PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودم وایرلس

Sir.DarKNesS
December 28th, 2012, 01:51
سلام این مودم وایرلس بوردش چقدره و فرقش با این انتن های وایرلس که شبیه دیش هستند و روی سقف قرار میگیرند تو چیه ؟

با این مودم ها میشه از ای اس پی وایرلس گرفت ؟

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/10515-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%84%D8%B3-pic02-jpg

lived
December 28th, 2012, 01:58
معمولا رقم هایی از متراژ برای پوشش محیط اطراف وایرلس میدن دقیق نیست چون من حتی اکسس پوینتی که میگفتن تا صد و پنجاه متر رو راحت جواب میده در محیط باز تست گرفتم و حتی 50 متر هم مفید جواب نداد با اینکه از یک لن کارت بیسیم که اون هم مثلا قوی بود استفاده کردم و باز هم نتیجه فرقی نکرد
مودم هایی که وایرلس دارن هم من تست کردم بعضی ها تا 20متر و بعضی ها تا سی متر رو به راحتی پوشش دادند با کیفیت سیگنال دهی خوب

Sir.DarKNesS
December 28th, 2012, 02:06
معمولا رقم هایی از متراژ برای پوشش محیط اطراف وایرلس میدن دقیق نیست چون من حتی اکسس پوینتی که میگفتن تا صد و پنجاه متر رو راحت جواب میده در محیط باز تست گرفتم و حتی 50 متر هم مفید جواب نداد با اینکه از یک لن کارت بیسیم که اون هم مثلا قوی بود استفاده کردم و باز هم نتیجه فرقی نکرد
مودم هایی که وایرلس دارن هم من تست کردم بعضی ها تا 20متر و بعضی ها تا سی متر رو به راحتی پوشش دادند با کیفیت سیگنال دهی خوب

این مودم فقط وایرلسه :-؟ یعنی بردش به 500 متر هم نیمیرسه ؟ حیف

بعد تو فضای باز یا اتاق باشیه اینام تاثییر داره ؟

usahost2
December 29th, 2012, 08:36
بعضی از سویچ وایرلس ها به ۲۰۰ متر هم میرسه
که پدرم داره استفاده می کنه تو محل کارش