PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ovf template برای ویندوز 2003 سرور

HiDd#N
December 25th, 2012, 16:02
WINDOWS 2003 R2 ENTERPRISE (NO UPDATE)l

WINRAR 4.2 (REGISTERD)l

INTERNET DOWNLOAD MANAGER 6.11(REGISTERED)l

GOOGLE CHROME 20.0.2

ENABLE SOUND CARD

ENABLE PERSIAN LANGAUGE

BLOCKED WARNING PORTS

NTT2.08

CCP7.2
یه دونه ovf لینک میخوام دوستان که اینا روش نصب باشه کسی هست داشته باشه؟

آگونیس
December 25th, 2012, 17:42
WINDOWS 2003 R2 ENTERPRISE (NO UPDATE)l

WINRAR 4.2 (REGISTERD)l

INTERNET DOWNLOAD MANAGER 6.11(REGISTERED)l

GOOGLE CHROME 20.0.2

ENABLE SOUND CARD

ENABLE PERSIAN LANGAUGE

BLOCKED WARNING PORTS

NTT2.08

CCP7.2
یه دونه ovf لینک میخوام دوستان که اینا روش نصب باشه کسی هست داشته باشه؟

http://www.webhostingtalk.ir/f66/67202/#post626282

HiDd#N
December 25th, 2012, 18:30
http://www.webhostingtalk.ir/f66/67202/#post626282
ممنون راهی داره حجمشو کمتر کنم؟مثلا 8 گیگ

آگونیس
December 25th, 2012, 18:32
ممنون راهی داره حجمشو کمتر کنم؟مثلا 8 گیگ

کمتر نه ولی بیشتر می شه کرد آموزشش رو آماده کردم چند دقیقه دیگه ارسال می کنم

HiDd#N
December 25th, 2012, 18:33
کمتر نه ولی بیشتر می شه کرد آموزشش رو آماده کردم چند دقیقه دیگه ارسال می کنم
ممنون بیشتر رو که میشه به هاردش اضافه کرد اونو میدونم.ولی کمتر هم دیدم بودم با یه ابزاری میشد که shrink کرد ولی باید یه سرچ بزنم که حسش نیست بیخیال..ممنون :)

HiDd#N
December 25th, 2012, 19:01
برای اونایی که ممکنه به این تاپیک بیان برای کم کردن حجم فایل vmdk هایی که ova هستن میتونید فرمت ova رو به tar تغییر بدین و بعدش extractesh کنید و فایل vmdk رو فقط آپلود کنید و برای این فایل vmdk یه سرور مجازی بسازید به همین سادگی به همین خوشمزگی :)

MagicVps.Com
December 25th, 2012, 19:11
برای اونایی که ممکنه به این تاپیک بیان برای کم کردن حجم فایل vmdk هایی که ova هستن میتونید فرمت ova رو به tar تغییر بدین و بعدش extractesh کنید و فایل vmdk رو فقط آپلود کنید و برای این فایل vmdk یه سرور مجازی بسازید به همین سادگی به همین خوشمزگی :)

دوست عزیز خوب با این کار که حجم هارد که ستاپ شده که کم نمیشه منظورم حجم vmdk یا ova نیست منظورم هاردی هست که برای سرور مجازی در نظر گرفته شده فرض کنیم هادرش 20 گیگ هست میخواهیم بشه 10 گیگ که با این روش که شما مگید فقط حجم اون vmdk یا ova ایمج یا تملپت یا هر اسم مشابه کم میشه ولی ظرفیت هارد که توی ویندزو تعریف شده کم که نمیشه میشه هارد یشتر کرد ولی کمتر نمیشه

HiDd#N
December 26th, 2012, 00:44
دوست عزیز خوب با این کار که حجم هارد که ستاپ شده که کم نمیشه منظورم حجم vmdk یا ova نیست منظورم هاردی هست که برای سرور مجازی در نظر گرفته شده فرض کنیم هادرش 20 گیگ هست میخواهیم بشه 10 گیگ که با این روش که شما مگید فقط حجم اون vmdk یا ova ایمج یا تملپت یا هر اسم مشابه کم میشه ولی ظرفیت هارد که توی ویندزو تعریف شده کم که نمیشه میشه هارد یشتر کرد ولی کمتر نمیشه
بله با این روش درست نمیشه متاسفانه اما میشه هارد رو هم کم کرد با یکی از برنامه های vmware که من الان اسمش خاطرم نیست اما این روش برای منم جواب نداد چون تعریف شده از پیش برای 15 گیگ هستش