PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهی برای افزایش سرعت کار تو سرور ویندوز وجود داره؟؟؟

dicaprio_4244
December 27th, 2012, 02:35
سلام دوستان

سرعت داخل سرور ویندوز من خیلی پایین اومده قبلا" اینجوری نبود چند وقته خیلی کم شده و دیگه به حدی رسیده که نمیتونم هیچ کاری بکنم راهی برای افزایش سرعت وجود داره؟؟؟ اومدم تنظیمات display ریموت دسکتاپ رو رو 800*600 و 15بیت گذاشتم بازم هیچ تاثیری نداشت...نمیدونم مشکل از کجاست مصرف cpu و رم هم خیلی پایینه، رمم 4 گیگه و سی پی یو 2

sudo
December 27th, 2012, 11:48
سلام
جز کم کردن ریزولیشن و تعداد رنگ ها راه حل دیگری ندارد.

dicaprio_4244
December 27th, 2012, 14:28
چرا قبلا" سرعتش زیاد بود ولی الان کم شده؟؟؟ یعنی مدیر سرور کاری کرده؟؟!!!

sudo
December 28th, 2012, 00:02
ممکن حالا تو اون لحظه بار زیادی روی RAM و CPU سرور اصلی بوده و یا متاسفانه مدیر سرور Oversell کرده اند (بیش از توان سرور اصلی سرور مجازی فروخته اند)

usahost2
December 28th, 2012, 00:07
این چند روز همه این مشکل رو دارن
ping hamash time out mide

vistaperes
December 28th, 2012, 00:12
رم share َده و اورسل همین دردسر ها داره:)

babelirani
December 28th, 2012, 00:14
چرا قبلا" سرعتش زیاد بود ولی الان کم شده؟؟؟ یعنی مدیر سرور کاری کرده؟؟!!!

با سلام

دوست عزیز سرعت کار کردن با سرور پایین اومده یا سرعت باز کردن نرم افزها هم پایین اومده ؟

اگه فایل زیپی دارید سعی کنید اونو توی Vps از حالت زیپ در بیارید اگه کند انجام شد یعنی مشکل از طرف سرور اصلی هستش

اگه سرعت آن زیپ کردن خوب که سرعت نت خودتون هستش

البته توجه کنید اگه از سرور برای هاست دانلود استفاده میکنید مشکل از سرور اصلی نیست چون توی قسمت Task Manager مقدار استفاده از رم به صورت درست در این حالت نشون داده نمیشه

dicaprio_4244
December 28th, 2012, 01:00
با سلام

دوست عزیز سرعت کار کردن با سرور پایین اومده یا سرعت باز کردن نرم افزها هم پایین اومده ؟

اگه فایل زیپی دارید سعی کنید اونو توی vps از حالت زیپ در بیارید اگه کند انجام شد یعنی مشکل از طرف سرور اصلی هستش

اگه سرعت آن زیپ کردن خوب که سرعت نت خودتون هستش

البته توجه کنید اگه از سرور برای هاست دانلود استفاده میکنید مشکل از سرور اصلی نیست چون توی قسمت task manager مقدار استفاده از رم به صورت درست در این حالت نشون داده نمیشه
اینقد سرعت پایین اومده که نمی تونم از این کارا بکنم، فقط دسکتاپ سرور رو میتونم بشینم و نگاه کنم :d نتم مثل قبل همه چیو با سرعت باز میکنه، همه چی مثل قبله فقط سرعت سرور وحشتناک پایین اومده، مصرف سی پی یو به 100 مگاهرتز هم نمیرسه، رم هم تا 22-23 درصد بیشتر نمیره، یه جای کار میلنگه که نمیدونم کجاست

dicaprio_4244
December 28th, 2012, 01:01
این چند روز همه این مشکل رو دارن
ping hamash time out mide
یعنی شما هم این مشکل رو دارید؟؟؟ منم احساس می کنم چند روزه دسترسی به سرورها رو کم کردن

babelirani
December 28th, 2012, 01:09
اینقد سرعت پایین اومده که نمی تونم از این کارا بکنم، فقط دسکتاپ سرور رو میتونم بشینم و نگاه کنم :d نتم مثل قبل همه چیو با سرعت باز میکنه، همه چی مثل قبله فقط سرعت سرور وحشتناک پایین اومده، مصرف سی پی یو به 100 مگاهرتز هم نمیرسه، رم هم تا 22-23 درصد بیشتر نمیره، یه جای کار میلنگه که نمیدونم کجاست

از سرور چه استفاده ای میکنید ؟

dicaprio_4244
December 28th, 2012, 01:15
سرور دانلود، ویرایش تگ های آهنگ ها رو انجام میدم و میذارم واسه دانلود... نمیدونم تو این دو - سه روز چه اتفاقی افتاده، تا حال که عالی کار می کرد

babelirani
December 28th, 2012, 01:37
سرور دانلود، ویرایش تگ های آهنگ ها رو انجام میدم و میذارم واسه دانلود... نمیدونم تو این دو - سه روز چه اتفاقی افتاده، تا حال که عالی کار می کرد

خوب دوست عزیز سرور دانلود گفتم وقتی تعداد درخواست ها از سرور بالا میره اینجوری میشه شما وب سرورتون رو خاموش کنید ببیند درست میشه یا خیر

leonr2
December 28th, 2012, 01:40
از این کانکشن استفاده کنید مشکلتون تا حد زیادی حل میشه
https://lh.rs/KMuVbUppTeLx
با نوت پد بازش کن و به جای xxxxxx آی پی سرور رو بنویسو سیو کن

dicaprio_4244
December 28th, 2012, 13:08
خوب دوست عزیز سرور دانلود گفتم وقتی تعداد درخواست ها از سرور بالا میره اینجوری میشه شما وب سرورتون رو خاموش کنید ببیند درست میشه یا خیر
من تا ده پانزده روز قبل از رم 1 گیگ و سی پی یو 1 استفاده می کردم اینجوری نبود، البته اون ویندوز 2003 بود این 2008 تعدا بازدید و دانلود همونه، این سرور که قدرتش بیشتره باید بهتر باشه قانونا"، اون زیپ و آنزیپ هم که گفتید امتحان کردم زیپ به کندی انجام شد ولی آنزیپ با سرعت...نمیدونم مشکل از کجاست

dicaprio_4244
December 28th, 2012, 13:16
جالبه همش هم میره رو Reconnecting حتی iis رو هم استوپ کردم باز هم فایده نداشت...مشکل عجیبیه!!!