PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرور اختصاصی با 32 گیگ رم

arak-hosting
January 12th, 2010, 20:19
==========================================
با سلام :">
آفری داریم که فکر نکنم کسی بتونه بخره ولی باز هم گذاشتیم ببینید .
Cpu : AMD 2x quadcore 2352 (8 cores at 2.1ghz)
Ram : 32GB
H.D.D : 4TB , Raid 10
Port Speed : 2GB
Bandwidth : Unlimited
Full managed : Yes
DataCenter : FDCservers.Net
قیمت : 1.250.000 هزار تومان / ماهیانه
توجه ! : سرور طی 2 الی 3 روزه تحویل داده می شود .
E-mail For Order Offer : sales@arak-soft.com
Tel Number For Order : 08613131926
ساعت کاری شرکت از ساعت 10 صبح الی 23 شب

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

با سلام

دوستان گرامی
قبلا نظری می دادید . الان نظر هم نمی دید ؟ :67:

HugeServer
January 12th, 2010, 20:27
شما نماینده هستین؟ سرور مستقیم تهیه می‌شه؟

arak-hosting
January 12th, 2010, 20:30
شما نماینده هستین؟ سرور مستقیم تهیه می‌شه؟

بله هستیم مدرک مورد نیاز رو هنوز دریافت نکردیم ولی چون کارشون پیش من گیره نمیتونن سر منو کلاه بزارن - سرورم هم مستقیم تهیه میشه . :53:

mehdi24
January 12th, 2010, 20:34
آفر وی پی اس هم بزارید خوبه . مشتری داره (گفتید نظر بدیم)

1eng.ir
January 12th, 2010, 20:45
بله هستیم مدرک مورد نیاز رو هنوز دریافت نکردیم ولی چون کارشون پیش من گیره نمیتونن سر منو کلاه بزارن - سرورم هم مستقیم تهیه میشه . :53:
کار کی پیشت گیره ؟!
دیتاسنتر ؟! :61:

HugeServer
January 12th, 2010, 20:48

خوب ببخشید برای اینکه اینجوری صحبت می‌کنم. شما که نماینده هستید، چرا دیروز الکی‌ گفتین که با اینها صحبت کردین و ... . بعدش گفتین که میرید شم، دیگه هم نیامدید. ببخشید که اینجوری میگم. هزینه سرور منو صحبت کردین جوابشون چی‌ بود؟ به دوستان هم بگو که بدونن عجب کلاه برداریی هستن :)

arak-hosting
January 12th, 2010, 21:00
خوب ببخشید برای اینکه اینجوری صحبت می‌کنم. شما که نماینده هستید، چرا دیروز الکی‌ گفتین که با اینها صحبت کردین و ... . بعدش گفتین که میرید شم، دیگه هم نیامدید. ببخشید که اینجوری میگم. هزینه سرور منو صحبت کردین جوابشون چی‌ بود؟ به دوستان هم بگو که بدونن عجب کلاه برداریی هستن :)

با سلام

دوستان ایشون رو ساده گیر آوردن میخواستن دودر بزنن ولی اینطوری که گفتن دوباره هزینه پس داده نمیشه سرویس شما هم در راه راه اندازی می باشد . :">

---------- Post added at 09:00 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

با سلام

آقای فخرایی ببخشید موضوع خصوصی هست بعدا سرفرصت مناسب براتون ارسال میکنم :->

HugeServer
January 12th, 2010, 21:16
با سلام

دوستان ایشون رو ساده گیر آوردن میخواستن دودر بزنن ولی اینطوری که گفتن دوباره هزینه پس داده نمیشه سرویس شما هم در راه راه اندازی می باشد . :">
---------- post added at 09:00 pm ---------- previous post was at 08:59 pm ----------

با سلام
آقای فخرایی ببخشید موضوع خصوصی هست بعدا سرفرصت مناسب براتون ارسال میکنم :->

می‌تونم خواهش کنم، همون ارتباطی‌ که دیشب بهاشون داشتی را برام پست کنید؟

arak-hosting
January 12th, 2010, 21:22
می‌تونم خواهش کنم، همون ارتباطی‌ که دیشب بهاشون داشتی را برام پست کنید؟

با سلام ایمیل تون رو قرار بدین براتون ارسال میکنم و لطفا از پخشش جدا خودداری نمایید

با تشکر :">

baghebahar
January 12th, 2010, 21:23
سرفرصت مناسب براتون ارسال میکنم :->

ببخشید قصد تخریب ندارم
شما که میخوای تو این انجمن فعالیت کنی بهتر است مدرک را بزارید .بعدا میزارم که نشد حرف:-&

HugeServer
January 12th, 2010, 21:23
با سلام ایمیل تون رو قرار بدین براتون ارسال میکنم و لطفا از پخشش جدا خودداری نمایید

support@hugeserver.ir

arak-hosting
January 12th, 2010, 21:29
ببخشید قصد تخریب ندارم
شما که میخوای تو این انجمن فعالیت کنی بهتر است مدرک را بزارید .بعدا میزارم که نشد حرف:-&

دوست عزیز شما اگر مدرک میخوایید لطفا کمی صبر کنید .

با تشکر از نظرتون :">

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

support@hugeserver.ir

براتون ارسال میشه

HugeServer
January 12th, 2010, 21:33
براتون ارسال میشه
تا کی‌ صبر کنم؟ اگه میتونید برام سریع بفرستید. همین الان هم بهاشون تماس بگیر بهشون بگو که هنوزم میگن که پول منو نمیدن و هم چین کاربری نداشتن؟

arak-hosting
January 12th, 2010, 21:45
تا کی‌ صبر کنم؟ اگه میتونید برام سریع بفرستید. همین الان هم بهاشون تماس بگیر بهشون بگو که هنوزم میگن که پول منو نمیدن و هم چین کاربری نداشتن؟

دوست عزیز درحال اماده سازی هتسم . لطفا صبور باشید .

ms1992
January 12th, 2010, 22:12
دودر
تیکه کلام جدیده!

من که تاییدش میکنم :)

delta
January 12th, 2010, 23:18
ببخشید یکی میشه بگه چطوری رو یک سرور 32 گیگ رم میخوره؟ تاحالا ندیده بودم:106: آنوقت سی پی یو amd ؟!!

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

آنوقت 4 ترابایت هم هاردشه؟ یعنی 8 تا 500 گیگ روش بسته؟

amiri113
January 12th, 2010, 23:28
آقا شفاف سازی کنيد ما هم بدونيم چه خبره تو اين بازار هاست و دامين (http://www.asrenet.com)

WebRang
January 12th, 2010, 23:29
FDCserver همیشه این قدر طول میده واسه تحویل سرور؟
یا فقط وضعیت شما اینجوریه
iranwebwork
January 12th, 2010, 23:38
ببخشید یکی میشه بگه چطوری رو یک سرور 32 گیگ رم میخوره؟ تاحالا ندیده بودم:106: آنوقت سی پی یو amd ؟!!

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

بله fdcserver یه سرور داره amd که تا 32 گیگ رم میخوره و دل هست و 4 تا هارد 1 ترا. البته کانفیگ این سرور با 4 گیگ رم و 500 تا هارد299 دلاره و تا اونجایی که من میدونم به ازای هر 8 گیگ رم اضافه ماهانه 30 دلار و یا 120 دلار یک بار برای همیشه! و به اضاهی هر 1 ترا هارد 15 دلار ماهانه و یا 120 دلار یکبار برای همیشه

MagicVps.Com
January 13th, 2010, 00:07

دوست عزیز چه ربطی به ای ام دی بودن داره مادر برد باید ساپورت کنه که میکنه

این هم مشخصات سرور

Dell PowerEdge T605 2 x Quad Core AMD Opteron 2376 - 2 x Quad Core AMD Opteron 2376 (8 x 2.33Ghz)
4GB DDR2 Ram (Up to 32GB)
3 x 250GB SATA Hard Drive
6000GB Data Transfer
1Gbps Connection

delta
January 13th, 2010, 00:12
دوست عزیز چه ربطی به ای ام دی بودن داره

مادر برد باید ساپورت کنه که میکنه این هم مشخصات

Dell PowerEdge T605 2 x Quad Core AMD Opteron 2376 - 2 x Quad Core AMD Opteron 2376 (8 x 2.33Ghz)
4GB DDR2 Ram (Up to 32GB)
3 x 250GB SATA Hard Drive
6000GB Data Transfer
1Gbps Connection

منظورم رو نگرفتی!! منظورم این بود 32 گیگ رم و 4 ترابایت هاست چرا روی aMD ? بهترش نبود؟

parsbin
January 13th, 2010, 00:14
لطفا دیتاسنتر رو هم معرفی کنین.
این طوری که زیاد جالب نیست.خیلی اطلاعات محدودی قرار دادین.

goldstar
January 13th, 2010, 02:06
FDC SERVERS (http://www.fdcservers.net/datacenter.php)
سی پی یو که ضعیف نیست!

arak-hosting
January 13th, 2010, 16:16

---------- post added at 11:18 pm ---------- previous post was at 11:17 pm ----------

عزیزم 2 عدد هارد 2 ترابایت داره

با تشکر

---------- Post added at 02:39 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

fdcserver همیشه این قدر طول میده واسه تحویل سرور؟
یا فقط وضعیت شما اینجوریه
عزیز ما هم دلیلش رو نمی دونیم ولی وقتی سرویس ما رو تحویل میدن دو روز اول رایگانه و بعد از دو روز حساب میکنن

با تشکر

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

لطفا دیتاسنتر رو هم معرفی کنین.
این طوری که زیاد جالب نیست.خیلی اطلاعات محدودی قرار دادین.

با سلام

لطفا بگید چه اطلاعاتی میخواهید تا براتون ارسال کنیم

با تشکر

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

FDC SERVERS (http://www.fdcservers.net/datacenter.php)
سی پی یو که ضعیف نیست!

شما بگید چه نوع Cpu خوبه :">

با تشکر

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

با سلام

دوستان در صورت درخواست سرور خام 2 روز طول میشکه و اگر خام نمیخواهید 3 روز طول میکشه پرسیدم اینو بهم گفتن . :67:

HugeServer
January 13th, 2010, 17:04
ببخشید ها، یعنی‌ هنوز هم اینا میگن من پول ندادم؟ هنوز هم متن تماسی که با مدیرش که خودت گفت بودی رو نگرفتی‌ که بهم بدی؟ یعنی‌ عکس از چت بگیری این همه طول داره؟؟

arak-hosting
January 13th, 2010, 17:06
ببخشید ها، یعنی‌ هنوز هم اینا میگن من پول ندادم؟ هنوز هم متن تماسی که با مدیرش که خودت گفت بودی رو نگرفتی‌ که بهم بدی؟ یعنی‌ عکس از چت بگیری این همه طول داره؟؟

با سلام

دوست عزیز من درگیر برخی از مسائل هستم اینو حتما براتون ارسال میکنم

با تشکر :x

HugeServer
January 13th, 2010, 17:16
با سلام
دوست عزیز من درگیر برخی از مسائل هستم اینو حتما براتون ارسال میکنم
با تشکر :x

آقا شما نماینده هستی‌ ( به قول خودتون ). اینا الان پول منو پس نمیدان، من چی‌ کار کنم؟ حتا جواب ایمیل و سرور هم نمیدان. الان شما چجوری تضمین میدید که سرور‌هایی‌ که میفروشید اینجور بلاها سرش نیارن. حالا من خودم آلمان هستم اینا این بعضی‌ رو در اوردن. وای بحال کسی‌ که در ایران هستن. ؛) در ضمن یه عکس گرفتن اینهمه کار نداره که درگیر باشید، یه کلمه میتونید بگید که اصلا اون شب الکی‌ گفتی‌ بهاشون صحبت کردید. تمومش کنید لطفا :) ;)

goldstar
January 13th, 2010, 17:33
آقا شما نماینده هستی‌ ( به قول خودتون ). اینا الان پول منو پس نمیدان، من چی‌ کار کنم؟ حتا جواب ایمیل و سرور هم نمیدان. الان شما چجوری تضمین میدید که سرور‌هایی‌ که میفروشید اینجور بلاها سرش نیارن. حالا من خودم آلمان هستم اینا این بعضی‌ رو در اوردن. وای بحال کسی‌ که در ایران هستن. ؛) در ضمن یه عکس گرفتن اینهمه کار نداره که درگیر باشید، یه کلمه میتونید بگید که اصلا اون شب الکی‌ گفتی‌ بهاشون صحبت کردید. تمومش کنید لطفا :) ;)

سلام
بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که توی سایت webhostingtalk یک تاپیک بزنید بر علیه اونها

arak-hosting
January 13th, 2010, 17:37

با سلام

من اینجا گفتم که درگیر برخی از کارها هستم

دیتاسنتر گفته هیچ گونه وجی رو دریافت نکرده است و من بهشون اخطار دادم درباره اینکه شکایت میکنید . گفتن هر کاری که دوست دارید انجام بدید .

نظر من اینه که شکایت کنید بهتره . =;

با تشکر

HugeServer
January 13th, 2010, 17:42
با سلام
من اینجا گفتم که درگیر برخی از کارها هستم
دیتاسنتر گفته هیچ گونه وجی رو دریافت نکرده است و من بهشون اخطار دادم درباره اینکه شکایت میکنید . گفتن هر کاری که دوست دارید انجام بدید .
نظر من اینه که شکایت کنید بهتره . =;
با تشکر

خوب دیگه عزیز، برای اینکه ابروشونو ببرم، می‌خوام که عکس چت شما هم توی وب هاستینگ تاک بذارم. لطفا همون که به من قولشو دادید، برام پست کنید. ممنونم. خودتون میتونید که راحت میتونید از چت عکس بگیرید. :)

amiri113
January 13th, 2010, 17:43
آقا اگر شما نمايندشون هستيد ميتونن از شما شکايت کنن به جای اونها ؟

arak-hosting
January 13th, 2010, 17:47
آقا اگر شما نمايندشون هستيد ميتونن از شما شکايت کنن به جای اونها ؟

خیر . به ما ارتباطی نداره . ایشون گفتن بهشون بگیم ما هم گفتیم . دیگه کارهای قضایی به ما مربوط نمیشه .
فقط در صورتی میتونن از ما شکایت بکنن که سرویس رو از ما دریافت کرده باشند و بین ما و ایشون قرارداد بسته شده باشه و گرنه به ما هیچ ارتباطی نداره .

با تشکر <:-p

amiri113
January 13th, 2010, 17:52
آها. پس شما تو قرارداد بستن نمايند شونی تو فسخش با خودشون طرفن ؟

arak-hosting
January 13th, 2010, 17:59
آها. پس شما تو قرارداد بستن نمايند شونی تو فسخش با خودشون طرفن ؟

با سلام

دوست عزیز و گرامی
وقتی شخصی با بنده قرارداد میبنده طرف حسابش منم نه دیتاسنتر و فسخ قرارداد بر عهده خودم می باشد.

اگر شما از خود دیتاسنتر به صورت مستقیم سرویس خریداری نمایید دیگر بقیه کارها بر عهده دیتاسنتر می باشد نه کس دیگر .

اگر جناب آقای BestServers.Ir از بنده سرویس گرفته بود و قرارداد بین من و ایشون بود میتوانست از بنده شکایت کند .

با تشکر .

delta
January 13th, 2010, 18:01
arak جان تقصیره خودته..همش میای یک آفرهایی میدی میگی میونی کسی نمیخره اما میزاری. بعدشم حرفهایی میزنی که توش میمونی!! خوب بیکاری مگر عزیز برادر اعتبارتو به باد میدی؟ حالا دوباره یک کاری کن بزنن بنت کنن!!:114: خوب شفاف جواب بده راستش رو بگو!

arak-hosting
January 13th, 2010, 18:03
arak جان تقصیره خودته..همش میای یک آفرهایی میدی میگی میونی کسی نمیخره اما میزاری. بعدشم حرفهایی میزنی که توش میمونی!! خوب بیکاری مگر عزیز برادر اعتبارتو به باد میدی؟ حالا دوباره یک کاری کن بزنن بنت کنن!!:114: خوب شفاف جواب بده راستش رو بگو!

با سلام ;)

شما درست میگی ما عزیز شما یک راهنمایی ما رو بکن هی به ما گیر میدن خفن :77:

amiri113
January 13th, 2010, 18:05

من ميگم شما عکس اون گفتگو (http://www.persiaforum.ir) رو بزار همه ببينيم چی بوده و چه خبره!

delta
January 13th, 2010, 18:09
با سلام ;)

از مدیران wht وحید,سجاد,امیر 3 تا چیز یاد گرفتم:

کاری به کار دیگران نداشته باش.کار خودتو بکن
اسپم نده و بیشتر نظاره کن وقتی مشتری آمد بیا جلو و زیاد جوابگو نباش
صداقت داشته باش
------------------------------
تو این انجمن همه فروشنده هستند.آفر بدی و بخوای زیاد ادامه بدی کارت رو تموم میکنن.اینقدر گیرت میدن تا تو حرف خودت بمونی.نظر بنده: خودت که میدونی این آفرت خریدار نداره. به مدیرا بگو کلا پست رو پاک کنند.#:-S

الان اینجا من مشتری نمیبنم و فقط دارند میگن دروغ میگی و میخوان بکشنت میز محکمه.. پس جواب چی رو میخوای بدی؟ هر کسی مشتری هست جوابش رو پ خ کن

arak-hosting
January 13th, 2010, 18:10
من ميگم شما عکس اون گفتگو (http://www.persiaforum.ir) رو بزار همه ببينيم چی بوده و چه خبره!

بابا من 10 بار گفتم مشکلی دارم وقت نمیکنم حتما میزارم ببینید :((
مطمئا باشید میزارم ببینید :((

HugeServer
January 13th, 2010, 18:16
بابا من 10 بار گفتم مشکلی دارم وقت نمیکنم حتما میزارم ببینید :((
مطمئا باشید میزارم ببینید :((

شما مطمئنی که اصلا بهاشون صحبت کرده بودین؟ که به من اون چیزا رو گفتین؟ می‌خوای متن چت رو بذارم دوستان بدونم در بین ما چی‌ ردو بدل شده؟ شما هم برای تایید اینکه بهاشون صحبت کردین، عکس رو بذرید. نظرتون چیه؟

goldstar
January 13th, 2010, 18:24

دوست عزیز
شما این رو در جواب اینکه نماینده هستی یا نه گفتی
خب اگر مدارک نگرفتی یا بهتون نگفتند که نماینده هستید چرا ادعای نمایندگی رو میکنید؟ که بعد هم همش مردم رو به بعدا ارجاع بدی.
در ضمن من با fdc در ارتباط بودم و گفتند که نماینده ای ندارند . گفتند فقط فروشنده داریم اون هم در سطح دنیا و اگر من هم یک سرور بخرم میتونم بفروشم به فرد دیگه ای.
اما توصیه من اینه که علت این که توی تاپیک به شما گیر دادن سرور گرون پیشنهاد دادن نبود بلکه ادعای نمایندگی و عدم اثبات اون بود.

arak-hosting
January 13th, 2010, 18:26
دوست عزیز
شما این رو در جواب اینکه نماینده هستی یا نه گفتی
خب اگر مدارک نگرفتی یا بهتون نگفتند که نماینده هستید چرا ادعای نمایندگی رو میکنید؟ که بعد هم همش مردم رو به بعدا ارجاع بدی.
در ضمن من با fdc در ارتباط بودم و گفتند که نماینده ای ندارند . گفتند فقط فروشنده داریم اون هم در سطح دنیا و اگر من هم یک سرور بخرم میتونم بفروشم به فرد دیگه ای.
اما توصیه من اینه که علت این که توی تاپیک به شما گیر دادن سرور گرون پیشنهاد دادن نبود بلکه ادعای نمایندگی و عدم اثبات اون بود.

دوست عزیز گفتم صبور باشید دیگه شورش رو درآوردی صبرکنید براتون ارسال میکنم . اه

Vahid
January 13th, 2010, 19:01
بهتر هست مدرکی که نشون دهنده این هست که شما نماینده این دیتا سنتر هستید بزارید

میشه در مورد متن بالا هم یه توضیح بدید؟ :-؟

amiri113
January 13th, 2010, 20:07
4 روزه اين گفتگو (http://www.persiaforum.ir) داره انجام ميشه و خبری از اون عکسی که ميخواستيد نيست!
به نظر من بهتره الکی گير ندين. ايشون مشغوليت های زيادی دارن و کار ديتا سنتر (http://www.samansystems.com) رو دارن راه ميندازن و اگر راه نندازن ديتا سنتر (http://www.samansystems.com) گير ميکنه. چون کارش گيره.

arak-hosting (http://www.asrenet.net) من ديگه هيچی نميگم. #-o

AfraWeb.net
January 13th, 2010, 20:31
US companies are banned from doing business with companies or people in Iran.

هیچ شرکت امریکایی بطور مستقیم در ایران نمایندگی فروش ندارد . بر طبق قوانین امریکا هرگونه تجارت با مردم و شرکت های ایرانی ممنوع می باشد . شاید شما استثتا باشید

arak-hosting
January 14th, 2010, 00:34
us companies are banned from doing business with companies or people in iran.

هیچ شرکت امریکایی بطور مستقیم در ایران نمایندگی فروش ندارد . بر طبق قوانین امریکا هرگونه تجارت با مردم و شرکت های ایرانی ممنوع می باشد . شاید شما استثتا باشید

من زیاد اطلاع ندارم ما که مشکلی نداریم و سرور رو دریافت میکنم :">

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

4 روزه اين گفتگو (http://www.persiaforum.ir) داره انجام ميشه و خبری از اون عکسی که ميخواستيد نيست!
به نظر من بهتره الکی گير ندين. ايشون مشغوليت های زيادی دارن و کار ديتا سنتر (http://www.samansystems.com) رو دارن راه ميندازن و اگر راه نندازن ديتا سنتر (http://www.samansystems.com) گير ميکنه. چون کارش گيره.

arak-hosting (http://www.asrenet.net) من ديگه هيچی نميگم. #-o

با سلام

دوست عزیز یک مدت صبر کنید .
ما درخواست دادیم برای شما در این انجمن توسط خود دیتاسنتر قرار داده می شود

با تشکر از نظرتون :">

behrooz741
January 14th, 2010, 12:06
کلاه برداری توی نت ایران پایان نداره انگار
هرکی میرسه میخواد سر یکی دیگه رو کبله بزاره! :104:

arak-hosting
January 14th, 2010, 14:13
کلاه برداری توی نت ایران پایان نداره انگار
هرکی میرسه میخواد سر یکی دیگه رو کبله بزاره! :104:

آدرس : اراک - کوی صنعتی - منطقه 4 - ساختمان 16 واحد 22
شماره تلفن : 08613131926

تشریف بیارین و ببینید ;)

vPsPersia.COM
January 18th, 2010, 22:54
این تاپیک به من ربطی نداره ، اما از کسی که سر کار بزاره و هی امروز و فردا کنه بدم میاد . زیاد درگیر این مطلب بودم

شما 600 تا پست زدید و هزار تا تاپیک و 1 میلیون Offer . چی شد یک عکس گزاشتن اینقدر سخته که باید 1ماه طول بکشه ؟

راست رو بگو و خودت رو خلاص کن . شما اگه کیفیت کاریت خوب باشه کسی به نماینده بودن شما نیاز نداره . میاد ازت خرید می کنه !

دوستان عزیز ، هرکسی خواست که از یک نماینده ای خرید کنه قبلش از دیتاسنتر استعلام بگیره ! بهترین و سریع ترین راه .

من یکی فکر می کنم که Arak-Hosting داره دروغ میگه و کلاه برداریه . اگه راست میگی خلاف این رو ثابت کن . !

arak-hosting
January 18th, 2010, 22:59
این تاپیک به من ربطی نداره ، اما از کسی که سر کار بزاره و هی امروز و فردا کنه بدم میاد . زیاد درگیر این مطلب بودم

شما 600 تا پست زدید و هزار تا تاپیک و 1 میلیون offer . چی شد یک عکس گزاشتن اینقدر سخته که باید 1ماه طول بکشه ؟

راست رو بگو و خودت رو خلاص کن . شما اگه کیفیت کاریت خوب باشه کسی به نماینده بودن شما نیاز نداره . میاد ازت خرید می کنه !

دوستان عزیز ، هرکسی خواست که از یک نماینده ای خرید کنه قبلش از دیتاسنتر استعلام بگیره ! بهترین و سریع ترین راه .

من یکی فکر می کنم که arak-hosting داره دروغ میگه و کلاه برداریه . اگه راست میگی خلاف این رو ثابت کن . !

با سلام
من با کسی درگیری ندارم
لطفا پاتون رو از گلیم خودتون دراز تر نکنید !!!!!
این چیزی که من گفتم هشدار هست و لازم به ذکر هست که کارهای دیتاسنتر به ما هیچ ربطی نداره و یک بار دیگه این گونه توهین کنید با شما از طریق قانونی برخورد خواهد شد

با تشکر از مدیران و دوستان
لطفا تایپیک ور قفل کنید

با تشکر

Shc
January 18th, 2010, 23:21
ببخشید جناب arak-hosting من کل صفحات این تاپیک رو ورق زدم.من هم مشتاقم اگر نمایندشون هستید اثبات بشه.

goldstar
January 18th, 2010, 23:24
با سلام
من با کسی درگیری ندارم
لطفا پاتون رو از گلیم خودتون دراز تر نکنید !!!!!
این چیزی که من گفتم هشدار هست و لازم به ذکر هست که کارهای دیتاسنتر به ما هیچ ربطی نداره و یک بار دیگه این گونه توهین کنید با شما از طریق قانونی برخورد خواهد شد

با تشکر از مدیران و دوستان
لطفا تایپیک ور قفل کنید

با تشکر

ببخشید ها
شما در قالب تجارت یک ادعای دروغ کردین و اگر بخواد برخورد قانونی بشه باید با شما بشه!
دست پیش گرفتن رو برای پس نیفتن خیلی وقته جواب نمیده
لطفا یک تصویر از ایمیلی که گفتین بگیرین یا مدارک نماینده بودن رو قرار بدین

arak-hosting
January 19th, 2010, 14:11
ببخشید ها
شما در قالب تجارت یک ادعای دروغ کردین و اگر بخواد برخورد قانونی بشه باید با شما بشه!
دست پیش گرفتن رو برای پس نیفتن خیلی وقته جواب نمیده
لطفا یک تصویر از ایمیلی که گفتین بگیرین یا مدارک نماینده بودن رو قرار بدین

عزیز شما این گار به دنبال دردسر هستید ؟!!!

لطفا این تایپک رو ادامه ندید شما مدرک خواستید من هم گفتم میزارم .

لطفا کمی صبور باشید !!!

persiansoft
January 22nd, 2010, 14:48
امیدوارم این مدرک قبل از ظهور آقا امام زمان اینجا قرار داده بشه

Arashdn
January 22nd, 2010, 15:06
ایشون اخراج شده
چطور مدرک بزاره؟

delta
January 22nd, 2010, 16:30
کارهای ایشون فراتر از خلاف بود. آی دی دیگر هاستینگا رو....:65: