PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست یا سرور مجازی برای سایت پر بازدید ( سنگین )

milad68
December 24th, 2012, 16:27
سلام خدمت دوستان عزیز.
به تازگی قصد انتقال سرور داریم. قبلاً روی هاست دی ال بودیم که متاسفانه پایان فعالیت خودش رو اعلام کرد.
سایت ما دارای حجم 7 گیگ اطلاعات هست و دارای دو دیتابیس حجیم که مجموعاً 2 گیگابایت هستند و تراکنش ها بالا هست. سیستم سایت جوملا به همراه کامپوننت جومسوشال و انجمن گفتگو هست!
بازدید روزانه یا Pageview ها روزانه به 40000 تا هم ممکن هست برسه. تعداد آنلاین همزمان هم بالای 500 تا هست گاهی اوقات.
تجربه نشون داده که هاست اشتراکی فقط هاست دی ال پاسخگو بوده. و باید یا سرور اختصاصی بگیریم یا سرور مجازی. چون توی همین مدت یک هاست دیگه هم عوض کردیم ولی جواب نداد و داون شد. پیشنهاد دادن که حداقل دو گیگ رم باید داشته باشه اختصاصی سایت ما. که البته از نظر خودم باید تا 4-5 گیگ رم داشته باشه.
مشخصات سرویس درخواستی ( حدودی ) :
سی پی یو متناسب با تعداد بازدید
رم 4 گیگ حداقل
فضا 30 گیگ حداقل
پهنای باند بالای 500 گیگابایت ماهیانه
کنترل پنل هم یا سی پنل باشه یا دایرکت ادمین فرقی نداره.

سرویسی باشه که این نوع بازدید و دیتابیس سنگین رو جواب بده و داون نشه.
بودجه : بین 100 تا 160 هزار تومن (ماهیانه)

لطفاً بفرمایید که بهترین شرکتی که می تونم برای این مشخصات پیدا کنم کجا هست و یا کسی از دوستان پیشنهادی داره اعلام کنه
با تشکر

danitfk
December 24th, 2012, 16:30
Processor: AMD Phenom II x6 1045t
19,200Mhz @ 6Core + 6MB Cache
RAM: 8GB DDR3
HDD: 500GB
20TB Bandwidth @ 1Gbps Port
Chicago - USA
با لایسنس دایرکت ادمین رایگان ماهانه 161,000 تومان

dertgtr
December 24th, 2012, 18:22
سلام
سرور اختصاصی مجازی انگلستان از شرکت رسانگار
http://portal.rasanegar.com/aff.php?aff=011&gid=22 (http://portal.rasanegar.com/aff.php?aff=011&gid=22)
یا علی

amirizadi
December 24th, 2012, 18:32
با سلام
با مشخصات درخواستی
و 2 هسته سی پی یو
ماهانه 80.000 در خدمتم

saeedxxx
December 24th, 2012, 18:54
با سلام.

پیشنهاد من به شما استفاده از سرور با هارد ssd و نصب وب سرور Nginx و کانفیگ Mysql و دایرکت ادمین هست...

هزینه سرور 4 گیگ رم + 60 گیگ هارد ssd + نصب و کانفیگ Nginx و سرویس های دیگر سرورتون + کنترل پنل دایرکت ادمین ماهیانه 155 تومان هزیه دارد.

موفق باشید ;)