PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات ما با یک باشگاه ورزشی معتبر ایرانی

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 21:10
با سلام متاسفانه امروز فکسی از طرف یکی از باشگاه های ورزشی ایران برای ما ارسال شده
در این نامه آدرس سایت یکی از مشتریان ذکر شده و از ما درخواست کردند هاست مورد نظر را مسدود کنیم
دلیل این مورد رو هم استفاده از آرم و لوگو باشگاه در سایت
و همچنین اخبار غیر واقعی و به تحریک اذعان عمومی
نامه رو به پلیس فتا و فرمانداری هم رونوشت زدند
الان به نظرتون ما باید چیکار کنیم؟
یوزر ما هم به صورت جعلی در سایت ما ثبت نام کرده و از پرداخت آنلاین هم استفاده نمیکند
یعنی فردا اگر مشکلی هم پیش بیاد درگیری ما هست و یک باشگاه که در نامه دریافتی از باشگاه هم این مورد ذکر شده بود
دوستان خواهش میکنم تاپیک رو منحرف نکنید و حرفایی مانند بی خیالش و ... رو نگید
چون باشگاه بزرگی هست و حتماً مدیر باشگاه فردی بسیار بسیار قدرتمند هست این افراد کسانی هستند که با رئیس جمهور دهن به دهن میاند پس نمیشه باهاشون در افتاد
با تشکر

serverstar.ir
December 24th, 2012, 21:13
من فکر میکنم اگر بتونن ثابت کنن شما باید باهاشون همکاری کنید

m-mehdipoor
December 24th, 2012, 21:14
با سلام متاسفانه امروز فکسی از طرف یکی از باشگاه های ورزشی ایران برای ما ارسال شده
در این نامه آدرس سایت یکی از مشتریان ذکر شده و از ما درخواست کردند هاست مورد نظر را مسدود کنیم
دلیل این مورد رو هم استفاده از آرم و لوگو باشگاه در سایت
و همچنین اخبار غیر واقعی و به تحریک اذعان عمومی
نامه رو به پلیس فتا و فرمانداری هم رونوشت زدند
الان به نظرتون ما باید چیکار کنیم؟
یوزر ما هم به صورت جعلی در سایت ما ثبت نام کرده و از پرداخت آنلاین هم استفاده نمیکند
یعنی فردا اگر مشکلی هم پیش بیاد درگیری ما هست و یک باشگاه که در نامه دریافتی از باشگاه هم این مورد ذکر شده بود
دوستان خواهش میکنم تاپیک رو منحرف نکنید و حرفایی مانند بی خیالش و ... رو نگید
چون باشگاه بزرگی هست و حتماً مدیر باشگاه فردی بسیار بسیار قدرتمند هست این افراد کسانی هستند که با رئیس جمهور دهن به دهن میاند پس نمیشه باهاشون در افتاد
با تشکر
سلام
شما ببینید نامه از پلیس فتای کدام شهر است ، تماس بگیرید متوجه بشن پی گیر هستید.
بهشون بگید که قصد همکاری دارید و ازشون راهکار بخواید.
مورد مشابه برای ما پیش آمده.

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 21:14
نامه رو با مهر باشگاه فرستادند

serverstar.ir
December 24th, 2012, 21:16
نامه رو با مهر باشگاه فرستادند

اگر پلیس فتا تایید کرده پس واجب شده مسدود کنید تا شما تو دردسر نیفتید

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 21:17
اگر پلیس فتا تایید کرده پس واجب شده مسدود کنید تا شما تو دردسر نیفتید

خیر پلیس حرفی نزده و فقط نامه رونوشت شده برای پلیس فتا و فرمانداری

serverstar.ir
December 24th, 2012, 21:19
خیر پلیس حرفی نزده و فقط نامه رونوشت شده برای پلیس فتا و فرمانداری

شما باید ازشون بخواید یه مرجع قضایی این درخواست رو بده وگرنه جعل مهر که کاری نداره !

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 21:22
شما باید ازشون بخواید یه مرجع قضایی این درخواست رو بده وگرنه جعل مهر که کاری نداره !

در این که خود باشگاه بوده شک نکنید
چون صبح تماس هم گرفتند
همین الانم به همون شماره که فاکس ازش اومد تماس گرفتم پیر مردی گوشی رو ج داد و گفت باید فردا صبح تماس بگیرم تا بتونم با مدیر باشگاه صحبت کنم
فعلاً سایت رو مسدود کردم و از یوزر کپی کارت ملی خواستم در صورت ارسال کارت ملی سایتشو باز میکنم و فردا با مدیر باشگاه صحبت میکنم

m-mehdipoor
December 24th, 2012, 21:22
شما بدون حکم دادگاه وظیفه ی همکاری ندارید!
نامه باید از پلیس فتا با ذکر شماره پرونده باشه و همینطور ذکر شده باشه که دادگاه اینحکم را صادر کرده !
تازه بعد از این ، نامه ی پلیس فتا نباید از طرف باشگاه به شما برسه و خودشون مستقیم باید بفرستن و اگر کپی نامه از طرف باشگاه به شما برسه ، دقت کنید نام شما و یا برند شما در نامه ذکر شده باشه تا ببینید مخاطب نامه خودتونید نه کس دیگه ( مورد مشابه دیده شده، مخاطب ما نبودیم به ما دادن !! )
می تونید از باشگاه بخواید تا از پلیس فتا اقدام کنند و برای درخواستشون از راه قانونی وارد بشن.
شما هم برای اطمینان پیش دستی کنید، خودتون به پلیس فتا تماس بگیرید و ماجرا را تعریف کنید و ازشون راهکار بخواید.

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 21:25
شما بدون حکم دادگاه وظیفه ی همکاری ندارید!
نامه باید از پلیس فتا با ذکر شماره پرونده باشه و همینطور ذکر شده باشه که دادگاه اینحکم را صادر کرده !
تازه بعد از این ، نامه ی پلیس فتا نباید از طرف باشگاه به شما برسه و خودشون مستقیم باید بفرستن و اگر کپی نامه از طرف باشگاه به شما برسه ، دقت کنید نام شما و یا برند شما در نامه ذکر شده باشه تا ببینید مخاطب نامه خودتونید نه کس دیگه ( مورد مشابه دیده شده، مخاطب ما نبودیم به ما دادن !! )
می تونید از باشگاه بخواید تا از پلیس فتا اقدام کنند و برای درخواستشون از راه قانونی وارد بشن.
شما هم برای اطمینان پیش دستی کنید، خودتون به پلیس فتا تماس بگیرید و ماجرا را تعریف کنید و ازشون راهکار بخواید.

والا دوست عزیز من خودم چون به کپی رایت اهمیت میدم صبح که تماس گرفتند گفتم نامه بدید اکی میکنم
که نامه رو فرستادند دقیقآ نام شرکت ما در نامه ذکر شده
و همچنین نام سایت
نامه شماره و ممهور به مهر باشگاه هست
با هماهنگی یوزر فعلاً سایت رو مسدود کردیم(فقط به دلیل هویت جعلی یوزر) فردا خودم با باشگاه تماس میگیرم

serverstar.ir
December 24th, 2012, 21:29
این ماجرا از پایه مشکل داره این سایت که رو سرور شماست از نظر اونها تو فرهنگ و ارشاد ثبت نشده !

samansystems
December 24th, 2012, 21:29
مگه باشگاه مرجع اجرای قانون هستش ؟
بايد از راه قانونی پيگيری کنن.
به دادسرا شکايت ميکنن.
دادسرا حکم ميده مسدود کنيد و اطلاعات بديد.

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 21:32
سایت یوزر رو باز کردیم و منتظریم تا مشخصات کاربریشو حقیق کنه و کارت ملی رو اسکن و ارسال کنه
انگار این فرد زیادی مدیر این باشگاه رو مورد انتقاد گرفته:112:

Ramin
December 24th, 2012, 21:41
شما بدون دستور مقام و یا ضابط قضایی تعهد و وظیفه ای در قبال مسدود کردن سایت به هر دلیل ندارید ! تنها می توانید به دلیل عدم رعایت قوانین شرکت خودتان در هنگام خرید یوزر را مورد بازخواست و اقدامات لازم قرار دهید . اما این نامه فاقد وجاهت قانونی جهت مسدود کردن سایت از جانب شما می باشد...
این باشگاه در هر سطحی اگر نسبت به مشتری شما شکایتی دارد با تکمیل و ارسال دادخواست به دادسرای جرائم اینترنتی باید موضوع را از طریق مقام قضایی پیگیری کند . اگر نیاز باشد دستور قضایی برای اقداماتی از جانب شما ارسال می شود ....

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 21:47
شما بدون دستور مقام و یا ضابط قضایی تعهد و وظیفه ای در قبال مسدود کردن سایت به هر دلیل ندارید ! تنها می توانید به دلیل عدم رعایت قوانین شرکت خودتان در هنگام خرید یوزر را مورد بازخواست و اقدامات لازم قرار دهید . اما این نامه فاقد وجاهت قانونی جهت مسدود کردن سایت از جانب شما می باشد...
این باشگاه در هر سطحی اگر نسبت به مشتری شما شکایتی دارد با تکمیل و ارسال دادخواست به دادسرای جرائم اینترنتی باید موضوع را از طریق مقام قضایی پیگیری کند . اگر نیاز باشد دستور قضایی برای اقداماتی از جانب شما ارسال می شود ....

بله مشکل ما با این فرد فعلاً همین مورد مشخصات جعلیه که یوزر هم نمیخواد انگار با ما همکاری کنه در این مورد گفت خودم فردا میرم باشگاه

itjavani
December 24th, 2012, 21:48
اولین اشتباه شما: ارائه سرویس با کاربری که نام و نام خانوادگی حقیقی ندارد
دومین اشتباه: شما قاضی نیستید که بخواید قضاوت کنید و همینطور مجری قانون نیستید که با فردی یا جایی برخورد کنید

راه حل: شما حتما میبایست نامه از یک مرجع قانونی کشور داشته باشید تا با استناد به آن با کاربر برخورد کنید.

پ.ن: از دم کلفت جماعت نباید بترسی،پرونده های سنگین ترشو من دیدم کلا محل ندادن و گفتن باید طرف خودش مصالحت آمیز مشکل رو دوستانه حل کنند ، ربطی به دادگاه نداره. البته نقد از یک فرد رو دادگاه پیگیری نمیکنه مگر اینکه ادعا حیثیت کنه و در آن چیزی رو بتونه اثبات کنه که باز به اصل وب سایت کاری ندارند./

1eng.ir
December 24th, 2012, 21:54
فعلاً سایت رو مسدود کردم و از یوزر کپی کارت ملی خواستم در صورت ارسال کارت ملی سایتشو باز میکنم و فردا با مدیر باشگاه صحبت میکنم
بهترین راه همینه
تا یوزرتون اطلاعات صحیح نداده، هاستش رو ساسپند نگه دارید
بعد که اطلاعاتش تکمیل شد هاستش رو باز کنید.

کاری هم به نامه باشگاه نداشته باشید
تا نامه از پلیس فتا نگرفتید، کاری نکنید.
به باشگاه هم بگید از طریق قانونی پیگیری کنند ...

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 21:54
اولین اشتباه شما: ارائه سرویس با کاربری که نام و نام خانوادگی حقیقی ندارد
دومین اشتباه: شما قاضی نیستید که بخواید قضاوت کنید و همینطور مجری قانون نیستید که با فردی یا جایی برخورد کنید

راه حل: شما حتما میبایست نامه از یک مرجع قانونی کشور داشته باشید تا با استناد به آن با کاربر برخورد کنید.

پ.ن: از دم کلفت جماعت نباید بترسی،پرونده های سنگین ترشو من دیدم کلا محل ندادن و گفتن باید طرف خودش مصالحت آمیز مشکل رو دوستانه حل کنند ، ربطی به دادگاه نداره. البته نقد از یک فرد رو دادگاه پیگیری نمیکنه مگر اینکه ادعا حیثیت کنه و در آن چیزی رو بتونه اثبات کنه که باز به اصل وب سایت کاری ندارند./

حرف شما کاملاً درست هست
من فردا به باشگاه زنگ میزنم و از اونها بابت این نامه ی تهدید آمیز سوال میکنم
و منتظر مراجع قضایی میمونم
اما مشکل من فعلاً با این یوزر هست که اصلاً همکاری نمیکنه و وقتی من ازشون میخوام طبق قوانین سایت هویت درست داشته باشند

- سرویس ‌گیرنده موظف است که از نام و نام خانوادگی حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی و حقوقی بدون اخذ موافقت رسمی شرکت ثمین پرتو داده مجاز نبوده و عدم اجرای تعهدات مندرج در قوانین خرید، حق لغو قرارداد را برای سرویس دهنده، محفوظ می دارد.

این حرف رو میزنه به ما

برای چی باید این کارُ بکنم ؟ مدارک بدیم که شما بدید به باشگاه ؟؟؟؟ سایت های دیگه بدترین انتقاد ها رو میکنند ... ما که فقط عکس های بازی رو با هزار بدبختی تهیه میکنیم و قرار میدیم . این گناه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما نمیتونستید جوابشونُ بدید ؟؟؟؟؟ من خودم کار دارم و فردا صبح حتما میرم باشگاه

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 21:55
بهترین راه همینه
تا یوزرتون اطلاعات صحیح نداده، هاستش رو ساسپند نگه دارید
بعد که اطلاعاتش تکمیل شد هاستش رو باز کنید.

کاری هم به نامه باشگاه نداشته باشید
تا نامه از پلیس فتا نگرفتید، کاری نکنید.
به باشگاه هم بگید از طریق قانونی پیگیری کنند ...

دقیقاً همین کار رو انجام دادم

1eng.ir
December 24th, 2012, 22:01
برای چی باید این کارُ بکنم ؟ مدارک بدیم که شما بدید به باشگاه ؟؟؟؟ سایت های دیگه بدترین انتقاد ها رو میکنند ... ما که فقط عکس های بازی رو با هزار بدبختی تهیه میکنیم و قرار میدیم . این گناه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما نمیتونستید جوابشونُ بدید ؟؟؟؟؟ من خودم کار دارم و فردا صبح حتما میرم باشگاه

چه جالب :-|
مشتری هم مشتریهای قدیم
هاستش رو باز نکن و فقط مدارک بخواه

اصلاً نباید موضوع رو با مشتری در میون میذاشتی
الان هم که متوجه شده، احتمال زیاد اطلاعاتی رو بهتون نمیده
ولی بگید که اطلاعات رو برای خودمون میخوایم و طبق قانون سایت باهاتون رفتار خواهیم کرد.

البته، موضوع چندان حساس نیست. اینجور که به نظر میرسه یه انتقاد و بحث بوده، تو سایتهای زیادی این اتفاق ها میوفته. باشگاه چیکارست که تو یه مملکت آزاد که همه میتونن انتقاد کنن و نظر بدن بخواد حکم صادر کنه؟
مملکت دیکتاتوریه مگه؟ :-|

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 22:08

چه جالب :-|
مشتری هم مشتریهای قدیم
هاستش رو باز نکن و فقط مدارک بخواه

اصلاً نباید موضوع رو با مشتری در میون میذاشتی
الان هم که متوجه شده، احتمال زیاد اطلاعاتی رو بهتون نمیده
ولی بگید که اطلاعات رو برای خودمون میخوایم و طبق قانون سایت باهاتون رفتار خواهیم کرد.

البته، موضوع چندان حساس نیست. اینجور که به نظر میرسه یه انتقاد و بحث بوده، تو سایتهای زیادی این اتفاق ها میوفته. باشگاه چیکارست که تو یه مملکت آزاد که همه میتونن انتقاد کنن و نظر بدن بخواد حکم صادر کنه؟
مملکت دیکتاتوریه مگه؟ :-|

:71::71:
دقیقاً همینطوره

در ضمن در کل هم من اطلاعات مشتریمو نمیدم به باشگاه به باشگاه ربطی نداره اما خب وقتی میخوام به خاطر مشتریم با یه باشگاه درگیر بشم باید خیالم راحت باشه حداقل واسه کدوم فرد دارم این کار رو میکنم
واسه یه مشتری با هویت جعلی؟؟؟

1eng.ir
December 24th, 2012, 22:17
نه دیگه، الان دووشواری نداری که :d
سایت مشتری رو به خاطر اطلاعات جعلی ساسپند کردی و دیگه بهش سرویس نمیدی :71:

هر موقع اطلاعات واقعی رو داد (وریفای کن حتماً، چون کارت ملی جعلی فراوونه :دی) سایتش رو باز میکنی و منتظر دستور قضایی میمونی

کاری به باشگاه و مشتری نداشته باش
بذار بزنن تو سرو کله‌ی همدیگه :d

MOHAMMAD MOHSEN
December 24th, 2012, 22:29
بهترین راه اینکه هاست نیم و دی ان اس ها روی یه دامین general ، (غیر دامنه رسمی خودتون) ست بشه تا برای هر کاری شما رو تهدید نکنند. متاسفانه در این موارد دیواری کوتاه تر از دیوار سرویس دهنده پیدا نمی کنند.

1eng.ir
December 24th, 2012, 22:38
بهترین راه اینکه هاست نیم و دی ان اس ها روی یه دامین general ، (غیر دامنه رسمی خودتون) ست بشه تا برای هر کاری شما رو تهدید نکنند. متاسفانه در این موارد دیواری کوتاه تر از دیوار سرویس دهنده پیدا نمی کنند.

چرا صورت مسئله رو پاک کنه آخه؟ :d
آرشیو چی میگه پس؟

اگه کار به شکایت بکشه، ایشون باید مدارک سرویس گیرنده رو ارائه بدن.
که ندارن (در حال حاضر) و دووشواری محسوب میشه

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 22:42
آرشیو چی میگه پس؟

از شوخی گذشته بله دقیقا مشکل من با مشتری خودمه که چه طوری شماره ملی یک نفر میشه 12345678456

MOHAMMAD MOHSEN
December 24th, 2012, 22:49
آرشیو چی میگه پس؟

الان بله دیگه من برا وقتی میگن که سرور جدید میگیری و سایت های جدید میان رو سرور. اگر ادعا باشگاه رو درست میدونید و حق رو به باشگاه میدین یه بکاپ به یوزر بدین و سرویسش مسدود کنید کلا

Ashkankamangar.ir
December 24th, 2012, 22:52
الان بله دیگه من برا وقتی میگن که سرور جدید میگیری و سایت های جدید میان رو سرور. اگر ادعا باشگاه رو درست میدونید و حق رو به باشگاه میدین یه بکاپ به یوزر بدین و سرویسش مسدود کنید کلا

والا همین پیشنهاد رو دادم به مشتری اما جوابی نمیده دیگه
گفتم بهش که بکاپ میدم و باقی پول سرویسشم میدم حتماً اما مشکل اینجاست هر جا بره بهش گیر میدند مشکلشو با باشگاه حل کنه بهتره

MOHAMMAD MOHSEN
December 24th, 2012, 23:14
والا همین پیشنهاد رو دادم به مشتری اما جوابی نمیده دیگه
گفتم بهش که بکاپ میدم و باقی پول سرویسشم میدم حتماً اما مشکل اینجاست هر جا بره بهش گیر میدند مشکلشو با باشگاه حل کنه بهتره

شما سرویس دهنده خیلی شریفی هستین که حاضرید علاوه بر دادن بکاپ پول رو بهش برگردونید. اینکه دیگه جواب نمیده دیگه واقعا داره بی انصافی میکنه. به نظر من ساسپند کنید و از خودتون سلب مسئولیت کنید

Amir.Mansoury
December 25th, 2012, 13:42
شما در این کشور هستید و ملزم به احترام و رعایت قوانین جاری کشور هستید.

وقتی فتا میگه باید انجام داد. فتا به ما هم زیاد سایت گفته و ما ساسپند کردیم. کاربر باید پیگیری کنه و سپس فتا به ما دستور میده سایت را باز کنیم.

Amir.Mansoury
December 25th, 2012, 13:44

درصورت شکایت دوباره باشگاه پلیس فتا ip را بلاک میکند عزیز!!!

Ashkankamangar.ir
December 25th, 2012, 13:45
اون اخطار هارو که سایت ساماندهی میده
و فتا اگر مشکلی باشه تماس میگیره و فعلاً فتا فقط دنبال سایتهای ماهواره هست و تماس میگیر بابتشون
در مورد این یوزر مشکل ما با باشگاه هست و هنوز نامه ای از سمت فتا نیومده

shivahost
December 25th, 2012, 14:01
الان شما با باشگاه چه مشکلی دارید؟

یک نامه رسمی با مهر شرکت خودتون برای باشگاه بنویسید که حریم خصوصی مشتریان شما محترم است و فقط در صورت دستور مقامات قضایی سایت مشتری خود را مسدود می کنید.

همچنین به آنها آموزش دهید که باید بروند از پلیس فتا یا از طریق دادسرا حکم برای مسدود کردن سایت مورد نظر بگیرند. شما باید به مشتری خود احترام بگذارید نه به یک باشگاهی که شاید حتی ادعای بی اساسی داشته باشد.

اگر فردا مشتری شما از شما شکایت کرد چه حرفی خواهید داشت برای اینکه سایتش را بسته اید؟

rominait
December 25th, 2012, 14:19
سلام
بهترين راه اينه در تماسي با مسئولان باشگاه درخواست نماييد كه يك دستور قضايي يا مصاديق مجرمانه ارائه كنند .( منظور اينه كه مراحل قانوني رو طي كنند و جوابيه رو براي شما بفرستند )

يا اينكه شما جهت جلوگيري از هر مشكلي اكانت كاربر رو مسدود و طي اطلاعيه نامه باشگاه رو ارسال كنيد و درخواست كنيد جهت رفع سو تفاهم اقدام نمايند چون كاربر به هيچ عنوان نمي تونه معترض شود .
به دليل اينكه كاربر موظف به رعايت قوانين جمهوري اسلامي ايران است و يقينا شما هم در شرايط سرويس گفته ايد و طبيعتا سو استفاده از لوگو افراد حقوقي و نشر اكاذيب خلاف قانون بوده و توجيح قانوني دارد .

اينگونه تا روشن شدن تكليف با باشگاه مربوطه هم مشكلي نخواهيد داشت.

Ashkankamangar.ir
December 25th, 2012, 15:01
الان شما با باشگاه چه مشکلی دارید؟

یک نامه رسمی با مهر شرکت خودتون برای باشگاه بنویسید که حریم خصوصی مشتریان شما محترم است و فقط در صورت دستور مقامات قضایی سایت مشتری خود را مسدود می کنید.

همچنین به آنها آموزش دهید که باید بروند از پلیس فتا یا از طریق دادسرا حکم برای مسدود کردن سایت مورد نظر بگیرند. شما باید به مشتری خود احترام بگذارید نه به یک باشگاهی که شاید حتی ادعای بی اساسی داشته باشد.

اگر فردا مشتری شما از شما شکایت کرد چه حرفی خواهید داشت برای اینکه سایتش را بسته اید؟

قوانین استفاده و سرویس دهی ثمین پرتو داده :

1- سرویس ‌گیرنده موظف است که از نام و نام خانوادگی حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی و حقوقی بدون اخذ موافقت رسمی شرکت ثمین پرتو داده مجاز نبوده و عدم اجرای تعهدات مندرج در قوانین خرید، حق لغو قرارداد را برای سرویس دهنده، محفوظ می دارد.

این قوانین را مشتری سه بار در سیکل خرید میبیند

Ashkankamangar.ir
December 25th, 2012, 15:03
سلام
بهترين راه اينه در تماسي با مسئولان باشگاه درخواست نماييد كه يك دستور قضايي يا مصاديق مجرمانه ارائه كنند .( منظور اينه كه مراحل قانوني رو طي كنند و جوابيه رو براي شما بفرستند )

يا اينكه شما جهت جلوگيري از هر مشكلي اكانت كاربر رو مسدود و طي اطلاعيه نامه باشگاه رو ارسال كنيد و درخواست كنيد جهت رفع سو تفاهم اقدام نمايند چون كاربر به هيچ عنوان نمي تونه معترض شود .
به دليل اينكه كاربر موظف به رعايت قوانين جمهوري اسلامي ايران است و يقينا شما هم در شرايط سرويس گفته ايد و طبيعتا سو استفاده از لوگو افراد حقوقي و نشر اكاذيب خلاف قانون بوده و توجيح قانوني دارد .

اينگونه تا روشن شدن تكليف با باشگاه مربوطه هم مشكلي نخواهيد داشت.

دقیقاً همین کار رو انجام دادم
صبح با باشگاه تماس گرفتم و کسی که گوشی رو ج داد گفت مسئول روابط عمومی فاکس رو فرستاده من هم گفتم بهتره از مراجع قضایی پیگیری کنید
منم در خدمت خواهم بود

rominait
December 25th, 2012, 15:11
خوب پس نگران نباشيد
اين تجربه رو در مورد يك سايتي از يوزر ها داشتم البته دعوي سر سهام عدالت بود كه از طريق سايت مشكلاتي رو به وجود اورده بود.

نگران نباشيد براي شما مشكلي پيش نخواهد اومد.

khanihost.com
December 25th, 2012, 15:38
سلام

کار درست رو انجام دادید که مشخصات از یوزرتون خواستید

و اینکه باشگاه ایمیل زدند که یوزر رو به تعلیق در بیارید به شما بستگی داره و به نظر من باشگاه چنین حقی نداره که بخوان ...

اگه موضوع جدی باشه از فتا با شما تماس میگیرند که فک نکنم اگرم همچین موضوعی باشه به این زودی ها تماس بگیرند :d:d

cacodemon
December 25th, 2012, 15:51
اگر امکانش هست ادرس سایت خودتونو بدید
سایت هاستینگ

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Ashkankamangar.ir
December 25th, 2012, 15:53
اگر امکانش هست ادرس سایت خودتونو بدید
سایت هاستینگ

Sent from my iPad using Tapatalk HD

MizbanSite.co | MizbanSite.ir | MizbanSite.com

mrasol
December 25th, 2012, 15:54
من میدونم چه باشگاهی هست،اگر از ساماندهی یا قوه قضاییه نامه ای دریافت نکردید میتونید همکاری نکنید!و البته فکر میکنم اگر مسدود نکنید براتون نامه میاد...