PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : WAREZ-HOST.com DOWN

hatenet
January 12th, 2010, 16:09
دوستان و خصوصا صاحب سايت! از ساعتاي 3 صبح امروز اين سايت كلا بالا نمياد! قبلا هم مشكل داشت و سرعتش كم بود و كم و بيش گاهگداري هم بالا نميومد اما الان بيشتر از 12 ساعته كه خبري نيست. كسي خبري نداره ؟ مال همه همينجوره ؟؟!!

ms1992
January 12th, 2010, 16:18
PersianServices :: Domain Registration > Whois and Search domain (http://www.persianservices.com/domain/whois/WAREZ-HOST.com)

hatenet
January 12th, 2010, 16:22
خب الان من با اينا بايد چيكار كنم ؟ كمك !!

Greight
January 12th, 2010, 16:25
چك كنيد الان سايتش بالا اومد. البته ظهر هم چند دقيقه اي اومد و باز داون شد

amiri113
January 12th, 2010, 16:37
WAREZ-HOST.com (http://www.asrenet.com) الان بالا مياد آقا ;;)

hatenet
January 12th, 2010, 17:19
اي خدا!!!!!! دوباره آف شد!

irlogo
January 12th, 2010, 18:10
دایرکتوری میاد

GOD
January 14th, 2010, 03:46
الان up هست مشکلی نداره

naviddevil
January 15th, 2010, 00:35
با سلام

دوست عزیز hatenet

بهتر است از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید

متاسفانه در اون تاریخ به مدت 12 ساعت Ddos شدیم که خب خدا رو شکر با Swap بین دو ای پی مشکل رو حل کردیم

با تشکر از شکیبائی شما

irlogo
January 15th, 2010, 12:21
خیلی ها رو دیدم که می گن شما پولشونو خوردین؛ راست می گن ؟ توی مجید آنلاین خیلی چیزا خوندم؛ امیدوارم این جور نباشه

naviddevil
January 16th, 2010, 19:52
خیلی ها رو دیدم که می گن شما پولشونو خوردین؛ راست می گن ؟ توی مجید آنلاین خیلی چیزا خوندم؛ امیدوارم این جور نباشه

به این موضوع تا به حال بر نخوردم !!

لطف میکنین هرجا دیدین برام لینک کنین

با تشکر

hatenet
January 17th, 2010, 13:12
آقا من دارم سكته مي زنم!!! ديتابيس هام همه غيب شدن!!! دارم قاطي مي كنم ! چه خبره تو اين وارز هاست ؟!!! يكي به داد برسه ! اي خدا چرا تحقيق نكردم ؟!! به خاطر 4 تومن ارزونتر بودن! واي اگه اطلاعاتم به باد بره!

1eng.ir
January 17th, 2010, 13:17
آقا من دارم سكته مي زنم!!! ديتابيس هام همه غيب شدن!!! دارم قاطي مي كنم ! چه خبره تو اين وارز هاست ؟!!! يكي به داد برسه ! اي خدا چرا تحقيق نكردم ؟!! به خاطر 4 تومن ارزونتر بودن! واي اگه اطلاعاتم به باد بره!
اشکال نداره عزیزم!
کسب تجربه خیلی میتونه کمک حالت باشه واسه آینده ;)

hatenet
January 17th, 2010, 13:41
تجربه ؟؟!! حاصل يك سال كارم اون تو هست ! شما هم بيا نمك به زحم بپاش

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

دوستان صاحب هاست چه احتمالي ميدن ؟ هيچ ديتابيسي تو سي پتلم نيست!! خود سايتشون هم همه ديتابيساش نيست و نابودن ! يكي يه نظري بده

Arvin
January 17th, 2010, 13:50
متاسفاه الان دوره زمانی شده که بعضی هامون هر کاری دلمون می خواد می کنیم و میایم پیش بقیه با ژست گرفتن قصه .... میگیم.
جناب ir-logo یا همون آقای زرگران و یا بهتر بگم دهکده وب که همون webvillage.ir میشه به فکر کارهای خودتون و جوابگویی به مشتری های ناراضی تون باشین.
از متهم کردن دیگران چیزی عاید شما نمیشه.از ما گفتن

hatenet
January 17th, 2010, 13:55
ول كنيد آقا اين حرفا رو
يكي جواب منو بده. چه علتي ميتونه داشته باشه

1eng.ir
January 17th, 2010, 14:41
ول كنيد آقا اين حرفا رو
يكي جواب منو بده. چه علتي ميتونه داشته باشه
مستقیم از خودشون گرفتین ؟!

hatenet
January 17th, 2010, 15:13
بله متاسفانه
اين فقط تيكت داره تيكتشم كه وابسته به ديتابيسه كار نميكنه! عجب بدبختي شد !!

naviddevil
January 17th, 2010, 15:15
دوست عزیز

به اعصابتون مسلط باشید, بجای پست دادن اینجا یک ایمیل بزنید

دیتابیس ها در حال restore هستند

با تشکر

hatenet
January 17th, 2010, 20:01
مسلط باشم ؟ چي چي رو مسلط باشم ؟ بك آپ يه ماه پيش رو ميخواي آپ كني بايد مسلط باشم ؟ همين ديشب تا ساعتاي 4 داشتم رو سايت كار مي كردم مسلط باشم ؟! خودت باشي مسلط ميشي ؟ اين همه زحمت منو كي كيخاد تاوانشو بده ؟ جنابعالي ؟ ايميل بزنم ؟! از كجا ؟ از سيستم تيكت خودت كه اولين چيزيه كه دان ميشه ؟ هنوز يك هفته نگذشته از تاريخ اين تاپيك ! واقعا خوب چيزيه !

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

جناب 1eng.ir كه تشكر كردي از ايشون. يك لحظه ميتوني خودتو جاي من و دوستان ديگه اي كه سرويس دارن از ايشون بذاري؟

naviddevil
January 17th, 2010, 21:51
تنها سایت شما نیست که به مشکل خورده , حتی خود ما هم سایت شخصی داریم که نگرانش هستیم

بنده متاسفم برای اتفاق پیش اومده , به شما ایمیل هم زده شده در مورد این موضوع

باز هم هرطور صلاح هست اینجا بتازید و یا ایمیل / تیکت بزنید ببینم مشکلتون چی هست , بک آپ ها واسه 14 ژانویه بوده

لطفا تیکت بزنید

با تشکر

Greight
January 17th, 2010, 22:03
تنها سایت شما نیست که به مشکل خورده , حتی خود ما هم سایت شخصی داریم که نگرانش هستیم

باز هم هرطور صلاح هست اینجا بتازید و یا ایمیل / تیکت بزنید ببینم مشکلتون چی هست , بک آپ ها واسه 14 ژانویه بوده

لطفا تیکت بزنید

با تشکر

بنده نمي خواستم تو اين بحث شركت كنم هر چند پيگير و مشتركش هستم اما بايد بگم بحث تازيدن نيست دوست عزيز
بنده هم از شما سرويس گرفتم. صبح كه اومدم تو سايت ديدم 300-400 تا ايميل اخطار ارور وي بي برام اومده چه حالي بودم. رفتم توي پنل و ديدم هيچ ديتابيسي وجود نداره. اونوقت كه ديگه نگو. ايميل هم براتون زدم كه متاسفانه پاسخ نمي ديد. بحث سر اينه كه يك سايت اگه يه روز آف باشه مي دونيد كه چه صدمه اي بهش ميخوره. حالا بماند كه اطلاعاتش هم از بين بره. مساله اينه كه شما بايد پاسخگو باشيد و هزينه ي مشكلات امنيتي سرورتون رو هم بديد و مشتري رو راضي كنيد به هر نحو. وقتي پاسخگو نيستيد مشتري از هر وسيله اي استفاده ميكنه تا پيامش رو برسونه و مي بينم كه موفق هم بوده. بنده كه دو تا ايميل زدم جواب نمي گيرم ايشون مي گيره!

naviddevil
January 17th, 2010, 23:22
دوست من

مطمئن باشید ما دست روی دست نگذاشته ایم , خودتون در جریان پشتیبانی ما هستید

با تشکر

Arvin
January 18th, 2010, 00:40
قضیه این سرویس دهنده شد مثل یه سرویس دهنده دیگه شد که ارائه خدمات پشتیبانی به کاربرانی که در این سایت عضو هستن و بر خلاف منافع اونا مطلب می زنن ممنوع کرده بود.
فقط می تونم بگم خدا صبر بده دوستان
خیلی سخته
ولی حالتی رو در نظر بگبرین که سایت شما رو بستن بکاپ که نمیدن هیچ میگن برو هرکاری دلت می خواد بکن.ببین ان بهتره یا این.پس قدر این سرویس دهنده رو که حداقل پاسخ گو هست رو بدونید.
امیدوارم زودتر مشکلتون حل شه

hatenet
January 18th, 2010, 01:41

لطفا تیکت بزنید

با تشکر

جالبه ميخايد ببينيد مشكل ما چيه ؟ همش مشكله ! واضح نيست ؟ مي تازم ؟! اگه خودت بودي بدتر مي كردي. پول مگه علف خرسه. ازون بدتر وقتمو مگه از سر راه آوردم اين همه زحمت بكشم با ندونم كاري جنابعالي به باد بره! حالا اگه ميذاشت يه يه ماه از اتفاق قبلي ميگذشت يه چيزي. تاسف شما همم هر چند مودبانه است و به خاطرش ممنونم و بايد بگم من بيشتر متاسفم اما مشكلي رو حل نميكنه.

ولی حالتی رو در نظر بگبرین که سایت شما رو بستن بکاپ که نمیدن هیچ میگن برو هرکاری دلت می خواد بکن.ببین ان بهتره یا این.پس قدر این سرویس دهنده رو که حداقل پاسخ گو هست رو بدونید.

آخي خيلي ممنون از نظرتون! همين شما ها هستين مسئولين رو از پايين گرفته تا بالا پر رو كردين فك كردن چه خبره. اگه مسئول هاست مياد اينجا جواب ميده وظيفشه . هر مسئولي بايد ازش سوال بشه. اسمش مسئوله ديگه دكتر!

Ali-23
February 16th, 2010, 23:36
دوستان من یه سری از تاپیک درباره warez-host دیدم برخی مشکلاتش آیا میشه در حال حاضر ازش یه ACC RES گرفت یا اصلا بی خیال شم ؟ من طی 5 سال با شرکت مختلف که کار کردم 2 بار تمام اطلاعات پرید !

اصلا دوباره دوست ندارم برام اتفاق بیوفته ؟ نظر درباره warez-host چیه در حال حاضر ؟

MelatHOST
February 17th, 2010, 01:21
سلام
تمام سرویس دهنده ها بالاخره یک زمانهایی دچار مشکل میشن
ایشون به صورت عمدی سایت شما را دچار مشکل نمیکنند حتماً اتفاقی افتاده که از دستشون خارج بوده
مطمئن باشید شما یک نفر هستید و یک مشکل دارید ولی هاستینگ مورد نظر هزار مشکل
باور کنید من اصلاً ایشون رو نمیشناسم و منظورم کلی هست
(خدا را شکر کنید بک آپ از هاست دارند)