PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند طراح خبره برای قالب سازی ویبولتین ورژن 3

saman-de
December 25th, 2012, 20:11
با سلام
نیازمند یک طراح برای قابل سازی ویبولتین نسخه 3.8.7 هستیم
لطفا طراحان گرامی که قالب ویبولتین نسخه 3 میتونن در حد قابل قبول و مناسبی ارائه بدن , اطلاع بدین تا سفارش کار رو بدیم
با تشکر

sazsaz
December 25th, 2012, 20:14
سلام
هر نوع بخواي طراحي مي كنيم
psd هم اگر داري تبديل مي كنيم

saman-de
December 25th, 2012, 20:25
نمونه ساخت اگر دارین ارائه بدین و همینطور هزینه های طراحی به چه صورت هستن

≡ ALEX ≡
December 25th, 2012, 20:47
دوست عزیز بهتره یک سری هم به وبسایت نخستین مرجع تخصصی رایگان ویبولتین (http://vbiran.ir) بزنید. انجمن تخصصی درجه 1 VB هستش که کارشون کاملا تایید میشه. مخصوصا اگر از مدیران اصلی درخواست کنید.

saman-de
December 25th, 2012, 20:54
قبلا به اون سایت مراجعه شده
مدیران اصلیش گفتن ورژن 3 طراحی نمیکنن

≡ ALEX ≡
December 25th, 2012, 21:05
یه سوال، دلیل خاصی داره که آپگرید نمی کنید به سری 4 ؟!

saman-de
December 25th, 2012, 21:09
بله ورژن 4 از نظر امنیتی و همینطور تنوع هک ضعیف هست و مناسب سایتهای قدیمی و پر بازدید نیست
بحث تاپیک در مورد طراحی و معرفی طراح هست

≡ ALEX ≡
December 27th, 2012, 16:27
بله ورژن 4 از نظر امنیتی و همینطور تنوع هک ضعیف هست و مناسب سایتهای قدیمی و پر بازدید نیست
بحث تاپیک در مورد طراحی و معرفی طراح هست

ببخشید قصد منحرف کردم تاپیک رو ندارم، ولی از نظر تخصصی باید بگم ورژن 4 هم به خودی خود ضعیف نیست از نظر امنیتی مگر اینکه شما یک افزونه غیر official نصب کرده باشید که مشکل امنیتی ایجاد بکنه. البته در صورت کانفیگ مناسب و اجرای اقدامات امنیتی توسط متخصص امنیتی سیستم VBulletin تمامی این مشکلات به راحتی قابل حل هستش. بنده خودم انجمن دارم و به این سیستم هم کاملا آشنا هستم. ویرایش کد و کارهای امنیتی اش رو هم خودم انجام دادم و تست گرفتم. از نظر بنده بهتره آپگرید کنید به چند دلیل:

1. دسترسی به امکانات جدید تر سیستم
2. وجود روش های امنیتی بروز تر در کدنویسی سیستم
3. دسترسی به افزونه های جدید و متنوع
4. وجود روش های بهینه سازی بهتر و بروز تر در کدنویسی سیستم
و ... .

ارادتمند

Farsivb
January 25th, 2013, 22:10
سلام
بنده هم می تونم واسه شما طراحی کنم

ایمیل بزنید به : farsivbco@gmail.com