PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمايي براي خريد vps .

arman100000
December 26th, 2012, 10:46
سلام به همه دوستان . قبل از هرچيز بايد بگم كه من تا بحال vps نداشتم و در اين زمينه بسيار مبتدي هستم

من يه سايتي دارم كه نياز به آپلود كردن فايل هاش توي چند تا از سايت هاي آپلود هست ولي بعضي از اين سايت ها اجازه ريموت آپلود رو به كاربر نمي دن و از طرفي هم نميشه اسم فايل رو عوض كرد و ...
به خاطر همين تو فكر يه vps هستم فك مي كنم ميتونه اين مشكلات رو حل كنه و حالا سوالات ! (نمي خام سايت روي vps را بندازم فقط ميخام باهاش يه سري فايل رو تغيير نام بدم و آپلو كنم تو سايت هاي شيرينگ)

1- چه وي پي اسي بايد بخرم براي اين كار ساده (مشخصات)
2-ويندوز بهتره يا لينوكس ؟(نظر خودم رو ويندوز هست چون آشنايي بيشتري دارم)
3-هاست دانلود ميتونه همين كار ها رو برام انجام بده ؟
4-قضيه كانفيگ چيه براي اين كار لازمه؟

xmasoud
December 26th, 2012, 11:13
اگر به عنوان هاست بخواهید استفاده کنید یک کانفیگ میخواد اگر نه فقط برای عوض کردن نام فایلها هست که کانفیگ نمیخواد و هاست دانلود اصلان هاست به معنی میزبانی هست دیگه وقتی هاست یا vps بگیرید نیازی به آپلود در سایت دیگه نیست و اما راجبه قیمت و مشخصات اینجا تاپیک آموزشی هست و خلافه قوانینه که اینجا قیمت بدیم

با تشکر ...

websazha
December 26th, 2012, 11:34
1- اگر می خواهید فایل ها دانلود کنید و بعد در سایت های آپلود ارسال کنید ویندوز واضح هست! ( سرعت هارد در نظر داشته باشید که فایل قرار مدام دانلود کنید ذخیره بشه چند روز طول نکشه یه فایل 2 گیگ برای سیو شدن (رید 200 نباشه) :) ! ! ! پورت و میزان اشتراک پورت در نظر بگیرید که حداقل تضمین داشته باشید.
2-برای وب سایت خود شما اگر php که لینوکس با کنترل پنل خوب و کانفیگ امنیتی و بهینه درست اگر نه که asp هست وبندوز 2008 اورجینال به کانفینگ حسابی)
3-بله می تونه ولی هاست دانلود میتونه میزبان فایل های و سایت php شما باشه ولی سریع پر میشه هارد هر روز هزینه بالا میره)
4-کانفینگ زمانی لازم میشه که بگیم شما سرور مجازی می گیرید و می خواهید از بیس همه چیز خودتون نصب کنید و هیچ موقع فقط نصب کافی نیست و یک سریی کارهای اضافی برای عملکرد بهتر و داشتن فضای ایمن انجام بشه

arman100000
December 26th, 2012, 11:36
اصلا دقت نكرديد چي گفتم !

من وي پي اس رو براي ميزباني فايل نميخام چون حجم فايل ها زياد و قطعا سرور قوي لازم هست و پول زياد ! من وي پي اس رو براي دانلود فايل بعد رينيم و بعد آپلود فايل در سايت هاي شيرينگ و تنها او لينك رو در سايتم قرار ميدم ملت دانلود كنن ! براي همين فك ميكنم سرور قدرتمندي لازم نباشه و مشخصات رو خاستم نه قيمت مثلا چه رمي چه سي پي يويي ...

nginxweb
December 26th, 2012, 11:40
برای سرعت بهتر و کاهش منابع سرور به شما Nginxweb رو پیشنهاد میکنیم
NginxWeb | پلاگین مخصوص نصب Nginx (http://www.nginxweb.ir)

samancms
December 26th, 2012, 11:41
با سلام

اگر به دنبال فایل شیرینگی میگردید که بتونید فایل رو از طریق لینک مستقیم دانلود کنه و مدیریت کامل روی فایل داشته باشید ( تغییر نام ) و بتونید لینک اشتراک گذاری تحویل بدید به کاربران من به شما سرویس ویژه ای رو پیشنهاد میدم .

تیز فایل محل اشتراک گذاری فایل های شما ~ خانه (http://tizfile.com)

arman100000
December 26th, 2012, 12:00
دوستان اصلا دقت نمي كنيد من چي ميخام :39:

من يه هاست دارم روش يه سايته بگيد خوب ! بعد موضوع سايت دانلود هست فايل هاي دانلود رو روي هاست نميشه گذاشت (حجيم)
حالا سه راه هست

1- هاست دانلود بگيرم
2- وي پي اس قوي بگيرم
3- فايلو توي سايت هاي آپلود مثل rapidshare بزارم

من راه سوم رو انتخاب كردم بگيد خوب !

ولي براي اين كار بايد خودم فايلو دانلود كنم بعد توي كامپيوتر رينيم كنم بعد آپلودش كنم كه فوق العاده وقت گيره !

حالا ميخام با استفاده از وي پي اس اينكار رو بكنم يعني عين يه كامپيوتر مجازي برام عمل كنه !

اميدوارم متوجه شده باشيد ديگه !!!

اين سايت تيزفايل هم بدردم نمي خوره چون به اين سايت ها نميشه اعتماد كرد + پولي هست

samancms
December 26th, 2012, 12:36
یعنی شما فقط میخواهید بر روی rapidshare و سیستم های مشابه خارجی آپلود کنید ؟
فکر این رو هم کردید که کاربر ایرانی شما چطور دانلود کنه ؟

arman100000
December 26th, 2012, 12:52
كاربر ايراني نداريم . سايت انگليسي هست ...

arman100000
December 26th, 2012, 16:35
كسي نيست راهنمايي كنه ؟!

arman100000
December 27th, 2012, 12:08
up...

ehsaan
December 27th, 2012, 14:33
یک vps ویندوز بگیرید. برنامه مدیریت دانلود مثل idm روش نصب کنید. فایل هاتون رو دانلود کنید ویرایش کنید و در سایت مورد نظر آپلود کنید. سرور با رم 512 یا 1 مناسب هست واسه کار شما.
سوالی داشتید در خدمتم.

arman100000
December 27th, 2012, 14:55
یک vps ویندوز بگیرید. برنامه مدیریت دانلود مثل idm روش نصب کنید. فایل هاتون رو دانلود کنید ویرایش کنید و در سایت مورد نظر آپلود کنید. سرور با رم 512 یا 1 مناسب هست واسه کار شما.
سوالی داشتید در خدمتم.

خيلي ممنون .
واقعا 512 مگ رم لازم هست براي اينكار ساده ؟
بعد كانفيگ اينا ميخاد ؟! iis چي ؟!

ehsaan
December 27th, 2012, 15:12
واسه این که راحت بتونی توی سرور کار کنی رم 1 باشه بهتره اگز نمی خوای زیاد هرینه کنی 512 بگیر
البته با 256 هم کارت راه می افته.
در مورد iis هم خودتون گقتین "
(نمي خام سايت روي vps را بندازم فقط ميخام باهاش يه سري فايل رو تغيير نام بدم و آپلو كنم تو سايت هاي شيرينگ)"
iis وب سرور هست. اگر بخوای فایل ها از سرور مجازی دانلود بشه iis رو نصب میکنی. که در این صورت برنامه wamp رو نصب کنی خیلی راحتتر هستی.

arman100000
December 27th, 2012, 15:26
واسه این که راحت بتونی توی سرور کار کنی رم 1 باشه بهتره اگز نمی خوای زیاد هرینه کنی 512 بگیر
البته با 256 هم کارت راه می افته.
در مورد iis هم خودتون گقتین "
(نمي خام سايت روي vps را بندازم فقط ميخام باهاش يه سري فايل رو تغيير نام بدم و آپلو كنم تو سايت هاي شيرينگ)
"
iis وب سرور هست. اگر بخوای فایل ها از سرور مجازی دانلود بشه iis رو نصب میکنی. که در این صورت برنامه wamp رو نصب کنی خیلی راحتتر هستی.

نميدونستم iis چي هست ! نمي خام vps رو براي دانلود كاربران استفاده كنم
پس ديگه نيازي به كانفيگ و نصب وب سرور ندارم
نميخام زياد هزينه كنم لطفا مقدار cpu لازم و هارد و پهناي باند رو هم بگيد + قيمتي كه فكر مي كنيد در مياد . ممنون

ehsaan
December 27th, 2012, 15:32
به منابع زیادی نیاز نداری !
شما یک فایل رو دانلود میکنی و بعد از ویرایش و آپلود کردن از سرور مجازی فایل رو حذف میکنی که نیاری به هارد زیاد نداشته باشی. فقط رم بالاتر بره کار خودت راحت تر می شه که اونم شما با 512 شروع کن اگر نیاز داشتی ارتقا بده.
در رابطه با قیمت هم متفاوت هست. بستگی داره از کجا بگیری و در قسمت آموزشی انجمن نمی شه قیمت داد.
در صورت نیاز می تونید از طریق آیدی یاهو یا جی تالک با من در تماس باشید.

behnam1366
December 27th, 2012, 15:55
دوست عزیز سرور که واسه کار شما مناسب باشه دیگه حداقل رم 512 هاردش بستگی به خودت داره که چقدر فضا لازم داری

2- ویندوز بهتره

3- باید سرور رو کانفینگ iis کنی واسه گذاشتن لینک مستقیم

ehsaan
December 27th, 2012, 15:58
دوست عزیز سرور که واسه کار شما مناسب باشه دیگه حداقل رم 512 هاردش بستگی به خودت داره که چقدر فضا لازم داری

2- ویندوز بهتره

3- باید سرور رو کانفینگ iis کنی واسه گذاشتن لینک مستقیم
1 و 2 تایید می شه اما در رایطه با 3 هیچ ربطی به سوال ایشون نداشت. نمی خوان فایل رو از سرور واسه دانلود بزارن و می خوان توی سایت های دیگه آپلود کنن

برف هاستینگ
December 27th, 2012, 17:54
سلام به همه دوستان . قبل از هرچيز بايد بگم كه من تا بحال vps نداشتم و در اين زمينه بسيار مبتدي هستم

من يه سايتي دارم كه نياز به آپلود كردن فايل هاش توي چند تا از سايت هاي آپلود هست ولي بعضي از اين سايت ها اجازه ريموت آپلود رو به كاربر نمي دن و از طرفي هم نميشه اسم فايل رو عوض كرد و ...
به خاطر همين تو فكر يه vps هستم فك مي كنم ميتونه اين مشكلات رو حل كنه و حالا سوالات ! (نمي خام سايت روي vps را بندازم فقط ميخام باهاش يه سري فايل رو تغيير نام بدم و آپلو كنم تو سايت هاي شيرينگ)

1- چه وي پي اسي بايد بخرم براي اين كار ساده (مشخصات)
2-ويندوز بهتره يا لينوكس ؟(نظر خودم رو ويندوز هست چون آشنايي بيشتري دارم)
3-هاست دانلود ميتونه همين كار ها رو برام انجام بده ؟
4-قضيه كانفيگ چيه براي اين كار لازمه؟

سلام ویندوز سرور 2008 به شما پیشنهاد میشه + نصب iis که دیگر نیازی به خرید هاست دانلود نداشته باشید کانفیگ خاصی نیاز ندارد iis نصب شود کافی هست

ehsaan
December 27th, 2012, 18:04
ویندور 2008 نیاز به رم بالاتری داره.
پیشنیازش رم 512 هست اما خب بیشتر این رم رو تشغال میکنه.

arman100000
December 27th, 2012, 18:54
بالاخره دوستان چه ويندوزي رو پيش نهاد مي كنيد ؟!

ehsaan
December 27th, 2012, 18:56
بالاخره دوستان چه ويندوزي رو پيش نهاد مي كنيد ؟!
ویندوز 2008 بیشتر از 2003 رم رو اشغال میکنه. پس واسه رم 512 با 1024 به نظر من 2003 بهتر جواب میده.

fr0nk
December 27th, 2012, 20:06
شما نمیخواید از سرور دانلود لینک بدید همون 2003 خوبه

رم کمتر = هزینه کمتر برای اجاره

2008 بیشتر برای کسایی پیشنهاد میشه که لینک رو وی پی اس میدن که توش بشه iis7 رو کانفیگ کرد که شما این رو نمی خواید

samancms
December 30th, 2012, 12:14
ویندوز 2008 بیشتر از 2003 رم رو اشغال میکنه. پس واسه رم 512 با 1024 به نظر من 2003 بهتر جواب میده.

تایید مشه .

samancms
December 30th, 2012, 12:15
دوست عزیز شما بهترین حالت یک vps بگیرید با رم 512 و هارد 10 گیگ و ویندوز 2003 .
کار شما را به راحتی انجام میده .

fr0nk
December 30th, 2012, 12:32
هارد 10 گیگ؟

ویندوز به تنهایی 10 تا ور میداره

حداقل هارد 25-30 گیگ فکر کنم نیاز داشته باشید

samancms
December 30th, 2012, 15:17
هارد 10 گیگ؟

ویندوز به تنهایی 10 تا ور میداره

حداقل هارد 25-30 گیگ فکر کنم نیاز داشته باشید

اگر اشتباه نکنم ویندوز 2003 کلا 5 گیگ بیشتر هارد اشغال نمیکنه ...
البته درسته بهتره بیشتر از 10 گیگ هارد خریداری کنند ....

peyman0742
December 30th, 2012, 16:54
RAM : 512 MB
HDD : 20 GB
Traffic : Unlimited
Port 1 Gbps or 10 Gbps