PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند شریک ( طراح وب سایت ) جهت راه اندازی سایت

camry
December 24th, 2012, 20:49
با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز

بنده قصد راه اندازی سایتی با موضوع دانلود (نرم افزار و اضافات آنها مانند کرک و کیجن + اضافات بازی ها مانند dlc ها ) را دارم
اما برای این کار نیازمند یک شریک (طراح وب سایت ) هستم

وظایفی که من دارم :

مدیریت کل سایت و رسیدگی به لینک های دانلود و نظرات کاربران
نویسندگی در سایت
تامین هزینه های سایت ( در صورت بالا رفتن رنک و بازدید سایت تمامی هزینه های سایت بین من و شریک نصف خواهد شد )
کار کردن با vps و هاست و لیچ کردن لینک ها و آپلود فایل ها بر روی سرور سایت
سئو کردن وتبلیغ کردن سایت جهت افزایش بازدید و رنک

==============================================

وظایفی که شریک داره :

مدیریت کل سایت
طراحی وب سایت و طراحی لوگو و بنر های تبلیغاتی و رسیدگی به مشکلات فنی سایت

نویسندگی در صورت داشتن علاقه

تامین هزینه های سایت در صورت افزایش رنک و بازدید

از دوستان طراح کسانی 100% تمایل همکاری با بنده رو دارن همینجا اعلام کنن

با تشکر

camry
December 25th, 2012, 13:57
به نشر من من دیگه دنبال این کار نرید

به دو دلیل
اول اینکه این کار دیگه اون درآمد و سودی که فکر میکنید نداره و خیلی ها هم دارم جمع میکنن

دوم کلا سعی کنید کاری کنید که به کسی ضرر نخوره چه ایرانی چه خارجی (امیدوارم منظورمو بفهمید)

چقدر سرمایه دارید هم اکنون؟

ممنون بابت پاسخدهيتون
از چه لحاظ اين حرفو ميزنين و خوب به نظر شما الان بهترين كار چيه به عبارتي راه كار چيه
در كل اين كار ريسكه و اين كه كسي كه شريك ميشه ضرر ميبينه يا نه به قدرت من و اون براي راه اندازي سايت بستگي داره
و خودم هم در جريان اين هستم كه خيليا راه بنده رو پيش گرفتن اما موفق نشدن
سرمايه هم فعلا به حدي كه بشه سايت رو تا يك سال سر پا نگه داشت هست

camry
December 25th, 2012, 14:59
ببنید اول مشکل از نظر من توی این مدل سایت ها که توی ایران فقط چندتا سایت یه مورد رو دست میگیرن دیگه سایت های دیگه ای که میخوان بیان با این موضوع شروع به کار کنن به نتیجه نمیرسن مگر اینکه یه ایده نو داشته باشن

همین چند وقت پیش یکی که ساینت دانلود داشت تازه اونم فکر کنم مال 4 سال قبل بود گذاشته بود برای فروش

کلا هر دو ضرر میبینید
نه به قدرت تو بستگی داره و نه اون بلکه به بازدید که مطمئنا این بازدیدتون بالا نمیاد در نتیجه ضرر میشه

باید دنبال یه ایده باشید که به نظر من ایده های این مدل سایت ها دیگه تموم شده

پ.ن:در آخر همه این ها اگر قصد ایجاد این مدل سایت ها رو دارید باید حاضر باشید حق برنامه نویسان خارجی و ایرانی هم به راحتی آب خوردن زیر پا بگذارید

اون سایتی که شا میگین همین چند وقت پیش واسه فروش گذاشت مشکلات خودش بود نه اینکه دیگه به این کار علاقه نداره یا اینکه براش سود نداره
دوما این سایتی که خواستار ایجادش هستم کاملا ایده نو هست که خوب نمیشه این ایده رو اینجا اعلام کرد
در کل شما اگر جای بنده بودین و علاقه به ایجاد یک سایت داشتین چه سایتیو ایجاد می کردین و چرا ؟

4reza
December 25th, 2012, 21:29
دوست عزیز من هم با این دوستمون موافق هستم چون دیگه سایتهای دانلودی زیاد شده و هرینه نگهداری بالایی دارند
این را هم از روی تجربه چندتا سایت داشتن می گویم فکر نکنم با دونفر هم بشه سایت را جمع کرد مگر اینکه به فکر در آمد نباشید
یا پشتوانه مالی خوبی داشته باشید که البته از 24 ساعت باید 20 ساعت صرف ترجمه حل مشکل, کار با نرم افزارهای مختلف و...
کنید. اما امیدوارم که ایده شما متفاوت باشد و موفق و پیروز بشوید.با تشکر

ruhy
December 25th, 2012, 22:44
من درخدمتتون هستم
در مورد قالب اختصاصی اگر نیوک باشه در خدمتتون هستم
تمام امورات فنی سایت نیوک رو هم بلدم
وردپرس هم کار کردم اما زیاد فنی کار نیستم تو این سیستم
با ایدی من درارتباط باشید

camry
December 26th, 2012, 10:39
ممنون دوستان
خوب با توجه به اين تفاسير سايت دانلود زياد جالب نيست كه روش سرمايه گذاري بشه
شما اگر خودتون ايده خوبي دارين و يا دنبال شريك هستين من هستم ايديمو ادد كنين تا با هم راجع به ايده ها مون صحبت كنيم

nginxweb
December 26th, 2012, 10:44
سایت دانلود پشتوانه مالی بسیار قوی نیاز داره
در غیر اینصورت همه سایت ها به چند ماه نکشیده تعطیل خواهند کرد صدها نمونه ازش مشاهده شده قبلا

om!d-D
December 26th, 2012, 14:55
سایت دانلود نهایت بازدهی اش در حالت عادی کمتر از 20 درصد هست ... ما هیچ وقت وقتی دنبال برنامه ای واسه دالود هستیم نمیریم توی سایت بخصوصی (با اینکه همه میهن دانلود و پی سی دانلود رو میشناسند) اما مروری کنید ببینید خودتون آیا برای دانلود یک فایل به سایت خاصی میرید ؟ نه . قطعا سرچ میکنید و در این رقابت کسی برنده هست که یا مدت زیادی رو صرف سایتش کرده بشه تا بتونه د رنتایج تاپ ظاهر بشه...یا اینکه مثل شما که میخوای این سایتو بزنی چندین و چند صد هزار تومان صرف کنید تا بتونید در کنار اونا باشید (در کنار اونا)

ایده ای دیگر دارید در خدمتم ... از اعضای مترجم و مدرس دروپال
رعایت اصول سئو و حفظ قدرت فنی سایت با ما خواهد بود

طراحی سایت | روز وب.کام (http://www.roozweb.com/webdesign)

camry
December 26th, 2012, 18:22
تا اینجا با دوستان زیادی آشنا شدیم
گفتم اگر بشه تیمی تشکیل بدیم و یک سایت غیر از دانلود راه بندازیم
موضعشم با مشورت هم میتونیم به نتیجه برسیم
دوستانی که تمایل به همکاری دارن پ خ بدن تا وقتی بزاریم و تو یاهو با هم در تماس باشیم

makh000f
December 26th, 2012, 18:29
یاهو پیام دادم
جواب بدهید لطفا .!