PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال بک آپ

deldar
December 24th, 2012, 19:37
سلام. یک vps دارم و یک فضا برای بک آپ که دسترسی به بک آپ ها توسطftp امکان پذیر هست. حالا اگر بخواهم بک آپ ها را به home سرور منتقل کنم تا بتونم ریستورشون کنم باید چه کنم؟ مرسی

fr0nk
December 24th, 2012, 19:45
چه پنلی ؟

deldar
December 24th, 2012, 19:53
whm

fr0nk
December 24th, 2012, 20:02
اگه میتونید فایل ها رو روی سرور سی پنل در پوشه /home دانلود کنید و با دستور

/scripts/restorepkg username رستور کنید

deldar
December 24th, 2012, 20:18
درسته ولی در مورد فایل های بک آپی که حجم بالایی دارند راه کار مناسبی نیست! از طریق ssh به چه صورت باید انجام دهم؟ مرسی

m-mehdipoor
December 24th, 2012, 20:34
سلام
در سرور جدیدتان یک یوزر بسازید
با ssh واردش بشوید و کامند زیر را اجرا کنید

wget -r ftp://username:password@ftp.host.com
با این کار در یوزری که ایجاد کردید یک پوشه ایجاد می شه و کل فایل های اون سرور دونه دونه شروع به wget شدن می کنند.
بعد از اتمام کار در حالی که در یوزر مورد نظر هستید کامند زیر را بزنید تا مشکل پریمیشن ها رفع شود:

chown -R newusername *

deldar
December 24th, 2012, 20:53
سلام. ممنونم ولی سرور جدید نیست! کلا یک سرور مجازی دارم که پنلش whm هست. یک فضا هم بهم دادند که بک آپ های من اونجا ذخیره می شند و جهت دسترسی به اون مشخصات ftp دادند.
سوالم اینه از اون فضایی که با Ftp دسترسی دارم چطوری فایل هاش رو منتقل کنم به سرور مجازیم؟ مرسی

m-mehdipoor
December 24th, 2012, 21:00
سلام. ممنونم ولی سرور جدید نیست! کلا یک سرور مجازی دارم که پنلش whm هست. یک فضا هم بهم دادند که بک آپ های من اونجا ذخیره می شند و جهت دسترسی به اون مشخصات ftp دادند.
سوالم اینه از اون فضایی که با Ftp دسترسی دارم چطوری فایل هاش رو منتقل کنم به سرور مجازیم؟ مرسی

منظور من از سرور جدید این نیست که امروز خریده باشید !
یه فضای اف تی پی دارید = مبدا
یه وی پی اس دارید = مقصد
می خواید از مبدا بیارید تو مقصد ، حالا من جای اینکه بگم مقصد گفتم سرور جدید !
راه همون راهه ، از ssh همین کار رو انجام بدید کل فایل ها منتقل می شه

deldar
December 24th, 2012, 21:12
ممنون. ssh دقیقا کجای whm هست؟ به من گفته بودند برای ssh باید از نرم افزار استفاده کنید!
ممنون

m-mehdipoor
December 24th, 2012, 21:16
ممنون. ssh دقیقا کجای whm هست؟ به من گفته بودند برای ssh باید از نرم افزار استفاده کنید!
ممنون

به نرم افزار Putty نیاز دارید
در اینترنت سرچ و دانلود کنید.
موردی که عرض کردم خیلی از دوستانی که آشنایی به این نرم افزار دارن شاید انجام نداده باشن
بنابراین بد نیست از کسی بخواهید این کار را برای شما انجام دهد.

* پ ن : اصلا کار پیچیده ای نیست ولی خب یک کامند اشتباه می تونه باعث ضرر و زیان بشه، ولی اگر دقیق عمل کنید مشکلی نخواهد بود.

deldar
December 24th, 2012, 21:44
ممنون. این برنامه را دانلود کردم ولی پسورد ftp را ازم قبول نمی کند!

m-mehdipoor
December 24th, 2012, 21:46
شما باید اول آی پی سرور مجازیتون رو بدید واردش بشید و بعد از اونجا کامندی رو که عرض کردم بزنید !
مشخصات اف تی پی را نباید در هنگام ورود به putty بدید !