PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در مورد طراحی قالب با فوتوشاپ

mey.sam
December 28th, 2012, 22:18
من میخوام قالب سایتم رو با استفاده از فوتوشاپ خودم طراحی کنم و بدم به یکی از دوستان برای کدنویسی و تبدیل به وردپرس.
قالب برای سایت تفریحیه.
دو سه سوال واسم پیش اومده.
من میخوام تعداد 8 مطلب در صفحه اول به نمایش در بیاد.باید 8 باکس ایجاد کنم برای 8 مطلب یا اینکه فقط یک باکس طراحی کنم و بعد کدنویس در کدنویسی باکس ها رو تعریف میکنه؟
بعد باید حتما از slice استفاده کنم موقع طراحی؟
کلا چه نکاتی باید رعایت بشه؟
اگه مختصر هم بگید ممنون میشم.

p.shahryar
December 28th, 2012, 22:22
من میخوام قالب سایتم رو با استفاده از فوتوشاپ خودم طراحی کنم و بدم به یکی از دوستان برای کدنویسی و تبدیل به وردپرس.
قالب برای سایت تفریحیه.
دو سه سوال واسم پیش اومده.
من میخوام تعداد 8 مطلب در صفحه اول به نمایش در بیاد.باید 8 باکس ایجاد کنم برای 8 مطلب یا اینکه فقط یک باکس طراحی کنم و بعد کدنویس در کدنویسی باکس ها رو تعریف میکنه؟
بعد باید حتما از slice استفاده کنم موقع طراحی؟
کلا چه نکاتی باید رعایت بشه؟
اگه مختصر هم بگید ممنون میشم.
دوست عزیز طراحی قالب وردپرس با فتوشاپ توی چند مرحله انجام میشه.
اول باید طرحتو با فتوشاپ بزنی بعدش خروجی html بگیری بعد ازون باید فرم اصلی یه قالب وردپرس رو که شامل فایل های
header.php -side.php-index.php-footer.php رو پیاده کنی روی قالب خودت
کار مشکلی هستش ولی خب فیلم اموزشی براش اومده

mey.sam
December 28th, 2012, 22:35
دوست عزیز طراحی قالب وردپرس با فتوشاپ توی چند مرحله انجام میشه.
اول باید طرحتو با فتوشاپ بزنی بعدش خروجی html بگیری بعد ازون باید فرم اصلی یه قالب وردپرس رو که شامل فایل های
header.php -side.php-index.php-footer.php رو پیاده کنی روی قالب خودت
کار مشکلی هستش ولی خب فیلم اموزشی براش اومده
ممنون از شما.
اما همونطور که گفتم من میخوام فقط قالب پی اس دی رو طراحی کنم.
یعنی کد نویسی و تبدیل و ... به عهده من نیست.
سوال من اینه که من باید مثلا یک باکس بلند برای موضوعات و دسته بندی سایت طراحی کنم یا اینکه طولش مهم نیست و کدنویس تغییرش میده؟برای مطالب سایت هم به همین صورت.من باید فقط یک قسمت رو طراحی کنم یا اینکه به اندازه ای که میخوام مطالب به نمایش در بیان در صفحه نخست باید طراحی صورت بگیره؟

p.shahryar
December 28th, 2012, 22:39
ممنون از شما.
اما همونطور که گفتم من میخوام فقط قالب پی اس دی رو طراحی کنم.
یعنی کد نویسی و تبدیل و ... به عهده من نیست.
سوال من اینه که من باید مثلا یک باکس بلند برای موضوعات و دسته بندی سایت طراحی کنم یا اینکه طولش مهم نیست و کدنویس تغییرش میده؟برای مطالب سایت هم به همین صورت.من باید فقط یک قسمت رو طراحی کنم یا اینکه به اندازه ای که میخوام مطالب به نمایش در بیان در صفحه نخست باید طراحی صورت بگیره؟
شما مناطق رو مشخص کنید حالا هر چندتا که میخاد باشه بعدش خود کد نویس کد اکوی php برای پست های سایت رو پشتش قرار میده
نگران نباشید

mey.sam
December 28th, 2012, 22:52
باز هم ممنون از شما

پس من قالب رو به اینصورت طراحی کنم؟

10522

p.shahryar
December 28th, 2012, 23:04
بله عکس رو دیدم تقریبا چیزی شبیه به این

mey.sam
December 28th, 2012, 23:12
ممنون بابت پیگیری تاپیک و پاسخ سریع