PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لوازم لازم برای راه اندازی adsl

index.mailbox
December 29th, 2012, 13:52
سلام، برای راه اندارزی نمایندگی adsl مثلا از شرکت شاتل، ما به چه لوازم و مواردی نیازیم؟

abasaqa
December 29th, 2012, 13:57
شما به یک سرور نیاز دارید و یک نفر متخصص شبکه. معمولا مدرک network + رو دارا باشه کافیه.

index.mailbox
December 29th, 2012, 14:06
اینجور که تمام کیفیت سرویس از نماینده تاثیر میگیره

abasaqa
December 29th, 2012, 14:13
اینجور که تمام کیفیت سرویس از نماینده تاثیر میگیره

خیر.
- بعضی وقتها شبکه ی مخابرات مشکل دارد، و قطعی، افت سرعت و ... به حساب شما در میاد.
- بعضی وقتها جائی که سرویس را ازشون گرفتید، مشکل دارند و باز خرابی و افت سرعت به حساب شما نوشته میشه.

در هر صورت هروقت مشکلی پیش بیاد، کاربر شما رو مقصر میدونه[-(

باید در گرفتن نمایندگی isp حتما تعداد پورت های آزاد مخابرات و میزان پهنای باندی که ساپورت می کنند رو بدونید. همیشه هم میگن ارتقا میدیم، اما بعضی وقتا این وعده وعید ها 2-3 سال طول میکشه!

sellpad
December 29th, 2012, 14:39
خودشون رات میندازن
پول بیشتر مشکلات را حل میکنه

abasaqa
December 29th, 2012, 15:04
خودشون رات میندازن
پول بیشتر مشکلات را حل میکنه

اینم حرف حساب.:105:

پول سرور رو پرداخت کن! توی یه دوره فشرده همه چیز رو بهت آموزش میدن.

تنها چیزی که لازم داری در این صورت یه آچار شبکه و یادگرفتن تعریف یوزر توی IBS هستش:d

هر وقت هم نت خراب شد، یا بگو سراسریه، یا بگو مخابرات ایراد داره! (مثل ISP شهر ما!):))

vistaperes
December 29th, 2012, 15:09
شما به یک سرور نیاز دارید و یک نفر متخصص شبکه. معمولا مدرک network + رو دارا باشه کافیه.
نمایندگی میخوان بگیرند!

index.mailbox
December 29th, 2012, 16:03
رک + سرور چند؟

abasaqa
December 29th, 2012, 16:12
نمایندگی میخوان بگیرند!

خوب نمایندگی هم باید حداقل این چیزارو بلد باشه.:65:

پای یکیشون به کابل شبکه خورد، کابل خراب شد باید بلد باشند با آچار شبکه درستش کنند.:d

index.mailbox
December 29th, 2012, 16:23
خوب نمایندگی هم باید حداقل این چیزارو بلد باشه.:65:

پای یکیشون به کابل شبکه خورد، کابل خراب شد باید بلد باشند با آچار شبکه درستش کنند.:d
بابا اینقدرم نفهم نیستیم
فکر کردی ما کم الکیم

abasaqa
December 29th, 2012, 16:26
بابا اینقدرم نفهم نیستیم
فکر کردی ما کم الکیم

:))

قصد چنین جسارتی نداشتم. از پیش زمینه تخصص های شما بی اطلاع بودم. و اینکه شما تخصصتون رو در ابتدا ننوشته بودید.

ارادت:53:

Mehrvarzan
December 29th, 2012, 18:40
اگه از شاتل میخوای بگیری چیزی نیاز نیست..

در صورتی که شرایط شاتل رو داشته باشی فقط تعهد نیاز هست.
دستگاه ها رو خودشون نصب میکنند و به شما میگن بفروش ولی باید با تعرفه خودشون عرضه کنی..

قبلا ما قصد گرفتن نمایندگی از شاتل داشتیم همه چیز اکی شد ولی مخابرات بوشهر (به دلایلی که شاید بدونید) بهمون مجوز نداد.

index.mailbox
January 9th, 2013, 16:37
اگه از شاتل میخوای بگیری چیزی نیاز نیست..

در صورتی که شرایط شاتل رو داشته باشی فقط تعهد نیاز هست.
دستگاه ها رو خودشون نصب میکنند و به شما میگن بفروش ولی باید با تعرفه خودشون عرضه کنی..

قبلا ما قصد گرفتن نمایندگی از شاتل داشتیم همه چیز اکی شد ولی مخابرات بوشهر (به دلایلی که شاید بدونید) بهمون مجوز نداد.
میخوام از نوین نت نمایندگی بگیرم
یعنی شما میگید هیچ گونه هزینه ای من پرداخت نمیکنم مثلا خرید سرور یا پهنای باند
سرور رو هم خودشون راه اندازی میکنن و اگه مشکلی برای سرور پیش بیاد خودشون متخصص میفرستن؟

Mehrvarzan
January 9th, 2013, 21:18
نه اینجوری ها هم نیست.. برای شاتل اینجوری بود که قرار ما چند نفر بفرستیم برای آموزش دیدن.. خودش شاتل آموزش میداد.
نوین نت رو نمیدونم ولی شاتل اینجوری..

گفتم که همه چیز با خودشون هست شما فقط میفروشی همین ولی چون کارمون جلوتر نرفت از بقیه روند آشنایی ندارم

eAsia
April 25th, 2013, 18:39
سلام، برای راه اندارزی نمایندگی adsl مثلا از شرکت شاتل، ما به چه لوازم و مواردی نیازیم؟

سلام دوست عزيز
شرايط اخذ نمايندگي شركت هاي مختلف با هم فرق داره.
بستگي داره در چه سطحي بخواهيد نمايندگي بگيريد. معمول ترين نمايندگي ، نمايندگي فروش هست كه خوب نيازي به تهيه تجهيزات نيست و شما فقط مديريت فروش مشتري رو به عهده داريد.
در صورت نمايندگي مركزي رو بخواهيد بگيريد كار مقداري سخت تر ميشه و بايد بتونيد پشتيباني رو در بخش mdf مخابرات هم انجام بدين و برو و بيا سود بيشتري داري ولي دردسر بيشتري هم داريد.
در بعضي موارد خاص هم براي يك منطقه جديد ميبايست شما بخشي از هزينه شركت مورد نظر را پرداخت نماييد. راهنمايي كامل خواستيد در خدمتتون هستم.
اگر نمايندگي بدون هزينه هم خواستيد امر كنيد با هم صحبت كنيم.
موفق و مويد باشيد

p8mlx
November 7th, 2013, 09:54
بعد از چند ماه زیرخاکی پست میزارم، لطفا جواب بدید!
های وب توی استان ما نماینده نداره توی شهرستان ما هم کلی مشترک مخابرات هستن که بلاتکلیفن بخاطر وضعیت نا مناسب مخابرات فقط مبین نت توی شهرستان ما فعالیت میکنه، خلاصه بالای هزار مشترک نیاز به اینترنت در شهرستانمون هست! ولی متاسفانه بنده دانشجو هستم و مدرک مناسبی ندارم ، میتونم شروع به فعالیت کنم؟ چه مواردی رو شرکت ها در نظر میگیرن؟

DUST
November 7th, 2013, 22:36
بعد از چند ماه زیرخاکی پست میزارم، لطفا جواب بدید!
های وب توی استان ما نماینده نداره توی شهرستان ما هم کلی مشترک مخابرات هستن که بلاتکلیفن بخاطر وضعیت نا مناسب مخابرات فقط مبین نت توی شهرستان ما فعالیت میکنه، خلاصه بالای هزار مشترک نیاز به اینترنت در شهرستانمون هست! ولی متاسفانه بنده دانشجو هستم و مدرک مناسبی ندارم ، میتونم شروع به فعالیت کنم؟ چه مواردی رو شرکت ها در نظر میگیرن؟

زنگ بزن های وب مطرح کن مدرکم لازم نیست اگر پای مدرک امد به میون میتونی کارمند مدرک دار بگیری
متقاعدشون کن شهرتون مشتری زیاد خواهد داشت و میتونی خودت بازاریابی رو و نمایندگی رو انجام بدی
اگر بتونی یک مدیری مسول فروشی چیزی رو متقاعد کنی صد درصد بهت نمایندگی میدن وسرویس رو برای شهرتون راه میاندازن
اگر بتونی متقاعدشون کنی فقط

ULTRAWEB
November 8th, 2013, 15:05
کار نشدنی نیست، ولی به این راحتی ها نمایندگی نمی دن.اگر بازاربی کنی و مثلا 100نفر
جمع کنی بگی اماده ان بعدش فکری میکنن برات البته اگر مخابرات اجازه راه انداختن تو مرکزشون رو بده

p8mlx
November 8th, 2013, 15:42
کار نشدنی نیست، ولی به این راحتی ها نمایندگی نمی دن.اگر بازاربی کنی و مثلا 100نفر
جمع کنی بگی اماده ان بعدش فکری میکنن برات البته اگر مخابرات اجازه راه انداختن تو مرکزشون رو بده
الان که خوب نگاه میکنم میبینم مشتری های اصلی سازمان ها و ادارات هستن که الان دارم پینگ ازشون میگیرم مشکلی ندارن بدون تایم اوتن، حالا من شنبه یه پرس و جوی کوچیکی میکنم