PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Special Offer Never Come...

Vahid
February 18th, 2009, 08:53
اطلاعات تماس؟
سایت؟
دیتا سنتر؟
کشور؟
شماره شرکت؟!
مشخصات سرور؟
همینطوری؟!!!!

WGB
February 18th, 2009, 14:12
سلام
ترجیحا اطلاعات تماس را برای دوستان pm می کنم.

راجب دیتا سنتر نمی خوای حرفی بزنی

Vahid
February 18th, 2009, 20:55
سلام
ترجیحا اطلاعات تماس را برای دوستان pm می کنم.

فکرنکنم کسی اینقدر گوشش دراز باشه که بیاد از یکی مثل تو هاست بخره:hang:

Nikan
February 19th, 2009, 00:54
خوب اگر اطلاعات بیشتر بدهید قطعا بهتر است

Sajad
March 19th, 2009, 01:27
منم میخوام بیشتر بدونم تا یکی بگیرم

Sajad
March 21st, 2009, 02:03
ما که با شما صحبت کردیم. نه نمونه میدین نه شماره تماس نه درست حسابی حرفتون رو میزنید نه هیچی.
سرور هم میگید خودتون میخرید هر وقت کارش ندارید میدید به یوزراتون
البته یه چیزایی در مورد نماینده whmcs رو نشونم دادید.
من نمیدونم چجور میشه به شما اعتماد کرد. منتظر نمونه کارهاتون هستم...
من به یکی از این vpsها + دلار نیاز دارم... جواب فراموش نشه ها!!!!

Vahid
March 21st, 2009, 13:26
آقا شما نمی دونم چرا اینقدار از خود راضی هستی ، حلاا سرجمع تا حالا یه load balancy کردی که ...؟:tank:
زیاد ناراحت نشو
سعی کن شیر بیشتر بخوری!
سطح درک مردم عزیزم رفته بالا چرا دیگه قبول نمیکنید؟

Sajad
March 22nd, 2009, 10:29
دوست من فکر کنم شما قرار بود بهم اطلاع بدیدی که براتون اوکی کنم و بهتون نمونه کارها رو بدم البته بالاخره چه میشه کرد ایرانیها اینطورین دیگه می خوان ایراد خودشون بندازن پای یکی دیگه و دلیلی نمیشه ما با جاهایی که کار می کنیم به شما معرفی کنیم شما آی پی و ... تست خواستید ما هم دادیم..وبه هر حال بازم امری بود در خدمتم...

خوب من آیدی شما رو فراموش کردم. ممنون میشم نمونه هاتونو برام بفرستید به ایمیل
host6327 @ gmail . com
در ضمن عزیز کسی به شما تهمت نزده که شما برمیگردی هر چی میخوای میگی!!!!! (ایرانیها اینطورین دیگه می خوان ایراد خودشون بندازن پای یکی دیگه) نمونه کار خواستن اگه عیبه بگو!
در ضمن من تا جایی که یادم هست آیپی و اینا ندادین بهم برای تست و گفتین صبر کنم بپرسین بعد بدین!
شما که اینقد ادعا میکنی آدم پر باری هستی و اطلاعات زیادی تو این زمینه ها داری و سنت بالاست باید بدونی که تو کار اینترنتی جذب اعتماد مهتره تا اینکه با چهار تا حرف ناپسند دیگران رو از خودت و سرویس دادنت برنجونی! اگه هم دنبال جذب مشتری نیستی خوب تبلیغ نزن! حالا هم که زدی پاش واسا!
منتظر نمونه کارات هستم عزیز...