ارسال نمایید باهاتون تماس میگیرند.

HyperServer
December 31st, 2012, 12:23
با سلام خدمت دوستان...

طی 20 ماه همکاری که داشتیم تنها سرویس دهنده ای بودن که به دلیل کیفیت تمامی موارد، شامل سخت افزار ... پورت ... آپتایم و ساپورت مناسب سب به راحتی و بدون دغدغه بخوابیم. این صحبت بنده رو خیلی از دوستان درک می کنند که منظور چی هست. افرادی که صبح از خواب بیدار شدند و دیدند سرور در دسترس نیست ...علت های مختلفی داشته مثل ریپورت به دیتاسنتر که این شخص ایرانی هستند...تحریم ها ... عدم پرداخت صورت حساب توسط واسطه و ...

مزایایی که hugeserver داره این موراد هست:
1 - تضمین 100% نسیت به عدم تحریم و مشکلات مشابه
2- کیفیت سرویس دهی بسیار بالا در سطح مشابه دیتاسنترهای برتر امریکا اما با تفاوت ساپورت دو زبانه فارسی و انگلیسی اما با انعطاف پذیری بسیار بالا در قسمت پشتیبانی فنی و مالی.

این مورد رو بخوام بیستر باز کنم این هست که هنوز به صورت و روش دیتاسنترها سرویس دهی نمیکنن (از لحاظ برخورد و دسیپلین و مقرراتی). همونطور که میدونید دیتاسنترها در چهارچوب مشخص و به صورت سخت گیرانه و خشکی برخورد میکنن که بسیاری از کاربران ایرانی با این قضیه مشکل دارند و نمیتنن کنار بیان. اما hugeserver بنا به شرایطی که کاملا بستگی به سطح شعور و فرهنگ و رفتار کاربران داره متفاوت و نرم تر و با انعطاف پذیری بیشتری رفتار میکنند که خیلی مناسب تر هست برای کابران ایرانی.

3 - نداشتن دان تایم بدون برنامه. در این مدت فقط 2 بار به روزرسانی شبکه داشتند که 10 روز قبل اطلاع از احتمال اختلال دادند که ممکنه هست packet lost داشته باشید. اما می که چیزی حس نکردیم :دی و یک بار هم تغییر آی پی که به دلیل این بود که شبکه اختصاصی رو راه اندازی کردند.

4 - پورت کاملا burstable و قابل استفاده. پورت 1 گیگ رو در هر زمانی بخواهید میتونید استفاده کنید و 1 گیگ رو کامل اشغال کنید.

5 - سخت افزارهای بسیار عالی ... به نظر خود بنده یکی از مهمترین قسمت های سرور بحث هارد هست که به دلیل مکانیکی بودن نوع هارد تاثیر بسیاری در بازده و سرعت داره. هیچ زمانی به غیر از هاردهای Western Digital RE4 ندیدم که استفاده کنند برای هاردهای SATA که همگی میدونیم که بهترین هارد SATA برای سرور هست. که شاید خیلی از سرویس دهنده ها به دلیل 20 تا 40 دلار اختلاف قیمت ناچیز از تهیه خودداری میکنند. در مورد هاردهای SAS هم از سری Cheeta شرکت seagate استفاده میشده و SSD هم اکثر مواقع از Intel
به صورت کلی هیچگاه حداقل کیفیت لازم فدای قیمت و هزینه نشده

این جزو نقاط + بود.

تنها موردی که شاید مقداری برای کاربران ایرانی دغدغه باشه بحث هزینه هست که تا جایی که بنده اطلاع دارم فاکتور اصلی برای خیلی ها هست. که خوب قطعا با موارد گفته شده مفداری نسبت به جاهای دیگه بالاتر خواهد بود.

اما شخصا اعتقاد دارم که می صرفه :)

سوال در مورد خاصی باشه در خدمتتون هستم.

ouriran
December 31st, 2012, 14:51
با سلام خدمت دوستان...

طی 20 ماه همکاری که داشتیم تنها سرویس دهنده ای بودن که به دلیل کیفیت تمامی موارد، شامل سخت افزار ... پورت ... آپتایم و ساپورت مناسب سب به راحتی و بدون دغدغه بخوابیم. این صحبت بنده رو خیلی از دوستان درک می کنند که منظور چی هست. افرادی که صبح از خواب بیدار شدند و دیدند سرور در دسترس نیست ...علت های مختلفی داشته مثل ریپورت به دیتاسنتر که این شخص ایرانی هستند...تحریم ها ... عدم پرداخت صورت حساب توسط واسطه و ...

مزایایی که hugeserver داره این موراد هست:
1 - تضمین 100% نسیت به عدم تحریم و مشکلات مشابه
2- کیفیت سرویس دهی بسیار بالا در سطح مشابه دیتاسنترهای برتر امریکا اما با تفاوت ساپورت دو زبانه فارسی و انگلیسی اما با انعطاف پذیری بسیار بالا در قسمت پشتیبانی فنی و مالی.

این مورد رو بخوام بیستر باز کنم این هست که هنوز به صورت و روش دیتاسنترها سرویس دهی نمیکنن (از لحاظ برخورد و دسیپلین و مقرراتی). همونطور که میدونید دیتاسنترها در چهارچوب مشخص و به صورت سخت گیرانه و خشکی برخورد میکنن که بسیاری از کاربران ایرانی با این قضیه مشکل دارند و نمیتنن کنار بیان. اما hugeserver بنا به شرایطی که کاملا بستگی به سطح شعور و فرهنگ و رفتار کاربران داره متفاوت و نرم تر و با انعطاف پذیری بیشتری رفتار میکنند که خیلی مناسب تر هست برای کابران ایرانی.

3 - نداشتن دان تایم بدون برنامه. در این مدت فقط 2 بار به روزرسانی شبکه داشتند که 10 روز قبل اطلاع از احتمال اختلال دادند که ممکنه هست packet lost داشته باشید. اما می که چیزی حس نکردیم :دی و یک بار هم تغییر آی پی که به دلیل این بود که شبکه اختصاصی رو راه اندازی کردند.

4 - پورت کاملا burstable و قابل استفاده. پورت 1 گیگ رو در هر زمانی بخواهید میتونید استفاده کنید و 1 گیگ رو کامل اشغال کنید.

5 - سخت افزارهای بسیار عالی ... به نظر خود بنده یکی از مهمترین قسمت های سرور بحث هارد هست که به دلیل مکانیکی بودن نوع هارد تاثیر بسیاری در بازده و سرعت داره. هیچ زمانی به غیر از هاردهای Western Digital RE4 ندیدم که استفاده کنند برای هاردهای SATA که همگی میدونیم که بهترین هارد SATA برای سرور هست. که شاید خیلی از سرویس دهنده ها به دلیل 20 تا 40 دلار اختلاف قیمت ناچیز از تهیه خودداری میکنند. در مورد هاردهای SAS هم از سری Cheeta شرکت seagate استفاده میشده و SSD هم اکثر مواقع از Intel
به صورت کلی هیچگاه حداقل کیفیت لازم فدای قیمت و هزینه نشده

این جزو نقاط + بود.

تنها موردی که شاید مقداری برای کاربران ایرانی دغدغه باشه بحث هزینه هست که تا جایی که بنده اطلاع دارم فاکتور اصلی برای خیلی ها هست. که خوب قطعا با موارد گفته شده مفداری نسبت به جاهای دیگه بالاتر خواهد بود.

اما شخصا اعتقاد دارم که می صرفه :)

سوال در مورد خاصی باشه در خدمتتون هستم.

ممنون از نظرتان و خیلی هم خوب ولی در مورد قیمت که بگم اونقدر هم گرون نبوده ما یک سرور با قیمت 399 دلار ازشون خریدیم که واقعا بسته به کیفیت و قطعاتی که میزارن واقعا ارزش پول دادن رو داره من تا قبل از این میگفتم هیچ دیتاسنتری بهتر از yesup نیست ولی hugeserver چشم های من رو باز کرد از نظر من بهترین هستند همچنین در این مشکل ارز و گرانی ها با ادم راه میاییند و اینکه سرور از امریکا میدن که خودش امنیاز خیلی خوبی میتونه باشه باتشکر .

Mr_Parham
December 31st, 2012, 16:08
من ازشون سرور نداشتم برای همین کیفیت سرور و یا سخت افزار رو نمی دونم پس نظری نمیدم ولی میدونم پشتیبانی عالی هستند و از لحاظ فنی هم خیلی بالا هستند :53::53: مدت زیادی هست تغریبا ازشون برای مدیریت سرور ها کمک میگیریم :)