PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه برخورد با مشتری ناآگاه! همکاران لطفا راهنمایی کنید

num
December 27th, 2012, 15:43
با سلام
من عضو کوچکی از خانواده وبهاستینگ ایران هستم!
همینک نزدیک 6 سرور فعال از سه دیتاسنتر مختلف دارم و مشتریان کثیری بر روی آنها وجود دارد و در این انجمن نیز فعالم ( این آی دی ساختگیست ! )
ما در 15 روز پیش یک شخصی رو یک سرور به او دادیم و سی پنل را برایشان نصب کردیم ، بعد از گذشت 10 تا 12 روز از استفاده از سرور ، سایت ایشان هک شد و کل اطلاعات آنها پرید!
حالا این مشتری بی اخلاق ما ضمن بیان هرچه توهین و بد و بیراه به بنده خواستار بازگشت کل وجه شان هستند و از ما طلب کارند که چرا بک آپ از سرورشان نگرفته ایم !!! گفته اند علیه ما شکایت می کنند و در اینترنت آبروریزی !
ایشان اصلا قبول نمی کنند که سرور با هاست اشتراکی فرق می کند و اگر هاست اشتراکی بودند وظیفه بک آپشان با ما است و الان که سرور هستند وظیفه بک آپ با خودشان است ولی قبول نمی کنند.
ما هم ذکر کردیم با ذکر اولین خطی که علیه ما تهمت بزنند از ایشان شکایت می کنیم ( شنیدم 6 ماه حبس و 13 میلیون جریمه داره تهمت بیجا زدن به شخص یا شرکتی در محیط اینترنت )
حال ! چگونه با این مشتری خاطی برخورد کنیم ؟؟ به شخصه اعصاب بنده را به شدت خط خطی کرده و مرتب تماس می گیرد و وجهی که دیتاسنتر آنرا پس نمی دهد را از ما میخواهد
فوق العاده جوشی و بد دهن هستند و مدام تهدید می کنند .
حتی به این آقا گفتم شما 2 نفر رو که قبول داری بیار وسطمون قاضی قضاوت کنن ولی باز مرغشون 1 پا داره!
در صورت درج اولین خط این آقا در محیط مجازی قصد شکایت شدید الحن از ایشان را داریم چرا که آبروی 2 ساله ای که ذره ذره و با خوشرویی جمع کرده ایم را نمی خواهیم شخصی اینگونه با جهل بر باد دهد .
در صورتی که نیاز به شکایت بود از طریق دادسرای شهر اقدام کنیم یا از پلیس فتا پیگیر مسئله باشم ؟
با تشکر از همفکری شما همکار گرامی

mehrshad.ho
December 27th, 2012, 15:47
از این مشتری ها همه جا هست و اکثرا بچه سال هستند و الکی تهدید می کنند

در صورتی که مزاحمت ایجاد کرد حتما شکایت کنید کوتاه نیایید

num
December 27th, 2012, 15:50
از این مشتری ها همه جا هست و اکثرا بچه سال هستند و الکی تهدید می کنند

در صورتی که مزاحمت ایجاد کرد حتما شکایت کنید کوتاه نیایید

ممنون از شما همکار محترم ، متاسفانه علم کافی در این زمینه را ندارند و به نظر نمیاد خردسال باشند ، حداقل 22 را رد کرده اند، الان سوال این است که شکایت از طریق پلیس فتا باشد یا دادسرا ؟

mehrshad.ho
December 27th, 2012, 15:56
ممنون از شما همکار محترم ، متاسفانه علم کافی در این زمینه را ندارند و به نظر نمیاد خردسال باشند ، حداقل 22 را رد کرده اند، الان سوال این است که شکایت از طریق پلیس فتا باشد یا دادسرا ؟

به احتمال زیاد باید دادسرای جرائم برید
توجه داشته باشید حتما اطلاعات فعلیشون رو ذخیره کنید چون بعد از خراب کاری مشخصات کاربری رو تعویض می کنند

Number14
December 27th, 2012, 15:58
واقعا سخته ! کسی که خواب باشه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو زده به خواب هرگز.!

شخصی که فرق سرور اختصاصی رو با اشتراکی نمیدونه سایت آخرش همین میشه

حتی اگه کوچکترین حرفی در محیط مجازی درباره شما زد شکایت کنید.

به نظر من از دادسرا اقدام کنید.

pardishosting
December 27th, 2012, 16:04
بهترین راه بیخیال بودن هست.
تو اینترنت هم برند آبروریزی کنند ، خواننده ها باید عاقل باشند ...

sadeght
December 27th, 2012, 16:14
من پیشنهادی دارم اگر این ادمی که می فرمایید اهل منطق نیست و باور نمی کند و قبول نمی کند به این انجمن ارجاع بدید و تاپیک مخصوص ایشان که می تواند همین باشد

بقیه دوستانی که هاستینگ هستند و سرور دارند به ایشان اعلام کنند تا قبول کند و اون موقعه مطمئنا نمی تواند حرفی بزند.

dertgtr
December 27th, 2012, 16:17
به نظر من هم از طریق دادسرا شکایت کنید اخیرا مد شده تو ایران هرکی با مادرش قهر می کنه تهدید می کنه به بردن ابروی شرکت طرف قرارداد در اینترنت ! به شدت با این نوع افراد باید برخورد بشه تا این رویه که در ایران رواج پیدا کرده منسوخ بشه طرف پول داده فکر می کنه کل شرکت و حتی کارمندان شما رو خریده !
به شدیدترین روش ممکن برخورد کنید

habiballahafg
December 27th, 2012, 16:20
شما در ابتدا میبایست میگفتید کانفیگ کنید یا هزینه کانفیگ را بدید که ما کانفیگ کنیم در ضمن ایشان را دعوت به مطاله قوانین سرورمیکردید
من فکر میکنم که بیاد از طریق فتا شهر خودتون اقدام کنید برای شکایت (چون من هم شکایت کردم اول از همه از طریق سایت فتا فرم پور کردم بعد از چند روز زنگ زاده میگه که باید بری فتا شهر خودتون )

num
December 27th, 2012, 16:40
ببینید ما یک هزینه ای گرفتیم به عنوان سود خودمون که سرور رو بهش تحویل دادیم
یک هزینه دیگر برای نصب سی پنل و فایروال و انتقال سایت هایشان به سرور جدید
اگر اسکریپتی یا ماژولی در این مدت نصب کردند که موجب شده سایتشان نفوذ پذیر شود آیا وظیفه و مسئولیت آن با ماست ؟؟
ما که بیش از 7 مشترک سی پنل و چهار مشترک دایرکت ادمین داریم و همه را خودمان نصب کرده ایم و 2 سرور سی پنل نیز خودمان داریم ولی هیچکدام با هک شدن مواجه نشدند !!!
وظیفه امنیت پس از تحویل با مشتریست

sky98
January 5th, 2013, 14:06
به نظر من پول رو پس بدید البته اگه براتون مقدوره چون ارزش اعصاب سالم بیشتر لز این حرفاس.منم دقیقا همچین مشکلی داشتم که با استرداد وجه خودم رو راحت کردم .اگه هم نشد مقدار استفاده رو کسر کن بده به یکی دیگه سرور رو - ای مشکلات پیش میاد - اما محل نذار

ehsan_296
January 5th, 2013, 14:07
اینجا مهم کاری بوده که طرف انجام می داده. اگه سروری که داشته کاری خلاف قوانین کشور انجام می داده که اصلا نمی تونه شکایت کنه .

شما هم صبر کنید ببینید که ایشون از کجا شکایت می کنند بعد اعاده حیثیت بکنید بهتره. چون اینطور که نوشتید کلا حق با شماست

یا حق

i-whost
January 5th, 2013, 14:17
با سلام
من عضو کوچکی از خانواده وبهاستینگ ایران هستم!
همینک نزدیک 6 سرور فعال از سه دیتاسنتر مختلف دارم و مشتریان کثیری بر روی آنها وجود دارد و در این انجمن نیز فعالم ( این آی دی ساختگیست ! )
ما در 15 روز پیش یک شخصی رو یک سرور به او دادیم و سی پنل را برایشان نصب کردیم ، بعد از گذشت 10 تا 12 روز از استفاده از سرور ، سایت ایشان هک شد و کل اطلاعات آنها پرید!
حالا این مشتری بی اخلاق ما ضمن بیان هرچه توهین و بد و بیراه به بنده خواستار بازگشت کل وجه شان هستند و از ما طلب کارند که چرا بک آپ از سرورشان نگرفته ایم !!! گفته اند علیه ما شکایت می کنند و در اینترنت آبروریزی !
ایشان اصلا قبول نمی کنند که سرور با هاست اشتراکی فرق می کند و اگر هاست اشتراکی بودند وظیفه بک آپشان با ما است و الان که سرور هستند وظیفه بک آپ با خودشان است ولی قبول نمی کنند.
ما هم ذکر کردیم با ذکر اولین خطی که علیه ما تهمت بزنند از ایشان شکایت می کنیم ( شنیدم 6 ماه حبس و 13 میلیون جریمه داره تهمت بیجا زدن به شخص یا شرکتی در محیط اینترنت )
حال ! چگونه با این مشتری خاطی برخورد کنیم ؟؟ به شخصه اعصاب بنده را به شدت خط خطی کرده و مرتب تماس می گیرد و وجهی که دیتاسنتر آنرا پس نمی دهد را از ما میخواهد
فوق العاده جوشی و بد دهن هستند و مدام تهدید می کنند .
حتی به این آقا گفتم شما 2 نفر رو که قبول داری بیار وسطمون قاضی قضاوت کنن ولی باز مرغشون 1 پا داره!
در صورت درج اولین خط این آقا در محیط مجازی قصد شکایت شدید الحن از ایشان را داریم چرا که آبروی 2 ساله ای که ذره ذره و با خوشرویی جمع کرده ایم را نمی خواهیم شخصی اینگونه با جهل بر باد دهد .
در صورتی که نیاز به شکایت بود از طریق دادسرای شهر اقدام کنیم یا از پلیس فتا پیگیر مسئله باشم ؟
با تشکر از همفکری شما همکار گرامی
حتی وظیفه بک آپ از هاست اشتراکی هم با شما نیست! یک خدماتی هست که ارائه میکنید! هر کاربر باید حافظ اطلاعات خودش باشد!

shazo
January 14th, 2013, 14:55
چقدر از این موضوعات زیاد شده..

فضای هاستنیگ کشور اصلا جالب نیست..

habiballahafg
January 14th, 2013, 15:19
الان اگر میشه بگید با این مشتری چی کار کردید چون از ن قضیه خیلی میگذره

diges
January 14th, 2013, 15:27
حتی وظیفه بک آپ از هاست اشتراکی هم با شما نیست! یک خدماتی هست که ارائه میکنید! هر کاربر باید حافظ اطلاعات خودش باشد!

از اون حرف های خنده دار می زنید بک هاست بدون بک آپ در سرور 200 هسته ای هم ارزش یک ریالی هم نداره موفقیت یک هاستنیگ بستگی به آپ گیری مداوم اون هاستنیگ داره .

Vatan-Host
January 14th, 2013, 15:28
برای بنده هم مواردی پیش آمده ، مثلا چند مدت پیش بنا به دستور مراجع قضایی اکانتی رو ساسپند کردیم ، صاحب اکات با بد و بیراه به سراغ ما اومد.
بهترین راه از نظر بنده گذر کردن ساده از کنار موضوع هستش ، ایشون جاهل هستن شما نباید دنباله رو راه اون فرد باشید.
اما پیشنهاد میکنم متن توهین هارو کنار بگذارید ، و به خود ایشون بگین که شکایت کنند ،
اگر شکایت کردند شما مدارک رو آشکار میکنید و همچنین یک متخصص اشتباه این فرد رو خاطر نشان میشه ، پس هم بابت حرفهاش جواب پس میده هم میفهمه مقصر نبودید.
اگر هم شکایت نکنه ساکت میشه .

پیشنهاد من پلیس فتا نیست ، چون خیلی پیش اومده و دیدم که پیگیری نکردن.

mirhendi
January 14th, 2013, 16:18
واااای من عاشق اینم مشتری گیر بدهخ شکایت کنم پوله 6 ماه هاستینگ در میاد!!! بفرستینشون پهوی من هزینه را بهشون پس می دم :))

Reza.exe
January 14th, 2013, 16:19
سلام
اگر سرور به صورت منیج شده بوده شما مسئول هستید
اگر نه ، کانفیگ اولیه یا سرور بدون مدیریت بوده مسئولیتی بر عهده شما نیست
سعی کنید محترمانه ایشان را متوجه اشتباهشون کنید
اگر باز رویه خودش را ادامه داد به نظر من اخراج کنید اون مشتری را بهتر هست

n2d
January 14th, 2013, 19:17
سلام
کار ِ من هاستینگ نیست ، طراحی و برنامه نویسی ،
اما این دست مشتری ها که به قرارداد توجهی نمی کنند ، به محض ِ اینکه میبینم از راه نا صحیح وارد میشوند ، توهین و ....
کامل گوش میدم حرفهارو ، حتی گاها هم ضبط میکنم ، خوب که بنده خدا خالی شد ، یک تشکر میکنم و میگم شما لطف کنید شکایت کنید ، من هم خوشحال میشم ، از الفاظ زیبایی که به کار بردید هم سپاسگذارم، بزرگواری شمارو میرسونه .
اینطوری اگه طرف یک کم ته ِ وجودش شخصیت داشته باشه شرمنده میشه ، اگر هم نشه ،
مکالمه ای که ضبط کردم + شکایتی که میکنه و دیگر ماجرا ، مشتری حساب ِ کار دستش میاد و بعد اونزمان توی دادگاه از خجالتش در میام .

سعی کنید خونسردی خودتون رو حفظ کنید و اگر در وظایف شما نبوده و قراردادتون چنین نبوده ، خُب پس ، اگر ادامه داد و شکایت کرد ، خووشا به حال ِ شما که شر ِ همچین مشتری هم از سرتون کم شده ...