PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شارژ یوزر در IBSng

001203
December 29th, 2012, 17:22
سلام به همه.

من تونستم به ISP شرکتی که ازش اینترنت گرفتم به برنامه IBSng وارد بشم (یعتی یوزر پس ادمین برنامه رو گیراوردم).
بعد رفتم توی گروهی من توش بودم Credit رو افزایش دادم. ولی تاثیری نکرد رو اینترنتم.

چیجوری میتونم حسابم رو شارژ کنم تو IBSng؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

alikhkh
December 29th, 2012, 22:41
یعنی این قد امنیت این شرکت پایین هست که به این راحتی نفوذ کردین توش ؟!

001203
December 30th, 2012, 17:23
خیر ولی اینا یه سوتی دادن؛ ما هم استفاده کامل کردیم.

حالا کسی نیست توضیحی بده به ما؟

websazha
December 30th, 2012, 17:56
سلام به همه.

من تونستم به ISP شرکتی که ازش اینترنت گرفتم به برنامه IBSng وارد بشم (یعتی یوزر پس ادمین برنامه رو گیراوردم).
بعد رفتم توی گروهی من توش بودم Credit رو افزایش دادم. ولی تاثیری نکرد رو اینترنتم.

توصیه می کنیم برای چند هزار تومان سود زیر آبی این طوری نرید که مطمئنن زمانی که ببین 2 حالت داره کاری به شما نداره از اون منشی بنده خدا از همه جا بی خبر هزینه می گیرین یا اینکه اگر حال داشته باشن شکایت می کنن به جرم هک سیستم مالی حداقل حداقل 1 میلیون داره.

001203
December 30th, 2012, 18:55
نه بابا من تونستم خود ادمین رو بزنم.

حالا کسی راهنمایی میکنه یا نه؟
کاری که فعلا انجام دادم رفتم توی گروهی من توش بودم Credit رو افزایش دادم. ولی تاثیری نکرد رو اینترنتم.
اینترنتم حجمی هست ها.

001203
December 31st, 2012, 20:41
یعنی کسی نیست لینکی ادرسی معرفی کنه؟
یه راهنمایی خواستم ها.

در ضمن این isp ما کل کشور رو ساپورت میکنه ها! قول میدم اونی که راهنمایی کنه رو همه جوره ... . اره دیگه خود دانید.

B.Z
December 31st, 2012, 22:16
یعنی کسی نیست لینکی ادرسی معرفی کنه؟
یه راهنمایی خواستم ها.

در ضمن این isp ما کل کشور رو ساپورت میکنه ها! قول میدم اونی که راهنمایی کنه رو همه جوره ... . اره دیگه خود دانید.

حرفتون مثل این میمونه که میخوام د ز د ی کنم کسی میاد باهم انجام بدیم ؟!!!

abasaqa
December 31st, 2012, 22:25
سلام به همه.

تاثیر داره روی اینترنتتون. منتها سرعت رو تغیر نمیده. حجم دانلودتون رو تغییر میده. می تونید، گهگاه کردیت رو بالا ببرید و دانلودتون رو نامحدود کنید.

برای اینکه سرعت رو افزایش بدید، باید گروهتون رو عوض کنید. که معمولا می فهمند.

بهتره با همون credit خودتون ور برید و زیادش کنید.!

در ضمن می تونید تمام یوزر پسوردهارو به صورت اکسل خارج کنید و با یوزرهای دیگه لوگین بشید و دانلود کنید!
اینجوری بهتره.

نکته: هروقت به IBS لوگین کردید، با قندشکن وصل شید که نتونند از طریق آی پی بفهمن کی وارد شده.
خود IBs لوگ ورود ادمین داره که آیپی هر ورود رو ذخیره می کنه.

موفق باشید

یعنی این قد امنیت این شرکت پایین هست که به این راحتی نفوذ کردین توش ؟!

همچینم سخت نیست!

001203
January 1st, 2013, 18:01
سلام دادا. دمت چیز. فقط قبلش یه سوال دیگه.

چیجوری یوزر پس بقیه یوزر و isp های دیگه رو میتونم در بیارم؟

در ضمن توی یه پیغام خصوصی هم بهم بگو از کدام isp و کدوم شهر اینترنت داری اگه زیر مجموعه ایم isp ما باشی تا واسه توام افزایش بدم.