PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد دیتا سنتر SingleHop

shahab
February 17th, 2009, 02:19
سلام

این دیتا سنتر چطوره من ازشون دیروز یک سرور خصوصی گرفتم اگر بده که من پولمو پس بگیرم

من هیچ سایت ایرانی ندیدم در مورد این سایت بحثی کنه

لطفا راهنمایی کنید من یک سرور ویژه specail چند روز پیش تهیه کردم تا الان هم اماده نشده

singlehop.com

Vahid
February 17th, 2009, 08:56
کلا کسی فکر نکنم از این دیتا سنتر خریده باشه
چون با ایرانیا مشکل داره و به ایرانی ها سرویس نمیده
در مورد ساپورتش من از بچه ها سوال کردم راضی نبودند و اگه توی review ها هم ببینی میگند جالب نیست
تا انتخاب بهتری مثل iweb دارید میتونید از این مدل دیتا سنتر استفاده نکنید
در واقع میتونم بگم دیتا و اطلاعات شما رو زمین و هواس

LordVPS
February 17th, 2009, 09:21
با وحید موافقم
تو سایت ها زیاد تعریفی نداشت
wbhostingtalk.com
بعد قیمت هاشم بالا میزنه !
یا iweb بگیر یا caro.net

Danial_Hiv
February 17th, 2009, 11:08
کلا کسی فکر نکنم از این دیتا سنتر خریده باشه
چون با ایرانیا مشکل داره و به ایرانی ها سرویس نمیده
در مورد ساپورتش من از بچه ها سوال کردم راضی نبودند و اگه توی review ها هم ببینی میگند جالب نیست
تا انتخاب بهتری مثل iweb دارید میتونید از این مدل دیتا سنتر استفاده نکنید
در واقع میتونم بگم دیتا و اطلاعات شما رو زمین و هواس

iweb هم زیاد تعریفی نیست.دیتاسنتر های بهتر ی هم هست با قیمت های مشابه iweb

shahab
February 18th, 2009, 12:39
سلام من خریدام از امارات هستش

در ضمن این وب سرور من به خاطر سرور ویژه شون خریدم ازشون

q9550 با 8 گیگ رم ماهیانه 5000 گیگ پهنا 145$ دلار که با سی پنل و ساپورتشون حدود 204 دلری شد

خوب در مورد ساپورت اکثر سایتهای سرور اختصاصی unmagened هستند که من sem mangened رو برداشتم که شامل ساپورت سرور من هم میشه

الان من یک سرور روی ای وب دارم که وقتی تیکیت ساپورت میزنی 48 ساعت بعد جواب میدن تازه اگر بخواهند روش کاری بکنند ساعتی پول میگیرند

Nikan
February 20th, 2009, 13:17
سلام

البته موضوع Self Managed بودن سرور ارتباطی به دیر جواب دادن و یا اصلا جواب دادن ندارد. معمولا حتی اگر شما سرور را به صورت unmanaged هم سفارش دهید باز هم جواب شما را می دهند و شما را در مورد اشکال مطرح شده راهنمایی می کنند یا اینکه لینک هایی را معرفی می کنند که بتواند شما را راهنمایی کند .
در مورد Iweb من اطلاعی ندارم چون تجربه ای با آنها نداشتم ولی در مورد Caro به این صورت نیست.

با تشکر

Vahid
February 20th, 2009, 14:57
الان من یک سرور روی ای وب دارم که وقتی تیکیت ساپورت میزنی 48 ساعت بعد جواب میدن تازه اگر بخواهند روش کاری بکنند ساعتی پول میگیرند جدیدا همچین شده؟

Nikan
February 20th, 2009, 16:24
سلام

البته من فکر می کنم الان که شما از این دیتا سنتر سرور گرفتین . بتوانید نظر بدین در موردش و به سایر دوستان در این مورد کمک کنید

با تشکر

shahab
February 24th, 2009, 23:40
سلام

این دیتا سنتر تا الان که خوب بوده منظورم singlehop هستش حتی من کنفرانسهای رو از این شرکت دیدم توی شیکاگو که مدال های زیادی هم از سایتهای برگذیده هاستینگ کسب کرده اند

والا ساپورتشون بد نبوده تو نیم ساعت جواب میدن البته اگر manged باشید

iweb من unmanged بودم ه دیر جواب دادن البته نمیدونم manged باشی چقدر میگیرندو ایا هزینه هم میگیرند در کل از iweb بهتره توی پشتیبانی

البته کمی با ایرانی ها مشکل داره که من از خارج کشور و با کارت مال بانکهای خارجی پرداخت میکنم

WGB
April 7th, 2009, 06:55
دوست عزیز اگه سرور اختصاصی خواستید بنده با قیمت مناسب از XLHost می تونم واستون تهیه کنم