PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور حساب بانکی بین المللی باز کنم ؟

Mohammad_reza
December 26th, 2012, 18:42
دوستان ، نیاز به افتتاح حساب بانکی بین المللی دارم ، برای کار با یک سایت خارجی.
این کار به صورتی هست که سایت خارجی ، دست مزد بنده رو به صورت انتقال بانک به بانک به حساب بانکیم میریزه ، و من برای استفاده از این پول ، نیاز دارم تا حساب بانکیمو به پی پال متصل کنم تا بتونم اونو به ريال تبدیل کنم.
کسی هست در این زمینه راهنماییم کنه ؟
در کدام کشور می تونم راحتتر این حساب رو باز کنم ؟
چه مدارکی مورد نیاز هست ؟
در چه شرایطی حساب مسدود خواهد شد (به دلیل تحریم)
در مواقع تحریم ، فقط حساب پی پال مسدود میشه ، و برداشت پول با مراجعه مستقیم به بانک ، امکان داره ؟ یا اینکه کلاً حساب بانکی هم مسدود میشه ؟
لطفاً راهنمایی کنید ، سوال خیلی از دوستان هست.
باسپاس

abasaqa
December 26th, 2012, 19:59
این کار به صورتی هست که سایت خارجی ، دست مزد بنده رو به صورت انتقال بانک به بانک به حساب بانکیم میریزه ، و من برای استفاده از این پول ، نیاز دارم تا حساب بانکیمو به پی پال متصل کنم تا بتونم اونو به ريال تبدیل کنم.
در مواقع تحریم ، فقط حساب پی پال مسدود میشه ، و برداشت پول با مراجعه مستقیم به بانک ، امکان داره ؟ یا اینکه کلاً حساب بانکی هم مسدود میشه ؟
باسپاس

می توانید به این سایت مراجعه کنید.

مشاوره رایگان سرویسهای ارزی. بین المللی.سرمایه گذاری (http://farsifile.com/shop/)

مشاوره رایگان هم دارند.

razavihost
December 26th, 2012, 20:13
اگر بخواین میتونم کمک کنمتون واسه باز کردن حساب از گرجستان.

rezahesami
January 17th, 2013, 16:51
باسپاس

سلام دوست عزیز
من هم می تونم براتون از ترکیه باز کنم ، افتتاح حساب هم فقط و فقط از طریق قانونی و با مدارک خودتون و حضور خودتون امکان پذیر هست
اینترنت بانک ، تلفن بانک ، کارت دبیت ویزا یا مستر هم به شما داده میشه
کردیت کارت هم با هر لیمیتی بخاین میتونم براتون بگیرم منتها اون هم در ازای بلوکه کردن 1.25 مقدار لیمیتی هست که میخاین

اطلاعات کامل رو توی حساب بانکی | حواله آنلاین (http://havaleonline.com/%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C/) گذاشتم اگر خواستید اطلاع بدید شرایط کامل رو توضیح بدم براتون

habiballahafg
January 17th, 2013, 17:12
اگر منظور شما از حساب بین المللی این هست که پول بفرستید و اگر پیپال بخواهید من میتوانم برای شما باز کنم به هیچ وجه لیمیت نخواهد شد

n2d
January 18th, 2013, 00:51
سلام
habiballahafg (http://www.webhostingtalk.ir/member/33033/) عزیز میشه توضیح بدید ؟
حساب کدوم کشور ؟
شرایط ؟ امکانات ؟ مدارک ؟
هزینه ؟ اتصال به پی پال ؟ واریز از پی پال ؟
واریز به پی پال ؟
کارت فیزیکی ؟

توضیح کامل لطفا
سپاس

Iran Web Host
January 18th, 2013, 01:04
اگر منظور شما از حساب بین المللی این هست که پول بفرستید و اگر پیپال بخواهید من میتوانم برای شما باز کنم به هیچ وجه لیمیت نخواهد شد

سلام
جسارتا میشه بفرمایید چطور چنین تضمینی میدید؟
لیمیت شدن در پی پال دلایل متعددی میتونه داشته باشه
حتی کسی که با هویت واقعی حساب باز میکنه هم لیمیت میشه!

majidisaloo1
January 18th, 2013, 09:11

پیپال همین جوری گاهی گیر میده مدرک بفرست نمیدونم چرا با این سایت کار کردی چرا فلان و چرا بهمان و....
شما چطور تضمین میکنید که لیمیت بشه؟شاید دلار ه ک ی طرف خرید ریخت توش اونم جز گفته های شما محسوب میشه چون گفتین به هیچ وجه

rezahesami
January 18th, 2013, 10:30
پیپال همین جوری گاهی گیر میده مدرک بفرست نمیدونم چرا با این سایت کار کردی چرا فلان و چرا بهمان و....
شما چطور تضمین میکنید که لیمیت بشه؟شاید دلار ه ک ی طرف خرید ریخت توش اونم جز گفته های شما محسوب میشه چون گفتین به هیچ وجه

فکر کنم تضمینی که ایشون میگن رو حساب بانکی میدن نه حساب پی پال.