PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دی ان اس اختصاصی

TLOVE
December 26th, 2012, 21:27
سلام من از یک شرکتی یک نمایندگی گرفتم البته نه برای فروش
من روش یکح یوزر درست کردم و یک هاست براش ساختم حالا مشکلم اینه که نمیدونم دامنه رو رو چه دی ان اسی ست کنم از شرکت پرسیدم گفتند باید دی ان اس اختصاصب بسازید اما چطوری؟
پنل نمایندگی دایرکت ادمین هست

kaajhost
December 26th, 2012, 21:37
با سلام
داخل پنل دامنه خودتان در قسمت child name servers دو تا دی ان اس ایجاد کنید و آی پی انها را آی پی سرور نمایندگی قرار بدهید . سپس داخل پنل نمایندگی خودتان در دایرکت ادمین قسمت DNS Management بروید و سپس برای همان دی ان اس ها A records ایجاد نمائید.

موفق باشید

TLOVE
December 26th, 2012, 21:43
ممنون این دی ان اس ها رو چطوری بسازم هر اسمی بود مشکل نداره؟

kaajhost
December 26th, 2012, 21:46
ممنون این دی ان اس ها رو چطوری بسازم هر اسمی بود مشکل نداره؟
با سلام

به عنوان مثال
ns1.yourdomain.com
ns2.yourdomain.com

موفق باشید

TLOVE
December 26th, 2012, 21:47
تو دامنه دات ای آر ایرانیک باید کجا برم؟

kaajhost
December 26th, 2012, 21:56
تو دامنه دات ای آر ایرانیک باید کجا برم؟

با سلام

توی همان قسمت دی ان اس ها شما الان دو عدد دی ان اس دارید که مربوط میشه به هاست سایت خودتان. باید دو ردیف جای خالی هم برای اضافه کردن دی ان اس داشته باشید. آن دو ردیف خالی را با دی ان اس های اختصاصی خودتان و آی پی سرور نمایندگی ( در قسمت آی پی کارگزار جلوی دی ان اس های اختصاصی خودتان وارد کنید) پر کنید.

موفق باشید

RoobinaServer
December 26th, 2012, 22:13
با تشکر از کاج هاست که پاسخ استارتر را دادند.

ذکر کنم که وقتی اوکی شد به مدیر سرورتون هم بگید که دی ان اس های مذکور را در پنل دایرکت ادمینتون قرار بدند که موقع ویز دومین و ... ارور نده مثلا در intodns و مشکل ساز نشه در لود سایت ها.

(در بخش namereseller User Data و بعد با مراجعه به Modify Reseller namereseller باید تنظیم کنند.)

ارادتمند سجادیه
یا حق

saeedvpcf
March 30th, 2013, 12:53
تو سی پنل چی کار باید کرد؟

ramsin
March 30th, 2013, 13:43
تو سی پنل هم باید تو قسمت edit dns zone دامنه اصلیتون A رکورد دوتا بسازین بنام دی ان اس هاتون.اینطوری
ns1.yourdomain.com

ns2.yourdomain.com
با آی پی که رو ان اس دامنه تو child name server ساختین.