PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وی پی اس ویندوز

001203
December 24th, 2012, 20:23
سلام به همگی، راستش من می خوام کار با وی پی اس ویندوز رو یادبگیرم ولی منبع خوبی پیدا نکردم.

فقط میدونم با ریموت میشه وصل شد وسلام. همین.
واسه کانفیگ و نصب بقیه چیزاشو نمی دونم چیجوریه.

کسی لینک یا منبعی سراغ داره معرفی کنه؟

Clark
December 24th, 2012, 20:48
سلام
منبع کامل که شک دارم باشه
جز به جز باید بگردید ولی کلی وجود نداره
البته دوست دارم یک وب سایت ویدیوی بزنم برای انواع کانفیگ ها از صفر تا جای که بلد هستم ولی دست تنها نمیشه چند تا از دوستان جمع بشن منم پیگیری می کنم البته شک دارم بشه

بگید چه چیزی می خواید یاد بگیرید من می گم در مورد چه چیزای سرچ کنید تا کارتون راه بیوفته

مثلا اگه می خواید هاست دانلود شخصی و .. بدید IIS کارتون راه میندازه
هاست حرفه ای بدید باید DNS , SMTP , IIS , PHP , MySQL , SQL Server , ... کلی کار دیگه بکنید بخش امنیتی هم به کنار
نصب هر پنل یکی سری داستان داره و خیلی چیزای دیگه
هر کاری میشه کرد بستگی داره چی لازم دارید

در انجمن بگردید اطلاعات خوبی هست
چیزی نبود بپرسید اگه بلد باشم میگم اگر نه دوستان راهنمای میکنن

موفق باشید .

serverstar.ir
December 24th, 2012, 21:09
شما میخواید چیو یاد بگیرید این چیز مثل رانندگی محدود نیست که بخوایم اینطوری کمکی کنیم !

lived
December 25th, 2012, 02:31
برای یادگیری میتونید از کتاب های مایکروسافت و استفاده از مجازی ساز بر روی سیستم خودتون و مطالعه و آزمایش یادگیری رو شروع کنید
برای این موضوع مطالب خیلی زیادی در نت هست
ویندوز 2003 چندین کتاب دارد و کلی حرف برای گفتن
مدارک مربوط به این دوره ها mcse2003 است که تقربیا 3ساله کهmcitp2008 جایگزینش شده و بر روی ویندوز 7 و سرور2008 کار میکنند

razavihost
December 25th, 2012, 08:47
دوست عزیز اولین قدم واه یاد گیری اینه که ریموت بزنید بن سرور مجازی بعد بنا به نوع سیستم عامل آموزش ها متفاوت هست.
دیگه شما باید باز با آموزش های ویندوز سرور را یاد بگیرید و سرچ کنید

001203
December 27th, 2012, 20:40
اول تشکر میکنم از دوستان.
دوم من میخوام یه سرور بگیرم روش کارای زیر رو انجام بدم.
1- یه سایت راه اندازی کنم. 2- به یکی دو تا از دوستانم هاست بدم. 3- یه ساب دامین واسه هاست دانلود ایجاد کنم. 4- چیز پی ان و س*ا*ک*س روش بندازم. (البته کاملاً شخصی؛ در حد 3 یا 4 اکانت)

چه همه شد.

ممنون میشم بگید واسه مطالب بالا دنبال چه موضوعاتی بگردم!
و واسه این همه کار چه سروری واسم مناسبه.

coloserver
December 28th, 2012, 02:15
خیلی راحت تو همین انجمن جستجو کنید به راحتی به نتیجه میرسید.