PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنتن دهی مبین نت

index.mailbox
December 26th, 2012, 11:31
آیا مبین نت آنتن دهی صد در صد رو داره؟
یعنی 2 مگ واقعی که بشه 256 کیلو بیت رو میده؟
خلاصش با adsl میتونه مقابله کنه؟

nginxweb
December 26th, 2012, 11:35
نوسان داره بسته به شرایط جوی هم تغییرات میکنه هم وضعیت پینگ هم شبکه در کل وایمکس نسبت به adsl اصلا stable نیست

amirlord
December 26th, 2012, 12:00
سلام
حدودا 5 ماه هست از وایمکس مبین نت استفاده میکنم با مودم outdoor و به جز قطعی 20 روزه ای که بخاطر کانفیگ اشتباه مودم داشتم مشکل دیگری نبوده !
اگر در جریان طوفان ها و بارش های شدید بوشهر باشید اگر این مودم ها در بوشهر کار کنند در همه جا کار خواهند کرد :دی
مودمی که من الان دارم بارش بارون و طوفان و ... اثری روش نداشته و همیشه سیگنال عالی داشته ( سیگنال انقدر عالی بوده که خود پشتیبانی تعجب کرده بود بخاطر مودم بیرونی )

razavihost
December 26th, 2012, 12:12
من هم دارم خوب بوده ا به حال از ایرانسل خیلی بهتره.

index.mailbox
December 26th, 2012, 12:27
مسئله اینه که آیا با adsl قابل قیاس هست؟

lived
December 26th, 2012, 12:29
آیا مبین نت آنتن دهی صد در صد رو داره؟
یعنی 2 مگ واقعی که بشه 256 کیلو بیت رو میده؟
خلاصش با adsl میتونه مقابله کنه؟

در کل وایمکس برای جابجایی خیلی عالی است من یک مبین 512 و یک مبین 1مگ و ای دی اس ال هم دارم این موضوع که توی هر شهری که برای انجام پروژه میرم اینترنت همراهم هست خیلی کمک بزرگی کرده و تونستم بهتر جوابگو مشتریام باشم حتی بعضی جاها که توی نقشه مبین نبوده آنتن داشته
اما از نظر کیفیت باید بگم که به ای دی اس ال نمیرسه
استیبل نیست و جدیدا افت کیفیت زیادی داره و در تهران به دلیل شلوغی بعضی از نقاط به مکافات وصل میشه و وقتی هم وصل میشه سریع قطع میشه
یکی از نکات مهم مبین نت اینه که پشتیبانی داره مثل ایرانسل نیست یک ساعت بری پشت 700 و زمانت رو بکشن در نهایت هم به هیچی نرسی

razavihost
December 26th, 2012, 12:33

سیار بودنش نه.
چون هرحا که بخوای میتونی به اینترنت دست رسی داشته باشی

lived
December 26th, 2012, 12:34

مزایا adsl
ثبات در دانلود و آپلود
معایب غیر قابل انتقال به هر نقطه دیگر
مزایا وایمکس مبین
قابل انتقال به هر نقطه از کشور
معایب
نداشتن ایستایی در بعضی نقاط
نداشتن ایستایی در شریاط جوی مختلف
در بعضی نقاط که معلومه روی دکل کسی جز خودت نیست کیفیت خوبی داره:71:

razavihost
December 26th, 2012, 12:38
مزایا adsl
نداشتن ایستایی در بعضی نقاط
نداشتن ایستایی در شریاط جوی مختلف

در 3تا از شهر های استان خراسان رضوی دارم استفاده میکنم و به خوبی کار میکرده و افت سرعت هم نداشتم.
همین الان در نیشابورم و مثل بنز برف میاد اما کوچک ترین افت یا عدم دست رسی به سیگنالی نداره.
به مکانی که استفاده میکنید بستگی داره

lived
December 26th, 2012, 12:50
در 3تا از شهر های استان خراسان رضوی دارم استفاده میکنم و به خوبی کار میکرده و افت سرعت هم نداشتم.
همین الان در نیشابورم و مثل بنز برف میاد اما کوچک ترین افت یا عدم دست رسی به سیگنالی نداره.
به مکانی که استفاده میکنید بستگی داره

توی تهران فاصله هوایی من با دکل زیر بیست متر است 5خط آنتن فول همه چی در بهترین شرایط ولی ناپایدار است(به دلیل شلوغیbs)
معلومه شما توی شهرستان باید باهاش زندگی کنی توی شهرستانها غریب به اتفاق نمیدونن اینترنت چی هست تا بخوان برسن به خرید وایمکس، من شهرستانهای کوچکی رفتم که اصلا انتظار نداشتم انتن دهی داشته باشم چون صد در صد مبین اونجا فروشی نداره
وقتی به طور مثال رو دکل 100 مگ پورت داشته باشن و همه متصل باشن و کل پورت خورده بشه جایی برای اتصال نمیمونه چون دکل پورت خالی نداره شما چون با این مسائل روبه رو نشودی خبر نداری

razavihost
December 26th, 2012, 12:54
وقتی به طور مثال رو دکل 100 مگ پورت داشته باشن و همه متصل باشن و کل پورت خورده بشه جایی برای اتصال نمیمونه چون دکل پورت خالی نداره شما چون با این مسائل روبه رو نشودی خبر نداری

خیلی خوب متوجه هستم و خبر دارم که چی میگین.

index.mailbox
December 26th, 2012, 13:00
آره، تازه بستگی به مودم هم داره هی مودمو این ور کن انور کن
قیمتش هم توجه کنی برای استفاده کم مثلا 2 گیگ در ماه خوبه بالا که بره گرون میشه / مودم هاش هم فکر کنم گرونتر باشه دیگه
فقط بخاطر جابجایی خودشو سر نشون میده

om!d-D
December 26th, 2012, 15:18
سعی کنید همیشه مطابق با تکنولوژی پیش برید ، مبین نت ضضمن طرح های تشویقی دارای ساپورت خوبی هست و قابلیت جابه جایی داره ...اگر الان نگیرید قطعا به زودی تصمیم خواهید گرفت به اون مهاجرت کنید :)

index.mailbox
December 26th, 2012, 16:20
از دکل های ایزانسل استفاده میکنه برای آنتن دهی؟

razavihost
December 26th, 2012, 16:27
از دکل های ایزانسل استفاده میکنه برای آنتن دهی؟

خیر بی تی اس های خودش رو داره.
البته در بعضی نقاط گمون کنم از همراه اول استفاده میکنه

aalireza439
December 26th, 2012, 16:46
تو شهر ما هم تازه اومده ، از نماینده اش پرسیدم می گفت 100 تا 150 مشترک بیشتر نداریم ، به نظرتون بگیرم خوبه ؟

milade
December 26th, 2012, 21:30
سلام .

من توی خونه مبین نت دارم 512 ، سرعت دانلود بین 80 تا 140 متغیر در روزها و شبها بین 20 تا 30 کیلوبایت .

موفق باشید !

p.shahryar
December 26th, 2012, 21:35
به نظر من عالیه و واقعا هم پاسخ گویی شون خوبه
من الان 3 ماهه دارم استفاده میکنم

index.mailbox
December 26th, 2012, 23:45
سلام .

من توی خونه مبین نت دارم 512 ، سرعت دانلود بین 80 تا 140 متغیر در روزها و شبها بین 20 تا 30 کیلوبایت .

موفق باشید !
مگه نباید تقسیم بر 8 شه یعنی 512 باید بده 64 چطور هست مال شما؟!

behnam1366
December 26th, 2012, 23:58
من اهواز هستم دوست من داره میگه که فقط صبح سرعتش خوبه یعنی از ظهر به بعد افت سرعت پیدا میکنه

milade
December 27th, 2012, 00:33
سلام .

مگه نباید تقسیم بر 8 شه یعنی 512 باید بده 64 چطور هست مال شما؟!
لیمیت نیست گویا . ازاده تا یه جایی ..

ضمن اینکه شیر 1/4 هست .

parsianweb
December 27th, 2012, 00:39
فعلا که عالیه